Вермонт Чад & Лек Jerky Стапови - Антибиотик Слободни Турција - Глутен за Слободни Голема Кето Ужинка, богата со Протеини & Низок Шеќер - Uncured Pepperoni Стап, 24 Count (1 Мл секоја),

Вермонт Чад & Лек Jerky Стапови - Антибиотик Слободни Турција - Глутен за Слободни Голема Кето Ужинка, богата

-100 %

DEN 1055.76

Неодамнешно

Това е достапна

9g протеини, 60 калории, 1g јагленохидратите, 390mg натриум-по стап.Вистински турција, вистински вкус : Нема филери, no MSG, не се додава натриум нитрат, без вештачки конзерванси.Paleo/Кето Исхрана-пријателски, ниски хидрати, ниско ниво на калории, високо протеинска месо ужина.Со гордост се направени во Вермонт, САД.Вкус Име : Uncured Pepperoni Турција | Големина : 1 Унца (Пакување од 24) П : Колку долго ќе вашите месо закуски трае?.О : за Секој од нашите производи се печат со најдобар се користи од страна датум директно на филмот.Ве молиме консумираат сите Вермонт Чад & Лек производи пред најдобро се користи од страна на датум.П : Што заеднички алергени се присутни во вашите производи и објект?.A : Нашата целиот објект, и сите наши производи се слободни од следниве опции : глутен, дрво ореви, кикирики, млечни производи, јајца, MSG, риби и школки.Вермонт Чад & Лек користи контролиран систем за управување со алергенси за да се спречи потенцијалната вкрстена-контаминација.Овој алерген контрола програма е дел од нашата системот за безбедност на храна, кој се ревидира на годишно ниво од кој 3 партија certifier за SQF, одобрен Глобалната Безбедност на Храната Иницијатива код.Нашите алергија контрола на програмата зависи од сегрегација на алерген состојки, производи и процеси од не-алерген или други алерген содржат производи, со потврдена чистење процедури помеѓу многу во опрема и објекти.П : Дали вашите производи содржат нитрати?.A : Сите наши производи имаат не нитрати или nitrites додаде, освен за нитрати природно се случуваат во целер сок во прав и морска сол.П : Зошто е шеќер на состојки листа за некои производи кои содржат 0g на шеќер?.О : за Секој од нашите месо стапови содржат 0 до 1 грам шеќер кога процесот на производство е завршена.Шеќер игра важна улога во ферментација нашите месо стапови и лето колбас, сепак.Во текот на процесот на ферментација, шеќер се конзумира со специфичен вид на култура (бактерии), бактерии претвора во шеќер во млечна киселина, која го намалува киселоста (p H) на месо стап.За да го запрете ферментација, ние или студ или да се готви на производот.Исхрана фактот тестирање покажува дека млечна киселина стартер култура бактерии се консумираат во суштина сите на шеќер во текот на овој процес за нашите лето колбаси, месо pepperoni и месо стапчиња.Во комбинација со готвење, сушење, ладење брзо, и вакуум пакувања, намалување на p H преку употреба на шеќер и млечна киселина стартер култура им помага природно да се зачува нашата лето колбаси, месо pepperoni и месо стапчиња.

Додатоци на производот

Тендер & Вистинскиот Антибиотик-Бесплатно Лекување, 4 мл торба Неодамнешно Најдобра цена
Тендер & Вистинскиот Антибиотик-Бесплатно Лекување, 4 мл торба

USDA Органски Пилешко #1 состојка е кафез слободни органски пилешко.Житослободен Рецепт.Не пченка, пчениц�

DEN 184.56
Готвач Исечете Вистински Нула Шеќер Свинско и Говедско месо Jerky Стапови, 1 Унца (16 Count) Неодамнешно
Готвач Исечете Вистински Нула Шеќер Свинско и Говедско месо Jerky Стапови, 1 Унца (16 Count)

НУЛА ШЕЌЕР СВИНСКО И ГОВЕДСКО месо СТАПОВИ : совршена мешавина од свинско и говедско месо jerky во удобен с

DEN 612.00
Зелена Пеперутка Брендови Пилешко Jerky - Куче Третира Направени во САД Само - 1 Состојка: USDA Одделение А Неодамнешно
Зелена Пеперутка Брендови Пилешко Jerky - Куче Третира Направени во САД Само - 1 Состојка: USDA Одделение А

ЧИСТА ПИЛЕШКО – НУЛА АДИТИВИ – Една вкусна состојка : USDA Одделение А пилешки гради, направени во тенок, �

DEN 1221.60
Buckley Куче Jerky Третира - Сите Природни Glucosomine, Целата Храна Исхрана - Кожата + Грбот, Колковите и Неодамнешно Најдобра цена
Buckley Куче Jerky Третира - Сите Природни Glucosomine, Целата Храна Исхрана - Кожата + Грбот, Колковите и

Сад Направи Buckley Производи Се Направени Со Гордост Го Во Сад На Америка.Поддржува Здрав Колковите И Згл�

DEN 191.04
(25) Лето Колбас Црева Ракави за 25 кг месо. Додадете venison, говедско, свинско, елен, лос итн. Неодамнешно
(25) Лето Колбас Црева Ракави за 25 кг месо. Додадете venison, говедско, свинско, елен, лос итн.

Лето Колбас Црева за 25 кг месо (25) 1 lb ракави 12" x 1.5" дијаметар секој.Свежо црева секој задржете 1 lb на месо.Д

DEN 642.00
Baja Говедско месо Jerky | 2.5 oz Здрава Ужинка Пакување Кеси | Глутен Слободни, Кето Пријателски, 25g+ Протеини/Торба, Неодамнешно Најдобра цена
КОВЧЕГОТ ПРИРОДНИ Море Мобилност Говедско месо Заеднички Спасување Куче Chews Неодамнешно
КОВЧЕГОТ ПРИРОДНИ Море Мобилност Говедско месо Заеднички Спасување Куче Chews

ФОРМУЛИРАН ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ : Ветеринар препорачува куче џвакање формулиран за сите куче раси во секое �

DEN 244.32
Дјук е Традиционален Морска Сол & Пипер Говедско месо Brisket Ленти, 2.5 oz. (Пакување од 8) Неодамнешно
Дјук е Традиционален Морска Сол & Пипер Говедско месо Brisket Ленти, 2.5 oz. (Пакување од 8)

Содржи осум 2.5унца торби на Војводата Традиционалните Морска Сол & Пипер Говедско месо Brisket Ленти.Говедс

DEN 2352.00
Искрени Кујна Jerky Жетвата Мини Барови Куче Третира - Високо Протеинска Meaty Целата Храна Снек Каснувања Неодамнешно Најдобра цена
Искрени Кујна Jerky Жетвата Мини Барови Куче Третира - Високо Протеинска Meaty Целата Храна Снек Каснувања

ВИСОКО ПРОТЕИНСКА КУЧЕ ТРЕТИРА : Нашата Jerky Жетвата Мини Барови се натоварени со сточарство воскресна м�

DEN 258.48
ValueBull САД Говедско месо Jerky Pretzel Куче Chews - Сите Природни Куче Третира, САД Говедско месо, Неодамнешно
ValueBull САД Говедско месо Jerky Pretzel Куче Chews - Сите Природни Куче Третира, САД Говедско месо,

Изработени од 100% САД целата говедско месо мускулите.Наменета за кучиња на сите големини.Hickoryпушеле, што

DEN 2159.76
Preen Миленици U. S. Говедско месо Jerky 1 lb Неодамнешно
Preen Миленици U. S. Говедско месо Jerky 1 lb

100Процентно човековите одделение говедско месо (пченица слободни).Говедско месо jerky помага да се задржи

DEN 1198.80
17 милиметри ТЕНОК оброк стап црева за домашна снек Тенок Џим колбас. Само додадете говедско месо, venison, Неодамнешно
17 милиметри ТЕНОК оброк стап црева за домашна снек Тенок Џим колбас. Само додадете говедско месо, venison,

ТЕНОК 17mm црева за домашна Снек Стапови и Тенок Jims.Исполнува 23 кг.БАРА 10мм 3 / 8" stuffer цевка.Цевка е достапен

DEN 642.00
Тенок Џим Сланина Jerky, Јавор, 2.75 Унца, Пакување од 8 Неодамнешно
Тенок Џим Сланина Jerky, Јавор, 2.75 Унца, Пакување од 8

Jerky оброк направен од 100% реално сланина.Слатко smoky, јаворвкус на сланина.Лесноотворете, resealable zipтоп торба

DEN 647.76
Bixbi Кожата & Грб Jerky Куче Третира во 2 Вкусови: (1) Говедско месо црниот Дроб и (1) Пилешко (2 Кеси Вкупно Неодамнешно
Bixbi Кожата & Грб Jerky Куче Третира во 2 Вкусови: (1) Говедско месо црниот Дроб и (1) Пилешко (2 Кеси Вкупно

Вклучува Bixbi Кожата & Грб Jerky Куче Третира во 2 Вкусови : (1) Говедско месо црниот Дроб и (1) Пилешко (2 Кеси Вк�

DEN 647.76
Ruffin' Тоа (RUFFG) Healthfuls Здраво Третира за Кучиња Неодамнешно
Ruffin' Тоа (RUFFG) Healthfuls Здраво Третира за Кучиња

Вистински Патка Градите Filets, не спојници или житарици.Без вештачки вкусови, бои и конзерванси 95% Масти с�

DEN 359.76
Бивол Записи 2-lb Зачинета 5 Ole' Smokies Дисага (50 пресврт-крај говедско месо стапови по дисага) Неодамнешно
Бивол Записи 2-lb Зачинета 5 Ole' Smokies Дисага (50 пресврт-крај говедско месо стапови по дисага)

2 кг на нашите Зачинета вкус Бивол Записи 5" Ole' Smokies (50 говедско месо стапови по дисага).Одличен избор за он

DEN 863.76
Диво Природни Зрна Слободни Целата Jerky Куче Третира 5 Унца Различни Пакет од 5 Вкусови Неодамнешно
Диво Природни Зрна Слободни Целата Jerky Куче Третира 5 Унца Различни Пакет од 5 Вкусови

Содржи (1) 5 мл торба на секој вкус : Пилешко Тендери, Дебели Сечете Сланина, јадења на Скара, Бизон, Alaskan Ло�

DEN 667.20
Вистински Месо Јагнешко Jerky Третира 8oz Неодамнешно
Вистински Месо Јагнешко Jerky Третира 8oz

Воздушно Сушен.Дехидрирани.БесплатноОпсег.ТреваБанката На Федерални Резерви.Природни.Направен од сит�

DEN 2270.40
Вермонт Чад & Лек Abf Скара Говедско Месо Стапови, 3 Oz Неодамнешно
Вермонт Чад & Лек Abf Скара Говедско Месо Стапови, 3 Oz

Говедско месо покрена без антибиотици или додаваат хормони 3g протеини, 45 калории, 1g јагленохидратите, 140

DEN 238.80
Betsy Фарми Патка Grillers Куче Jerky Третира, 18 Оз Патка Jerky Третира За Кучиња Неодамнешно Најдобра цена
Betsy Фарми Патка Grillers Куче Jerky Третира, 18 Оз Патка Jerky Третира За Кучиња

Патка Jerky Куче Третира : 100% Американската Зголемен 100% Вкусни Патка Jerky Куче Третира.Уста Поење Куче Трети

DEN 436.32
Aufschnitt Сите Природни Кошер Глутен Слободни Говедско и Пилешко Стапови Различни Пак Уверение Кошер - Ѕвезда-К, Неодамнешно
Merrick Жито Бесплатна Енергија Каснувања Различни Пакет - 5 Вкупно Вкусови: Пилешко, Тексас Говедско месо, Неодамнешно
Merrick Жито Бесплатна Енергија Каснувања Различни Пакет - 5 Вкупно Вкусови: Пилешко, Тексас Говедско месо,

Житослободни и глутенслободни.Сите природни состојки, направени со ВИСТИНСКИ месо.Нема кокошка или пил

DEN 455.76