10 Компјутери Дупка Настроената Директно Вежба Малку High Speed Челик 4mm 4.2 4.5 мм мм Метал Дупчење Алатка Моќ Алатка Делови(4.0 mm)

10 Компјутери Дупка Настроената Директно Вежба Малку High Speed Челик 4mm 4.2 4.5 мм мм Метал Дупчење Алатка

DEN 249.36

Неодамнешно

Това е достапна

ПРИМЕНА : Погоден за дупчење дупки на нерѓосувачки челик, железо, бакар, алуминиум, дрво, акрилик лист, итн.БРЗО ДУПЧЕЊЕ БРЗИНА : Сечење на рабови се прецизност земјата и се обработуваат за да се обезбеди брзо дупчење.СРЕДНО ОСТРИНА : На вежба малку е направен од високо-квалитет на високо-брзински челик, средно острина и отпорност на абење.КАРАКТЕРИСТИКИ : Висок дупчење ефикасност, може да се користи во индустриски и апарати за домаќинство.Се применува за обичните пиштол вежба, електрични вежба.ГОЛЕМИНА : Изборен Дијаметар : 4.0 mm, 4.2 мм, 4.5 мм.Количина : 10pcs / кутија.Спецификација : Предмет Тип : Вежба Битови Материјал : High Speed Челик Количина : 10pcs / кутија Факултативна Дијаметар : 4.0 mm, 4.2 мм, 4.5 4.0 mm mm 10 PCS по кутија / целосно мелење 4341 (1 кутија вкупно) 4.2 mm 10 PCS по кутија / целосно мелење 4341 (1 кутија вкупно) 4.5 мм 10 PCS по кутија / целосно мелење 4341 (1 кутија вкупно) поле на Примена : За дупчење (Погоден за нерѓосувачки челик, железо, бакар, алуминиум, дрво, акрилик лист, итн.) Применливи Опрема : Обичен пиштол вежба, електрични вежба.Пакет Листа : 1 Кутија на Вежба Битови.

Item Type: Drill Bits
Material: High Speed Steel
Quantity: 10pcs / box
Optional Diameter: 4.0mm, 4.2mm, 4.5mm
4.0mm 10PCS per box / full grinding 4341 (1 box total) :
4.2mm 10PCS per box / full grinding 4341 (1 box total) :
4.5mm 10PCS per box / full grinding 4341 (1 box total) :
Scope of Application: For drilling (Suitable for stainless steel, iron, copper, aluminum, wood, acrylic sheet, etc.)
Applicable Equipment: Ordinary pistol drill, electric drill.
Package List:
1 Box of Drill Bits :

Додатоци на производот

Hymnorq 4.2 mm Метрички M35 Кобалт Челик Исклучително Отпорни на Топлина Пресврт Вежба Малку Сет на 10pcs со Неодамнешно
Hymnorq 4.2 mm Метрички M35 Кобалт Челик Исклучително Отпорни на Топлина Пресврт Вежба Малку Сет на 10pcs со

10 PC МЕТРИЧКИ ДЕЛОВИ комплет вклучува 10pcs од 4,2 mm M35 кобалт челик пресврт вежба битови.Кобалт битови се по�

DEN 287.76
XYXXBB Монолитна Вежба за CNC Струг Машина Металугрија Вежба 1pc TiCN Обложени Карбид Вежба Малку 1.0-12mm Неодамнешно
XYXXBB Монолитна Вежба за CNC Струг Машина Металугрија Вежба 1pc TiCN Обложени Карбид Вежба Малку 1.0-12mm

1:Облик на Работ,Сечење Мазна withour burrs 2:Нано Слој , Анти ' рѓа и носатотпорни 3:Волфрам Карбид , Издржлив�

DEN 1195.20
Yinpecly 18mm Намалена месо тело Вежба Малку ХСС-9341 Црна Оксид со Директно месо тело 1pcs Неодамнешно
Yinpecly 18mm Намалена месо тело Вежба Малку ХСС-9341 Црна Оксид со Директно месо тело 1pcs

【Производ Димензија】 Сечење Дијаметар : 18mm / 0.71 инчен; вкупна Должина : 150mm / 5.91 инч 【Високи Перформанси �

DEN 890.40
Benliu Пресврт Вежба месо тело Вежба Малку 15mm High Speed Челик ХСС 9341 Црна Оксид со 1/2 Инчи Директно месо Неодамнешно
Benliu Пресврт Вежба месо тело Вежба Малку 15mm High Speed Челик ХСС 9341 Црна Оксид со 1/2 Инчи Директно месо

Материјал : Висок квалитет на 9341 високобрзински челик, шефот на борбата против термичка обработка, со ви

DEN 1320.00
Hitachi 725027 SDS4 Плус 5/16-Инчен x 4-Инчен x 6-1/4-Инчен 2-Машина Вежба Малку Неодамнешно
Hitachi 725027 SDS4 Плус 5/16-Инчен x 4-Инчен x 6-1/4-Инчен 2-Машина Вежба Малку

Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Истата голема tools, со само ново име 5 / 16инчен со 4инчен со 61 / 4инчен 2маш

DEN 118.56
YG-1 D2146 High Speed Челик со Завртки Машина Вежба Малку, Соголени Заврши, Директно месо тело, Бавно Спирала, Неодамнешно
YG-1 D2146 High Speed Челик со Завртки Машина Вежба Малку, Соголени Заврши, Директно месо тело, Бавно Спирала,

Завртка машина вежба.Десната рака спирала, пошироката флејта 135 Степен точка агол.Направени на кобалт ч�

DEN 97.92
MAXTOOL 33/64 Сребрена и Deming Вежба Битови ХСС М2 S & D Вежба Битови Prentice Пресврт Вежби Црна Оксид 1/2 Неодамнешно Најдобра цена
MAXTOOL 33/64 Сребрена и Deming Вежба Битови ХСС М2 S & D Вежба Битови Prentice Пресврт Вежби Црна Оксид 1/2

Квалитетот ХСС М2 обезбедува нагло и брзо извршување на било каков материјал за чистење на резултатите.�

DEN 360.00
zenglingliang Вежба Малку ХСС 4241 High Speed Челик Пресврт Вежба Малку Црна 1/2 Директно месо тело 13.5/14/14.5/15/15.5/16/16.5 Неодамнешно
zenglingliang Вежба Малку ХСС 4241 High Speed Челик Пресврт Вежба Малку Црна 1/2 Директно месо тело 13.5/14/14.5/15/15.5/16/16.5

Идеален за дупчење на железо, бакар, алуминиум, дрво, челик, керамика, тули, пластика, итн.Исто така се пог

DEN 774.24
Генерички Висока Челик ХСС Вежба Директно месо тело Метал Вежба Малку 20mm Неодамнешно
Генерички Висока Челик ХСС Вежба Директно месо тело Метал Вежба Малку 20mm

Преносни и компактна големина за да се чуваат лесно или алатка кутија.Одлична чип евакуација поради под

DEN 263.76
Директно месо тело Вежба Малку, 5pcs Пресврт Вежба Малку Сет Екстра Долг Високо-брзински Челик ХСС Пресврт Неодамнешно
Директно месо тело Вежба Малку, 5pcs Пресврт Вежба Малку Сет Екстра Долг Високо-брзински Челик ХСС Пресврт

ХСС МАТЕРИЈАЛ : Долго вежба малку има high speed челик има висока цврстина за брзо и лесно сечење на иверица, �

DEN 198.96
Cle-Линија C20589 Општа Намена Коси Месо Тело Вежба, High Speed Челик, Пареа Оксид Заврши, No. 4 Morse Коси Неодамнешно
Cle-Линија C20589 Општа Намена Коси Месо Тело Вежба, High Speed Челик, Пареа Оксид Заврши, No. 4 Morse Коси

Општа намена геометрија со стандардни Morse коси месо тело димензии.ХСС супстрат конструиран за цврстина

DEN 6932.64
Нерѓосувачки Челик Вежба Мерачи за 1/16 Инчен да 1/2 Инчи Големина Битови, 17/64-1/2 0.062-0.250 Болт и Жица Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Вежба Мерачи за 1/16 Инчен да 1/2 Инчи Големина Битови, 17/64-1/2 0.062-0.250 Болт и Жица

29 Дупки мерење : 29дупка големини остане константна, обезбедување на прецизност и точност; На вежба голем

DEN 302.16
ИРВИН 81120ZR Jobber Вежба Малку, Спирала Flute Неодамнешно
ИРВИН 81120ZR Jobber Вежба Малку, Спирала Flute

високабрзина м2 челик малку.издржлив дизајн.може да се користи на места каде што не фракционо големина д

DEN 154.56
Ирвин Црна Оксид Голема Брзина Вежба Малку Хсс, Сплит Pt 1/8 Кол Рефус Неодамнешно
Ирвин Црна Оксид Голема Брзина Вежба Малку Хсс, Сплит Pt 1/8 Кол Рефус

М1 high speed челик за најдобра комбинација на цврстина, отпорност на топлина, и отпорност на абење.За општа у

DEN 2236.80
Taipan Абразиви ЗА 8030 High Speed Челик Оригинални Jobber Вежба Малку, 19/64 Дијаметар Неодамнешно
Taipan Абразиви ЗА 8030 High Speed Челик Оригинални Jobber Вежба Малку, 19/64 Дијаметар

Тешки изработени од М2 hiмолибден челик.Против пролизгување со 3 станови на месо тело (големини 3 / 16 инч.Св

DEN 97.92