10 Компјутери Дупка Настроената Директно Вежба Малку High Speed Челик 4mm 4.2 4.5 мм мм Метал Дупчење Алатка Моќ Алатка Делови(4.0 mm)

10 Компјутери Дупка Настроената Директно Вежба Малку High Speed Челик 4mm 4.2 4.5 мм мм Метал Дупчење Алатка

DEN 249.36

Неодамнешно

Това е достапна

ПРИМЕНА : Погоден за дупчење дупки на нерѓосувачки челик, железо, бакар, алуминиум, дрво, акрилик лист, итн.БРЗО ДУПЧЕЊЕ БРЗИНА : Сечење на рабови се прецизност земјата и се обработуваат за да се обезбеди брзо дупчење.СРЕДНО ОСТРИНА : На вежба малку е направен од високо-квалитет на високо-брзински челик, средно острина и отпорност на абење.КАРАКТЕРИСТИКИ : Висок дупчење ефикасност, може да се користи во индустриски и апарати за домаќинство.Се применува за обичните пиштол вежба, електрични вежба.ГОЛЕМИНА : Изборен Дијаметар : 4.0 mm, 4.2 мм, 4.5 мм.Количина : 10pcs / кутија.Спецификација : Предмет Тип : Вежба Битови Материјал : High Speed Челик Количина : 10pcs / кутија Факултативна Дијаметар : 4.0 mm, 4.2 мм, 4.5 4.0 mm mm 10 PCS по кутија / целосно мелење 4341 (1 кутија вкупно) 4.2 mm 10 PCS по кутија / целосно мелење 4341 (1 кутија вкупно) 4.5 мм 10 PCS по кутија / целосно мелење 4341 (1 кутија вкупно) поле на Примена : За дупчење (Погоден за нерѓосувачки челик, железо, бакар, алуминиум, дрво, акрилик лист, итн.) Применливи Опрема : Обичен пиштол вежба, електрични вежба.Пакет Листа : 1 Кутија на Вежба Битови.

Item Type: Drill Bits
Material: High Speed Steel
Quantity: 10pcs / box
Optional Diameter: 4.0mm, 4.2mm, 4.5mm
4.0mm 10PCS per box / full grinding 4341 (1 box total) :
4.2mm 10PCS per box / full grinding 4341 (1 box total) :
4.5mm 10PCS per box / full grinding 4341 (1 box total) :
Scope of Application: For drilling (Suitable for stainless steel, iron, copper, aluminum, wood, acrylic sheet, etc.)
Applicable Equipment: Ordinary pistol drill, electric drill.
Package List:
1 Box of Drill Bits :

Додатоци на производот

Yinpecly 18mm Намалена месо тело Вежба Малку ХСС-9341 Црна Оксид со Директно месо тело 1pcs Неодамнешно
Yinpecly 18mm Намалена месо тело Вежба Малку ХСС-9341 Црна Оксид со Директно месо тело 1pcs

【Производ Димензија】 Сечење Дијаметар : 18mm / 0.71 инчен; вкупна Должина : 150mm / 5.91 инч 【Високи Перформанси

DEN 890.40
Ирвин 49908 1/2 X 7-1/2 Двојна Дупчалка Со Спирална Бургија Дрво Здодевни Битови Неодамнешно
Ирвин 49908 1/2 X 7-1/2 Двојна Дупчалка Со Спирална Бургија Дрво Здодевни Битови

Солидна центар дизајн обезбедува дополнителна цврстина, додека досадно.Широк земјиште се задржи малку

DEN 287.76
YG-1 DN516 High Speed Челик со Завртки Машина Вежба Малку, Калај Заврши, Директно месо тело, Бавно Спирала, Неодамнешно
YG-1 DN516 High Speed Челик со Завртки Машина Вежба Малку, Калај Заврши, Директно месо тело, Бавно Спирала,

Десната рака спирала, 38 степен хеликс.Параболична flute 130 Степен точка агол.Направени на кобалт челик.Под

DEN 102.48
SHENYI Индустриски Вежба Битови 10PCS 1mm-13mm M35 HSSCO Кобалт Вежба Битови ХСС Пресврт 3-Рамни месо тело Неодамнешно
SHENYI Индустриски Вежба Битови 10PCS 1mm-13mm M35 HSSCO Кобалт Вежба Битови ХСС Пресврт 3-Рамни месо тело

Квалитетна Професионална Сечење на Додатоци кои се Користат во Индустриски Поле, Сигурен и Издржлив.То

DEN 5276.64
Кливленд 2575T Кобалт Челик Jobbers' Должина Вежба Малку, Широк Земјиште Параболична Flute, Калај Обложени, Неодамнешно
Кливленд 2575T Кобалт Челик Jobbers' Должина Вежба Малку, Широк Земјиште Параболична Flute, Калај Обложени,

Пресврт вежба битови се најчест тип на вежба малку.1250", повеќе од 1 / 2" 1" +0.0626", повеќе од 1 / 8" да 1 / 2" +0.Вежба

DEN 698.40
Hymnorq 4.2 mm Метрички M35 Кобалт Челик Исклучително Отпорни на Топлина Пресврт Вежба Малку Сет на 10pcs со Неодамнешно
Hymnorq 4.2 mm Метрички M35 Кобалт Челик Исклучително Отпорни на Топлина Пресврт Вежба Малку Сет на 10pcs со

10 PC МЕТРИЧКИ ДЕЛОВИ комплет вклучува 10pcs од 4,2 mm M35 кобалт челик пресврт вежба битови.Кобалт битови се по

DEN 287.76
Benliu Пресврт Вежба месо тело Вежба Малку 15mm High Speed Челик ХСС 9341 Црна Оксид со 1/2 Инчи Директно месо Неодамнешно
Benliu Пресврт Вежба месо тело Вежба Малку 15mm High Speed Челик ХСС 9341 Црна Оксид со 1/2 Инчи Директно месо

Материјал : Висок квалитет на 9341 високобрзински челик, шефот на борбата против термичка обработка, со ви

DEN 1320.00
YG-1 D2146 High Speed Челик со Завртки Машина Вежба Малку, Соголени Заврши, Директно месо тело, Бавно Спирала, Неодамнешно
YG-1 D2146 High Speed Челик со Завртки Машина Вежба Малку, Соголени Заврши, Директно месо тело, Бавно Спирала,

Завртка машина вежба.Десната рака спирала, пошироката флејта 135 Степен точка агол.Направени на кобалт ч

DEN 97.92
Екстра Долг Малку Вежба, Вежба Малку Големина 11.50 мм, Вежба Малку Точка Агол 140°, Авто-Центрирање Точка Неодамнешно
Екстра Долг Малку Вежба, Вежба Малку Големина 11.50 мм, Вежба Малку Точка Агол 140°, Авто-Центрирање Точка

Вежба Малку Групирање : Екстра Долг Вежба Малку.Предмет : Екстра Долг Вежба Малку.Вежба Малку Димензија

DEN 1927.20
Festool 493438 Замена ХСС Спирала Вежба Битови За Употреба Со Обновливи Centrotec месо тело, 3.5 мм, 10-pk Неодамнешно
Festool 493438 Замена ХСС Спирала Вежба Битови За Употреба Со Обновливи Centrotec месо тело, 3.5 мм, 10-pk

ХСС Спирала Вежба Битови, 3,5 мм.Пакет од 10 замена на компоненти за употреба со обновливи Centrotec месо тело (4

DEN 432.00
Norseman САД Направени Магнум Супер Премиум Jobber High Speed Челик Пресврт Вежба Битови Тип 190-AG - 47/64 Неодамнешно
Norseman САД Направени Магнум Супер Премиум Jobber High Speed Челик Пресврт Вежба Битови Тип 190-AG - 47/64

Вежба Битови во Norseman е Магнум Супер Премиум линија се термички обработено да биде мерливо потешко од ст

DEN 15189.36
Вежба Америка - DWDA/CX63/32 3/32 x 6 High Speed Челик Авиони Продолжување Вежба Малку, DWDA/C Серија Неодамнешно
Вежба Америка - DWDA/CX63/32 3/32 x 6 High Speed Челик Авиони Продолжување Вежба Малку, DWDA/C Серија

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

DEN 29.76
MAXTOOL Буква С 5pcs Идентични Jobber Должина Вежби Кол 0.257 ХСС М2 Пресврт Вежба Битови Целосно Земјата Црно-Бронза Неодамнешно Најдобра цена
Шампион Алатка за Сечење Брутална Platinum XL5-1/8 Тешки Jobber Вежба Битови (12 по пакет): произведено Во Неодамнешно
Шампион Алатка за Сечење Брутална Platinum XL5-1/8 Тешки Jobber Вежба Битови (12 по пакет): произведено Во

Вежба 3x Повеќе од конкурентите вежби!Вежба 2x Побрз од кобалт!Вежба Точни поради 135* сплит точка и конусни

DEN 473.04
YG-1 D2148 High Speed Челик со Завртки Машина Вежба Малку, Соголени Заврши, Директно месо тело, Бавно Спирала, Неодамнешно
YG-1 D2148 High Speed Челик со Завртки Машина Вежба Малку, Соголени Заврши, Директно месо тело, Бавно Спирала,

Изработени од high speed челик.Применливи за дупчење во челик, фрлија челик, легирани и нелегирани, сиво леан

DEN 113.28