Расмусен се Види Преку Гас Дневник Решетки, 54-Инчи - (DF-HFG54)

Расмусен се Види Преку Гас Дневник Решетки, 54-Инчи - (DF-HFG54)

DEN 1864.80

Неодамнешно

Това е достапна

Гас камин дневник решетки.Тешки-должност конструкција за премиум издржливост.Црна насликани дизајн. 5/8 инч квадратен на дијамант.Целокупната димензии : 54 x 25 x 8.875 инчи (W x D x H).На Расмусен Види-Преку Гас Дневник Решетки обезбедува премија компонента за употреба со вашиот гас камин режач и влезете во собата.Кој трајни изградба, оваа единица е изграден да го издржат тестот на времето.Овој двоен лице дневник решетки е дизајниран за употреба со Расмусен DF-F, DF-FX, и DF-СП режач сетови.Овој сет карактеристики обоени со црн дизајн.

Додатоци на производот

Amagabeli 40in Оган Решетки Дневник Решетки Ковано Железо Оган Јама Круг Spider Вагон Тркала Firewood Решетки Неодамнешно
Amagabeli 40in Оган Решетки Дневник Решетки Ковано Железо Оган Јама Круг Spider Вагон Тркала Firewood Решетки

Нема собрание е потребно : на тешки оган место дневник решетки е супер лизна,не треба да се соберат, сам�

DEN 3959.76