XJZHJXB Покривот Полици Седан Прилагодливи Покривот Барови, Алуминиум Крстот Барови Компатибилен со Автомобил Фолксваген Sagitar, Карго Превозникот Оптоварување 100kg (Го?

XJZHJXB Покривот Полици Седан Прилагодливи Покривот Барови, Алуминиум Крстот Барови Компатибилен со Автомобил

DEN 7252.08

Неодамнешно

Това е достапна

Високо-квалитетни материјали : Овој покрив решетката е направен на висока јачина алуминиум, со оптоварување од 100kg, што можат да носат повеќе багаж кога ќе патуваат.Покривот рек спецификации : Постојат две должини на 125cm (49.24 инчи)/135cm (53.15 инчи) за да изберете од, погоден за повеќето автомобили без покрив полици (не се погодни за спортски автомобили и автомобили со врата frameless дизајн).Уникатен дизајн : Со 3 различни дизајни на тока да се прилагодат на различни модели на автомобили, секој тока е опремен со анти-нула подлога за да се заштити автомобилот, двата краја на crossbar се опремени со заклучување за да спречите кражба.Правец на намалување на бучава : покривот решетката е рационализација дизајн, кој може да ги намали пречките и да се обезбеди безбедност кога автомобил е возење.Прилагодлив : покривот решетката е лесно да се инсталира, лизгачки железнички на покривот решетката е прилагодлив, погоден за различни Автомобили и спортски автомобили, и тока фиксни на покривот, исто така, може да бидат фино подесени.Совети:додека вашиот автомобил не е спортски автомобил, вратата не е frameless, и покривот не имаат надолжна покривот багажник, можете да ја користите оваа покривот rack Product име : Покрив rack Compatible : Покрив Полици Компатибилен со Автомобил "Фолксваген" Sagitar Incompatible : Спортски автомобили, автомобили со врата frameless дизајни и надолжни покривот rack Car тип : Автомобили без покрив rack Specification : 2 парчиња на покривот rack Size : 125cm (49.24 инчи)/135cm (53.15 инчи)Производ тежина : 6000 грама (13.23 фунти)Тежина : 100kg (220.46 фунти)Материјал : Висока јачина алуминиум, пластика и iron Color : Сребро и black Package содржина : 2x покривот багажник, 3x различни видови на токи (4 по стил), 8x нула влошки и други accessories Key : 2 Tools : Со tools Special дизајн : Анти-кражба дизајн со брави на двата краја, рационализација на намалување на шумот design Features : позиција на заклучување може да се прилагоди според различни видови на cars Designed за автомобили кои се уште не се инсталирани покривот racks Please осигурете се дека овој производ е погоден за вашиот автомобил, ако не можете да потврдите, ве молиме контактирајте me Always бидете сигурни дека безбедноста бар е инсталиран цврсто пред driving Not погоден за носење преголеми items We имаат брза и ефикасна пред-продажба и по-продажбата на услугата, ако имате прашања за овој производ, ве молиме контактирајте ме.

2 pieces of roof rack :
Size: 125cm (49.24inches)/135cm (53.15inches)
Product weight: 6000 grams (13.23pounds)
Weight: 100kg (220.46 pounds)
Material: High-strength aluminum alloy, plastic and iron
Color: Silver and black
Package content: 2x roof rack, 3x different types of buckles (4 per style), 8x scratch pads and other accessories
Key: 2
Tools: With tools
Special design: Anti-theft design with locks at both ends, streamlined noise reduction design
Features: The position of the lock can be adjusted according to different types of cars
Designed for cars that have not yet installed roof racks :
Please make sure this product is suitable for your car, if you can’t confirm, please contact me :
Always make sure that the safety bar is installed firmly before driving :
Not suitable for carrying oversized items :
We have fast and effective pre-sales and after-sales service, if you have any questions about this product, please contact me :

Додатоци на производот

AUTOMUTO Покривот Рек Crossbars За Ford Избега 2013- Сребро Багаж Кајак Товар на Превозникот со 150LBS Неодамнешно
AUTOMUTO Покривот Рек Crossbars За Ford Избега 2013- Сребро Багаж Кајак Товар на Превозникот со 150LBS

FITMENT : За Ford Избега 20132016 ТЕШКИ & MUITY се КОРИСТИ : Со 150 LBS Оптоварување на Капацитетот.Не грижете се за тежок

DEN 1855.20
XJZHJXB Покривот Полици Седан Прилагодливи Покривот Барови, Алуминиум Крстот Барови Компатибилен со Автомобил Неодамнешно
BrightLines Покривот Рек Crossbars Компатибилен со 2018 2019 2020 2021 2022 Jeep Compass Неодамнешно
BrightLines Покривот Рек Crossbars Компатибилен со 2018 2019 2020 2021 2022 Jeep Compass

Цврстата алуминиумска барови и да умрефрлија монтажа голема заграда.Аеро крило форма, буквално правец

DEN 1558.80
XJZHJXB Покривот Полици Седан Прилагодливи Покривот Барови, Алуминиум Крстот Барови Компатибилен со Автомобил Неодамнешно
MOSTPLUS Покривот Рек Крстот Бар Железнички Компатибилен со 2010-2021 Lexus GX460 Товар Полици Скок Багаж Кајак Неодамнешно Најдобра цена
MOSTPLUS Покривот Рек Крстот Бар Железнички Компатибилен со 2010-2021 Lexus GX460 Товар Полици Скок Багаж Кајак

【Компатибилен возила】— Компатибилен со 20102021 LexGX460 【Функција】—Обезбеди добра основа за Голем багаж,

DEN 1895.76
LT Спорт SN100000000138-208 за Кадилак SRX Крстот Барови Алуминиум Скок Товар на Превозникот Покривот Багажник Неодамнешно
LT Спорт SN100000000138-208 за Кадилак SRX Крстот Барови Алуминиум Скок Товар на Превозникот Покривот Багажник

Одговара : Повеќе Возила (се Однесува на fitment табела).Пакување се Вклучени : Сет на две Алуминиумски Покри

DEN 2328.00
OMAC Покривот Рек Крстот Бар Скок Товар на Превозникот | Алуминиум Полици за Велосипед, Карго, Кајак, Кампување Неодамнешно
Карго Бар Прилагодливи 40-70, Мали Брза Ratchet Силен Челик Оптоварување Заклучување Прачка за Магнети, Комбиња, Неодамнешно
Ainter Крстот Бар Покривот Решетката За Hyundai Santa Fe 2013-2017 (Само се Вклопуваат Модели Со Постојните Неодамнешно
Ainter Крстот Бар Покривот Решетката За Hyundai Santa Fe 2013-2017 (Само се Вклопуваат Модели Со Постојните

FITMENT Покрив рек crossbars одговара за Hyundai Santa Fe 20132017 ФУНКЦИИОдлично решение доколку имате преголеми ставки

DEN 2068.80
MOSTPLUS Покривот Рек Крстот Бар Железнички Компатибилен за 2013-2018 Infiniti JX35 /2019 2020 QX60 Товар Полици Неодамнешно
MOSTPLUS Покривот Рек Крстот Бар Железнички Компатибилен за 2013-2018 Infiniti JX35 /2019 2020 QX60 Товар Полици

Компатибилен за 20132018 Infiniti JX35 / 20132019 2020 QX60 Тешкидолжност стегање Дизајн обезбедува дека тоа е безбедно д

DEN 2087.76
Универзална Покривот Рек Crossbars, 52/54 Прилагодливи Алуминиум Крстот Барови Одговара за Автомобил со Покрена Неодамнешно Најдобра цена
Покривот Полици Крстот Барови Компатибилен за 2015-2021 Renegade, Crossbars Товар на Превозникот за Скок Торба Неодамнешно
Покривот Полици Крстот Барови Компатибилен за 2015-2021 Renegade, Crossbars Товар на Превозникот за Скок Торба

【Соодветна примена】 : Компатибилен со 20152021 Renegade,Секој крст лента е наменета за одреден модел, ве Молиме

DEN 263.76
MotorFansClub Покривот Рек Крстот Барови Одговара за Компатибилен со Киа Душата X-Линија 2020 2021 Crossbars Неодамнешно
MotorFansClub Покривот Рек Крстот Барови Одговара за Компатибилен со Киа Душата X-Линија 2020 2021 Crossbars

【Нашата Предност】 Барови изработени од високо квалитетен алуминиум, база нозе се изработени од високо

DEN 1816.80
KaiWell Покривот Рек Крстот Барови Одговара за Компатибилен со Audi A4 Вагон 2009- Crossbars Багаж Рек Неодамнешно
KaiWell Покривот Рек Крстот Барови Одговара за Компатибилен со Audi A4 Вагон 2009- Crossbars Багаж Рек

【Fitment 】покривот рек crossbars одговара за компатибилен со Audi A4 Вагон 20092016 ве молиме бидете сигурни дека обј

DEN 2258.40
FANTE 2 ПАРЧИЊА Покривот Рек Шини Одговара за Новиот Nissan X-Trail Непријателските 2022 Без Завртки Товар Неодамнешно
FANTE 2 ПАРЧИЊА Покривот Рек Шини Одговара за Новиот Nissan X-Trail Непријателските 2022 Без Завртки Товар

Одговара За : Покривот Железнички Полици Одговара За Новиот Nissan XTrail Непријателските 2022 Материјал : Покр

DEN 6117.60
MotorFansClub Покривот Рек Крстот Барови Одговара за Компатибилен со Hyundai Santa Fe 2019 2020 Crossbars Багаж Неодамнешно
MotorFansClub Покривот Рек Крстот Барови Одговара за Компатибилен со Hyundai Santa Fe 2019 2020 Crossbars Багаж

【Нашата Предност】 Барови изработени од високо квалитетен алуминиум, база нозе се изработени од високо

DEN 2399.76