Gillette3 Мажите жилети, 12 Сечилото Refills

Gillette3 Мажите жилети, 12 Сечилото Refills

-100 %

DEN 440.16

Неодамнешно

Това е достапна

3 ножеви за подобра удобност (vs Sensor3) ; Крст-компатибилност : се Вклопува Сите Mach3 рачки.Подмачкување лента помага на вашата Gillette3 планирам низ вашата кожа со комфор.Пред стожерот трансфери притисок на вашата страна далеку од ножеви за подобра кожа удобност. 10 soft микро перки нежно се водат на кожата да се создаде непречено, дури и површина за удобно избричат.Високи перформанси.Ниска цена.Косата тип : сите типови коса.Нега и чистење, исплакнете чисти.Gillette3 мажите сечилото refills функција 3 ножеви за подобра удобност (наспроти Sensor3), како и Подмачкување Лента која им помага на вашиот Gillette3 планирам низ вашата кожа со комфор.На Gillette3 има и Предна Оска дека трансфери притисок на вашата страна далеку од ножеви за подобра кожа удобност.Дополнително, 10 Мека Микро перки нежно се водат на кожата да се создаде непречено, дури и површина за удобно избричат.

Додатоци на производот

12 Сосема Нов 6-Сечилото Жилети Одговара На Повеќето Dorco & Долар Избричат Клуб Неодамнешно
12 Сосема Нов 6-Сечилото Жилети Одговара На Повеќето Dorco & Долар Избричат Клуб

Доаѓа со вкупно 12 ножеви.Се вклопува Dorco & Долар Избричат Клуб рачки.Неверојатен квалитет жилети по неве�

DEN 527.76
GILLETTE МАХ 3 4 pz Неодамнешно
GILLETTE МАХ 3 4 pz

Три напредни антитриење ножеви се отстрани секоја коса со помалку иритација.Пет удобност guard микро перк

DEN 215.76
Schick Quattro Титан 4 Сечилото Mens Жилет Refills, Pack of 4 Неодамнешно
Schick Quattro Титан 4 Сечилото Mens Жилет Refills, Pack of 4

НОВО : Sprial Сечилото Stropping Дефинира Пофини Совет Форма.НОВО : Титаниум слој Обезбедува Одлична Адхезија �

DEN 227.76
5000 Дерби Еден Раб Жилети Barbers Фаворизира Неодамнешно
5000 Дерби Еден Раб Жилети Barbers Фаворизира

ДЕРБИ Професионални Еден Раб жилети се поединечно спакувана.Тие се произведени од страна на подобри ст�

DEN 3359.76
RoyalShave Двојна Предност за Безбедност на Жилет за Бричење Ножеви Multipack (Пакување од 8) Неодамнешно
RoyalShave Двојна Предност за Безбедност на Жилет за Бричење Ножеви Multipack (Пакување од 8)

8 Ексклузивни Сечилото Брендови! 50 Индивидуални Безбедност Жилети!.Одлично за Наоѓање на кои Сечилото е

DEN 428.88
Адвокатско Жилет Сечилото Refills, 32 Count Неодамнешно
Адвокатско Жилет Сечилото Refills, 32 Count

REFILLS ГИ СОБЕРЕ СИТЕ 5 ЖИЛЕТ СЕЧИЛОТО РАЧКИ.Жилети функција напредни 5 СЕЧИЛОТО ТЕХНОЛОГИЈА.ФЛЕКСИБИЛНИ У

DEN 912.00
Schick Интуиција Обновување на Влага Жилет Сечилото заменливите патрони за уредите за Жени со Екстракт од Калинка Неодамнешно Најдобра цена