Батерија Преносни Биро Foldaway Фан со Батерија , Работното Време 6~24 Часа 4 Брзина settings Растеглив Тивка Кат безжична Фан за на Отворено Кампување Шатор Патување и Дома к

Батерија Преносни Биро Foldaway Фан со Батерија , Работното Време 6~24 Часа 4 Брзина settings Растеглив Тивка

16 %

DEN 804.00

DEN 957.60

Неодамнешно

Това е достапна

Мулти-да Користите полнење преку USB Лични Фан Со Прилагодливи Стои Висина,4 Брзина Settings Пиедестал Вентилатор За Домашната Канцеларија на Отворено,Преносни Биро Користете Или за да се Земе Перниче За Патување. *Широка Употреба.На Виткање Маса Фан со прилагодлива висина од 14.2 до 39 инчен дизајниран од страна на растеглив алуминиум цевка за вашата употреба во кујната табела/office/home. *Екстра-Долго Работно Време.Преносни Фанови со 7200 MAH батерија бидете сигурни дека за стабилно работно време од 6 Часа -4thgear струење (МАКС) за 24 часа - 1 опрема струење (MIN). *Лесно за Работа.Едно-Копче за стартување е на располагање за да наместите различни опрема струење во Подот Фан.Исто така, се погодни да се исчисти пред рамка и Перките. *Погодно за Чување/Патување.Количка за Дизајн е лесно да се носат во отворено како шатор/кампување/патување. *Квалитет-Гаранција. 500 K лекувам волумен во 2020 докаже мини фанови со висок квалитет.ако било кој квалитет на проблем, ние ќе ви даде 100% пари гаранција или нова замена.За Foldaway Фан : Во 2020 година , имаме распродадени 500k КОМПЈУТЕРИ оваа фанови да Јапонија ,Екстра ниски-процент жалбата се покажа дека навивачите е достоен за доверба во Квалитетот и работното време ( 6~24hours), ако треба еден пренослив фанови , можете да проверите на нашата фан, ако постои било каква квалитет проблем, ние ќе се 100% наплата сите пари за вас.

Додатоци на производот

OEMTOOLS Затворен OEM24882 20 Инчи Висок-Брзина Орбитал Кат, Нов Модел, Ѕид, Комерцијални Вентилатор за Продавница, Неодамнешно
Преносни Фан, Прилагодлив Преносни Фан Бела за Дом, за Семејство Неодамнешно
Преносни Фан, Прилагодлив Преносни Фан Бела за Дом, за Семејство

Хоризонтална влакна дизајн има 48 околниот воздух места, долго траење на батеријата, 6 часа на батеријата

DEN 827.76
16-Инчен Фан Три-Брзо Прилагодливи Кат Електричен Вентилатор, Ниско ниво на Бучава и Исклучување на звукот Неодамнешно
175FLW Турбо Турбина Индустриски Фреквенција Кабинет Климатизација Центрифугални Fan0.27A 56W Прочистувач на Неодамнешно
175FLW Турбо Турбина Индустриски Фреквенција Кабинет Климатизација Центрифугални Fan0.27A 56W Прочистувач на

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2744.64
BONECO - F220 Воздух Туш Фан, Големи или Мали Прилагодливи Рака Пиедестал Висина од 19 ИЛИ 33.5 (Бело) Неодамнешно Најдобра цена
BONECO - F220 Воздух Туш Фан, Големи или Мали Прилагодливи Рака Пиедестал Висина од 19 ИЛИ 33.5 (Бело)

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 3839.76
16 Тешки-Должност Висока-Брзината Целата Соба Продавница Фан Прилагодливи Навалите Наведени Неодамнешно
16 Тешки-Должност Висока-Брзината Целата Соба Продавница Фан Прилагодливи Навалите Наведени

комерцијални одделение фан карактеристики трајни тубуларна челична конструкција, удобно носење справ

DEN 5564.64
Кат Фанови Ѕид Фан-3 Видови на воздушниот Волумен Режими, Молчи Осцилација, Три Големини на 55cm/68cm/78cm Неодамнешно
Кат Фанови Ѕид Фан-3 Видови на воздушниот Волумен Режими, Молчи Осцилација, Три Големини на 55cm/68cm/78cm

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 5006.88
Вертикална Фан, 135cm, 140cm, 145cm, Широк Агол Снабдување Воздух, Не се Лизга База, апарати за Домаќинство, Неодамнешно
Вертикална Фан, 135cm, 140cm, 145cm, Широк Агол Снабдување Воздух, Не се Лизга База, апарати за Домаќинство,

Автотока нето опфаќа : цврста и стабилна, погодно демонтажа.Згусне тајна мрежа : доволно количество на п

DEN 1257.60
Geek Aire Батерија Управувана Фан, Батерија Отворено Misting Фан, Преносни Висока Брзина Метал Кат Фан со 15000mAh Неодамнешно
Geek Aire Батерија Управувана Фан, Батерија Отворено Misting Фан, Преносни Висока Брзина Метал Кат Фан со 15000mAh

✅ МОЌЕН CORDLESS БАТЕРИЈАТА ФАН со нула кавга.На Geek Aire преносни, батерија фан ќе ви овозможи лесно да се кори

DEN 1125.60
OCYE Кат-Стои Вентилатор за Брзо Ладење на Вашата Област, 3-Брзина База Фан Индустриски Фан со 3 Алуминиум Неодамнешно
OCYE Кат-Стои Вентилатор за Брзо Ладење на Вашата Област, 3-Брзина База Фан Индустриски Фан со 3 Алуминиум

[Тивко и заштеда на енергија] Ниска брзина, средна брзина и голема брзина, лесно да се обезбеди проток на

DEN 1358.40
Воздушна завеса Супер Моќ, Затворен, Индустриски, Далечински Управувач и Копчиња, 2 Брзо, Моќно, Тивка, Енергија-Заштеда, Неодамнешно
SunHai Кула Фан Машини 3 Брзина Брзина На Ветрот Дома Спалната Соба Дневна Соба И Кујна Молчи Вентилаторот Неодамнешно
SunHai Кула Фан Машини 3 Брзина Брзина На Ветрот Дома Спалната Соба Дневна Соба И Кујна Молчи Вентилаторот

Безбеден и лесен за користење : Лесензакористење контролен панел со екстра долг кабелот за напојување з

DEN 398.40
Осцилирачки Пиедестал Фан,3-Брзо Прилагодливи Моќен Индустриски Стојат Кат Фан, Стојат Вентилатор за Домашната Неодамнешно