Pemberly Ред Метал Подот Светилка во Burnished Злато

Pemberly Ред Метал Подот Светилка во Burnished Злато

DEN 18644.16

Неодамнешно

Това е достапна

Крај : Burnished Злато Метал.Материјал : Метал, Кристал, Ткаенини и Поли.Burnished злато метал со златен тиково кристал лист акценти.Сенка : Круг, Полу Тапан, Hardback Сенка. - Крај : Burnished Злато Метал - Материјал : Метал, Кристал, Ткаенини и Поли - Burnished злато метал со златен тиково кристал лист акценти - Сенка : Круг, Полу Тапан, Hardback Shade Specifications : - Целокупниот производ димензии : 65" H x 20.75" W x 20.75" Д - Тежина : 42 кг.- Напон : 110- # Светла : 4 - Wattage : 60 W - Сенка големина (инчи) : висина : 6.5, врвот : 18.75 w x 18.75 d, дното : 20.75 w x 20.75 г.

Додатоци на производот

Сетилните Меур Светилка - 3.3 ft Меур Цевка со Риба, Далечински Контрола - Лажни Риба Резервоарот Подот Светилка Неодамнешно
Кат Светилка за Дневна Соба и Спалната соба & Дневна Соба Кат Светилка - Читање Стои Светлина Со Лак Виси Сенка Неодамнешно
VONORAM 3 Pack Соларни Градинарски Удел Светла, Надворешна Aux Зголеми Цвет Светла со 9 Трендафил Цвеќе, ПРЕДВОДЕНА Неодамнешно
Adesso 6285-01 Луис Подот Светилка, 60.25 во., 150 W Блескаво/ equiv. CFL, Црна Насликани Метал w/ Дрво Совети, Неодамнешно
Adesso 6285-01 Луис Подот Светилка, 60.25 во., 150 W Блескаво/ equiv. CFL, Црна Насликани Метал w/ Дрво Совети,

Акцентот Високи Светилка : Со класичен tripod став, Луис подот светилка нуди многу дизајн флексибилност.Цр�

DEN 7200.00
Цртан филм Alpaca Подот Светилка на Животните Светилка Нордиските Спалната соба Дневна Соба Креативни Симпатична Неодамнешно
Гроздобер Класичен Антички Браун Дрво Tripod Подот Светилка Наутички Дома Декор, Без Сенка Неодамнешно
Гроздобер Класичен Антички Браун Дрво Tripod Подот Светилка Наутички Дома Декор, Без Сенка

Астрономски Убава Tripod Подот Светилка За Насловна & Канцеларија Оркестарот.Античкиот Месинг Заврши & Бра

DEN 1680.00
LSNLNN Модерна Подот Светилка Дневна Соба Дизајнер Модел Соба Вертикална Табела Светилка Спални Вила Студија Неодамнешно
Раскошен Дом 72-4001B (Црна) 3 Главата на Подот Светилка, LED Светло со Прилагодливи Оружје, Допрете го Прекинувачот Неодамнешно
Tingting1992 Табела светилка USB Зајдисонце Проекција Светилка Модерна Стои Ноќ Светилка, 180 Степен Ротација Неодамнешно
Tingting1992 Табела светилка USB Зајдисонце Проекција Светилка Модерна Стои Ноќ Светилка, 180 Степен Ротација

табела светилка е мал во големина која е навистина совршен за да ги красат насекаде на вашиот дом.Додаде

DEN 1217.28
liushop Подни Светилки Спалната соба & Дневна Соба Кат Светилка - Читање Стои Светлина со Лак Виси Сенка - Неодамнешно
liushop Подни Светилки Спалната соба & Дневна Соба Кат Светилка - Читање Стои Светлина со Лак Виси Сенка -

Забелешка : ве Молам, инсталирајте под водство на магистерски степен.CE сертификат, квалитет и безбеднос�

DEN 290.40
Светлината Светилка Најдобри Желби Продавница Подот Светилка Нордиските Дизајн Предводена Од Дрво Уметност Неодамнешно
CESULIS Подот Светилка Ретро Дневна Соба и Спалната соба Нордиските Минималистички Креативни Ретро Руралните Неодамнешно
Лето Морски Колекција на Лесна Модели Сина и Црна Контура Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Неодамнешно
Тифани Подот Светилка 16- Тифани Европски Стил Високо-Одделение Зелена Dragonfly Абажур Стакло Подот Светилка Неодамнешно
Тифани Подот Светилка 16- Тифани Европски Стил Високо-Одделение Зелена Dragonfly Абажур Стакло Подот Светилка

Декорација ефект е многу добар, светлината не е многу светла, соодветна за класичен стил декорација.Рач�

DEN 4319.76
Астрономски Tripod Подот Светилка Дизајн во Подот Фан Стил, на Антички Подот Светилка, Агол Светилка, Спална Неодамнешно
Jenson Селски Farmhouse Индустриски Замав Рака Аптека Светилка Кат Стои Бронза Faux Дрво Прилагодлива Висина Неодамнешно
Jenson Селски Farmhouse Индустриски Замав Рака Аптека Светилка Кат Стои Бронза Faux Дрво Прилагодлива Висина

Прилагодлив од 44" 54" висока.База е 9" широк.Сенка е 8" широк x 5 1 / 2" длабоко x 3 1 / 4" висока.Од центарот пол надв

DEN 2332.80
8 Парчиња Пластична Светилка Сенка Замена Бела Светилка Сенка 1.65 Инчен Подот Светилка Светлина ги Опфаќа Неодамнешно
DALIZHAI777 Подот Светилка Threehead Подот Светилка Дневна Соба Троседот Агол Декорација Спална соба Дизајн Неодамнешно
DALIZHAI777 Подот Светилка Threehead Подот Светилка Дневна Соба Троседот Агол Декорација Спална соба Дизајн

Стаклото абажур прави светлина повеќе блескави и шармантна, и светлината на пренос е мека, создавајќи п�

DEN 2397.60
Модерна Луксузна Ној Светилка, Табела Светилка, Сите Бакар Led Креативни Декоративни Ламби, Дома Декорација Неодамнешно
SMLJLQ Стандард Подот Светилка Креативни Долго Рака Риболов Око Читање Осветлување за Спалната соба/Дневна Неодамнешно
QPLKKMOI Кристал Подот Светилка, Светлосен Високи Исправена Светилка Stand Светлина за Дневна Соба Неодамнешно
QPLKKMOI Кристал Подот Светилка, Светлосен Високи Исправена Светилка Stand Светлина за Дневна Соба

Квалитет кристално светилка, кристал и рафинирани естетски на современ дом може да биде совршен натпре�

DEN 2303.76