Каролина е Богатства CJ1049-WHCS4 Писмо W Chevron Maroon и Бела Сет од 4 Barrettes Коса Клипови, OS, multicolor

Каролина е Богатства CJ1049-WHCS4 Писмо W Chevron Maroon и Бела Сет од 4 Barrettes Коса Клипови, OS, multicolor

DEN 582.72

Неодамнешно

Това е достапна

Буквата W Chevron Maroon & White Barrettes Коса Клипови.Quantitty на 2 секој од Антички Сребрен и квантитетот на 2 секој во Античкиот Бронза Заврши Метал Боби Pin.Barrette или Коса Клипови со Јасна Кристално Стакло Cabochon преку печатени алуминиум диск.Стаклото Cabochon засилува дело similiar да се погледне на paperweight.Тежината е многу сличен на нормална barrette и изгледот е Прекрасен.Карактеристики.Буквата W Chevron Maroon Бела Barrettes Коса Клипови.Quantitty на 2 секој од Антички Сребрен и квантитетот на 2 секој во Античкиот Бронза Заврши Метал Боби Pin База.Barrette или Коса Клипови со Јасна Кристално Стакло Cabochon преку печатени алуминиум диск.Стаклото Cabochon засилува дело similiar да се погледне на paperweight.Тежината е многу сличен на нормална barrette и изгледот е Прекрасен.Сет на 4 Specifications.Боја Maroon Бела.Димензија 075 H x 025 W x 225 Л Тежина 01 lbs.

Додатоци на производот

Yusier 2 ПАРЧИЊА Едноставен, Елегантен Кристал Коса Клип Коса Meatball се Држиме Главата Коса Клип Жените Девојка Неодамнешно
4 Пакет Големи Косата Клипови за Густа Коса, Правоаголник Celluloid Коса Ноктот Клипови за Жени, Девојки француски Неодамнешно
Магнетни врвката за Шиење Pincushion Pin Носителот Wristband Pin Перница Држачот со 2 Парчиња од не ' Рѓосувачки Неодамнешно
Магнетни врвката за Шиење Pincushion Pin Носителот Wristband Pin Перница Држачот со 2 Парчиња од не ' Рѓосувачки

Стаорец опашка чешли се погодни за салон, берберот и козметички снабдување колекции.Косата клипови се и

DEN 311.76
Домот Леопард Печати Земи Клип Големи Ацетат Коса Клип Рак Коса Канџи за Жените Девојка Коса Додатоци за Коса Неодамнешно
Camila Париз CP2326 3.25 инчи француски Банана Клип на Коса и Чешел, Круг Токио Девојки конска опашка Носителот Неодамнешно
Camila Париз CP2326 3.25 инчи француски Банана Клип на Коса и Чешел, Круг Токио Девојки конска опашка Носителот

Направени во Франција CP2326 Големина : 3.25 Инчи, рачно изработени од ацетат лист за единствена luxuriизглед, б�

DEN 468.00
Губење на Ноктот Клипови за Жените,6 Пакети Голема Ноктот Клипови, Цвет Коса Клипови, Крокодил Duckbill Клип,Голем Неодамнешно
10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Неодамнешно
10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
Lurrose 20pcs Шарени Цвет Коса Клипови Орхидеи Barrettes Плажа Коса Додатоци Флорални Шноли за Свадба Летен Неодамнешно
Lurrose 20pcs Шарени Цвет Коса Клипови Орхидеи Barrettes Плажа Коса Додатоци Флорални Шноли за Свадба Летен

Лесно да се клип на косата, исто така лесно да се отстрани.Хавајскистил hibiscцвет клипови се добри како до�

DEN 439.44
9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Неодамнешно
9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 311.76
FuriTou 6 Пакет за Коса од Ноктот Клипови Не се Лизга Леопард Големи Barrette Желка Коса Клипови Силна Одржи Неодамнешно
FuriTou 6 Пакет за Коса од Ноктот Клипови Не се Лизга Леопард Големи Barrette Желка Коса Клипови Силна Одржи

【Издржлив Материјал】Направени од висококвалитетни пластични акрилна смола и легури.Овие коса канџи с

DEN 383.76
30pcs Божиќ Коса Лакови за Девојки Бебе Дете Коса Клипови 3 Фино Коса, Бебе Лакови Клип Grosgrain Лента Алигатор Неодамнешно Најдобра цена
30pcs Божиќ Коса Лакови за Девојки Бебе Дете Коса Клипови 3 Фино Коса, Бебе Лакови Клип Grosgrain Лента Алигатор

????【Висок Квалитет】Нашето бебе коса лакови се направени од Grosgrain Лента, совршен за мали девојчиња.На об�

DEN 311.76
Белата Роза Цвет Коса Клипови Цвет Brooch Игла До Мексиканскиот Flamenco Танчерка Ткаенина Цвеќиња Headwear Неодамнешно
Белата Роза Цвет Коса Клипови Цвет Brooch Игла До Мексиканскиот Flamenco Танчерка Ткаенина Цвеќиња Headwear

Розата иглички и брошеви има комбинација brooch pin и косата клип на задната страна, може да биде цвет коса д�

DEN 311.76
YINMZ 2 парчиња/многу за Девојки Tassel Среќа Торба Форма Везови Геометриски Нова Година Barrettes Црвена Коса Неодамнешно
YINMZ 2 парчиња/многу за Девојки Tassel Среќа Торба Форма Везови Геометриски Нова Година Barrettes Црвена Коса

Точка Име : Коса Клип.Материјал : Ткаенина.Боја : црвена.Големина : како на сликата шоу.Пол : Девојки / Деца.

DEN 484.80
12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да Неодамнешно
12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
Симпатична Сјајот Sequins Мини Лакови Глувчето Уши Bunny Hiar Лакови Алигатор Клипови за Бебе Девојки Години Неодамнешно
Симпатична Сјајот Sequins Мини Лакови Глувчето Уши Bunny Hiar Лакови Алигатор Клипови за Бебе Девојки Години

Материјал : Bling Искра Лента.Големина : околу 3 инчи;толку симпатична смешно Bunny стил ,костим за девојки,беб

DEN 215.76
Efalock Marquis Коса Клип, 5 см Должина, Црна, 0.5 кг Неодамнешно
Efalock Marquis Коса Клип, 5 см Должина, Црна, 0.5 кг

Помага да се задржи вашата коса во место.Погоден за дизајнирање на различни фризури.Идеален за секојдне

DEN 841.44
120 Парчиња Само Зглоб Коса Barrettes Пластични Коса Barrettes Мулти-обоени Цвет Бонбони Риба Косата Клипови Неодамнешно
120 Парчиња Само Зглоб Коса Barrettes Пластични Коса Barrettes Мулти-обоени Цвет Бонбони Риба Косата Клипови

Она што ќе добиете : ќе добиете 120 парчиња на косата barrettes во 6 различни форми и секоја форма вклучува 20 па�

DEN 239.76