Efalock Marquis Коса Клип, 5 см Должина, Црна, 0.5 кг

Efalock Marquis Коса Клип, 5 см Должина, Црна, 0.5 кг

DEN 841.44

Неодамнешно

Това е достапна

Помага да се задржи вашата коса во место.Погоден за дизајнирање на различни фризури.Идеален за секојдневно носење, свадба, датумот и други прилики.Совршен за професионална употреба.Лесен и удобен за носење и употреба.Efalock Црна коса клип нуди оптимална задржете - совршени за домот updos.Погоден за дизајнирање на различни фризури.Тоа може да се користи повторно и повторно.Совршен за професионална употреба и сакан од стилисти specialising во косата-up работа.Погодна за секојдневно носење, свадба, датумот и други прилики, Тоа ќе направи да изгледаат повеќе шармантен.Должина : 5 cm.Доаѓа во 500 g кутија.

Додатоци на производот

OIIKI 50 КОМПЈУТЕРИ Девојки Пластични Коса Barrettes, Гроздобер 80 90-тите години Само Зглоб Коса Клипови Игли Неодамнешно
OIIKI 50 КОМПЈУТЕРИ Девојки Пластични Коса Barrettes, Гроздобер 80 90-тите години Само Зглоб Коса Клипови Игли

Симпатична коса barrette : Овие коса клип игли се дизајнирани со лак форма во гроздобер 80тите и 90тите години

DEN 191.76
Uxcell Bowknot Нето Snood Barrette Коса Клип, Црна, Виолетова, 0.05 Фунти Неодамнешно
Uxcell Bowknot Нето Snood Barrette Коса Клип, Црна, Виолетова, 0.05 Фунти

Име На Производ : Коса Клип; Главен Материјал : Полиестер, Најлон, Метал.Главната Боја : Црна, Виолетова ; К

DEN 359.76
Магнетни врвката за Шиење Pincushion Pin Носителот Wristband Pin Перница Држачот со 2 Парчиња од не ' Рѓосувачки Неодамнешно
Магнетни врвката за Шиење Pincushion Pin Носителот Wristband Pin Перница Држачот со 2 Парчиња од не ' Рѓосувачки

Стаорец опашка чешли се погодни за салон, берберот и козметички снабдување колекции.Косата клипови се и

DEN 311.76
FuriTou 6 Пакет за Коса од Ноктот Клипови Не се Лизга Леопард Големи Barrette Желка Коса Клипови Силна Одржи Неодамнешно
FuriTou 6 Пакет за Коса од Ноктот Клипови Не се Лизга Леопард Големи Barrette Желка Коса Клипови Силна Одржи

【Издржлив Материјал】Направени од висококвалитетни пластични акрилна смола и легури.Овие коса канџи с

DEN 383.76
10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Неодамнешно
10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
4 Пакет Големи Косата Клипови за Густа Коса, Правоаголник Celluloid Коса Ноктот Клипови за Жени, Девојки француски Неодамнешно
6 Pack Јасно Желка-Школка Леопард Црна Браун Пеперутка Октопод Пластични Коса Ноктот Клипови Вилица Barrettes Неодамнешно
CDQYA Цвет Hairpin Страна Клип Headdress Девојка Коса Додатоци Самовила Hairpin Женски Додатоци (Боја : Кајсија, Неодамнешно
CDQYA Цвет Hairpin Страна Клип Headdress Девојка Коса Додатоци Самовила Hairpin Женски Додатоци (Боја : Кајсија,

Коса додатоци класификација : страна клип.Стил : sweet стил.Боја : Кајсија.Материјал : Алуминиум.Димензии : в

DEN 4699.20
Домот Леопард Печати Земи Клип Големи Ацетат Коса Клип Рак Коса Канџи за Жените Девојка Коса Додатоци за Коса Неодамнешно
Жените Девојки Шноли Легура Кристал Коса Клипови Кристал Цвет Паун Horsetail Облека Barrette Коса Додатоци Неодамнешно
Жените Девојки Шноли Легура Кристал Коса Клипови Кристал Цвет Паун Horsetail Облека Barrette Коса Додатоци

Метали Тип На : Нерѓосувачки Челик.Метали Тип : Цинк Легура.Пол : Жените.Обликотшема : РАСТЕНИЕ.Стил : Симп

DEN 361.92
LaModa Принцеза Децата Коса Sleepies во Пастелни и Светло Розова со Розова Насликани Дрвени Ѕвезда Декорација, Неодамнешно
40Pcs Бебе Девојки Коса Поклон Алигатор Клипови Лента Barrettes парична Казна Коса за Доенчиња Години Неодамнешно
40Pcs Бебе Девојки Коса Поклон Алигатор Клипови Лента Barrettes парична Казна Коса за Доенчиња Години

Пакетот вклучува : 20 Pairs 3" различни бои лакови за коса клипови,одговара и за бебето девојки,бебиња,години

DEN 239.76
Kosmart - француски Направени HairclipПтица е сон Неодамнешно
Kosmart - француски Направени HairclipПтица е сон

Тип : Француски Направени Hairclip.Линија : СЕЗОНСКИ КОЛЕКЦИИ.Крај : Сјајна.Димензии (mm) : 100*25 Рачно изработен

DEN 630.48
Симпатична Сјајот Sequins Мини Лакови Глувчето Уши Bunny Hiar Лакови Алигатор Клипови за Бебе Девојки Години Неодамнешно
Симпатична Сјајот Sequins Мини Лакови Глувчето Уши Bunny Hiar Лакови Алигатор Клипови за Бебе Девојки Години

Материјал : Bling Искра Лента.Големина : околу 3 инчи;толку симпатична смешно Bunny стил ,костим за девојки,беб

DEN 215.76
Планктон Вода Мал Арт Деко Подарок Мода Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette Неодамнешно
Планктон Вода Мал Арт Деко Подарок Мода Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

DEN 473.76
Numblartd 4 Парчиња Гроздобер Метал Мини Коса Клип Игли - Едноставен Легура Бања Коса Ноктот Вилица Менгеме Неодамнешно
Numblartd 4 Парчиња Гроздобер Метал Мини Коса Клип Игли - Едноставен Легура Бања Коса Ноктот Вилица Менгеме

【Пакет】 : 4pcs метал мини коса клип 【Боја】 : Како што е прикажано во главната слика 【Материјал】 : Направ

DEN 376.08
Голема Коса Лакови Девојки Деца Сомот 5 инчи 20 КОМПЈУТЕРИ Косата Клипови за Девојки Алигатор Бебе конска опашка Неодамнешно
1 Парче Рачно Изработени Јапонски Стил Дух Bowknot Коса Клипови Ноќта На Вештерките Готски Коса Клипови Голема Неодамнешно
9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Неодамнешно
9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 311.76
30pcs Божиќ Коса Лакови за Девојки Бебе Дете Коса Клипови 3 Фино Коса, Бебе Лакови Клип Grosgrain Лента Алигатор Неодамнешно Најдобра цена
12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да Неодамнешно
12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
120 Парчиња Само Зглоб Коса Barrettes Пластични Коса Barrettes Мулти-обоени Цвет Бонбони Риба Косата Клипови Неодамнешно
120 Парчиња Само Зглоб Коса Barrettes Пластични Коса Barrettes Мулти-обоени Цвет Бонбони Риба Косата Клипови

Она што ќе добиете : ќе добиете 120 парчиња на косата barrettes во 6 различни форми и секоја форма вклучува 20 па

DEN 239.76
Косата Клипови за Девојки Жените Дами, Multicolor 33pcs Коса Додатоци Прилично Шноли за Бебе Девојки Години Неодамнешно
Косата Клипови за Девојки Жените Дами, Multicolor 33pcs Коса Додатоци Прилично Шноли за Бебе Девојки Години

【Поставите Содржината】Шноли на различни бои, боја и форма се многу симпатична.Лесно губење на аранжма

DEN 383.76
Yusier 2 ПАРЧИЊА Едноставен, Елегантен Кристал Коса Клип Коса Meatball се Држиме Главата Коса Клип Жените Девојка Неодамнешно
10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Неодамнешно
10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
Camila Париз CP2326 3.25 инчи француски Банана Клип на Коса и Чешел, Круг Токио Девојки конска опашка Носителот Неодамнешно
12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да Неодамнешно
12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76