Косата Клипови за Девојки Жените Дами, Multicolor 33pcs Коса Додатоци Прилично Шноли за Бебе Девојки Години Деца Деца

Косата Клипови за Девојки Жените Дами, Multicolor 33pcs Коса Додатоци Прилично Шноли за Бебе Девојки Години

DEN 383.76

Неодамнешно

Това е достапна

【Поставите Содржината】Шноли на различни бои, боја и форма се многу симпатична.Лесно губење на аранжманот.Мора да се за жените. 【Премиум Материјалот】snap коса клипови се направени од високо квалитетна метал, цврсти и издржливи, клипови боја нема лесно кора off за својата сплетен површината. 【Поставен Стилови】ќе добиете различна боја на коса, игли.Мода, елегантна и едноставна за да се задоволат различните потреби и одговара најмногу на коса стилови за жени и девојки. 【Широко Апликација】Овие моден стил на косата клипови може да се примени во различни прилики,како што се датумите, ангажмани,свадби,партии, honeymoons, родендени,graduations, банкет и секојдневно носење.Нека ви биде најсветлиот еден во различни прилики. 【Услуги на клиентите】 Ако имате било какви прашања или проблем за коса клипови, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, и да ви даде решенија, како и.Ние се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти со најквалитетни производи и најдобра услуга.Косата Клипови Barrettes Мода Коса, Игли за Жените Дами Коса Accessories Product Карактеристики : ◆ќе добиете коса клипови со различни стилови за да ги задоволат вашите различни потреби.◆Широк usage The коса клипови се лесни за носење и лесно да се задржи вашата губат косата во pleace,Особено,Одлична за клипинг вашиот удира и неуредна коса,Прекрасен подарок за девојки,жени и деца.◆Идеален Gifts Perfect роденден подароци, Божиќ подарок, мајката ден, Денот на Вљубените подароци и така натаму.Нежна и сјајна коса клипови во собата е прекрасен подарок за вашето семејство,пријатели и секој што сакаше.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да.не ја одразуваат вистинската боја на објектот.

Додатоци на производот

Camila Париз CP2326 3.25 инчи француски Банана Клип на Коса и Чешел, Круг Токио Девојки конска опашка Носителот Неодамнешно
Camila Париз CP2326 3.25 инчи француски Банана Клип на Коса и Чешел, Круг Токио Девојки конска опашка Носителот

Направени во Франција CP2326 Големина : 3.25 Инчи, рачно изработени од ацетат лист за единствена luxuriизглед, б�

DEN 468.00
6 Парчиња Коса Ткаенината Пунџа Метал Коса Стапови Круг Врвот на Косата Pin Гроздобер Вилушка Стапови Неуредна Неодамнешно Најдобра цена
Твое Barrettes Коса МУЛТИ БОЈА Цвеќиња Лак Врски Слајдови Pin Клипови Плетенка 20 Компјутери x 3 (60 Парчиња) Неодамнешно
Твое Barrettes Коса МУЛТИ БОЈА Цвеќиња Лак Врски Слајдови Pin Клипови Плетенка 20 Компјутери x 3 (60 Парчиња)

Сосема Нов Затворен 3 Пакет 20 Компјутери (60 Компјутери Вкупно).Секој barrette е 9cm во должина од отворен и 4.6 cm

DEN 1168.80
CDQYA Цвет Hairpin Страна Клип Headdress Девојка Коса Додатоци Самовила Hairpin Женски Додатоци (Боја : Кајсија, Неодамнешно
CDQYA Цвет Hairpin Страна Клип Headdress Девојка Коса Додатоци Самовила Hairpin Женски Додатоци (Боја : Кајсија,

Коса додатоци класификација : страна клип.Стил : sweet стил.Боја : Кајсија.Материјал : Алуминиум.Димензии : в

DEN 4699.20
Пинк Принцезата Кожа Коса, Лак Неодамнешно
Пинк Принцезата Кожа Коса, Лак

Овој оглас е за еден пинк принцезата кожа коса поклон.Јас го дизајнираше овој една по Принцезата Аурора.

DEN 1636.80
OIIKI 50 КОМПЈУТЕРИ Девојки Пластични Коса Barrettes, Гроздобер 80 90-тите години Само Зглоб Коса Клипови Игли Неодамнешно
OIIKI 50 КОМПЈУТЕРИ Девојки Пластични Коса Barrettes, Гроздобер 80 90-тите години Само Зглоб Коса Клипови Игли

Симпатична коса barrette : Овие коса клип игли се дизајнирани со лак форма во гроздобер 80тите и 90тите години

DEN 191.76
12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да Неодамнешно
12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
Губење на Ноктот Клипови за Жените,6 Пакети Голема Ноктот Клипови, Цвет Коса Клипови, Крокодил Duckbill Клип,Голем Неодамнешно
9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Неодамнешно
9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 311.76
Жените Девојки Шноли Легура Кристал Коса Клипови Кристал Цвет Паун Horsetail Облека Barrette Коса Додатоци Неодамнешно
Жените Девојки Шноли Легура Кристал Коса Клипови Кристал Цвет Паун Horsetail Облека Barrette Коса Додатоци

Метали Тип На : Нерѓосувачки Челик.Метали Тип : Цинк Легура.Пол : Жените.Обликотшема : РАСТЕНИЕ.Стил : Симп

DEN 361.92
1 Парче Рачно Изработени Јапонски Стил Дух Bowknot Коса Клипови Ноќта На Вештерките Готски Коса Клипови Голема Неодамнешно
10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Неодамнешно
10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
XIALITR Коса Канџи Коса Клип Мода Коса Додатоци Жените Clip (Боја : 3) Неодамнешно
XIALITR Коса Канџи Коса Клип Мода Коса Додатоци Жените Clip (Боја : 3)

Исто така може да се користи за задржете косата додека сечење или обликување;Погоден за секоја прилика,�

DEN 311.76
40Pcs Бебе Девојки Коса Поклон Алигатор Клипови Лента Barrettes парична Казна Коса за Доенчиња Години Неодамнешно
40Pcs Бебе Девојки Коса Поклон Алигатор Клипови Лента Barrettes парична Казна Коса за Доенчиња Години

Пакетот вклучува : 20 Pairs 3" различни бои лакови за коса клипови,одговара и за бебето девојки,бебиња,години

DEN 239.76
Lurrose 20pcs Шарени Цвет Коса Клипови Орхидеи Barrettes Плажа Коса Додатоци Флорални Шноли за Свадба Летен Неодамнешно
Lurrose 20pcs Шарени Цвет Коса Клипови Орхидеи Barrettes Плажа Коса Додатоци Флорални Шноли за Свадба Летен

Лесно да се клип на косата, исто така лесно да се отстрани.Хавајскистил hibiscцвет клипови се добри како до�

DEN 439.44
6 Pack Јасно Желка-Школка Леопард Црна Браун Пеперутка Октопод Пластични Коса Ноктот Клипови Вилица Barrettes Неодамнешно
6 Pack Јасно Желка-Школка Леопард Црна Браун Пеперутка Октопод Пластични Коса Ноктот Клипови Вилица Barrettes

Материјал : Добро направени од издржлив пластична смола,метал пролетта е многу еластични, лесни за кон�

DEN 143.76
Магнетни врвката за Шиење Pincushion Pin Носителот Wristband Pin Перница Држачот со 2 Парчиња од не ' Рѓосувачки Неодамнешно
Магнетни врвката за Шиење Pincushion Pin Носителот Wristband Pin Перница Држачот со 2 Парчиња од не ' Рѓосувачки

Стаорец опашка чешли се погодни за салон, берберот и козметички снабдување колекции.Косата клипови се и

DEN 311.76
Твое Barrettes Коса МУЛТИ БОЈА Голем Цвеќе Врски Девојки Pin Клипови Плетенка 16 Компјутери x 3 (48 Компјутери) Неодамнешно
Твое Barrettes Коса МУЛТИ БОЈА Голем Цвеќе Врски Девојки Pin Клипови Плетенка 16 Компјутери x 3 (48 Компјутери)

Сосема Нов Затворен 3 Pack 16 Компјутери (48 Компјутери Вкупно).Секој Barrette е 8.8 cm во должина отворен и 4,7 cm зат�

DEN 900.00
CDQYA Лак Пролет Клип Бисер Цвет Самовила Врвот Клип Девојка Возрасни Мода Barrettes Коса Додатоци Неодамнешно
CDQYA Лак Пролет Клип Бисер Цвет Самовила Врвот Клип Девојка Возрасни Мода Barrettes Коса Додатоци

За свадби, proms, партии или други специјални прилики.Одговара за било бои косата, убава украс за партијата

DEN 2054.40
Uxcell Bowknot Нето Snood Barrette Коса Клип, Црна, Виолетова, 0.05 Фунти Неодамнешно
Uxcell Bowknot Нето Snood Barrette Коса Клип, Црна, Виолетова, 0.05 Фунти

Име На Производ : Коса Клип; Главен Материјал : Полиестер, Најлон, Метал.Главната Боја : Црна, Виолетова ; К

DEN 359.76
CDQYA Големи Геометриски Празен Плоштад Ацетат Клип Коса Ноктот за Жените Косата Додатоци (Боја : A) Неодамнешно
CDQYA Големи Геометриски Празен Плоштад Ацетат Клип Коса Ноктот за Жените Косата Додатоци (Боја : A)

Материјал : Акрил, легура.Големина : Herringbone стил : 11*5.5 CM.Се користи за : подарок / партија / дневно / танц / offic

DEN 1720.08
Pudwy 6 компјутери Дами Косата Игли Клипови Barrette Шноли за Коса Додаток Кристал Свадба Коса Клип Јасно Rhinestones Неодамнешно