Jiameajani Смола Черепот Глава Во Облик На Цвет Тенџере Колонист Сад Украси Градина Дома Декор Слив Сад

Jiameajani Смола Черепот Глава Во Облик На Цвет Тенџере Колонист Сад Украси Градина Дома Декор Слив Сад

DEN 672.00

Неодамнешно

Това е достапна

❀ Може да дејствуваат како резервоар за растенијата наводнување. ❀ Дизајнирани да се користи со мали садови. ❀ Погоден за бар декорација, личност екранот, лична колекција и така натаму. ❀ , Исто така, се користи и како сад за закуски, и тоа ќе биде голем украс во ноќта на Вештерките партија. ❀ Тоа е исто така одличен подарок за вашите пријатели кои сака Microlandscape растенија или лична колекција. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Изработени од еколошки смола дека приближна тежина и се чувствуваат на вистински коска,што е добро за растенијата, расте.Одлична декорација за дома, надвор пред вратата, дневна соба, спална соба прозорец, мал парк, канцеларија и бар.Погоден за бар декорација, личност екранот, лична колекција и така натаму.Исто така се користи и како сад за закуски, и тоа ќе биде голем украс во ноќта на Вештерките партија.Тоа е исто така одличен подарок за вашите пријатели кои сака Микро-пејзаж растенија или лична колекција.Спецификација : Изборен Стилови : 8172, 8164 Материјал : Смола 8172 : прибл.12.5x16.5x10cm/4.92x4.50x3.94in 8164 : прибл.12.5x16.5x9cm/4.92x4.50x3.54in Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Парче Забелешка : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Черепот Цвет Тенџере (други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Optional Styles: 8172, 8164
Material: Resin
8172: approx.12.5x16.5x10cm/4.92x4.50x3.94in
8164: approx.12.5x16.5x9cm/4.92x4.50x3.54in
Color: As pictures shown
Quantity: 1 Piece
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Skull Flower Pot (other accessories demo in the picture is not included.) :

Додатоци на производот

Хадсон Размена Премиум 5 Литри Кофа, HDPE, Сина Неодамнешно
Хадсон Размена Премиум 5 Литри Кофа, HDPE, Сина

Повисоки висина намалува spillage при полнење и ограничување.Полиран површината обезбедува атрактивен изг

DEN 719.76
Хадсон Размена Премиум 5 Литри Кофа, HDPE, Сива Неодамнешно
Хадсон Размена Премиум 5 Литри Кофа, HDPE, Сива

Повисоки висина намалува spillage при полнење и ограничување.Полиран површината обезбедува атрактивен изг

DEN 719.76
Спин четка Кат Чистење на Системот Спин Четка & Категорија,од не ' Рѓосувачки Челик Четка Кофа со Wringer, Неодамнешно
Спин четка Кат Чистење на Системот Спин Четка & Категорија,од не ' Рѓосувачки Челик Четка Кофа со Wringer,

Мека Микрофибер Четка Глава Микрофибер Четка Главата Без Да Остават Траги.мек Материјал Нема да Нула В�

DEN 3034.08
BOOMJOY Спин Четка и Кофа со Wringer Сет, Лесно Присилува Четка за Чистење на Подот со 4 Микрофибер Замена Неодамнешно
BOOMJOY Спин Четка и Кофа со Wringer Сет, Лесно Присилува Четка за Чистење на Подот со 4 Микрофибер Замена

【Висококвалитетна четка глави】4 Задебелена четка глави се вклучени, силна водаапсорбирање на способн�

DEN 1439.76
NSX240 Nusax Компактен Двојна Корпа за Отпад Количка - Numatic Неодамнешно
NSX240 Nusax Компактен Двојна Корпа за Отпад Количка - Numatic

На NSX240 е идеален отпад бин количка за сајтови каде што еден бин не е доволно.Оваа двојна корпа за отпад к�

DEN 1572.00
1-1 Галон Сина Кофа и капак Embar Пластични Кофи Чистење-Кофи Пластични Кофи Кујна Организација Складирање Неодамнешно
1-1 Галон Сина Кофа и капак Embar Пластични Кофи Чистење-Кофи Пластични Кофи Кујна Организација Складирање

1 кофа со капак, 1 галон (128 мл) кофи со капаци Училница организација Пластични кутии за Пластична корпа за

DEN 1041.84
Ettore 86000 Супер Кофа со Рачка, 3-Галон & Ettore 30116 Squeegee Исклучување на Прозорец за Чистење Сапун, Неодамнешно
Ettore 86000 Супер Кофа со Рачка, 3-Галон & Ettore 30116 Squeegee Исклучување на Прозорец за Чистење Сапун,

3 литри капацитет.Компактна големина лесно складирање.Одличен за миење автомобили; подови и повеќе.Проф

DEN 649.20
ScreenM Микрофибер Спин Четка со Кофа и 2 Глави Зелени Чистење Материјали Кофа со Wringer Поставите Џогерите Неодамнешно
ScreenM Микрофибер Спин Четка со Кофа и 2 Глави Зелени Чистење Материјали Кофа со Wringer Поставите Џогерите

Четка најчесто се гледа во нашиот секојдневен живот за својата моќна чистење перформанси Домаќинство ч

DEN 1472.64
Куќа Природни 5 gal Храна Одделение Кофа Pail Сад со Лесно snap на Капакот ( Пакување од 3) произведено во Неодамнешно
Куќа Природни 5 gal Храна Одделение Кофа Pail Сад со Лесно snap на Капакот ( Пакување од 3) произведено во

Пакување од 3 Сина кофи со Лесно отворање, лесно запечатување не се потребни алатки Капаци.Метал се спра�

DEN 823.20
6 слонова коска Кофи, мраз Кофи Задржете 176 оз Embar Пластични Кофи Чистење-Кофи Пластични Кофи Кујна Организација Неодамнешно
Чистење Материјали Caddy, Чистење Снабдување Организатор, со Рачка, Пластична Caddy за Производи за Чистење, Неодамнешно
ScreenM Микрофибер Кат Четка со Кофа 2 Глави 360° Ротирачки Розова Боја Чистење материјали Кофа со wringer Неодамнешно
ScreenM Микрофибер Кат Четка со Кофа 2 Глави 360° Ротирачки Розова Боја Чистење материјали Кофа со wringer

Чисти подот во брз и лесен начин со нашите 360° Спин Четка со Кофа и Двоен Четка Глави Кујнски сет Домаќин�

DEN 1504.32
Глобалните Индустриски Четка Кофа и Wringer Комбо, Жолта, Притиснете Страна Неодамнешно
Глобалните Индустриски Четка Кофа и Wringer Комбо, Жолта, Притиснете Страна

Капацитет : 38 quarts.Wringer Тип : Страна.Удобноста зафат се справи ви помага лесно да цеди вода од.Wringer карактер

DEN 818.40
Спин Четка и Кофа Кат Длабоко Чистење на Собата 11.8 Инчен Микрофибер Четка Кат Чистење на Системот Неодамнешно
Спин Четка и Кофа Кат Длабоко Чистење на Собата 11.8 Инчен Микрофибер Четка Кат Чистење на Системот

Лесно чистење : на четка агли лесно да се постигне под мебел, зад тоалет и во дупки и crannies.Удобен : чистење

DEN 1392.00
BUIPOKD Дома Автомобил Два-Заради Губење на Четка Стигнале Schnauzer Автомобил Мие Четка Три-Парче Неодамнешно
BUIPOKD Дома Автомобил Два-Заради Губење на Четка Стигнале Schnauzer Автомобил Мие Четка Три-Парче

Отстранлив Нов дизајн, брз и лесен за употреба и чување.Лесно да се соберат на жанила, да ја претвори во д

DEN 2023.20
Хадсон Размена Премиум 5 Литри Кофа, HDPE, Зелена Неодамнешно
Хадсон Размена Премиум 5 Литри Кофа, HDPE, Зелена

Повисоки висина намалува spillage при полнење и ограничување.Полиран површината обезбедува атрактивен изг

DEN 264.00