CDQYA Smart WiFi Врата ,Видео Врата Камера со Свири, двонасочна Аудио, Движење Откривање, Широк Агол

CDQYA Smart WiFi Врата ,Видео Врата Камера со Свири, двонасочна Аудио, Движење Откривање, Широк Агол

DEN 6747.60

Неодамнешно

Това е достапна

Кога постојат посетители, можете да остварите видео и аудио повици и направете кратки видео снимки.ниска потрошувачка на енергија; Далечински активни се разбудам и брз старт;.Wake-up мод : врата копчето/ ПИР човечкото тело детекција/ мобилен телефон.Алармот притисни : брза притисни во рок од 3-5 секунди.Ниско енергетско решение : Ниско Енергетско Решение.Онлајн корисници : повеќе корисници може да се види онлајн во исто time Sensor перформанси : автоматски баланс на белата боја, автоматски се здобијат со контрола, автоматско осветлување compensation Signal на бучава сооднос : Поголема од 390 BNight визија : двоен филтер за автоматско префрлување, 6pcs 850 Nw 28 Mn Кол високо-моќ инфрацрвено светло, ноќ визија 10 meters Resolution : 720 PIntercom : двонасочна говорна спогодба, со ехо cancellation Wireless Мрежна Безбедност : WPS Безбедност Encryption Wireless конекција : со Еден клик Wi Fi Recording режим : движење откривање на снимањето, врата копчето активирањето на снимањето, прирачник recording Power набавка : 2 x 18650 батерии (не се вклучени)Оперативен температура : -10~ 50 Celsius Working влажност : Помалку од 95%Инсталација метод : вратата ѕид installation Material : ABSIf имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Додатоци на производот

Uniweld HRK5 Заварување Црево Поправка на Комплет Неодамнешно Најдобра цена
Uniweld HRK5 Заварување Црево Поправка на Комплет

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 3576.00
Заврши Соја Свеќа Одлуки за Полнење DIY Колекции за Возрасни, Тинејџерите, Деца - Сите Свеќа Правење на Резерви Неодамнешно
Бела Daises во Плетен Кошница Needlepoint Платно A00603 (14CT Моно Делукс,20 X 24) Неодамнешно
Бела Daises во Плетен Кошница Needlepoint Платно A00603 (14CT Моно Делукс,20 X 24)

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод�

DEN 2047.20
ArtÊNeedlepointÊFriendsÊIÊKitÊbyêdebêeiseman Неодамнешно
ArtÊNeedlepointÊFriendsÊIÊKitÊbyêdebêeiseman

Needlepoint Комплет.Живописни Бои на Висок Квалитет на Моно Делукс Needlepoint Платно 12x14 на 14 мрежа моно делукс needl

DEN 3168.00
Efa Тенок Патување Основните MicroUSB Автомобил & Ѕид Charing Комплет Работи со Motorola Мото E3 Моќ на 1A5.5W Неодамнешно
Efa Тенок Патување Основните MicroUSB Автомобил & Ѕид Charing Комплет Работи со Motorola Мото E3 Моќ на 1A5.5W

Слим & Преносни Патување Motorola Мото E3 Моќ Основниот Комплет!.За ПОЛОВИНА од ЦЕНАТА на другите, ова е одлич�

DEN 335.76
Убава Морето на Плажа Пејзаж Needlepoint Платно A00565 (18CT Моно Делукс,12 X 15) Неодамнешно
Убава Морето на Плажа Пејзаж Needlepoint Платно A00565 (18CT Моно Делукс,12 X 15)

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод�

DEN 2047.20
Sunflowers. Needlepoint Комплет. Фрли Перница 16×16 Инчи. Печатени Tapestry Платно, Европски Квалитет Неодамнешно
Sunflowers. Needlepoint Комплет. Фрли Перница 16×16 Инчи. Печатени Tapestry Платно, Европски Квалитет

ЛЕТО инспирација за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВОнаправени о

DEN 1391.76
Bucilla Чувствува Applique Chtistmas Дрво Здолниште Комплет, 43-Инчен Круг, 86188 Дедо мраз слаткарница Неодамнешно
Bucilla Чувствува Applique Chtistmas Дрво Здолниште Комплет, 43-Инчен Круг, 86188 Дедо мраз слаткарница

Детални дизајни и великодушни embellishments.Лесно да се следат инструкциите.Сè што ви треба е вклучена во ваш�

DEN 720.72
Мулти Автомобил Стигнале Кабелот 3 во 1 USB Тип C Станица за Брзо Полнење Компатибилен со Сите Телефони | Backseat Неодамнешно Најдобра цена
jsmhh Компатибилен со Фолксваген Caddy, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен Нула Доказ Трајни Неодамнешно
Игла Felting Колекции за Почетник Деца & Возрасни, Велигденскиот Зајак Чувствува Животни Волна Felting Колекции Неодамнешно
Nuberlic 3 Поставува Вез за Полнење Крстот Бод Колекции за Возрасни Вклучуваат 3 Везови Текстил, со Флорални Неодамнешно
jsmhh Компатибилен со Мерцедес-Бенц EQ Автомобил Покритие, Отворен Автомобил Покритие Четири Сезони Универзален Неодамнешно
Y-YUNLONG Лажни Eyelash Апликатори Алатката Лажни Eyelash Продолжување Нерѓосувачки Челик Клип Смена Tweezer Неодамнешно
Y-YUNLONG Лажни Eyelash Апликатори Алатката Лажни Eyelash Продолжување Нерѓосувачки Челик Клип Смена Tweezer

√Високо квалитетен материјал ,мултифункционален лажни eyelash клип е направен од нерѓосувачки челик мате�

DEN 1600.80
VOLT ПЛУС ТЕХНИКА Брз Адаптивни Турбо 18W Ѕид & Автомобил Dual-Портен USB Комплет Работи за Samsung Galaxy Неодамнешно
VOLT ПЛУС ТЕХНИКА Брз Адаптивни Турбо 18W Ѕид & Автомобил Dual-Портен USB Комплет Работи за Samsung Galaxy

▶[SMART ДИЗАЈН] комбинацијата на USB Порта со USB ТипC Работи за Дела за вашиот Самсунг Galaxy А5 (2017) дава дополни�

DEN 719.76
Убава Павилјон Покрај Реката Needlepoint Платно A00596 (18CT Моно Делукс,12 X 15) Неодамнешно
Убава Павилјон Покрај Реката Needlepoint Платно A00596 (18CT Моно Делукс,12 X 15)

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод�

DEN 455.76
Додаток Тенок Патнички Автомобили & Ѕид Полнење Полнење Работи со Samsung Galaxy М12 Вклучува USB Тип-C Кабел! Неодамнешно
Додаток Тенок Патнички Автомобили & Ѕид Полнење Полнење Работи со Samsung Galaxy М12 Вклучува USB Тип-C Кабел!

Професионално дизајниран за вашиот Самсунг Galaxy М12 го прави овој 1.2 комплет супериорен во однос на сите д

DEN 383.76