SKR FSGHJJKN 80ML со Капак Push-Pull Шопинг Кошничката Тркала Количка Сина Намирници Шопинг Количка за Количка Condo Стан

SKR FSGHJJKN 80ML со Капак Push-Pull Шопинг Кошничката Тркала Количка Сина Намирници Шопинг Количка за Количка

DEN 2215.20

Неодамнешно

Това е достапна

Количка за масовно складирање, удобен операција, дури и кога се целосно вчитани.Погоден за стари лица, лица со ограничена подвижност или луѓе кои се уморни.Виткање Количка Совршен баланс, лесни и издржливост, Предните тркала шок апсорпција, 360° на ротација; задното тркало со кочница., се прилагодат за сите терени; однесе до супермаркет или плажа; лесно се искачи на скршени висока патот и тротоарот.Свитлива и преносни - Лесен за складирање и чување, можат да бидат ставени во багажникот на автомобилот, под кревет, во плакарот или гаража кога не е во употреба, мала тежина, исто така може да биде лесно да се врши насекаде, во секое време.Мулти-цел use - без разлика Дали тоа е намирници шопинг количка, комбе, или скалило автомобил, тоа може да биде задоволен, лесно да го инсталирате, нема потребни алатки.Добредојде следниот пат!Ви благодарам за вашата доверба и поддршка!Ви посакувам среќен живот. ★Specifications Product : Trolley Category : шопинг trolley Body материјал : Спреј челик pipe Auxiliary материјал : Оксфорд cloth Size : 45*56*95cm Function : купи храна, купување, shopping Features : силна товарот капацитет, голем капацитет, foldable Application : користи како шопинг количка, ван, комунални количка, виткање количка, и целокупната специјална количка на тркала, лесно assembly Thank вас за вашиот покровителство и со нетрпение очекуваме да вашата следна посета.Ако не сте задоволни со производот, ве молиме ги споделите со нас.Ние вредност евалуација на секој купувач.Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, можете да не контактирате во било кое време.

Додатоци на производот

Расклопна Комунални Виткање Вагон Количка Кинески Змеј На морето Прилагодливи се Справи со Голем Капацитет Неодамнешно
Расклопна Вагон Количка Лесна со Луѓе Куче Одење со Многу Кучиња Раси Куче Вокер Количка за Комунални Вагон Неодамнешно
ZLH Рака количка - Алуминиум Виткање Шопинг кошничка Алуминиум Количка Шопинг количка може да се Искачи по Неодамнешно
Расклопна Комунални Виткање Вагон Количка Вратоврска Боја 2 на Ѕвонење Облаците, за да се Затвори До Шут Ткаенина Неодамнешно
MingrXieh Количка за употреба на Отворено автомобил, Тешки Градина количка со Сите-Димензионални Тркала и Носи Неодамнешно
NesRabbit Отворено Градина Кампување Количка, Количка количка со сигурносен Појас Функција & Фиксна Тока, Прилагодлив Неодамнешно
ZLH Двојно Имајќи го Носат-Отпорни, Коли Рака Подготвени Шопинг Кошничка Рака Камион Количка Телескопски Виткање Неодамнешно
HWTOP Расклопна Виткање Вагон Комунални Отворено Кампување Градина Количка со Универзална Тркала & Прилагодлив Неодамнешно
LUCKYERMORE 3-во-1 Двојно Милениче Шетач, 2 Кучиња Превозникот Кеси, 2 Мачки Автомобил Седишта, Виткање Монтажни Неодамнешно
LUCKYERMORE 3-во-1 Двојно Милениче Шетач, 2 Кучиња Превозникот Кеси, 2 Мачки Автомобил Седишта, Виткање Монтажни

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 3119.76
N / Склоплива Flatbed Приколка, Телескопски Стап, Удобни Гумени парапети, да се Обезбеди Заштита и Удобност, Неодамнешно
N / Склоплива Flatbed Приколка, Телескопски Стап, Удобни Гумени парапети, да се Обезбеди Заштита и Удобност,

* Мала тежина : висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, економски, тивко, носатотпорни, силн�

DEN 1408.80
Мултифункционален Шетач Организатор, Пелена Торба Организатор,Бебе Пелена Caddy Организатор,Старечки Торба,Dividable Неодамнешно
MingrXieh Укината Преносни Багаж количка Отворено Вајлдер автомобил 4 Тркала Количка за Намирници Намирници Неодамнешно
Phil Убавина Зелена Градина Количка Количка Тешки Свитлива Вагон Камион со 4 Тркала 600D Водоотпорен Материјал Неодамнешно
Расклопна Комунални Виткање Вагон Корпа Цветни Апстракт Текстура во линија Уметност Стил Убава Движење Деликатна Неодамнешно
[Имајќи 330 Кг] Тешки Свитлива Flatbed со Завртување Тркала и Тркалање Количка Количка, Количка, Рамна, Притисни Неодамнешно
LJFLI Милениче Шетач Куче Шетач за Мали Кучиња 4 Тркала со Еден Клик Виткање, Вклучувајќи Складирање Кошница Неодамнешно