WRENFRG Алуминиум Electrolytic Capacitor, 63v 3300uf 22x35mm Висока Фреквенција Ниска ESR Низок Отпор (Големина : 100Pcs)

WRENFRG Алуминиум Electrolytic Capacitor, 63v 3300uf 22x35mm Висока Фреквенција Ниска ESR Низок Отпор (Големина

DEN 1744.80

Неодамнешно

Това е достапна

Примена : Медицинска опрема, апарати за домаќинство, PC моќ инвертер, електрично заварување машина, ПРЕДВОДЕНА вози моќ, полнење куп, префрлување напојување, итн.Општ стандард серија,под услов 105 за да се обезбеди користење на 2000 часа.Висок бран отпор, 105 целосна напон, долг живот на производот употреба.Алуминиум electrolytic кондензатори се широко се користи во smart апарати за дома, безбедност, медицинска опрема, комуникациска опрема, LED осветлување, инвертори, возила, аудио засилувачи, индустриски фреквенција конверзија, нова енергија и други полиња, согласно со ROSH/ДОФАТ.Заштита на животната средина производ.Производ параметри : Модел : 63v 3300uf 22x35mm Product име : Олово Алуминиум Capacitor Product Тип : SGS certification Characteristic : -40°C-105°C Висока фреквенција ниска resistance Terminal : Tinnde Бакар-Ply Wire Adhesive лента : Полипропилен Film Certificate : ROSH/REACH/SGSApplication : smart апарати за дома, безбедност, медицинска опрема, и др.Доведе тип : Радијална олово-out.Пакетот Вклучува : 10 Pcs/20 Pcs/50 Pcs/100 Pcs.

Додатоци на производот

SCITOO A/C Кондензаторот Компатибилен со 2004 2005 2006 2007 2008 за Акура TL 3.2 L CU3089 Неодамнешно
SCITOO A/C Кондензаторот Компатибилен со 2004 2005 2006 2007 2008 за Акура TL 3.2 L CU3089

????КОМПАТИБИЛНОСТ На кондензаторот се вклопува 2004 2005 2006 2007 2008 за Акура TL 3.2 Л.????КАРАКТЕРИСТИКИ Изграден

DEN 2164.32
За Chrysler 300 Dodge Магнум Полначот Предизвикувач A/C AC Кондензаторот Посува - BuyAutoParts 60-60316ND НОВИ Неодамнешно
За Chrysler 300 Dodge Магнум Полначот Предизвикувач A/C AC Кондензаторот Посува - BuyAutoParts 60-60316ND НОВИ

Гарантира Точна Одговара за лесна инсталација 100% СОСЕМА НОВ, премија ISO / TS 16949 квалитет тестиран да ги и

DEN 2222.16
Спектри Премиум 7-3082 A/C Кондензаторот Неодамнешно Најдобра цена
Спектри Премиум 7-3082 A/C Кондензаторот

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

DEN 1170.72
(PP 44) 15pcs CDM 56pF 300V 5% Сребро Мика Кондензатори Корнел Dubilier Неодамнешно
(PP 44) 15pcs CDM 56pF 300V 5% Сребро Мика Кондензатори Корнел Dubilier

CDM Сребро Мика Кондензатори 56p F 300 V 5%.Големина : 6mm X 4mm x 2mm (T) , Доведе Проред : 3мм.CD15 FC621 JO3 Пакет од 15 парчиња,

DEN 359.76
4 парчиња Elna SILMILC II Кондензатори 50V 100uf Висок крајот Аудио Одделение Неодамнешно
4 парчиња Elna SILMILC II Кондензатори 50V 100uf Висок крајот Аудио Одделение

Highend SILMIC серија Свила влакна користење на аудио цел capacitor.Највисока оценка меѓу ELNA RFS ROS ROA РОБ серија.Свил

DEN 239.76
Спектри A/C Кондензаторот 7-3360 Неодамнешно
Спектри A/C Кондензаторот 7-3360

Единици се истекување азоттестирани за да се обезбеди течењеслободни и штетаслободен кондензаторот.Ви

DEN 588.00
0.01 UF Capacitor, 1000pcs Керамички Capacitor Комплет Силен во Линија Capacitor Capacitor Комплет за Мали Неодамнешно
0.01 UF Capacitor, 1000pcs Керамички Capacitor Комплет Силен во Линија Capacitor Capacitor Комплет за Мали

Овој вид на capacitor со одлична влажност отпор и сигурен перформанси.Со 1000pcs 0.01 UF capacitor, може да ги исполни ва

DEN 844.80
KFidFran Филм Capacitor 100V DC 12.0 uF MKPA-E Круг Axial Полипропилен Кондензатори за Аудио Divider Жолта Неодамнешно
KFidFran Филм Capacitor 100V DC 12.0 uF MKPA-E Круг Axial Полипропилен Кондензатори за Аудио Divider Жолта

Материјал : Полипропилен Филм; Номинална Напон : 100 V ВАШИНГТОН.Номинална Капацитет : 12.0 u F; Толеранција : ±

DEN 1924.80
uxcell Тавански Вентилатор Capacitor CBB61 1.5/2.5 uF 350V AC 4 Жици Metallized Полипропилен Филм Capacitor Неодамнешно
uxcell Тавански Вентилатор Capacitor CBB61 1.5/2.5 uF 350V AC 4 Жици Metallized Полипропилен Филм Capacitor

[Материјал] Направени од metallized полипропилен филм лим со пластични школка [Спецификација] Номинална Кап

DEN 179.76
Uxcell a14112700ux0324 20 Парче 25V 1000uF 105C Радијална Плоча Electrolytic Capacitor, 10 mm x 20 mm Неодамнешно
Uxcell a14112700ux0324 20 Парче 25V 1000uF 105C Радијална Плоча Electrolytic Capacitor, 10 mm x 20 mm

Име на производ : electrolytic capacitor; Тип : радијална.Температурата опсег : 40 до+105c; Напон : 25 V.Capacitance : 1000u F; Големи

DEN 185.28
WRENFRG Алуминиум Electrolytic Capacitor, 50v 10uf 5x11mm Висока Фреквенција Ниска ESR Низок Отпор (Боја : Неодамнешно
WRENFRG Алуминиум Electrolytic Capacitor, 50v 10uf 5x11mm Висока Фреквенција Ниска ESR Низок Отпор (Боја :

Примена : Медицинска опрема, апарати за домаќинство, PC моќ инвертер, електрично заварување машина, ПРЕДВ

DEN 1737.60
Snap Во Кондензатори 150uF 400V 25X30(MM) 2 КОМПЈУТЕРИ Неодамнешно
Snap Во Кондензатори 150uF 400V 25X30(MM) 2 КОМПЈУТЕРИ

1.Високо сигурен кондензатори кои го издржат под висок бран струја 2.Две или три димензии со иста оцена 3.

DEN 263.76
Geeyu ZHaonan-Кондензатори 10pcs, T10, 25V, 470UF, Ниска ESR/Отпорност, Висока Фреквенција, Алуминиум Electrolytic Неодамнешно
Geeyu ZHaonan-Кондензатори 10pcs, T10, 25V, 470UF, Ниска ESR/Отпорност, Висока Фреквенција, Алуминиум Electrolytic

Номинална Напон : 25 V.Број На Модел : T10 Тип : Алуминиум Electrolytic Capacitor.Тие доаѓаат со јасни етикета, погодно з

DEN 250.56
Премиерот Линија 7-01339 Кондензаторот Неодамнешно
Премиерот Линија 7-01339 Кондензаторот

Замена за Моделот Kohler 47 147 01, 235786 Сите Премиер Линија делови се направени да ги исполнуваат или надминува

DEN 218.64
Capacitor, Работи Capacitor,CD60 Почнувајќи Capacitor, 250V 300uf Capacitor, за Моторни Започнете со Мотор Неодамнешно
Capacitor, Работи Capacitor,CD60 Почнувајќи Capacitor, 250V 300uf Capacitor, за Моторни Започнете со Мотор

CD60 почнувајќи capacitor◀◀ голем капацитет 300uf почнувајќи capacitor (неоперативни capacitor), а capacitor за AC стартување

DEN 998.40
МОБ Genteq Круг Capacitor 35 4 uf MFD 440 Volt 27L18BZ3 27L18 Неодамнешно
МОБ Genteq Круг Capacitor 35 4 uf MFD 440 Volt 27L18BZ3 27L18

▶ СОСЕМА НОВ Clima Tek Capacitor! ▶ 35 + 4 uf / MFD 440 Volt ▶ Капка Во замена, Без Жици Промени или Адаптери е Потребно! ▶ М

DEN 2236.80
JacobsParts 24 Вредност Радијална Electrolytic Capacitor Асортиман Kit (0.1 uF-1000uF, 10V-50V) - Пакет од Неодамнешно
JacobsParts 24 Вредност Радијална Electrolytic Capacitor Асортиман Kit (0.1 uF-1000uF, 10V-50V) - Пакет од

24 Вредност Радијална Electrolytic Capacitor Асортиман Комплет Пакет од 500 Номинална Capacitance (Опсег) : 0.1 µF~1000µF • Нап

DEN 359.76
NTE Електроника MLR183K50 Серија MLR Полиестер Не-Поларизирани Филм Capacitor, Радијална Олово, Не-Индуктивен, Неодамнешно
NTE Електроника MLR183K50 Серија MLR Полиестер Не-Поларизирани Филм Capacitor, Радијална Олово, Не-Индуктивен,

55°Cto +85°C Температурата на опсег 0.018 µF Capacitance 10% Толеранција.На MLR серија е спектар на радијална олово, неи

DEN 54.96
Denso 477-0562 Кондензаторот Неодамнешно
Denso 477-0562 Кондензаторот

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

DEN 1330.80
6 компјутери Nichicon FG Кондензатори 10V 1000uf Аудио Одделение Неодамнешно
6 компјутери Nichicon FG Кондензатори 10V 1000uf Аудио Одделение

Nichicon FG МУЗАТА Серија.Аудио одделение capacitor повисоко одделение од ПРЕПРАТЕНА серија.Богат звук во бас се

DEN 263.76
NTE Електроника NEH33M50CB Серија NEH Алуминиум Electrolytic Capacitor, 20% Capacitance Толеранција, Axial Неодамнешно
NTE Електроника NEH33M50CB Серија NEH Алуминиум Electrolytic Capacitor, 20% Capacitance Толеранција, Axial

±20% capacitance толеранција.Axial води 50 V напон.Земја на потекло : Кина.Алуминиум electrolytic кондензатори се особено

DEN 131.76
A/C Кондензаторот - Пацифик Најдобри Inc. Одговара/За 3618 07-14 Ford Експедицијата Navigator F-150 - Со Приемник Неодамнешно
A/C Кондензаторот - Пацифик Најдобри Inc. Одговара/За 3618 07-14 Ford Експедицијата Navigator F-150 - Со Приемник

Основни Димензија (Инчи) : 31.1 x 17.1 x 0.7 Сите ладење производи се дизајнирани да ОЕМ стандарди за fitment, извед

DEN 187.44
A/C Кондензаторот - Пацифик Најдобри Inc. Одговара/За 3995 12-17 Toyota Camry Автоматски Менувач, 13-18 Авалон Неодамнешно
A/C Кондензаторот - Пацифик Најдобри Inc. Одговара/За 3995 12-17 Toyota Camry Автоматски Менувач, 13-18 Авалон

Основни Димензија (Инчи) : 28.6 x 14.9 x 0.7 Сите ладење производи се дизајнирани да ОЕМ стандарди за fitment, извед

DEN 1542.48
MKFAHIF Алуминиум Electrolytic Capacitor, 400v 15uf 10x13mm/10x17mm Висока Фреквенција Ниска ESR Низок Отпор Неодамнешно
MKFAHIF Алуминиум Electrolytic Capacitor, 400v 15uf 10x13mm/10x17mm Висока Фреквенција Ниска ESR Низок Отпор

Примена : Медицинска опрема, апарати за домаќинство, PC моќ инвертер, електрично заварување машина, ПРЕДВ

DEN 1279.20
DANZIHAAO Алуминиум Electrolytic Capacitor, 400v 33uf 13x20mm/16x20mm Висока Фреквенција Ниска ESR Низок Отпор Неодамнешно
DANZIHAAO Алуминиум Electrolytic Capacitor, 400v 33uf 13x20mm/16x20mm Висока Фреквенција Ниска ESR Низок Отпор

Примена : Медицинска опрема, апарати за домаќинство, PC моќ инвертер, електрично заварување машина, ПРЕДВ

DEN 333.60