PlayStation 4 Про 1TB Конзола

PlayStation 4 Про 1TB Конзола

DEN 2172.00

Неодамнешно

Това е достапна

Зголеми вашиот искуства.Збогати вашиот авантури.Нека супер обвинет PS4 Про доведе на патот. 4 K ТЕЛЕВИЗОР Игри : PS4 Про излези игра на вашиот 4 K ТЕЛЕВИЗОР.Повеќе HD Моќ : вклучете Поттик за Владата да им даде на PS4 игри пристап до зголемување на моќта на PS4 Про.HDR Технологија : Со HDR ТВ, компатибилен PS4 игри екранот неверојатно жив и живот, како и опсегот на бои.Верзија : Pro 1 TB.

Додатоци на производот

TRIMUI Рачни Конзола за игри, Игра Мини Плеер со 6000+ Класични Игри и 2.0-Инчен IPS Екран, Портабл Конзола Неодамнешно
TRIMUI Рачни Конзола за игри, Игра Мини Плеер со 6000+ Класични Игри и 2.0-Инчен IPS Екран, Портабл Конзола

6000+ класични игри се вклучени, поддршка АРКАДА, НЕО, ФК, SFC, MD, GG / MS, GBA, PCE, PS, ГТЦ / BG..голем број на игри во раз

DEN 1679.76
Microsoft Серија S 512 GB Сите Дигитални Конзола (Диск-Бесплатни Игри) со HDMI Кабел Контролер Пакет | Бела Неодамнешно
Microsoft Серија S 512 GB Сите Дигитални Конзола (Диск-Бесплатни Игри) со HDMI Кабел Контролер Пакет | Бела

Следната генерација на игри носи нашата најголема дигитални започне библиотека сепак, за нашите најмал

DEN 17349.60
Nintendo Ds - Мат Црвена Неодамнешно
Nintendo Ds - Мат Црвена

Mii Создателот, Лесни, вградена камера, Екран на Допир, WiFi Способност.Складирање на податоци Капацитет : 4М

DEN 5279.76
Sony Playstation 4 1TB SSHD Конзола со Dualshock 4 Безжичен Контролер Пакет, 1080p HDR, Последниот од Нас, Неодамнешно
Sony Playstation 4 1TB SSHD Конзола со Dualshock 4 Безжичен Контролер Пакет, 1080p HDR, Последниот од Нас,

1 TB SSHD складирање : Обезбедува доволно простор за складирање за неколку блокбастер игри, многу апликации

DEN 1286.40
Sony PlayStation Класичен Конзола Празник 20 Игри Бонус Пакет Неодамнешно
Sony PlayStation Класичен Конзола Празник 20 Игри Бонус Пакет

Подготвен да игра како USB AC адаптер е вклучен дека поддржува 5 V, 1.0 USB излез.Оваа мини Конзола е околу 45% по

DEN 1063.20
Xbox Една S 1TB Конзола - Forza Хоризонт 3 Пакет Неодамнешно
Xbox Една S 1TB Конзола - Forza Хоризонт 3 Пакет

Пакетот вклучува : Xbox Една S 1 TB Конзола, целосна преземање на Forza Хоризонт 3 за двете Xbox Еден и Windows 10 PC (кар

DEN 7199.52
2021 Newes Playstation Конзола 5 Диск Издание, x86-64-AMD Ryzen Зен 8 Јадра, AMD Radeon RDNA 2, 16GB GDDR6 Неодамнешно
2021 Newes Playstation Конзола 5 Диск Издание, x86-64-AMD Ryzen Зен 8 Јадра, AMD Radeon RDNA 2, 16GB GDDR6

【Најновите AMD Ryzen Обработка на Единица : 】Најновите AMD Ryzen Обработка на Единица : x8664AMD Ryzen Зен 8 Јадра / 16 Т

DEN 2066.40
Wolfenstein На Нов Поредок Xbox Еден Неодамнешно
Wolfenstein На Нов Поредок Xbox Еден

Европската Верзија на Играта целосно борци на англиски јазик Кутија на француски јазик.Регионот Слобо

DEN 477.60
PlayStation 4 500GB Конзола - Uncharted: На Натан Дрејк Колекција Пакетот (Физички Диск)[Прекине] Неодамнешно
PlayStation 4 500GB Конзола - Uncharted: На Натан Дрејк Колекција Пакетот (Физички Диск)[Прекине]

Вклучува : 500 GB Play Station 4 Систем, 1 Dual Shock 4 Безжичен Контролер, AC Кабел, HDMI Кабел, USB 2.0 Кабел, Моно Жичен Слуша

DEN 16429.92
Nintendo Нови XL - Nintendo 3DS Неодамнешно
Nintendo Нови XL - Nintendo 3DS

Нови 3 DS XL металик Сина.Мрежи верзија.Металик Сина новиот Nintendo 3 DS XL.Следната димензија на забава.Новиот Ni

DEN 9598.08
TitanOne Consoler Тјунер (PS4) Неодамнешно
TitanOne Consoler Тјунер (PS4)

Производителот гаранција може да не се применува.Целосно програмабилни и приспособливи игри уред Кори

DEN 5256.00
Sony PlayStation 4 500GB Конзола - Црна Неодамнешно
Sony PlayStation 4 500GB Конзола - Црна

Потенок и полесен конзола со елегантен изглед и се одликува со вистински Play Station четири енергија; визуел

DEN 11172.96
PlayStation Portable Ограничено Издание Хана Монтана Забава Пакет - Јоргованот Неодамнешно
PlayStation Portable Ограничено Издание Хана Монтана Забава Пакет - Јоргованот

Со 2 GB Memory Stick PRO Duo за чување на медиа датотеки, PSP3000 AC кабелот за напојување, AC адаптерот и батеријата паке

DEN 8286.96
Xbox Една S 500GB Конзола - Forza Хоризонт Пакет 3 + За Чест Неодамнешно
Xbox Една S 500GB Конзола - Forza Хоризонт Пакет 3 + За Чест

Вклучува : Xbox Една S 500 GB Конзола, целосна преземање на Forza Хоризонт 3 за Xbox Еден и Windows 10, Xbox Безжичен Контро

DEN 1284.00
Xbox Еден 500GB Конзола - Gears of war: Ultimate Edition Пакет Неодамнешно
Xbox Еден 500GB Конзола - Gears of war: Ultimate Edition Пакет

Овој пакет вклучува : 500 GB хард диск Xbox Една Конзола, полна игра дигитални преземање на Gears of war : Ultimate Edition,

DEN 14376.00
Forza Дизајни PS4 Про Ѕид Неодамнешно
Forza Дизајни PS4 Про Ѕид

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 719.76
P-4 Безжичен Контролер, Игра Контролер со Двојна Вибрации, Touch Pad, Аудио за P4/Pro/Тенок, Windows, Android, Неодамнешно
P-4 Безжичен Контролер, Игра Контролер со Двојна Вибрации, Touch Pad, Аудио за P4/Pro/Тенок, Windows, Android,

Широк Компатибилност : P4 Безжичен Контролер е компатибилен со P4 / P4 Pro / PC (Win7 / 8 / 8.1 / 10), може да ги поддржи

DEN 623.76
PlayStation Portable 3000 Core Пакет Систем - Пијано Црна Неодамнешно
PlayStation Portable 3000 Core Пакет Систем - Пијано Црна

На 4,3инчен широк екран екранот се светли и убави, и работи добро под многу различни услови на осветлувањ

DEN 1053.12