РК Камион Шатор, Крпа Играчка Војска Камион RC Модел Додаток со Алуминиумски Шипки

РК Камион Шатор, Крпа Играчка Војска Камион RC Модел Додаток со Алуминиумски Шипки

DEN 369.36

Неодамнешно

Това е достапна

✪ ПРИМЕНА : Тоа може да биде DIY или тоа може да биде дизајнирана според вашиот сопствен стил.Овој производ е погоден за FY004 воена шест тркала модел на автомобил. ✪ ДИЗАЈН : маскирна дизајн целосно се обновува на деталите на воен камион.И инсталацијата е едноставна. ✪ ПРАКТИЧНА настава : Ова е одличен додаток за да го надградите вашиот играчка модел на автомобил, правење на вашиот РК камион дури и повеќе се излади. ✪ ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на платно материјал, силна, стабилна и издржливи. ✪ ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни со нашите производи добиени, може да се применува за безусловна се врати и враќање во рок од 180 дена.Во однос на било каков проблем на овој производ, можете да испратите e-mail на нас во секое време.Ние ќе ви одговори што е можно.Карактеристики : ✪ ПРИМЕНА : Тоа може да биде DIY или тоа може да биде дизајнирана според вашиот сопствен стил.Овој производ е погоден за FY004 воена шест тркала модел на автомобил. ✪ ДИЗАЈН : маскирна дизајн целосно се обновува на деталите на воен камион.И инсталацијата е едноставна. ✪ ПРАКТИЧНА настава : Ова е одличен додаток за да го надградите вашиот играчка модел на автомобил, правење на вашиот РК камион дури и повеќе се излади. ✪ ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на платно материјал, силна, стабилна и издржливи.Спецификација : Материјал : Крпа алуминиум Големина : Прибл. 13.5x24x8cm/5.31x9.45x3.15inch Боја : Како што е прикажано на слика Пакет Листа : 1 x RC Камион Шатор 6 x Алуминиум Род.

Додатоци на производот

SUNWEII Камионот Корито Шатор Пикап Камион Шатор Водоотпорен PU2000mm Двоен Слој Автомобил Кревет Камп Шатори Неодамнешно
SUNWEII Камионот Корито Шатор Пикап Камион Шатор Водоотпорен PU2000mm Двоен Слој Автомобил Кревет Камп Шатори

1.【ПРОСТРАНА ВНАТРЕШНОСТ ПРОСТОР】На внатрешен простор на нашиот камион шатор е многу простран, кои мож

DEN 9828.00