Класичен Стил 18 Инчен Крпа Бар F45

Класичен Стил 18 Инчен Крпа Бар F45

DEN 538.08

Неодамнешно

Това е достапна

18" ѕид монтирани крпа бар.Изработени од месинг во 3 бои.Од Stil Haus Флора Колекција. 17.7" крпа бар, достапен во 3 класичен завршува. 18 инчен ѕид монтирани крпа бар.Изработени од месинг во 3 бои.Од Stil Haus Флора Колекција.

Додатоци на производот

Сојузничките Месинг DT-28-24 Dottingham Колекција 4 Тиер 24 Инчен Скала Крпа Бар, Полиран Месинг Неодамнешно
Сојузничките Месинг DT-28-24 Dottingham Колекција 4 Тиер 24 Инчен Скала Крпа Бар, Полиран Месинг

Направена од цврст месинг и трајни дизајнер заврши.Го прави ефикасно користење на вашата бања простор.С

DEN 12936.00
Spclsim Црна Крпа Бар 19.6 инчен Простор Алуминиум Рака Крпа Рек Бања Пешкир Носителот Мат Црна Ѕид Крпа Носителот Неодамнешно
WODMB Крпа Рек Црна Бања Хардвер Поставете Крпа Бар Рек Тоалетна Хартија Носителот Облека Кука Нерѓосувачки Неодамнешно
WODMB Крпа Рек Мат Црна Двојно Крпа Барови Бања Пешкир Закачалка Простор Алуминиум Бања Прибор Крпа Рек Крпа Неодамнешно
Сојузничките Месинг DT-GT-3-SN Dottingham Колекција Ѕид Поставена Хоризонтална Гостин Крпа Носителот Неодамнешно
Сојузничките Месинг DT-GT-3-SN Dottingham Колекција Ѕид Поставена Хоризонтална Гостин Крпа Носителот

Направена од најдобрите солидна месинг материјали 22во широк со две појавување на крајот finials.Сокриени ш

DEN 605.28
Rainovo 4-Парчиња Плоштадот Бања Хардвер Собата, Morden Нерѓосувачки Челик Крпа Бар Во Собата, Вклучува Крпа Неодамнешно Најдобра цена
Rainovo 4-Парчиња Плоштадот Бања Хардвер Собата, Morden Нерѓосувачки Челик Крпа Бар Во Собата, Вклучува Крпа

☞【Здрав Трајни】:Бања хардверски додатоци се направени на 304 нерѓосувачки челик, Мазна површина, силн

DEN 671.76
19 Бања Двојно Крпа Бар со Куки - Цевка од Нерѓосувачки Челик Бања Пешкир Носителот, Не Вежба Ѕид Крпа Багажник Неодамнешно
VVW&ЛИУ Розово Злато Бања Прибор Поставите Антички Керамички Тоалет Четка Носители Месинг Ѕид Монтирани Крпа Неодамнешно
LUDSUY Бања accessoriesThick Црна Двојно-Скок Простор Алуминиум Бања Пешкир Рек Бања Полица Бања Хардвер Pendant Неодамнешно
LUDSUY Бања accessoriesThick Црна Двојно-Скок Простор Алуминиум Бања Пешкир Рек Бања Полица Бања Хардвер Pendant

Силен притисок отпор, антистареењето и отпорност на корозија.Бакар кастинг, дебела и издржливи.На површ

DEN 479.52
Крпа Носителот Крпа Бар Нерѓосувачки Челик Крпа Бар Ротирачки Крпа Рек Бања Кујнски Ѕид-монтирани Крпа Полиран Неодамнешно
FswallowTower Крпа Железнички Рек Кристал Прстен Ѕид Монтирани Дупчење Бакар Носители за Кујна, Бања и Тоалет, Неодамнешно
Бања Хардвер Додаток Во Собата Вклучуваат 16-Инчен Крпа Бар, Трајни 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Крпа Рек Собата, Неодамнешно
AXOR Крпа Бар 24 Надградба на 25-инчен Модерна Крпа Бар во Хром, 42460000 Неодамнешно
AXOR Крпа Бар 24 Надградба на 25-инчен Модерна Крпа Бар во Хром, 42460000

Axor Urquiola една крпа бар.Солидна месинг конструкција за долготрајна издржливост.Хром финиш од натпреварот

DEN 9797.76
BGL 4-Парче Бања Хардвер Собата,Црна Бања Додатоци Комплет Метал 24 Крпа Бар во Собата Крпа Прстен Тоалетна Неодамнешно
CNWNP 18 Крпа Бар Бања Хардвер Крпа Носителот Рака Крпа Род 304 Нерѓосувачки Лесно да се Инсталира Ѕид Монтира Неодамнешно
JUSTYINGKAI Антички Хром полски Плоштадот База Крпа Бар 2-Слој Ѕид Монтирани Месинг Сребро Крпа Носителот Бања Неодамнешно
Делта Тапа Френклин Месинг D2424W Futura, Бања Хардвер Додаток, 24-Инчен Крпа Бар, Бела Неодамнешно
Делта Тапа Френклин Месинг D2424W Futura, Бања Хардвер Додаток, 24-Инчен Крпа Бар, Бела

Ограничен Доживотна Гаранција.Дизајниран за лесна инсталација.Монтажа хардвер вклучени.Број на модел :

DEN 335.52
Cavoli Бања Хардвер Додаток Крпа Прстен,Простор За Заштеда На Кујна Бања Круг Крпа Носителот,Модерен Стил На Неодамнешно