MFSMQJ 10pcs Полиестер 48cm Плоштадот Маса Крпа Салфетки за Свадба, Роденден Декорација Обоени Салфетка Ткаенина Везени (Боја : D: D)

MFSMQJ 10pcs Полиестер 48cm Плоштадот Маса Крпа Салфетки за Свадба, Роденден Декорација Обоени Салфетка Ткаенина

DEN 5633.76

Неодамнешно

Това е достапна

Материјал : Полиестер Ткаенини.Употреба : Хотел и ресторан Свадба Партија Роденден Табела Settings. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Име : Хотел Виткање Крпа, Свадба Партија Декорација Џеб Handkerchief.Дебела и лесно да се чисти, се препорачува да се користи постојано и еколошки и издржливи.Материјал : Полиестер Fabric Usage : Хотел и ресторан Свадба Партија Роденден Табела Settings. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Име : Хотел Виткање Крпа, Свадба Партија Декорација Џеб Handkerchief.Дебела и лесно да се чисти, се препорачува да се користи постојано и еколошки и издржливи.Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Име : Хотел Виткање Крпа, Свадба Партија Декорација Џеб Handkerchief.Стил : Europe Material : Полиестер Fabric Size : 19*19inch, 48*48cm Weight : за 45g/pc Packing : 10pcs Табела Napkin Usage : Хотел и ресторан Свадба Партија Роденден Табела Settings.Внимание : производот не е вклучувајќи салфетка ring Only продаваат салфети, другите се само за декорација.Answer : ___________________________ Note : 1.Производот прирачник за мерење, постои 1cm грешка.2.Поради прирачник за Грешка , на плоштадот може да биде не многу стандард, Но не влијае на користењето.3.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, боја toneof веб-сајт е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Додатоци на производот

Креативни Ко-Оп Браун Плоштадот Ткаени Шарени Лен (Сет од 4) Салфетка Неодамнешно
Креативни Ко-Оп Браун Плоштадот Ткаени Шарени Лен (Сет од 4) Салфетка

Меко чувство лен ткаенини.Неутрален кафеава боја натпревари на сè.Се вклопува во секој ентериер.Доаѓа в

DEN 371.76
Corgi Puppies Јога Крпа Салфетки, Вечера Салфетки за Свадби, Партии, Празник Секојдневна Употреба£19.6 X 19.6 Неодамнешно
Corgi Puppies Јога Крпа Салфетки, Вечера Салфетки за Свадби, Партии, Празник Секојдневна Употреба£19.6 X 19.6

Соодветни Големината : Секој Салфетка Носи Димензии Од 19,6 X 19.6 Инчи.ВисокКвалитет Hemmed Рабовите : Секој Са

DEN 407.76
YUEND за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Крпа Салфетки Среќен Божиќ Мачки Симпатична Печати Вечери Неодамнешно
Париз, Ајфеловата Кула и Бакнеж на Усните Крпа Салфетки, Полиестер Мека Обновливи Перат Еко Пријателски Салфетки Неодамнешно
YUEND Табела Лен Крпа Салфетки Печати за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Феникс Уметност, Митологија Неодамнешно
TJLSS 50pcs Полиестер Лен Салфетки Свадба Маса Салфетки Памучна Крпа Салфетки за Свадба Салфетки Wholesales Неодамнешно
TJLSS 50pcs Полиестер Лен Салфетки Свадба Маса Салфетки Памучна Крпа Салфетки за Свадба Салфетки Wholesales

Состојба : 100% Сосема Нов.Materiel : Лен,Врвен Квалитет На Полиестер.Дебела и лесно да се чисти, се препорачува

DEN 6331.20
А1 ДОМА КОЛЕКЦИИ A1HC Природна, Чиста Постелнина Табела Салфетки рачно изработени со Sateen Граница 20x20 Неодамнешно
А1 ДОМА КОЛЕКЦИИ A1HC Природна, Чиста Постелнина Табела Салфетки рачно изработени со Sateen Граница 20x20

Лен.Бела 100% Лен Табела Салфетка со кафеава sateen ткаат граница детали.Секој салфетка мерки 20 x 20 Инчи и сет

DEN 432.00
YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Неодамнешно
YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет

DEN 95.52
YUEND Печати Вечери Здраво Лето Камион Цвет Табела Лен за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Крпа Салфетки Неодамнешно
Вечери Табела Лен за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Печатење на Текстил Салфетки Симпатична Pastorable Неодамнешно
UXZDX 12PCS Сива Hemstitched Салфетки Коктел Салфетка за Партија Свадба Маса Крпа Лен Салфетки 2 (Големина Неодамнешно
UXZDX 12PCS Сива Hemstitched Салфетки Коктел Салфетка за Партија Свадба Маса Крпа Лен Салфетки 2 (Големина

Ткаенини : Лен (сива).Употреба : се направи салфетки во кујната, покривање на кујнски апарати, рампа чинии

DEN 4515.36
Fennco Стилови Везени Лоза со Hemstitch Граница Памучна Крпа Салфетки 20 W x 20 L, Сет од 4 - Бела Вечера Салфетки Неодамнешно
Fennco Стилови Везени Лоза со Hemstitch Граница Памучна Крпа Салфетки 20 W x 20 L, Сет од 4 - Бела Вечера Салфетки

Нашиот начин на живот бренд нуди инспириран живеат преку високо квалитетни производи, ексклузивни диза

DEN 1967.76
YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Неодамнешно
YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет

DEN 95.52
Манор Luxe Флорални Шарм Чипка Намали Салфетки, 20-Инчни, Сет од 4, Пастел, Сина, 20 x 20 Неодамнешно
Манор Luxe Флорални Шарм Чипка Намали Салфетки, 20-Инчни, Сет од 4, Пастел, Сина, 20 x 20

100% Poliviscose.Увезени.Прекрасна чипка намали салфетки достапни во Сина, Жолта, стана и Бело.Направени со 100% л

DEN 1684.80
YUEND Уметност Цвет во Раните Утрински часови Вода Лили за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Печатење Неодамнешно
Tableclothsfactory Fushia 20x20 Тафт Чупка Салфетки 5pcs Неодамнешно
Tableclothsfactory Fushia 20x20 Тафт Чупка Салфетки 5pcs

Цел над $39.99 право на БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ,се комбинираат со било Tableclothsфабрика предмети.Како да се Грижи :

DEN 479.76
Aflyko Божиќ Крпа Салфетка Снегулка Црно Бела Кул Кујна, Трпезариска Маса Оркестарот за Семеен Собир Вечера Неодамнешно
Yourtablecloth Памучна Крпа Салфетка (Црвена, 20 x 20) Неодамнешно
Yourtablecloth Памучна Крпа Салфетка (Црвена, 20 x 20)

ИДЕАЛНА ВЕЧЕРА САЛФЕТИ – Yourtablecloth памучна крпа вечера салфетки нудиме идеална избор на салфетки за резо

DEN 407.76
C&F Дома Bennington Салфетка Сет од 6 Преголеми Памук Ѕвезди Ленти 5-ти јули САД Комбинација Вечера Салфетка Неодамнешно
C&F Дома Bennington Салфетка Сет од 6 Преголеми Памук Ѕвезди Ленти 5-ти јули САД Комбинација Вечера Салфетка

ДИЗАЈН : пријатна quilted уредување на Американа дезени и бои во целиот печатена форма.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МА

DEN 831.60
kaaka 3Pcs Плоштадот Цвет Везени Џеб Памук, Чипка Салфетка Крпа Handkerchief 3pcs Случаен избор на Боја и Стил Неодамнешно
kaaka 3Pcs Плоштадот Цвет Везени Џеб Памук, Чипка Салфетка Крпа Handkerchief 3pcs Случаен избор на Боја и Стил

Мек материјал е многу удобно на кожата.Со прилично цвет дизајн, прекрасна и слатка.Украсени со чипка, кр

DEN 91.92
ALAZA Лама и Кактус Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини Неодамнешно
Канабис Реге Обновливи Крпа Салфетки Меки и Удобни Вечера Табела Декорација Неодамнешно
Канабис Реге Обновливи Крпа Салфетки Меки и Удобни Вечера Табела Декорација

Материјал опис : Полиестер.Производ перформанси : Салфети се дневни потреби со чувство на обредот, кој м

DEN 748.80
Крпа Салфетки St Patricks Ден Лист Шапка 4 Пакет Вечера Салфетки 20X20 Инчен Неодамнешно
Крпа Салфетки St Patricks Ден Лист Шапка 4 Пакет Вечера Салфетки 20X20 Инчен

Салфети големина : 20 Инчи x 20 Инчи сет од 4 салфетки.Материјал : Салфетка сатенски сјај, печатење во боја, с

DEN 1190.40
YUEND Вечери Табела Лен Пржени Јајца Шема Гроздобер за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Крпа Салфетки Неодамнешно
Calicot Памук Chambrey Меки и Удобни за Обновливи Сет од 6 Салфетки Совршен за Семејни Вечери | Свадби Неодамнешно
Calicot Памук Chambrey Меки и Удобни за Обновливи Сет од 6 Салфетки Совршен за Семејни Вечери | Свадби

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Поставување на 6 Салфетки со големина од 15 Инчи од 15 Инчи.На салфетки секако ќе донесе

DEN 335.76