XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Загреан Пешкир Багажник, Бања Електрични Крпа Потоплите Ѕид Монтирани на 304 Нерѓосувачки Челик за Бања Радијатор Дома Бања Прибо

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Загреан Пешкир Багажник, Бања Електрични Крпа Потоплите Ѕид Монтирани

DEN 1713.60

Неодамнешно

Това е достапна

Ѕид-монтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко во влажно и ладно време, да ги задржи вашиот живот свежи.Дизајниран за затоплување НЕ сушење.Но потоплите може да го забрзате процесот на сушење. ★ ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : Нашата крпа потоплите решетката е дизајн, лесно може да се монтира на било бања ѕид.Тоа карактеристики зелена енергетски ефикасни 60 W излезен кои се доволно моќни за да се загрее вашиот крпи во рок од неколку минути!. ★ ПРЕМИУМ ОДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Модерно направена од certified304 рѓа отпорни нерѓосувачки челик за сигурноста и функционалноста.полиран финиш овозможува лесно чистење. ★ КОРИСТИ ОПСЕГ : бања, кујната, ходникот, cloakroom, гардероба итн. ★ 5 БАР ДИЗАЈН : големина(35"X 21.6 "X3.9")може да се стави разни предмети од крпи за облека во 5 барови и да се обезбеди удобност.Тоа дефинитивно ќе биде корисно да се задржи на просторот за чистење и за вашиот секојдневен живот.Секој го мрази дека зиморничав чувството кога излегов на топол туш и заокружување во ладна крпа, Електрични крпа решетката може да ви помогне, се држи на крпа и фен и потопло, а потоа даваат пријатно чувство по вашиот туш.Пред да одите во туш или када, може да се стави вашите крпи или bathrobe на електрична крпа решетката за пријатна, луксузни искуство секој ден.Кога сте на чекор да излезе од туш или када, можете да уживате во свежо-загреани крпи.◆ Објектот се состои од 5 Барови и виси и организирање на вашето лице пешкир,бања пешкир и облека, со цел во вашата бања или кујна.◆ Тоа е едноставна,убава и практична крпа рек закачалка,кој е направен од 304 Полиран не ' Рѓосувачки Челик материјали.◆ Со вклучена инсталација делови, лесно ќе можете да инсталирате крпа багажник за на ѕид за да се зачува простор.◆ Спецификации : Боја : 304 Полиран Не ' Рѓосувачки Челик.Материјал : Тип На 304 Нерѓосувачки Steel Size : Прибл. 90 X55 X10 cm◆ Пакет, Вклучувајќи : 1 Wall-Монтирани Нерѓосувачки Челик 5 Барови Бања Пешкир Rack1 Сет на Хардвер Монтажа.

Додатоци на производот

Топла Крпа Потоплите Кабинет Професионални Крпа Грејач 18L за Facials Берберот БАЊАТА, Коса Убавина, Масажа, Неодамнешно
XCTLZG Електрични Крпа Потоплите, Бања Радијатор Крпа Потоплите, Ѕид Монтирани Електрични Крпа Багажник, Едноставен Неодамнешно
Amba RSWH-СТР Hardwired Светли Плоштадот Крпа Потоплите, Полиран Финиш Неодамнешно
Amba RSWH-СТР Hardwired Светли Плоштадот Крпа Потоплите, Полиран Финиш

Rswhстр 10 Crossbars за оптимални сушење.Молчи и енергетски ефикасни загрева брзо и рамномерно.И двете хоризон

DEN 772.80
YFQHDD Ѕид Монтирани Електрични Крпа Рек Складирање Интелигентни Потоплите Smart Брзо Сушење на Температура Неодамнешно
Pursonic TW350 Приклучок во Крпа Потоплите (10 Бари), Полиран Челик Неодамнешно
Pursonic TW350 Приклучок во Крпа Потоплите (10 Бари), Полиран Челик

Се вклопува во убаво внатре домови, совршен за бањи, Загрева брзо, загрева крпи до 100 Степени.Направени н

DEN 3598.80
AVONFLOW Брзо Греење со Крпа Потоплите Ѕид Монтирани Електрични Загреан Пешкир Полици, 13+1 Бар 250W УЛ Сертификација Неодамнешно
bbee.техника Загреан Пешкир Багажник, Крпа Потоплите Ѕид Монтирани топла Крпа Потоплите за Бања, Hardwired Неодамнешно
bbee.техника Загреан Пешкир Багажник, Крпа Потоплите Ѕид Монтирани топла Крпа Потоплите за Бања, Hardwired

????Она што Димензија на Загреан Пешкир Рек Дали ми Треба????Тој има 4 нерѓосувачки челик барови, се залага

DEN 5639.76
XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Крпа Потоплите Ѕид Монтирани 8 Бар Stright Крпа Електрични Топла Бања Неодамнешно
XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Крпа Потоплите Ѕид Монтирани 8 Бар Stright Крпа Електрични Топла Бања

Ѕидмонтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко в

DEN 7991.04
Ancona НА 5382 Престиж Двојна 8-Бар Ѕид Hardwired и Plug-in Крпа Потоплите во Масло Протри Бронза Неодамнешно Најдобра цена
Ancona НА 5382 Престиж Двојна 8-Бар Ѕид Hardwired и Plug-in Крпа Потоплите во Масло Протри Бронза

Нерѓосувачки Челик Изградба : На Ancona Престиж 8Бар Крпа Потопол е направен од 304 од не ' рѓосувачки челик с

DEN 6859.00 8821.92
DERMALOGIC Крпа Потоплите, 8L Компактна Големина Топла Крпа Грејач Потоплите Кабинет 2 во 1 Електрични Опрема Неодамнешно
DERMALOGIC Крпа Потоплите, 8L Компактна Големина Топла Крпа Грејач Потоплите Кабинет 2 во 1 Електрични Опрема

Повлечете Надолу Вратата.Моќност : 130 W.Светилка Моќ : 3 W.Алуминиумски Внатрешни Работи, Од Не ' Рѓосувачки

DEN 1135.20
XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Крпа Потоплите, Електрични Крпа Рек Интелигентна Контрола на Температурата Неодамнешно
Cordivari Лиза 22 Hydronic Крпа Потоплите Директно 24x28 w/Вентили за полнење Неодамнешно
Cordivari Лиза 22 Hydronic Крпа Потоплите Директно 24x28 w/Вентили за полнење

Произведено во ИТАЛИЈА! 100% произведено во Италија, производството, тоа има постојано еволуирале во теко

DEN 3839.76
XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Топла Крпа Потоплите 7 Бар Plug-in Жици Загрева Сушење Ѕид Монтирани Неодамнешно
XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Топла Крпа Потоплите 7 Бар Plug-in Жици Загрева Сушење Ѕид Монтирани

Ѕидмонтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко в

DEN 1864.80
DXYAN Преносни Загрева Алуминиум Електрични Крпа Потоплите, 5-Бар Крпа Потоплите, Ѕид Монтирани Електрични Неодамнешно
XCTLZG Крпа Потоплите Сушење Багажник, со 10 Електрични Загреан Пешкир Потоплите Железнички Багажник, 304 од Неодамнешно
XCTLZG Крпа Потоплите Сушење Багажник, со 10 Електрични Загреан Пешкир Потоплите Железнички Багажник, 304 од

Ѕидмонтирани 10 крпа потоплите : Бесплатно до подот, а исто така се во потрага елегантен и стилски.Може да

DEN 1569.60
XZGDEN Бања Ѕид Електричен Грејач Загреан Пешкир Багажник, 180° Rotatable Топла Крпа Потоплите, Бања WallMounted Неодамнешно
XZGDEN Бања Ѕид Електричен Грејач Загреан Пешкир Багажник, 180° Rotatable Топла Крпа Потоплите, Бања WallMounted

Зошто Купи Тапа И Бања Прибор Од Дома Продавница?Број 1 Одличен Избор, Одлична Prices From Кујна и Бања Славин

DEN 1860.00
ZZXUAN Крпа HeaterTowel Потопло со Мерењето Функција, Ѕид Монтирани Загреан Пешкир Железнички, Огледало Заврши Неодамнешно
ZZXUAN Крпа HeaterTowel Потопло со Мерењето Функција, Ѕид Монтирани Загреан Пешкир Железнички, Огледало Заврши

Еден копчето за вклучување, преку смарт чип да се постави на температурата во постојана температура од 5

DEN 1898.40
Електрични Загреан Пешкир Полици Крпа Потоплите 2-во-1 Крпа Потопол и Сушење Управување со Вграден Тајмер Електрични Неодамнешно
20L Голема Црна Топла Крпа Потопол и Црна Крпа Кабинет. (Црна Крпа Потоплите) Неодамнешно
20L Голема Црна Топла Крпа Потопол и Црна Крпа Кабинет. (Црна Крпа Потоплите)

Постојана температура на греење : 165℉.Постојана температура на греење крпи.Топлина крпа однапред и чува

DEN 2879.76
Westinghouse Луксузни Кофа Стил Крпа Потоплите, Голема Крпа Потоплите за Бања, Брзиот Топлина-UP, Авто Исклучи, Неодамнешно
Westinghouse Луксузни Кофа Стил Крпа Потоплите, Голема Крпа Потоплите за Бања, Брзиот Топлина-UP, Авто Исклучи,

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ КРПА ПОТОПЛИТЕ МОЖЕ да СОБЕРЕ ДО ДВА 40"x70" ПРЕГОЛЕМИ БАЊА ИЛИ КРПИ, BATHRODES, ЌЕБИЊА, PJ Е И ПОВ

DEN 4776.00
WYZworks Топла Крпа Потоплите & УВ Sterilizer Кабинетот | Професионални Крпа Греалка за Бања, Салон и Берберот Неодамнешно
WYZworks Топла Крпа Потоплите & УВ Sterilizer Кабинетот | Професионални Крпа Греалка за Бања, Салон и Берберот

Голем Капацитет : Држи до 80 пешкири, одеднаш (во зависност од крпа големина) и чувајте ги на топло.Во согл

DEN 3359.76
Електрични Крпа Потоплите, Брусен Злато Загреан Пешкир Решетката за Бања, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид Неодамнешно
Електрични Крпа Потоплите, Брусен Злато Загреан Пешкир Решетката за Бања, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид

★ Брзо греење : На карбонски влакна греење жица се користи за брзо загревање, и на конверзија ефикасност

DEN 11558.40
Amba MSMB Крпа Потоплите Полица - Мат Црна Неодамнешно
Amba MSMB Крпа Потоплите Полица - Мат Црна

Колекција : Jeeves.Крај : Мат Црна Боја.Барови / Панели : 11 Тип : Крпа Warmers.Овој класичен крпа потоплите дизај

DEN 21312.00