XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Топла Крпа Потоплите 7 Бар Plug-in Жици Загрева Сушење Ѕид Монтирани Крпа Грејач Решетката за Бања Мат Црна 140W 52 12 81cm

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Топла Крпа Потоплите 7 Бар Plug-in Жици Загрева Сушење Ѕид Монтирани

DEN 1864.80

Неодамнешно

Това е достапна

Ѕид-монтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко во влажно и ладно време, да ги задржи вашиот живот свежи.Дизајниран за затоплување НЕ сушење.Но потоплите може да го забрзате процесот на сушење.КРАТОК загревање ВРЕМЕ : По 5 минути на топло-up време, sur температура ќе достигне 45-55 степен, кој е безбедно температура на допир.ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : главен материјал е алуминиум и ABS пластика дел на мали парчиња.Само 2.2 килограми го прави пренослив но здрав.СУВА ЕФИКАСНО : Алуминиум' висока термичка спроводливост го прави да работат ефикасно.Заштеда на енергија : 6 часа консумираат само за 1kwh.МОЛЧИ РАБОТИ : Само 8 d B на бучава ви дава тивко животната средина.Секој го мрази дека зиморничав чувството кога излегов на топол туш и заокружување во ладна крпа, Електрични крпа решетката може да ви помогне, се држи на крпа и фен и потопло, а потоа даваат пријатно чувство по вашиот туш.Пред да одите во туш или када, може да се стави вашите крпи или bathrobe на електрична крпа решетката за пријатна, луксузни искуство секој ден.Кога сте на чекор да излезе од туш или када, можете да уживате во свежо-загреани крпи.Ѕид Електрични Загреан Пешкир Решетката За Bathroom This електрични крпа рек додава класа и елеганција на бањите во вашиот дом.Тоа е направен од висок квалитет на алуминиум, а има и доволно време за да се одржи многу крпи или бањарки.Секој од седумте директно крпа барови е наменета за сува и топла големи пешкири Само bathrobe колку прекрасно ќе биде да имаат топол пешкир после вашиот туш или во када и да се биде во можност да се стави на топол bathrobe!Молчи и ефикасно.Тивка работа и ниска потрошувачка на енергија, лесни, но цврсти, го прават овој совршено се вклопуваат за секој дом.Black Sur Завршувањето на : Црна oxidized Feature : Грејач, Заштеда на Енергија, Водоотпорен Прекинувач, Ефикасен, Лесен, Еко-friendly Type : Електрични Загреан Пешкир Rack Application објект : крпа, облека, bathrobe, пешкир, cloth Certificates : CE, Ro HS LVD EMC SAAStyle : Ѕид Mounted Size : 520*120*810mm N.W/G. W : 2.2/3.2 kgs Power : 140 WSur Температура : 45-55°C/113-131°FPlug : Ние ќе ви испратиме објект со стандарден напон според вашата земја.

Додатоци на производот

Pursonic TW350 Приклучок во Крпа Потоплите (10 Бари), Полиран Челик Неодамнешно
Pursonic TW350 Приклучок во Крпа Потоплите (10 Бари), Полиран Челик

Се вклопува во убаво внатре домови, совршен за бањи, Загрева брзо, загрева крпи до 100 Степени.Направени н

DEN 3598.80
20L Голема Црна Топла Крпа Потопол и Црна Крпа Кабинет. (Црна Крпа Потоплите) Неодамнешно
20L Голема Црна Топла Крпа Потопол и Црна Крпа Кабинет. (Црна Крпа Потоплите)

Постојана температура на греење : 165℉.Постојана температура на греење крпи.Топлина крпа однапред и чува

DEN 2879.76
DXYAN Преносни Загрева Алуминиум Електрични Крпа Потоплите, 5-Бар Крпа Потоплите, Ѕид Монтирани Електрични Неодамнешно
XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Крпа Потоплите, Електрични Крпа Рек Интелигентна Контрола на Температурата Неодамнешно
ETWR Загреан Пешкир Багажник, Крпа Потопло со Тајмер, Ѕид Монтирани топла Крпа Потоплите за Бања, 304 од не Неодамнешно
ETWR Загреан Пешкир Багажник, Крпа Потопло со Тајмер, Ѕид Монтирани топла Крпа Потоплите за Бања, 304 од не

【Swappable Жици Методи】 Уште не сте сфатиле каков вид на жици метод да се користи?Не грижете се за тоа!Жици н

DEN 5519.76
WYZworks Топла Крпа Потоплите & УВ Sterilizer Кабинетот | Професионални Крпа Греалка за Бања, Салон и Берберот Неодамнешно
WYZworks Топла Крпа Потоплите & УВ Sterilizer Кабинетот | Професионални Крпа Греалка за Бања, Салон и Берберот

Голем Капацитет : Држи до 80 пешкири, одеднаш (во зависност од крпа големина) и чувајте ги на топло.Во согл

DEN 3359.76
XCTLZG Електрични Крпа Потоплите, Бања Радијатор Крпа Потоплите, Ѕид Монтирани Електрични Крпа Багажник, Едноставен Неодамнешно
SHANGYAN Електрични Загреан Пешкир Железнички,304 од не ' Рѓосувачки Челик Крпа Потоплите, Ѕид Монтирани Крпа Неодамнешно
SHANGYAN Електрични Загреан Пешкир Железнички,304 од не ' Рѓосувачки Челик Крпа Потоплите, Ѕид Монтирани Крпа

Користејќи високо квалитетни 304 од не ' рѓосувачки челик : примарна боја без спреј, водоотпорен и електри

DEN 1164.00
Amba MSMB Крпа Потоплите Полица - Мат Црна Неодамнешно
Amba MSMB Крпа Потоплите Полица - Мат Црна

Колекција : Jeeves.Крај : Мат Црна Боја.Барови / Панели : 11 Тип : Крпа Warmers.Овој класичен крпа потоплите дизај

DEN 21312.00
RDREAM Крпа Потопол и Сушење Багажник, Крпа Потоплите Загреан Пешкир Багажник, 6-Барови Ѕид Монтирани Електрични Неодамнешно
TMWINGS Крпа Warmers за Бања Кофа,Луксузни Голем Спа Топла Крпа Потоплите Кофа Стил-Топли Крпи во 10 Минути-Одговара Неодамнешно
Amba RSWH-СТР Hardwired Светли Плоштадот Крпа Потоплите, Полиран Финиш Неодамнешно
Amba RSWH-СТР Hardwired Светли Плоштадот Крпа Потоплите, Полиран Финиш

Rswhстр 10 Crossbars за оптимални сушење.Молчи и енергетски ефикасни загрева брзо и рамномерно.И двете хоризон

DEN 772.80
YFQHDD Ѕид Монтирани Електрични Крпа Рек Складирање Интелигентни Потоплите Smart Брзо Сушење на Температура Неодамнешно
SHARNDY Крпа Потоплите Црна за Бања Ѕид Монтирани Бања Пешкир Електричен Грејач Загреан Пешкир Рек Нерѓосувачки Неодамнешно
bbee.техника Загреан Пешкир Багажник, Крпа Потоплите Ѕид Монтирани топла Крпа Потоплите за Бања, Hardwired Неодамнешно
bbee.техника Загреан Пешкир Багажник, Крпа Потоплите Ѕид Монтирани топла Крпа Потоплите за Бања, Hardwired

????Она што Димензија на Загреан Пешкир Рек Дали ми Треба????Тој има 4 нерѓосувачки челик барови, се залага

DEN 5639.76