JKDZYD Десктоп Слободно Стои Шест LCD Монитор Стојат Рака Прилагодливи Екранот Стојат ТВ Заградата За 6 10-27LCD Монитор Оптоварување 7KG

JKDZYD Десктоп Слободно Стои Шест LCD Монитор Стојат Рака Прилагодливи Екранот Стојат ТВ Заградата За 6 10-27LCD

DEN 1831.20

Неодамнешно

Това е достапна

На оваа трибина ќе им овозможува на 85°/15°на навалување и 360°на вртливата движење за надгледување на планината,во прилог на хоризонтален режим на портрет ротација.600mm на висина прилагодување е достапно,додека рака конфигурација овозможува да стигнат до 360mm.Слободно стои на десктоп со здрав тројно стојат,можете да се движите вашиот монитор за секаде каде што е потребно,повеќе слободни и погодно.Направен од тешки-должност челични материјали.Мониторот рака може да носи до 7kg на оптоварување.Мониторот рака зачувате вашето биро простор,да се направи вашата работа ефикасно,ергономски правилна положба за да се намали вратот и замор на очите,корист за вашето здравје.На оваа трибина е погодна за типови на ТВ и го следи со големина од 10"до 27".75 или 100 монтажа дупки(на хоризонталните и вертикалните растојанија на дупки на задниот дел на ТВ мора да биде 10 или 7.5 cm).На оваа трибина ќе им овозможува на 85°/15°на навалување и 360°на вртливата движење за надгледување на планината,во прилог на хоризонтален режим на портрет ротација.600mm на висина прилагодување е достапно,додека рака конфигурација овозможува да стигнат до 360mm.Слободно стои на десктоп со здрав тројно стојат,можете да се движите вашиот монитор за секаде каде што е потребно,повеќе слободни и погодно.Направен од тешки-должност челични материјали.Мониторот рака може да носи до 7kg на оптоварување.Мониторот рака зачувате вашето биро простор,да се направи вашата работа ефикасно,ергономски правилна положба за да се намали вратот и замор на очите,корист за вашето здравје.На оваа трибина е погодна за типови на ТВ и го следи со големина од 10"до 27".75 или 100 монтажа дупки(на хоризонталните и вертикалните растојанија на дупки на задниот дел на ТВ мора да биде 10 или 7.5 cm)Карактеристики : 1.Име на производот : Десктоп Слободно Стои Шест LCD Монитор Stand2.Одговара LCD монитор големина : 10"-27"(6x27"монитори може да се инсталира во права линија,може да не можат да се приспособат на поле на гледање)3.Тројно база големина : за 55x35cm4.Вчитување : Max 7 KG или 15.4 lbs секој head5.VESA големина : 75*75,или 100*100mm6.Тилт агол : -85°~-15°|Вртливата агол : 360°7.Материјал : железо и ABS etc Package пакување : 1*заградата(вклучувајќи екранот предмети)Само над пакет содржина,други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е+/-1-3cm.Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое,ве молиме овозможи 1-3cm грешка,поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Додатоци на производот

Dinmmgg Компјутер, Кревет, Фах, Појадок во Кревет Послужавник, Кревет за Пишување на Послужавник, Лаптоп Круг Неодамнешно
Компјутер Круг Биро Печатач Табела Студио Биро со Стигнале Тастатура Фах Отворена Полица Следи Полица Згусне Неодамнешно
Micozy Голем Кревет Фах Мултифункционален Лаптоп Биро Круг Биро Количка за Преносни Стои Појадок Читање Фах Неодамнешно
Dinmmgg Компјутер, Кревет, Фах, Мала Маса Свитлива, Преносни Биро за Лаптоп, Лаптоп Биро Кревет Големи, Големи Неодамнешно
Круг Лаптоп Биро, Moclever Пренослив Лаптоп Биро со Перница Перница, Бамбус Круг Биро w/Затка Помеѓу за 18.5 Неодамнешно
Круг Лаптоп Биро, Moclever Пренослив Лаптоп Биро со Перница Перница, Бамбус Круг Биро w/Затка Помеѓу за 18.5

【Мултифункционален Перница Биро】Moclever лаптоп стојат перница е одлично за вас да се користи на кревет, т

DEN 1199.76
Алуминиумска Книга Стои Прилагодливи со Затка Ергономски Круг Биро Книга Носителот на Пренослив Компјутер Табела Неодамнешно
FlexSeating Сурфање Преносни Круг Биро и Сурфање Перница, Кат Биро со Пена Подлога, 10-Pack - Црна Неодамнешно
FlexSeating Сурфање Преносни Круг Биро и Сурфање Перница, Кат Биро со Пена Подлога, 10-Pack - Црна

ФЛЕКСИБИЛЕН распоред на СЕДЕЊЕ во СОБАТА : Сурфање биро спарени со 1,5" пена перница за дополнителна удоб�

DEN 352.80
KELUNIS Бамбус Круг Биро - Круг Лаптоп Табела со Кожа Mouse Pad, Таблет & 2 Телефон Носителот 23 Топлина Дисипација Неодамнешно
KELUNIS Бамбус Круг Биро - Круг Лаптоп Табела со Кожа Mouse Pad, Таблет & 2 Телефон Носителот 23 Топлина Дисипација

★ Подобрување на воздушниот проток : Мазна, рамна површина и 23 мрежа им овозможува на лаптоп вентилациј�

DEN 1271.76
Прилагодливи Lapdesk Лаптоп Кревет Табела Круг Стои Биро за Кревет и Софа, Лаптоп Круг Биро Виткање Појадок Неодамнешно
NYKK Лаптоп Биро Кревет Табела Спалната соба Седи На Земјата Може да биде Укината Мулти-Функционални Виткање Неодамнешно
Dinmmgg Кревет Биро за Лаптоп, Компјутер Биро Свитлива, Компјутерска Пренослива Круг Биро, Лаптоп Биро Кревет Неодамнешно
OKBOP Количка за Лаптоп Табела за Кревет, Мали Преносни Круг Биро, 60x40x28cm Лаптоп Компјутер Стојат Читање Неодамнешно
OKBOP Количка за Лаптоп Табела за Кревет, Мали Преносни Круг Биро, 60x40x28cm Лаптоп Компјутер Стојат Читање

На ергономски дизајниран криви одморите спречува градите непријатност, тркалезна маса агол дизајн, ант

DEN 472.80
Кревет Стои Биро; Ергономски Преносни Home-Користење Собрани Виткање Лаптоп Табела со Глувчето Плоча; Лаптоп Неодамнешно
SONGMICS Бамбус Лаптоп Биро Служат на Кревет Фах Појадок Табела Нервира Врвот со Фиока Неодамнешно
SONGMICS Бамбус Лаптоп Биро Служат на Кревет Фах Појадок Табела Нервира Врвот со Фиока

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

DEN 671.76
Кревет Стои Биро; Ергономски Преносни Home-Користење Собрани Виткање Лаптоп Табела со Глувчето Плоча; Лаптоп Неодамнешно
JYQ-SZRQ Лаптоп Табела Прилагодливи Круг Биро Лаптоп Стои со Количка за Нозе и Купот на Слотот за Читање Носителот Неодамнешно
XJAXY Лаптоп Фах Биро Свитлива Круг Табела Кревет Послужавник, ТВ Фах Кат Табела Бамбус Појадок Служат Послужавник Неодамнешно
Лаптоп Биро, Лаптоп Табела Прилагодливи Круг Фах Голема Големина Кревет Служат Фах Појадок Табела Количка За Неодамнешно
Лаптоп Табела Круг Биро за Каучот, Појадок Служат на Кревет Фах Набори во Половина Кревет Биро Преносни Пикник Неодамнешно
Круг Клупи Преносни Мулти Барањата Круг на Биро, со Количка за Нозете, Преносни Мини Пикник Маса, за Јадење Неодамнешно
XJAXY Лаптоп Кревет Фах Биро Количка за Лаптоп Стои со Фиока за Складирање Лаптоп Табела Мултифункционален Неодамнешно
Маркетинг Носители 22W Лаптоп Одбор Биро Игра ТВ Појадок Јасно Акрилик Пишување Цртање и Боење Јадење Пиење Неодамнешно
N / Б Круг Стои Биро Круг Биро за Лаптоп, Лаптоп се Залагаме за Кревет Количка за Појадок Табела Кафе на Маса, Неодамнешно
ECR4Kids Сурфање Преносни Круг Биро, Деца Кат Биро, Флексибилен распоред на Седење на Училиштата, Училници Неодамнешно
ECR4Kids Сурфање Преносни Круг Биро, Деца Кат Биро, Флексибилен распоред на Седење на Училиштата, Училници

ПРЕНОСНИ БИРО : Ситевоедно дизајн осигурува дека ќе имаат површина за вашиот лаптоп или лаптоп и седишт�

DEN 4799.76
Дома Преносни Круг Биро Табела со Перница Перница,Против Пролизгување Лента Функција,Око за Заштита Магнетни Неодамнешно
Jiodux Круг Биро, Бамбус Лаптоп Биро, Прилагодлив Преносни Појадок Служат на Кревет Лента со USB Вентилаторот Неодамнешно
Свитлива Круг Биро - Расклопна Биро Кревет Јадење Фах Читање Носителот со Таблет Слотови Брусен Лим за Домашна Неодамнешно