X-DREE M10x60mm Ѕид на 304 Нерѓосувачки Челик Проширување Завртки Затворени Кука Водител на Завртки 5pcs(M10x60mm Споредено 304 Tornillos де Expansión де Acero Inoxidable Cerrado Gancho Tornillos де Anclaje 5 unids

X-DREE M10x60mm Ѕид на 304 Нерѓосувачки Челик Проширување Завртки Затворени Кука Водител на Завртки 5pcs(M10x60mm

DEN 892.32

Неодамнешно

Това е достапна

Име На Производ : Проширување Кука Гром; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 577g; Пакет Содржина : 5pcs x Проширување Кука Гром.Удар Дијаметар : 14mm/0.55"; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Вкупната Големина : (Должина)95mm/3.7"; Конец Големина : M10 x 60mm/0.4" x 2.4" (D*Гром Должина)(Tamaño вкупно : (Longitud) 95 mm / 3.7' '; Tamaño rosca de : M10 x 60 mm / 0.4' 'x 2.4' '(D * Longitud del perno).Отворот Дијаметар : 43 x 26mm/1.7" x 1" (Надворешниот Кол.*Внатрешниот Кол.)(Diámetro del ojal : 43 x 26 mm / 1.7' 'x 1' '(Diámetro надворешноста. * Diámetro interno.).

Додатоци на производот

BDRKCC Морски Брод Гребло Одбор Водител на Виткање Сидро Grapnel Сидро за Полнење за Едрилици Кајаци Гумени Неодамнешно
BDRKCC Морски Брод Гребло Одбор Водител на Виткање Сидро Grapnel Сидро за Полнење за Едрилици Кајаци Гумени

Изработена од јаглероден челик,трајни, антикорозија, отпорност на абење 4tine дизајн, совршено за корали,

DEN 362.40
Многу од 20 Rawl Shield Сидро Кука Гром M6 6Mm Гром 10мм Shield Yzp Неодамнешно
Многу од 20 Rawl Shield Сидро Кука Гром M6 6Mm Гром 10мм Shield Yzp

8мм Гром 13 Mm Дијаметар Shield 110 Mm Над Сите Должина.Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите на

DEN 1925.04
BDRWXZ 4-Tine Р Заради Чамци Виткање Водител на Мал Чамец Водител на Морски Јаже за Полнење за Кајак Кану Брод Неодамнешно
BDRWXZ 4-Tine Р Заради Чамци Виткање Водител на Мал Чамец Водител на Морски Јаже за Полнење за Кајак Кану Брод

4tine виткање сидро ќе се одржи во кал, песок, чакал и камен.Едноставно поставете ја grappling сидро јака нагоре

DEN 1179.84
Спартанско Планината за Snap-На 14V Алатка | Ѕидот на Екранот Кука Носителот | Моќ Алатка за Складирање | Blog Неодамнешно