Лак Удари, 5/8 во совет, Јаглероден Челик (14 Pack)

Лак Удари, 5/8 во совет, Јаглероден Челик (14 Pack)

DEN 11518.80

Неодамнешно

Това е достапна

В. С. OSBORNE. 565-149-5/8. Лак Удари, 5/8 во совет, Јаглероден Челик.Внатре коси дозволи на punchings да се расчисти лесно преку барел Удари имаат целосно полиран барел и црна глеѓ се справи со Дополнителни големини на располагање по барање.

Додатоци на производот

В. С. Osborne & Co 01181 - Лак - Лак, 15/16 во Максимална Удар Дијаметар Неодамнешно
В. С. Osborne & Co 01181 - Лак - Лак, 15/16 во Максимална Удар Дијаметар

минимална удар дијаметар : 3 / 16 во.удар тип : Лак.максимална удар дијаметар : 15 / 16 во.удар дијаметар : 5 / 16 в�

DEN 18072.48
Mayhew Алатки Шупливи Удар, Rnd, Челик, 42mm x 1-11/16 Во (50574) Неодамнешно
Mayhew Алатки Шупливи Удар, Rnd, Челик, 42mm x 1-11/16 Во (50574)

Земја на Потекло : Франција.Пакет должина : 18.0".Пакет ширина : 18.0".Пакет висина : 21.0".Шупливи Удар, Совет Гол

DEN 825.12