Сали Хансен - Добро. Вид. Чиста Вегетаријанска Лак, Еко-Роуз, Пакување Може Да Се Разликуваат

Сали Хансен - Добро. Вид. Чиста Вегетаријанска Лак, Еко-Роуз, Пакување Може Да Се Разликуваат

-100 %

DEN 155.76

Неодамнешно

Това е достапна

ДОБРО.ВИД.ЧИСТА. : Сали Хансен Добро.Вид.Чиста.Лак носи чиста убавина на природата на ноктите.ПРИРОДАТА ВО ШИШЕ : Природни, растителна основа, 100% вегетаријанска полски. 16-слободно : Без формалдехид, формалдехид смола, toluene, xylene, acetone, phthalates, camphor, parabens, етил tosylamide, или triphenyl фосфат.НАДОЛУ за ДА се ЧЕТКА : Доаѓа со 100% природни, растителна основа четка влакната за подобра апликација.СЈАЈ ШТО ТРАЕ Четири дена на богатите и питу боја по апликацијата.Додадете прскање на природата на ноктите со Сали Хансен Добро.Вид.Чиста.Лак.Brimming со чиста убавина, оваа природна, растителна основа, и 100% вегетаријанска лак карактеристики богата, питу ѕвонење.Тоа е природата во шише, надолу за да се четка, со 100% природни, растителна основа влакната кои го прават апликација бриз.Овој лак прави ноктите изгледа поздрава и посјајна, трае најмногу четири дена.Тоа е достапен во 30 богата, се грижат бои, како и горниот слој и hardener.Најдобро од сè, тоа е 16-free, што значи без формалдехид, формалдехид смола, toluene, xylene, acetone, phthalates, camphor, parabens, етил tosylamide, или triphenyl фосфат.Воведување на нови Сали Хансен Добро.Вид.Чиста.ноктите боја и грижа.Почнувајќи од природата, нашиот прв растителна основа, 16 слободни и 100% вегетаријанска лак нуди убава боја и сјај без компромис.Достапни во 30 богати нијанси плус горниот слој и hardener за блескава и здрава изглед на ноктите.

Додатоци на производот

Боја Клуб Помине Натопи во Прав Пеперминт Пресврт, Poptastic Собирање, Светло Розова Боја 2 оз (57 g) Неодамнешно
Боја Клуб Помине Натопи во Прав Пеперминт Пресврт, Poptastic Собирање, Светло Розова Боја 2 оз (57 g)

Бојата Клуб Помине Натопи во Прав Пеперминт Пресврт Број N182 е Светло Розова боја се натопи во прав со гл�

DEN 310.80
Orna Убавина Гел лак 8 Бои Голи Бои Класичен Природни Тонот на Кожата Гел лак Трендовски Пигментирани Секојдневно Неодамнешно
essie Лекување на Љубовта & Боја на лак, На Mauve, 0.46 fl мл (пакување може да се разликува) Неодамнешно Најдобра цена
essie Лекување на Љубовта & Боја на лак, На Mauve, 0.46 fl мл (пакување може да се разликува)

посилна нокти за само 1 недела.со essie tlc боја + помине strengthener третман, нема база или горниот слој е потребн�

DEN 168.00
Sliver Сјајот Гел лак со 15ML Црно Бела Гел лак, Сјајна Гел Ноктите Уметност Впие Исклучување УВ LED Гел Лак Неодамнешно
Sliver Сјајот Гел лак со 15ML Црно Бела Гел лак, Сјајна Гел Ноктите Уметност Впие Исклучување УВ LED Гел Лак

СЈАЈОТ ГЕЛ ЛАК : едноставност и класичната подарок кутија полна со 1 Пакет 0.25 floz сјајот гел лак со искра с

DEN 191.76
ZOYA Zoya лак 0 5 Fl Мл 5 Неодамнешно
ZOYA Zoya лак 0 5 Fl Мл 5

Zoya Е Поздрав боја на Модата.Zoya е еден од најдобрите избор на бремените жени и здравје свесен жени во свет

DEN 240.00
LECHAT се Осмелуваат Да Носат Помине Лак, Матирано Дијаманти, 0.5 Унца Неодамнешно
LECHAT се Осмелуваат Да Носат Помине Лак, Матирано Дијаманти, 0.5 Унца

Бои за сите сезони.Висок квалитет.Долготрајни.Во согласност бои.Високо квалитетен и долготраен лак на н

DEN 228.00
My-Нахален-Девојка 12Sheets Пети Ноктите Заврши Чиста Боја полски Ефект Пети Ноктите Ленти Целосна Поклопецот Неодамнешно
Гел лак Боја се Менува, Сјајот Температура Менување на Зајдисонце Море Колекција, Долготрајни Помине Уметност Неодамнешно
Сали Хансен Заврши Салон Маникир, Туп На Црно, 0.5 Унца Неодамнешно
Сали Хансен Заврши Салон Маникир, Туп На Црно, 0.5 Унца

40 чекори на нокти во 1 шише.Со патентиран витасе грижи технологија за напредни носат, повеќе сјај, и негу�

DEN 214.80
ILNP Pucker До - Жив Розова Трепет лак Неодамнешно
ILNP Pucker До - Жив Розова Трепет лак

Висок квалитет, бутик лак на ноктите.Долготрајни & брзо сушење.Без Суровост / Вегетаријанци.Разноврсна

DEN 240.00
Сали Хансен Сали хансен-боја терапија-namas-сива-0.5, 0.5 Fl Унца Неодамнешно Најдобра цена
Сали Хансен Сали хансен-боја терапија-namas-сива-0.5, 0.5 Fl Унца

Добредојдовте на боја Терапија : лекување на вашите нокти да ресторативна зголеми со Сали Хансен Боја Т�

DEN 215.76
Нетранспарентно, Бисер, Металик Акварел Полски Колекција Неодамнешно
Нетранспарентно, Бисер, Металик Акварел Полски Колекција

She Modern е уметничка бренд кој привлече и инспириран страсни уметници во светот да се создаде убава минија

DEN 1079.76
Дебора Lippmann Гел Lab Pro лак | Третман Збогатен за Здравство, се Носат, и Сјај | Не Тестирање врз Животни, Неодамнешно
Дебора Lippmann Гел Lab Pro лак | Третман Збогатен за Здравство, се Носат, и Сјај | Не Тестирање врз Животни,

Нанесете ТЕНОК слој на база на грб.Капа на врвот на ноктите.Нека полски суво за 2 минути.Нанесете ТЕНОК с�

DEN 480.00
Арте Clavo 15ml Лак Впие Исклучување УВ Led Помине Гел лак на Ноктите ликовен Салон Поставите 23 од 4 Бои Неодамнешно
Арте Clavo 15ml Лак Впие Исклучување УВ Led Помине Гел лак на Ноктите ликовен Салон Поставите 23 од 4 Бои

Количина : 4 x 15ml Боја Гел лак.Здраво : Безопасни Смола, НЕТОКСИЧНИ, Еколошки, Високо ниво на Квалитет, Ниск

DEN 311.76
Мат Лак (Црна) Неодамнешно
Мат Лак (Црна)

Мат Црн Лак, Мат Е Убиство (Lefty Етикета Уметност).НА ПОЧЕТОКОТ НА MANGLAZE МАТ ЛАК.Некогаш сте биле на GWAR шоу?Р

DEN 132.24
DIY Аурора Килибар Гел лак, Auroras Мачка Очи Сјај Гел лак Гел Ноктите Уметност на Нокти за Полнење (на Зајдисонце Неодамнешно