Ново - VIVRE Козметика Заверена Дише Вода Порозни - Кислород Порозни - Халал лак: Fallin' за Вас

Ново - VIVRE Козметика Заверена Дише Вода Порозни - Кислород Порозни - Халал лак: Fallin' за Вас

DEN 170.88

Неодамнешно

Това е достапна

УВЕРЕНИЕ ВОДА-ПОРОЗНИ - Сите VIVRE Козметика ноктите полирање се овластени вода-порозни и да дише од страна на SGS Лаборатории во Франција.ТОКСИЧНИ и 10 СЛОБОДНО - VIVRE Козметика ноктите полирање се токсични слободни и бесплатни на 10 најпознатите штетни хемикалии се најде во типичен лак.ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА - ХАЛАЛ - без СУРОВОСТ - Сите наши полирање се вегетаријанци, халал, не-гмо, и никогаш не се тестираат врз животни.ЧИП-FREE - Дали ви е страв чип?Се плашат од не повеќе!Сите наши полирање се долготрајни, чип-слободни и исклучително брзо сушење.Произведено ВО САД - Ние сме многу горди да се каже сите наши полирање се направени на локално ниво во САД.Традиционалните лак е составена од уредни, молекуларна обврзници цврсто поставени на врвот на секоја друга.Овие молекули не дозволуваат водата да се добие преку лесно, но со воздух-порозни и вода-порозни лак, на молекули се редови на врвот од еден на друг (слична на ѕид од тули) за да се овозможи вода и воздух молекули да seep преку простори и да го достигне на ноктот.Со овој пропустливост, нокти остане посилна и поздрава.Кажете збогум на discolored и кршливи нокти со нашите Дише лак!Користете го нашиот халал лак, дише лак, вода порозни лак, wudu пријателски лак и никогаш не се грижите за токсични лак повторно!.

Додатоци на производот

Orna Убавина Гел лак 8 Бои Голи Бои Класичен Природни Тонот на Кожата Гел лак Трендовски Пигментирани Секојдневно Неодамнешно
Cuccio Боја Во Прав Лак - Лак За Нокти И Педикир - Високо Пигментирани Во Прав Што Е Фино Мелени - Издржливи Неодамнешно
Cuccio Боја Во Прав Лак - Лак За Нокти И Педикир - Високо Пигментирани Во Прав Што Е Фино Мелени - Издржливи

СЕ ПОСТИГНЕ РАЗМЕНА НА ИНСТАНТ БОЈА PAYOFF.Овој луксузен лак во прав дава чист пигмент на нокти со минимале

DEN 158.16
DIY Аурора Килибар Гел лак, Auroras Мачка Очи Сјај Гел лак Гел Ноктите Уметност на Нокти за Полнење (на Зајдисонце Неодамнешно
Арте Clavo 15ml Лак Впие Исклучување УВ Led Помине Гел лак на Ноктите ликовен Салон Поставите 23 од 4 Бои Неодамнешно
Арте Clavo 15ml Лак Впие Исклучување УВ Led Помине Гел лак на Ноктите ликовен Салон Поставите 23 од 4 Бои

Количина : 4 x 15ml Боја Гел лак.Здраво : Безопасни Смола, НЕТОКСИЧНИ, Еколошки, Високо ниво на Квалитет, Ниск

DEN 311.76
ILNP Pucker До - Жив Розова Трепет лак Неодамнешно
ILNP Pucker До - Жив Розова Трепет лак

Висок квалитет, бутик лак на ноктите.Долготрајни & брзо сушење.Без Суровост / Вегетаријанци.Разноврсна

DEN 240.00
Тројно Витамин натопи течност (0.6 оз. /секој) (Сет од 6: Сите 6 шишиња) Неодамнешно
Тројно Витамин натопи течност (0.6 оз. /секој) (Сет од 6: Сите 6 шишиња)

Чекор 1 Keratin Врска : Здравје Природна Нега.Чекор 2 База на грб : Солза Бесплатно, Не Изгори Формула.Чекор 3

DEN 1512.00
Нетранспарентно, Бисер, Металик Акварел Полски Колекција Неодамнешно
Нетранспарентно, Бисер, Металик Акварел Полски Колекција

She Modern е уметничка бренд кој привлече и инспириран страсни уметници во светот да се создаде убава минија

DEN 1079.76
Божиќ Лак Ленти & Првенство Подарок Сет Неодамнешно
Божиќ Лак Ленти & Првенство Подарок Сет

Вклучени во Собата : 2 16 Pc лак Ленти & Вино Стакло.Вклучени во Собата : 2 16pc лак Ленти и Вино Стакло Првенств

DEN 1200.00
Оваа Сезона е Бои | Сјај Sequin лак Ленти врз основа на Модата Извештаи w/ Обновливи Кристално Стакло Датотека Неодамнешно
Големи Dijit Сјајот Гел лак Поставите 9 КОМПЈУТЕРИ 7.3 ML Трепет Метален Гел лак за Полнење Пурпурна Сребро Неодамнешно
Covergirl Outlast Остане Брилијантен Сјај На Ноктите, Совршен Денар 225, 0.37 Унца Неодамнешно
Covergirl Outlast Остане Брилијантен Сјај На Ноктите, Совршен Денар 225, 0.37 Унца

До 7 дена од сјајна боја.Со вграденво topcoat за сјајни сјај.Премиум пакување, стручно избрани нијанси.Outlast О

DEN 1344.00
Лак Брзо-Сува Вегетаријанска Долготрајни Помине Уметност Мини Сјајни Трендовски Солидна Сјајот на Бојата Дома Неодамнешно
Долготраен Сјај На Ноктите Гел Солидна Боја Нокти 3 Бои Помине Гел Лак Тробојка Лак Нокти Фототерапија Гел Неодамнешно
Црн Сјај Гел лак со Врвот База на Грб, 1PCS 7.5 ML Рефлексивни Сјајот на Ноктите Гел лак и 15ML Врвот Грб База Неодамнешно Најдобра цена
Црн Сјај Гел лак со Врвот База на Грб, 1PCS 7.5 ML Рефлексивни Сјајот на Ноктите Гел лак и 15ML Врвот Грб База

RARJSM ГЕЛ ЛАК : боја на RARJSM гел лак е прикажано на врвот на шишето,кое се направи што повеќе погодност.НОКТИ

DEN 359.76
Боја Клуб Помине Натопи во Прав Пеперминт Пресврт, Poptastic Собирање, Светло Розова Боја 2 оз (57 g) Неодамнешно
Боја Клуб Помине Натопи во Прав Пеперминт Пресврт, Poptastic Собирање, Светло Розова Боја 2 оз (57 g)

Бојата Клуб Помине Натопи во Прав Пеперминт Пресврт Број N182 е Светло Розова боја се натопи во прав со гл

DEN 310.80
Гел лак Боја се Менува, Сјајот Температура Менување на Зајдисонце Море Колекција, Долготрајни Помине Уметност Неодамнешно
LingStar 1 Пар Сребро Огледало Лак За Не-Токсични Безбедно Лак Лесно Peal Исклучување Помине Глеѓ?Метал лак Неодамнешно
LingStar 1 Пар Сребро Огледало Лак За Не-Токсични Безбедно Лак Лесно Peal Исклучување Помине Глеѓ?Метал лак

Составот на лак е природен и здрав, и не содржат штетни материи, како што се формалдехид.Не треба УВ ламб

DEN 143.76
Гел за Нокти Полу Постојан Лакови Нокти лак на Ноктите База на Врвот Палто за Гел лак 8.5 ML Неодамнешно
Гел за Нокти Полу Постојан Лакови Нокти лак на Ноктите База на Врвот Палто за Гел лак 8.5 ML

Производи вклучуваат : 1 x Гел за Нокти Semi Caution : 1.Произведено во САД или Увезуваат / / Кликнете на продавни

DEN 58.08
PASSET Благодат Гел лак 4 бои Сет (10ml x4 ) Сјајна Завршница Долготрајни Елегантен и софистициран Бои Неодамнешно
PASSET Благодат Гел лак 4 бои Сет (10ml x4 ) Сјајна Завршница Долготрајни Елегантен и софистициран Бои

Производ Пакет ; PASSET Благодат Гел лак 4 Бои Гел Ноктите Поставите 10myx4pcs.PASSET F / W Благодат Серија објавен!.В

DEN 960.00
Simayixx Гел Лак База На Грб Не Ги Мат Сјај Гел Врвот Грб Го Поставите Мат И Сјај Гел Врвот Грб Поставете Го Неодамнешно
Simayixx Гел Лак База На Грб Не Ги Мат Сјај Гел Врвот Грб Го Поставите Мат И Сјај Гел Врвот Грб Поставете Го

Животната средина & Здрава : 40 боја гел лак бои се направени од Toxin Слободни Состојка која го прави безбед

DEN 753.60