Бакар 1026mm Кожа Занитвам, Лесен за Употреба, Не е Лесно да се Бојата на Кожа Занитвам Студ, за Кожни Торби Платно Фармерки за Кожна Облека(1026mm Шарени црвено)

Бакар 1026mm Кожа Занитвам, Лесен за Употреба, Не е Лесно да се Бојата на Кожа Занитвам Студ, за Кожни Торби

DEN 1536.00

Неодамнешно

Това е достапна

Лесен за употреба и инсталирање.Бакар има добра отпорност на корозија и не е лесно да ' рѓа и бојата во влажна средина.Производот е направен од бакар, што не е лесно да се оксидираат и има подолг живот.Површината на производот е electroplated со различни бои.Тоа може да се користи за декорација или одредување на разни производи како кожа, облека, кожни чанти, фармерки, платно и др.Функција : производот е направен од бакар, што не е лесно да се оксидираат и има подолг живот.Бакар има добра отпорност на корозија и не е лесно да ' рѓа и бојата во влажна средина.Површината на производот е electroplated со различни бои.Тоа може да се користи за декорација или одредување на разни производи како кожа, облека, кожни чанти, фармерки, платно и др.Лесен за употреба и инсталирање.Спецификација : Материјал : Copper Color : Сребро; Сина; Црвено(Изборен)Производ димензија : 10*26mm / 0.4*1.0 in Package листата : 10 * Screw10 * Rivet Note : вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Додатоци на производот

Colaxi 10 Поставува Черепот Занитвам Studs Заковки за DIY Хривнија за Облека, Торби за Чевли Занает - Злато, Неодамнешно
Colaxi 10 Поставува Черепот Занитвам Studs Заковки за DIY Хривнија за Облека, Торби за Чевли Занает - Злато,

Погоден за било обичај кожа работа;.Целосно покажува посебен вкус и личност.Peefect за декорација на вашиот

DEN 191.76
Amanteao Сребрена Двојно Капа Заковки Висока Тераса Авион Капа 6mm и Пост 6mm Пакување од 100 ја Поставува Неодамнешно
Amanteao Сребрена Двојно Капа Заковки Висока Тераса Авион Капа 6mm и Пост 6mm Пакување од 100 ја Поставува

Големина : Капа Големина : 6mm, Пост Големина : 6mm ,Основната Големина : 6mm.Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 ин

DEN 131.76
Wuuycoky Сребрена Двојно Капа Печурки Занитвам Метал Studs Капа 8мм и Пост 12mm Пакување од 100 ја Поставува Неодамнешно
Wuuycoky Сребрена Двојно Капа Печурки Занитвам Метал Studs Капа 8мм и Пост 12mm Пакување од 100 ја Поставува

Капа дијаметар : 8мм, Пост должина : 12mm ,База дијаметар : 8mm.Капа дијаметар големина е ист со база дијаметар

DEN 124.56
50pcs 25мм Круг Купола Заковки Скок Studs Места Nailhead Панк-DIY Кожа Занает за Чевли Облека Торба Делови Неодамнешно
50pcs 25мм Круг Купола Заковки Скок Studs Места Nailhead Панк-DIY Кожа Занает за Чевли Облека Торба Делови

Пакет на 50pcs Круг Купола Studs Кожа занает DIY Nailheads Занитвам.Дијаметар : 25мм.Високо Квалитетен Материјал : На

DEN 1224.00
ACTENLY 160pcs Црна DIY Nailhead Круг Купола Studs Избрани за Полнење Leathercraft Занитвам Метал Панк Шила Неодамнешно
ACTENLY 160pcs Црна DIY Nailhead Круг Купола Studs Избрани за Полнење Leathercraft Занитвам Метал Панк Шила

Пакет на 160pcs Црна Круг Купола Studs Leathercraft DIY Nailhead Занитвам, 4 Големина Избрани за Полнење, секоја големина 4

DEN 191.76
HEEPDD 10 Компјутери 10мм Метал Скок Заковки, Конус Шила Метален Завртки Назад Studs Кул Заковки Панк за DIY Неодамнешно
HEEPDD 10 Компјутери 10мм Метал Скок Заковки, Конус Шила Метален Завртки Назад Studs Кул Заковки Панк за DIY

Таписерии ИзработкаНа површината е electroplated што го прави има одлична отпорност на корозија и ' рѓа.Високо

DEN 282.96
Fenggtonqii Пиштол Боја Двојно Капа Кожа Заковки Тубуларна Метал Studs Капа 12mm и Пост 12mm Пакет на 40 Поставува Неодамнешно
Fenggtonqii Пиштол Боја Двојно Капа Кожа Заковки Тубуларна Метал Studs Капа 12mm и Пост 12mm Пакет на 40 Поставува

Капа дијаметар : 12mm, Пост должина : 12mm ,База дијаметар : 12mm.Капа дијаметар големина е ист со база дијаметар

DEN 95.76
Ноктите Studs Случаен Боја Студ Декорација За Чевли Занает Материјали Кожни Производи Облека Облека Неодамнешно
Ноктите Studs Случаен Боја Студ Декорација За Чевли Занает Материјали Кожни Производи Облека Облека

Може да се користи за вашиот DIY грб конфекција, трикотажа, ранец, појас, надолу костум, чевли, капи, cheongsam,

DEN 1456.80
Colcolo 146 Поставува Заковки Studs Прицврстување за DIY Кожа Занаети, Заковки Неодамнешно
Colcolo 146 Поставува Заковки Studs Прицврстување за DIY Кожа Занаети, Заковки

Издржливи и широк апликација апликацијата Со копчиња се направени од витко бакар дека е одлично издржл

DEN 575.76
Монистра за Ткаенина Декорација, се Меша Бисери Заковки Studs Копчиња Embellishments Бисери Круг Заковки, за Неодамнешно
Монистра за Ткаенина Декорација, се Меша Бисери Заковки Studs Копчиња Embellishments Бисери Круг Заковки, за

【Висок Квалитет】бисер studs занитвам е направен од високо квалитетни пластични и бакар, трајни, усвојува

DEN 2376.00
Bluemoona 60 КОМПЈУТЕРИ - 6MM Двојно Печурки Domed Капа Занитвам Студ Брза Кожа Занает 4 Торба Облека Нараквица Неодамнешно
Bluemoona 60 КОМПЈУТЕРИ - 6MM Двојно Печурки Domed Капа Занитвам Студ Брза Кожа Занает 4 Торба Облека Нараквица

Дијаметар : 6mm(1 / 4").Количина : 60 КОМПЈУТЕРИ.Материјал : Метал.Боја : Никел.Се Користи За : Облека, Кожа Занае

DEN 348.00
Куршум Конус Заковки Скок Акрилик Studs Мушка DIY да се Шие На Занитвам Рака Облека, Додатоци, Злато и Сребро, Неодамнешно
Fenggtonqii Бронза Двојно Капа Кожа Заковки Тубуларна Метал Studs Капа 15mm и Пост 8мм Пакет на 40 Поставува Неодамнешно
Fenggtonqii Бронза Двојно Капа Кожа Заковки Тубуларна Метал Studs Капа 15mm и Пост 8мм Пакет на 40 Поставува

Капа дијаметар : 15mm, Пост должина : 8мм ,База дијаметар : 12mm.Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm,1 pcscap и 1

DEN 107.76
CSPRING, 150 Сетови Cz Кристал Заковки Кристал Заковки Studs Мешани Бои, 6MM Брза Кожа Занает Кристал Тубуларна Неодамнешно
AMLESO 52Pcs англиската Азбука A-Z Метални Навртки од Ноктот Studs Leathercraft Додатоци Неодамнешно
AMLESO 52Pcs англиската Азбука A-Z Метални Навртки од Ноктот Studs Leathercraft Додатоци

Погоден за Облека, Чанти, Фармерки, Чевли, Куче Ѓердани, Ремени, Капа декорација.Материјал : Метал.Еден ан

DEN 1874.40
Queenbox 320 Поставува Faux Тиркизна Заковки + Алатка Студ, 6/8/10мм Мешани 4 Бои DIY Leathercraft Занитвам Неодамнешно
Queenbox 320 Поставува Faux Тиркизна Заковки + Алатка Студ, 6/8/10мм Мешани 4 Бои DIY Leathercraft Занитвам

Материјал : Акрилик Faux Тиркизна И Месинг, Глава Дијаметар : Мешани на 6mm / 8мм / 10мм; Занитвам Капа Дијамета

DEN 815.28
Wuuycoky Сребрена Двојно Капа Печурки Занитвам Метал Studs Капа 15mm и Пост 10мм Пакет на 40 Поставува Неодамнешно
Wuuycoky Сребрена Двојно Капа Печурки Занитвам Метал Studs Капа 15mm и Пост 10мм Пакет на 40 Поставува

Капа дијаметар : 15mm, Пост должина : 10мм ,База дијаметар : 12mm.Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm,1 pcscap и

DEN 124.56
Wuuycoky Бронза Двојно Капа Кожа Заковки Тубуларна Метал Studs Капа 15mm и Пост 12mm Пакет на 40 Поставува Неодамнешно
Wuuycoky Бронза Двојно Капа Кожа Заковки Тубуларна Метал Studs Капа 15mm и Пост 12mm Пакет на 40 Поставува

Капа дијаметар : 15mm, Пост должина : 12mm ,База дијаметар : 12mm.Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm,1 pcscap и 1

DEN 119.76
Surepromise 100x Конус Screwback Studs Leathercraft Занитвам Куршум Шила Сребро Рок Стил Неодамнешно
Surepromise 100x Конус Screwback Studs Leathercraft Занитвам Куршум Шила Сребро Рок Стил

Висок Квалитет наОвие куршум заковки се направени од висок квалитет.Тоа се вработени, површина electroplating

DEN 379.20
LoveinDIY 50Set Метал Фармерки Панталони Studs Копчиња Чекан За Типот Капи Тексас Поправа Занаети Неодамнешно
LoveinDIY 50Set Метал Фармерки Панталони Studs Копчиња Чекан За Типот Капи Тексас Поправа Занаети

Боја : Сребро.Пакување од 50 поставува фармерки копчиња.Дијаметар : 14mm.Материјал : Бакар.Одговара за лежер

DEN 176.16
Спрингфилд Кожа Компанијата Антички Никел Медиум Двојно Капа Заковки 100pk Неодамнешно
Спрингфилд Кожа Компанијата Антички Никел Медиум Двојно Капа Заковки 100pk

Големина : Медиум.Вкупната должина 9mm, капа дијаметар 9mm, пост дијаметар 3мм.Боја : Антички Никел.Занитвам

DEN 239.76
BokWin 30 Комплети Копчето Студ Завртки Круг Главата Копчето Шила & Studs 10мм, Кожа Занает Чикаго Завртки Неодамнешно
BokWin 30 Комплети Копчето Студ Завртки Круг Главата Копчето Шила & Studs 10мм, Кожа Занает Чикаго Завртки

Големина на : Глава Дијаметар : 10мм / 0.39"; Висина : 11mm / 0.43".Дното Дијаметар : 11mm / 0.43".Боја : Црна.Високо Квали

DEN 2395.20
JUNESunShine 175 Поставите Шила за Облека, Конус Сребрена Шила Screwback Studs, 12 Тип Големи Studs и Шила, Неодамнешно
JUNESunShine 175 Поставите Шила за Облека, Конус Сребрена Шила Screwback Studs, 12 Тип Големи Studs и Шила,

[Одличен Подарок за Тинејџери и Возрасни, да го Одразува Нивниот Сопствен Стил] Голема забава хоби за ун

DEN 594.48
100 ја Поставува 12MM Пиштол Метал Ѕвезда Заковки за Кожа Ѕвезда Занитвам Studs Облека Заковки Кожа Заковки Неодамнешно
100 ја Поставува 12MM Пиштол Метал Ѕвезда Заковки за Кожа Ѕвезда Занитвам Studs Облека Заковки Кожа Заковки

➤ Издржливи Материјали Ѕвезда Заковки и База месо тело Направени од Издржлив Железо Материјал, силен и

DEN 239.76
Allstarco 8мм Кристал AB H702 Акрилик Кристал Заковки за Облека од Кожа, Шиење и Занаети DIY Накит Одлуки во Неодамнешно
Allstarco 8мм Кристал AB H702 Акрилик Кристал Заковки за Облека од Кожа, Шиење и Занаети DIY Накит Одлуки во

Оваа Листа Вклучува 40 Сетови (40 Грбот + 40 Заковки) Висок Квалитет 8мм или 5 / 16" Акрилик Кристал Заковки.Пог

DEN 166.80
JYHSHENG Кожа Заковки, 100pcs 9mm Панк Пирамида DIY Метал Плоштадот Занитвам Studs и Шила за Облека, Торби Неодамнешно
JYHSHENG Кожа Заковки, 100pcs 9mm Панк Пирамида DIY Метал Плоштадот Занитвам Studs и Шила за Облека, Торби

[Материјал] Направен од висококвалитет 100% нов материјали [Функција] Не е лесно да ' рѓа или ги кородираат,

DEN 298.32
Бакар Заковки & Burrs, 3/4 Големина, Број 9, ¼lb ≈ со 25-35 Сетови, Достапни во 5/8, 7/8, 1, Рѓа-Доказ, Идеален Неодамнешно
Бакар Заковки & Burrs, 3/4 Големина, Број 9, ¼lb ≈ со 25-35 Сетови, Достапни во 5/8, 7/8, 1, Рѓа-Доказ, Идеален

)Намалување на занитвам исклучување во близина на брус со nippers (hoof nippers работи добро за ова).Ние не носат п

DEN 310.80
Fenggtonqii Светло Златна Двојно Капа Кожа Заковки Тубуларна Метал Studs Капа 12mm и Пост 12mm Пакување од Неодамнешно
Fenggtonqii Светло Златна Двојно Капа Кожа Заковки Тубуларна Метал Studs Капа 12mm и Пост 12mm Пакување од

Капа дијаметар : 12mm, Пост должина : 12mm ,База дијаметар : 12mm.Капа дијаметар големина е ист со база дијаметар

DEN 191.76