80W Пченка Светлина, Крушка, 5000K бел ден E39 База 216 Led диоди 2835 Лумен КОЧАН Светлина Светилка Ултра Светла 400-600w Метал Halide КРИЕШЕ HPS светилка за Отворен Индустриски, Коме?

80W Пченка Светлина, Крушка, 5000K бел ден E39 База 216 Led диоди 2835 Лумен КОЧАН Светлина Светилка Ултра

DEN 1607.76

Неодамнешно

Това е достапна

Супер Светло Пченка Сијалица : Висока осветленост, Висока ефикасност, 80 W потрошувачка на енергија, Со 216 Led диоди 2835 Лумен КОЧАН Светлина Светилка , ултра светла, со осветлување агол од 360 °.Лесен за Инсталација : Големина 70mm*215mm/2.8*8.5 инчен (D* H).Со цел да се вклопи стандард E39 фитинзи.Лесно да се инсталира, plug and play, едноставно да се замени, лесен за употреба.Долг животен век, висока прозрачна ефикасност; заштеда на Енергија и enviromental пријателски, се заштеди енергија повеќе од 85% од обичните светилки.Широко се Користи : Погоден за канцеларија, танц сала, бар, изложба, Уметнички галерии и Забава осветлување, за домашна употреба итн.Пет години неограничен значи имаме што се покриени!Контактирајте со нас за лесна и брза замена.Супер Светло Пченка Сијалица : Висока осветленост, Висока ефикасност, 80 W потрошувачка на енергија, Со 216 Led диоди 2835 Лумен КОЧАН Светлина Светилка , ултра светла, со осветлување агол од 360 °.Лесен за Инсталација : Големина 70mm*215mm/2.8*8.5 инчен (D* H).Со цел да се вклопи стандард E39 фитинзи.Лесно да се инсталира, plug and play, едноставно да се замени, лесен за употреба.Долг животен век, висока прозрачна ефикасност; заштеда на Енергија и enviromental пријателски, се заштеди енергија повеќе од 85% од обичните светилки.Широко се Користи : Погоден за канцеларија, танц сала, бар, изложба, Уметнички галерии и Забава осветлување, за домашна употреба итн.Пет години неограничен значи имаме што се покриени!Контактирајте со нас за лесна и брза замена.

Додатоци на производот

Linkind ПРЕДВОДЕНА од Мрак до Утро Light Sensor Крушка, A19, 8W (60W Еквивалент), 800 Лумен, 2700K Мека Бела, Неодамнешно
Linkind ПРЕДВОДЕНА од Мрак до Утро Light Sensor Крушка, A19, 8W (60W Еквивалент), 800 Лумен, 2700K Мека Бела,

☀Мрак за да се Зора Функција☀ : Опремен со вграденво light sensor, Linkind A19 МракдаЗората Сијалица може да ги дет

DEN 263.76
Хадсон Гроздобер LED Lumiled 4W Светилки (4 Парчиња) - 2200K Dimmable Топло Lightbulbs (40W Еквивалент) - E26/27 Неодамнешно
Хадсон Гроздобер LED Lumiled 4W Светилки (4 Парчиња) - 2200K Dimmable Топло Lightbulbs (40W Еквивалент) - E26/27

Гроздобер Стил Инспириран Овие lumiled светилки се достапни во 4 пакет .Нашите 4w томас lumiled оригиналната led

DEN 237.12
24w AR111 GU10 Led светлото на рефлекторите ги Пратите Одредување на Рефлектор Светилки Сијалица, 24°Зрак Топло Неодамнешно
78mm Dimmable R7S LED Сијалица 5W AC110V, 60W - Халоген Еквивалент Топло Бела 3000K, 2-Пакет Неодамнешно
78mm Dimmable R7S LED Сијалица 5W AC110V, 60W - Халоген Еквивалент Топло Бела 3000K, 2-Пакет

Dimmabl, 10 W, 1000 LM, Работен Напон : AC110 V, 3000 K Топло Бела ★ЗАБЕЛЕШКА★Оваа светлина е вграден во возач, тоа мора

DEN 479.76
Lunasea Осветлување Lunasea BA15D Силикони Куќишта LED Сијалица - Топло Бела Неодамнешно
Lunasea Осветлување Lunasea BA15D Силикони Куќишта LED Сијалица - Топло Бела

BA15 D Силикони Куќишта LED Сијалица Топло Бела.Lunasea Осветлување е BA15 D LED замена на сијалица.Вода тесни Сили

DEN 418.80
LOHAS A15 Сини LED Светилки, 5W Обоени Сијалица со E26 Медиум База, 40 Вати Противвредност, Сино Светло за Неодамнешно Најдобра цена
LOHAS A15 Сини LED Светилки, 5W Обоени Сијалица со E26 Медиум База, 40 Вати Противвредност, Сино Светло за

【УМЕТНИЧКО ОСВЕТЛУВАЊЕ】мистериозен сино сијалица додава малку уметничка убавина на животната средин

DEN 323.76
Bulbrite LED MR16 Dimmable Bi-Pin на База (GU5.3) Тесен Поплави Светлина, Крушка, 50 Вати Противвредност, 2700K Неодамнешно
Bulbrite LED MR16 Dimmable Bi-Pin на База (GU5.3) Тесен Поплави Светлина, Крушка, 50 Вати Противвредност, 2700K

Големина и форма се емулира халоген светилки.Еквивалент на 50 W халоген светилка.Идеален за резиденцијал

DEN 319.92
Feit Електрични T48/850/LEDG2/4 14W 32W/40W Еквивалент Не-Dimmable 4FT Директна Замена Plug and Play LED T8/T12 Неодамнешно
Feit Електрични T48/850/LEDG2/4 14W 32W/40W Еквивалент Не-Dimmable 4FT Директна Замена Plug and Play LED T8/T12

Ги конвертирате вашите постоечки флуоресцентни тела да LED технологија со Feit Електрични T848 / 850 / LEDG2 / 2 plugan

DEN 1977.60
VJ1206Y224KXAMT - Фиксна 2-Игли SMD 1206Y224 (100 Парче Многу) Неодамнешно
VJ1206Y224KXAMT - Фиксна 2-Игли SMD 1206Y224 (100 Парче Многу)

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во дел

DEN 928.80
Halco BC5990 C7WW/ФК/LED (80516) Светилки Сијалица Замена Неодамнешно
Halco BC5990 C7WW/ФК/LED (80516) Светилки Сијалица Замена

Овој производ е Halco C7 WW / ФК / LED (80516) Светилки Сијалица Замена.Целта на употреба на Светилки, апарати за до

DEN 95.52
LED MR16 6W AC12V Сијалица,со GU5.3 База,што е Еднакво на 50W, 500 lumens, 4000K Природна Бела, Песна Светлината, Неодамнешно
LED MR16 6W AC12V Сијалица,со GU5.3 База,што е Еднакво на 50W, 500 lumens, 4000K Природна Бела, Песна Светлината,

Исклучително Долг живот ,секоја сијалица доаѓа со животниот век на 30 [Energy saving] REPSN LED MR16 6 W AC12 V сијалица е

DEN 407.76
6PCS 3W E27 AC/DC 12-24V 6LEDs 5730SMD LED Сијалица N/A (Боја : Ладна Бела) Неодамнешно
6PCS 3W E27 AC/DC 12-24V 6LEDs 5730SMD LED Сијалица N/A (Боја : Ладна Бела)

Lambent флукс:200300(lm).LED светилки се изработени од еколошки значителни.Напон:AC / DC 1224 V LED глобалната лесно си

DEN 1771.20
Dimmable Led Lumiled Сијалица A19, 4W Гроздобер Сијалица со Вжарено, 40W Блескаво Противвредност, Мека Топло Неодамнешно
Dimmable Led Lumiled Сијалица A19, 4W Гроздобер Сијалица со Вжарено, 40W Блескаво Противвредност, Мека Топло

☄ DIMMABLE да Се биде во можност да ја прилагодите светлината и светлината значи вие сте во можност да се со

DEN 551.76
BJL E12 LED Candelabra Светилки (16), Не Dimmable, Б11 Јасна Свеќа Сијалица, 4.5-Watt (40-Вати Еквивалент), Неодамнешно
BJL E12 LED Candelabra Светилки (16), Не Dimmable, Б11 Јасна Свеќа Сијалица, 4.5-Watt (40-Вати Еквивалент),

✪ Чисто СТАКЛО МАСКА 40 W E12 candelabra сијалица Замена со highend оптички одделение стакло маска, светлина дости

DEN 463.20
Satco S11621 12 вати ДОВЕДЕ Директно Жица вградна светилка; Gimbaled; 4 инчен; 3000K; 120 Volt; 12 Светилки Неодамнешно
Satco S11621 12 вати ДОВЕДЕ Директно Жица вградна светилка; Gimbaled; 4 инчен; 3000K; 120 Volt; 12 Светилки

За обновена згради, Satcos LED retrofit светилки нудат брзго поправи алтернативи како и нашите "Quicktrim" retrofits кои п

DEN 8284.80
Lxcom Осветлување 2W GY6.35 Dimmable КОЧАН LED Сијалица (6 Pack)- Топло Бела 3000K LED Сијалица 170LM T4 JC Неодамнешно
Lxcom Осветлување 2W GY6.35 Dimmable КОЧАН LED Сијалица (6 Pack)- Топло Бела 3000K LED Сијалица 170LM T4 JC

✔Висок Квалитет : Пониска Потрошувачка и Повисок степен на осветл 170 Lumens, 360° зрак агол, совршена замена

DEN 431.76
YKQJS-YQ LED Пченка Сијалица E14 2.8 W 450LM 21 SMD 2835 LED Пченка Сијалица Топло Бела 220V - Топло Бела E14 Неодамнешно
YKQJS-YQ LED Пченка Сијалица E14 2.8 W 450LM 21 SMD 2835 LED Пченка Сијалица Топло Бела 220V - Топло Бела E14

Оваа LED светло ултра светла, со осветлување агол од 360 степени Долг животен век, обезбедување на нормалн

DEN 460.80
Westinghouse Осветлување 5317500 6.5 Вати (60 Вати Еквивалент) G40 Dimmable Јасно Филамент LED Сијалица, Средни Неодамнешно
Westinghouse Осветлување 5317500 6.5 Вати (60 Вати Еквивалент) G40 Dimmable Јасно Филамент LED Сијалица, Средни

Филамент дизајн LED свет сијалица дава изглед на блескаво светилки, идеален за употреба во голем приврзо

DEN 227.76
EcoSmart 75-Вати Еквивалент BR30 Dimmable LED Сијалица дневна светлина (4-Pack) Неодамнешно
EcoSmart 75-Вати Еквивалент BR30 Dimmable LED Сијалица дневна светлина (4-Pack)

5000 K бел ден боја температура обезбедува стимулирање, кул светлина.Целосно dimmable со сенкаслободен искуст

DEN 1151.76