LOHAS A15 Сини LED Светилки, 5W Обоени Сијалица со E26 Медиум База, 40 Вати Противвредност, Сино Светло за Партијата Божиќ Тремот Декорација, Празник Осветлување, Дома Осветл

LOHAS A15 Сини LED Светилки, 5W Обоени Сијалица со E26 Медиум База, 40 Вати Противвредност, Сино Светло за

-130 %

DEN 323.76

Неодамнешно

Това е достапна

【УМЕТНИЧКО ОСВЕТЛУВАЊЕ】мистериозен сино сијалица додава малку уметничка убавина на животната средина.Направи семејството на животната средина повеќе карактеристична.Фестивалот атмосфера посилни, и повеќе пријатно расположение. 【ПОПУЛАРНИ ЗА ЗАБАВИ И НАСТАНИ】Еден LED сијалица за повеќе намени како што се декоративни осветлување, пејсажи осветлување, партија декорација, празник декорација, расположение осветлување.Претворете го вашиот партија или настани во едно магично место кое ја промовира мудрост, инспирација и релаксација. 【ДОЛГОТРАЈНИ】Во случај на речиси никакво одржување, услугата животот е толку долго како 100,000 часа.Избегнат проблеми на чести светилка замена и зачувување на цената на светилка замена. 【СИГУРНИ и БЕЗБЕДНИ】Без отсјај и не блескави.На E26 сијалица школка користи пластика облечени алуминиумски материјал, кој има добра изолација перформанси и е повеќе сигурен.Нема чуден мирис, нема хемиски материјали, мир на умот да се избере. 【ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА】Тоа само треба 5 w на енергија, вашето семејство и пријателите исто така можат да уживаат визуелен празник поднесена од страна на светлина, без товар.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме ги споделите со нас.Спецификации на Боја : Сина База : E26 Медиум Завртка База CRI : >80 Ra (живописни и природна светлина) 4 Пак Не-Dimmable 5 W A15 LED Сијалица Материјал : Авијација Алуминиум и Пластика Блескаво светилка Еквивалент : 40 Watts Влезен Напон : 110-240 V Зрак Агол : 240 степени Карактеристики за заштеда на Енергија : Save труд и електрична енергија трошоци Bule боја : Мистериозен сини светла направи на животната средина повеќе шармантен.Издржливи : Загрози без пластика изградба и згаснат-отпорни слој, исклучително долг живот.Амбиент производител : Емитираат меко поставен на црвено светло за расположение и специјалност примена осветлување.Широко апликации : Тоа може да се широко се користи како декоративни осветлување, пејсажи осветлување, партија декорација, празник декорација, расположение осветлување.Можете да ги користите овие обоени партија светлото во спалната соба, дневна соба, двор, градина, дрво, патио, тремот, оградата и слично.

Додатоци на производот

Декоративни Светилки [T45 2W/4W/6W/8W] Lumiled LED светилки со Вжарено E27 Ретро Крушка, 2W Неодамнешно
Декоративни Светилки [T45 2W/4W/6W/8W] Lumiled LED светилки со Вжарено E27 Ретро Крушка, 2W

Модел : T45 филамент светилка.Димензии : ширина 45mm*висина 110mm.Напон : 220 V.Температура на бојата : 2300 K.Светилк

DEN 468.00
GEZEE 15W LED Пченка Светлина, Крушка,120 Вати Противвредност,E26 LED Светилка 1500 Lumens 6000K Јосифоски-Бела,Не-Dimmable,за Неодамнешно
12V Низок Напон LED Светилки - бел ден 7W E26 Стандард База 60W Еквивалент - DC Сијалица за RV, Соларен Панел Неодамнешно
12V Низок Напон LED Светилки - бел ден 7W E26 Стандард База 60W Еквивалент - DC Сијалица за RV, Соларен Панел

Само за 12 V Низок Напон Моќ, 110v дома моќ не е дозволено.Добро за RV, соларен панел проект, брод, градина сцен

DEN 287.76
Lxcom Осветлување 2W GY6.35 Dimmable КОЧАН LED Сијалица (6 Pack)- Топло Бела 3000K LED Сијалица 170LM T4 JC Неодамнешно
Lxcom Осветлување 2W GY6.35 Dimmable КОЧАН LED Сијалица (6 Pack)- Топло Бела 3000K LED Сијалица 170LM T4 JC

✔Висок Квалитет : Пониска Потрошувачка и Повисок степен на осветл 170 Lumens, 360° зрак агол, совршена замена �

DEN 431.76
6 Pack 6 colos да се Избере MR16 LED Сијалица Не Dimmable, 90% Заштеда на Енергија, 40 Степен Зрак Агол, AC/DC Неодамнешно
6 Pack 6 colos да се Избере MR16 LED Сијалица Не Dimmable, 90% Заштеда на Енергија, 40 Степен Зрак Агол, AC/DC

ЕМК, EMI (CE), одобрени гдин 16 светилки.Нема мешање на радио и на други електрични апарати.Без Шум, без трепе�

DEN 527.76
AXOR Massaud Авангарда Луксузни Волумен и Авто Контрола на Температурата 2-се Справи со 7-инчен Широк Thermostatic Неодамнешно
AXOR Massaud Авангарда Луксузни Волумен и Авто Контрола на Температурата 2-се Справи со 7-инчен Широк Thermostatic

Бара inbox Универзална Груба за инсталација #01850181 Контрола на јачина на звук и diverter за 2 места.Thermostatic кертр�

DEN 1964.88
Westinghouse Осветлување 4515400 25-Вати Еквивалент R14 Поплава Dimmable Мека Бела LED Сијалица со Средно База, Неодамнешно
Westinghouse Осветлување 4515400 25-Вати Еквивалент R14 Поплава Dimmable Мека Бела LED Сијалица со Средно База,

R14 LED дизајн обезбедува изгледот на блескаво светилки со енергетски заштеди и до 84%.Енергетски ефикасни 4

DEN 202.56
EcoSmart 75-Вати Еквивалент BR30 Dimmable LED Сијалица дневна светлина (4-Pack) Неодамнешно
EcoSmart 75-Вати Еквивалент BR30 Dimmable LED Сијалица дневна светлина (4-Pack)

5000 K бел ден боја температура обезбедува стимулирање, кул светлина.Целосно dimmable со сенкаслободен искуст

DEN 1151.76
Фокус 600X LED Место Светло 600W Bi-Боја Неодамнешно
Фокус 600X LED Место Светло 600W Bi-Боја

600 W КОЧАН LED сијалица.Се одликува со помалку од 1% на осветлување распаѓање помалку во текот 6,000 часа' рабо

DEN 383.76
Jolux A19 LED Сијалица, E26 Медиум Завртка База, 8.5 W (60W Еквивалент), УЛ Наведени, 5000K бел ден, 800 Lumens, Неодамнешно
Jolux A19 LED Сијалица, E26 Медиум Завртка База, 8.5 W (60W Еквивалент), УЛ Наведени, 5000K бел ден, 800 Lumens,

ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ – led светилки вредност пакет доаѓа со 12 светилки 5000 K (бел ден), секој со 800 Lumens на светлин�

DEN 479.76
2100mAh/6.0 V Замена на Батеријата за BOSC C-63AF VCC-662AF VCC-506 BA-611 VCC-613AF C-51 C-61AF VCC-662 VCC-651 Неодамнешно
2100mAh/6.0 V Замена на Батеријата за BOSC C-63AF VCC-662AF VCC-506 BA-611 VCC-613AF C-51 C-61AF VCC-662 VCC-651

Компатибилен Уред Модели : C63 AF VCC662 AF VCC506 BA611 VCC613 AF C51 C61 AF VCC662 VCC651 V61 C61 VCC612 C62 VCC612 AF BA610 C62 AF VCC613 VCC602 Компатибил

DEN 691.20
Elco Осветлување E347CP Мини LED Пак Светлина Комплет Неодамнешно
Elco Осветлување E347CP Мини LED Пак Светлина Комплет

Со 3 живеалишта и го скратува (3 W КРИ ДОВЕДЕ во секоја од трим).За вдлабнати и површината планината аплика

DEN 1371.84
Чудо LED 9W Речиси Слободна Енергија LED Прекрасна Сјај Грешка Светло - Жолта Спектар E26 A19 Медиум Отворено Неодамнешно
Чудо LED 9W Речиси Слободна Енергија LED Прекрасна Сјај Грешка Светло - Жолта Спектар E26 A19 Медиум Отворено

Докажано Килибар Жолт Светлосен Спектар Невидлив за повеќето Летечки Инсекти и Угодни на Луѓето.Истото

DEN 503.76
Dimmable Под-Кабинет 8W LED GX53 LED Сијалица, CFL Замена LED GX53 Диск Сијалица за Под Кујната Кабинет, Плакар, Неодамнешно
Dimmable Под-Кабинет 8W LED GX53 LED Сијалица, CFL Замена LED GX53 Диск Сијалица за Под Кујната Кабинет, Плакар,

Идеална замена за CFL GX53 Светилка.Еквивалент 60w светлина излезна Моќност.Потрошувачка на енергија само 9w,

DEN 671.76
Dimmable Led Lumiled Сијалица A19, 4W Гроздобер Сијалица со Вжарено, 40W Блескаво Противвредност, Мека Топло Неодамнешно
Dimmable Led Lumiled Сијалица A19, 4W Гроздобер Сијалица со Вжарено, 40W Блескаво Противвредност, Мека Топло

☄ DIMMABLE да Се биде во можност да ја прилагодите светлината и светлината значи вие сте во можност да се со�

DEN 551.76
Westinghouse Осветлување 5317500 6.5 Вати (60 Вати Еквивалент) G40 Dimmable Јасно Филамент LED Сијалица, Средни Неодамнешно
Westinghouse Осветлување 5317500 6.5 Вати (60 Вати Еквивалент) G40 Dimmable Јасно Филамент LED Сијалица, Средни

Филамент дизајн LED свет сијалица дава изглед на блескаво светилки, идеален за употреба во голем приврзо�

DEN 227.76
5-Pack,Dimmable,Краток Врат PAR30 ЛЕР Светилки,дневна светлина,Внатрешна/Надворешна,ПРЕДВОДЕНА 12W=70W-100W Неодамнешно
5-Pack,Dimmable,Краток Врат PAR30 ЛЕР Светилки,дневна светлина,Внатрешна/Надворешна,ПРЕДВОДЕНА 12W=70W-100W

Полна чаша краток врат PAR30 dimmable led светилки,5000 K дневните led извор на светлина,повеќе живописни и природни

DEN 688.80
G9 Led Светилки Dimmable бел ден 6000k Белата T4 JCD Тип 110V 2W Керамички Крушка,20W Халоген Еквивалент на Неодамнешно
G9 Led Светилки Dimmable бел ден 6000k Белата T4 JCD Тип 110V 2W Керамички Крушка,20W Халоген Еквивалент на

5pcs 2w 110 V Dimmable G9 led светилки 60 Hz, инстантна.големина φ 16mm * 45mm (0.6 инчен * 1.8 инчен), големина поголема од халог�

DEN 424.56
Feit Електрични A800/827/10KLED/4 60W Еквивалент A19 Не-Dimmable LED Сијалица (4 Парчиња), Мека Бела 2700K Неодамнешно Најдобра цена
Feit Електрични A800/827/10KLED/4 60W Еквивалент A19 Не-Dimmable LED Сијалица (4 Парчиња), Мека Бела 2700K

ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА неdimmable 60вати еквивалент сијалица користи само 10 watts и произведува 800 lumens; размена на

DEN 187.44
E12 LED Candelabra Сијалица - Dimmable 6W 60W Противвредност, 5000k бел ден Вајт, Декоративни Led Таванот Фан Неодамнешно
E12 LED Candelabra Сијалица - Dimmable 6W 60W Противвредност, 5000k бел ден Вајт, Декоративни Led Таванот Фан

ЗАЛИЧИ ДО ВАШИОТ ДОМ Овој стандард E12 сијалица содржи 6 W на LED светилки, исто така, познати како ЛЕД candelabra

DEN 407.76
Elco Осветлување EUD13CW LED Undercabinet Lightbar Неодамнешно
Elco Осветлување EUD13CW LED Undercabinet Lightbar

Многу низок профил (3 / 4" x 3 / 8").Висока осветленост.Произведено во Кина.Пакет Димензии : 1.0 L x 1.0 Х х 1.0 W (инчи)

DEN 1523.52
Okuyonic LED Светилка Монистра Лесно да се Инсталира 50PCS LED Светилки Одлична Електрична Спроводливост 12V Неодамнешно
Okuyonic LED Светилка Монистра Лесно да се Инсталира 50PCS LED Светилки Одлична Електрична Спроводливост 12V

Со факултативниот мултибоја, како ПРЕДВОДЕНА мушка одговара за различни употреба сценарија.Светлината

DEN 1785.60
F96 T10 LED Знак Светилки, Двојно Двострано 365°, Кутија на 5 Неодамнешно
F96 T10 LED Знак Светилки, Двојно Двострано 365°, Кутија на 5

♦️Замена за F96 T12 ХО, Користејќи само 56 Watts ♦️Двојно двострано 365°, 110277 Vac ♦️115 Lumens по Вати, 6000 K бел ден...

DEN 407.76