Westinghouse Осветлување 5317500 6.5 Вати (60 Вати Еквивалент) G40 Dimmable Јасно Филамент LED Сијалица, Средни База

Westinghouse Осветлување 5317500 6.5 Вати (60 Вати Еквивалент) G40 Dimmable Јасно Филамент LED Сијалица, Средни

DEN 227.76

Неодамнешно

Това е достапна

Филамент дизајн LED свет сијалица дава изглед на блескаво светилки, идеален за употреба во голем приврзоци и декоративни тела каде видливоста е видлив.Енергетски-ефикасни LED заменува 60 вати блескаво светилки со користење само 6.5 watts на енергија, чување до 89%.LED сијалица дава светлината на 810 lumens, и мека бела светлина изглед (2700 K).Dimmable, средни база E26 LED сијалица, јасно заврши, влажна оценет, за употреба во отворено-номинална тела и целосно ограден тела.Филтерот за веднаш да полна осветленост и трае од 15.000 avg.номинална часа, години подолго од блескаво свет светилки.Westinghouse 6.5 Вати со Вжарено G40 Dimmable LED Светилки нудат поглед на традиционалните блескаво свет светилки и енергија-заштеда предностите на LED технологијата.Јасно филамент G40 LED сијалица, го подобрува изгледот на тела каде видливоста е видливо, како што се суета и pendant светла.Погоден за дадените тела и влажни локации, обезбедување добредојдовте сјај во отворен оценет ѕид светлина.LED Lumiled сијалица произведува мека бела светлина и амбиент во секој простор, со светлината еквивалент до блескаво 60 вати сијалица.Се направи преминот на Westinghouse LED светилки, слободни од штетни жива и совршен за сите ваши замена потреби.Westinghouse е доверлив, глобален бренд.Westinghouse знае осветлување и нуди производи со исклучителен квалитет, сигурност и функционалност.Производ референтен број 53175.

Додатоци на производот

BDRSRX LED Пченка Светилки, E27 15W 60 Бела/Топло Бела LED Пченка Lig Светилки AC 110V Трајни liging Сијалица Неодамнешно
BDRSRX LED Пченка Светилки, E27 15W 60 Бела/Топло Бела LED Пченка Lig Светилки AC 110V Трајни liging Сијалица

LED Сијалица,Без сенка,без VU и IR зрачење.Со 360° зрак агол, сијалица може да даде lig omnidirectional.Повеќе Ен ефикас

DEN 1987.20
E26 LED Сијалица, 10W E26 Пченка Светилки 100W Противвредност, LED Пченка Светлина 1000lm Топло Бела 3000K, Неодамнешно
E26 LED Сијалица, 10W E26 Пченка Светилки 100W Противвредност, LED Пченка Светлина 1000lm Топло Бела 3000K,

360 degreee зрак агол, 10 W пченка сијалица е еднакво на 100 W сијалица, со 1000lm висока осветленост.Спаси околу 90% ц�

DEN 335.76
GEZEE 15W LED Пченка Светлина, Крушка,120 Вати Противвредност,E26 LED Светилка 1500 Lumens 6000K Јосифоски-Бела,Не-Dimmable,за Неодамнешно
E12 LED Candelabra Сијалица - Dimmable 6W 60W Противвредност, 5000k бел ден Вајт, Декоративни Led Таванот Фан Неодамнешно
E12 LED Candelabra Сијалица - Dimmable 6W 60W Противвредност, 5000k бел ден Вајт, Декоративни Led Таванот Фан

ЗАЛИЧИ ДО ВАШИОТ ДОМ Овој стандард E12 сијалица содржи 6 W на LED светилки, исто така, познати како ЛЕД candelabra

DEN 407.76
МОБ Линк 60W Еквивалент бел ден A19 Dimmable Поврзани LED Сијалица Неодамнешно
МОБ Линк 60W Еквивалент бел ден A19 Dimmable Поврзани LED Сијалица

Летно A19 LED Сијалица.МОБ Линк светилки се поврзете на Намигнување апликација, овозможувајќи ви да го кон�

DEN 456.00
Шумата 59405WD Внатрешна/Надворешна Светлина Контрола Штекер Со Photocell Неодамнешно
Шумата 59405WD Внатрешна/Надворешна Светлина Контрола Штекер Со Photocell

СВЕТЛИНА се АКТИВИРА ШТЕКЕР СО PHOTOCELL : на photocell ќе смисла на количината на светлина околу неа и автоматск�

DEN 238.56
МОБ Открие 40-Вати EQ A15 Боја-Зајакнување на Dimmable LED Сијалица (2-Pack) Неодамнешно
МОБ Открие 40-Вати EQ A15 Боја-Зајакнување на Dimmable LED Сијалица (2-Pack)

Види јасно и искуство повеќе со МОБ е најдобро светло.МОБ Открие HD+ LED 40Вати Замена Јасно Заврши A15 Таванс

DEN 477.12
Декоративни Светилки [T45 2W/4W/6W/8W] Lumiled LED светилки со Вжарено E27 Ретро Крушка, 2W Неодамнешно
Декоративни Светилки [T45 2W/4W/6W/8W] Lumiled LED светилки со Вжарено E27 Ретро Крушка, 2W

Модел : T45 филамент светилка.Димензии : ширина 45mm*висина 110mm.Напон : 220 V.Температура на бојата : 2300 K.Светилк

DEN 468.00
SumVibe G9 LED Сијалица, 6W LED G9, 60W G9 Халоген Сијалица Противвредност, дневна светлина Бела 6000K, Не-Dimmable Неодамнешно
SumVibe G9 LED Сијалица, 6W LED G9, 60W G9 Халоген Сијалица Противвредност, дневна светлина Бела 6000K, Не-Dimmable

★ Добие право на LED сијалица за вашата светилка! (1) Не Dimmable (2) Големина : 2.44" x 0.73"(LКол).Ве молиме бидете сиг�

DEN 431.76
LITAKE E12 LED Светилки 60W Противвредност,E12 LED Candelabra Светилки дневната светлина,LED Таванот Фан Светилки, Неодамнешно Најдобра цена
LITAKE E12 LED Светилки 60W Противвредност,E12 LED Candelabra Светилки дневната светлина,LED Таванот Фан Светилки,

【E12 Candelabra База】Стандард Американски E12 Candelabra Led Светло База (Мали База), Совршено како Светилки за Таван�

DEN 527.76
Батерија за Итни случаи Сијалица JackonLux УЛ Наведени Батерија Управувана Сијалица Моќ Прекинување Кампување Неодамнешно
Elco Осветлување E347CP Мини LED Пак Светлина Комплет Неодамнешно
Elco Осветлување E347CP Мини LED Пак Светлина Комплет

Со 3 живеалишта и го скратува (3 W КРИ ДОВЕДЕ во секоја од трим).За вдлабнати и површината планината аплика

DEN 1371.84
Okuyonic LED Светилка Монистра Лесно да се Инсталира 50PCS LED Светилки Одлична Електрична Спроводливост 12V Неодамнешно
Okuyonic LED Светилка Монистра Лесно да се Инсталира 50PCS LED Светилки Одлична Електрична Спроводливост 12V

Со факултативниот мултибоја, како ПРЕДВОДЕНА мушка одговара за различни употреба сценарија.Светлината

DEN 1785.60
Енергичен BR30 Dimmable LED Вдлабнати Сијалица, 11W=75W, 4000K Кул Бело, 900LM, Затворен Поплава Сијалица за Неодамнешно
Енергичен BR30 Dimmable LED Вдлабнати Сијалица, 11W=75W, 4000K Кул Бело, 900LM, Затворен Поплава Сијалица за

[Лесна Затемнување] Вдлабнати LED dimmable светилки се дизајнирани со мазна затемнување капацитет од 10010% со н

DEN 431.76
2100mAh/6.0 V Замена на Батеријата за BOSC C-63AF VCC-662AF VCC-506 BA-611 VCC-613AF C-51 C-61AF VCC-662 VCC-651 Неодамнешно
2100mAh/6.0 V Замена на Батеријата за BOSC C-63AF VCC-662AF VCC-506 BA-611 VCC-613AF C-51 C-61AF VCC-662 VCC-651

Компатибилен Уред Модели : C63 AF VCC662 AF VCC506 BA611 VCC613 AF C51 C61 AF VCC662 VCC651 V61 C61 VCC612 C62 VCC612 AF BA610 C62 AF VCC613 VCC602...

DEN 691.20
Vickerman LED Замена Светилки, C9, Розова Неодамнешно
Vickerman LED Замена Светилки, C9, Розова

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1111.68