2 парчиња Тело Мерка Лента 60inch (150cm), Заклучување со Pin и Push-Button се Повлече, Ergnomic и Пренослив Дизајн, Точни Шиење Лента Мерка (Црна+Вајт)

2 парчиња Тело Мерка Лента 60inch (150cm), Заклучување со Pin и Push-Button се Повлече, Ergnomic и Пренослив

DEN 861.60

Неодамнешно

Това е достапна

ТЕЛОТО МЕРКА ЛЕНТА : Вклучени 2 пакет лента мерки било дел од телото : арм, бедро, теле, градите, половината, колковите, и повеќе, Мерки до 60 инчи во должина (150cm).Бидејќи мерната лента сместување е 2 инчи широка,ние ќе започне на 2 инчи/ 5 cm мерка да помогне да се поедностави процесот на мерење на процесот.ФЛЕКСИБИЛНИ & ТОЧНИ СТИГНАЛЕ ЛЕНТА МЕРКА : Push копчето retraction и pin кодот за да се добие најмногу точни и сит читања на pin-от не се заклучи на своето место и ќе може да се повлече лента за да го добиете најдоброто мерења.Push-button retraction и заклучување функција се обезбеди соодветна за мерење и супериорен во однос на точноста.ЕРГОНОМСКИ и ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : Мини преносни и стилски дизајн ви помогне да ги користите со леснотија за мерење.И тоа е лесно да ги чувате било каде : Гардеробер, desktop, фиока, Теретана.МУЛТИ-ЦЕЛ : За тело мерења, прилагодувањето, шиење, занаети, исто така, да се измери големината на телото кога ќе се изгубат тежина.ЛЕСНО може ДА се ПРОЧИТААТ : Ова половината мерка лента има големи, јасни обележја на двете инчи и см од двете страни.

Додатоци на производот

CHUANGRUN Мини Нерѓосувачки Челик Мерка Лента, Копче Синџири Лента, Стигнале Мерка Лента, Отпорни да Падне Неодамнешно
CHUANGRUN Мини Нерѓосувачки Челик Мерка Лента, Копче Синџири Лента, Стигнале Мерка Лента, Отпорни да Падне

[СОВРШЕН ИЗБОР] – Оваа лента за скролување синџир е компактна големина и лесен во тежина, лесен за носењ�

DEN 1764.00
LKL 5M Ленти Мерка Дигитални Лента Мерка Голем LCD Дигитален Дисплеј со Нозете/Инчен/Метрички Единица за Конверзија Неодамнешно
Komelon 3516 Бои Лента Мерка со Акрил Обложен Челик Сечилото 16-Нозе од 1-Инчен, Assorted Colors Неодамнешно Најдобра цена
Komelon 3516 Бои Лента Мерка со Акрил Обложен Челик Сечилото 16-Нозе од 1-Инчен, Assorted Colors

Speed Mark фракционо graduations на ножот.Земја На Потекло : Кина.Број На Модел : 3516 Објектот Пакет Димензија : 4.5" L x

DEN 370.80
Мека Лента Мерка за Мерење на Лента за Тело, Ткаенина за Шиење Прилагоди на Текстил, Облека Плетење Винил Дома Неодамнешно
Автоматско Телескопски Лента Мерка,Телото Мерење Лента 60 инчи(150cm),Заклучување со Pin & Притисни Копче се Неодамнешно
Автоматско Телескопски Лента Мерка,Телото Мерење Лента 60 инчи(150cm),Заклучување со Pin & Притисни Копче се

Мерни Ленти за Тело : Точни лента мерки кои може да се измери било дел од телото : арм, бедро, теле, градите

DEN 167.76
AXEN 3 Pack Мека Мерење Лента Тело Лента Мерка, Двојна Скала Тело за Шиење Флексибилни Владетел (300cm/120in) Неодамнешно
AXEN 3 Pack Мека Мерење Лента Тело Лента Мерка, Двојна Скала Тело за Шиење Флексибилни Владетел (300cm/120in)

Пакетот вклучува 3 жолта мека мерни ленти (120 во / 300 cm).Премиум материјал : мека напредни fiberglass лента, флек�

DEN 167.76
Дик Мартин Спортски MASFT136GREEN Кат Означување Лента, Зелена Неодамнешно
Дик Мартин Спортски MASFT136GREEN Кат Означување Лента, Зелена

Тешки мерач, обоени винил се тркалаат.Зелена 1" x 36 yds.Тешки.Тешки мерач, зелена винил тркалаат обезбедува

DEN 160.32
Едвард Алатки Зацврстуваат Про Мерење Лента 25 FT - Брзо Стигнале Мерење Лента Стандард и Метрички - Сантиметри Неодамнешно
RQBHD Челична Лента Мерка, 50 M 100 M Најлон Обложени Рака-Валани Челик Лента Мерка, Водоотпорен и Носат-Отпорни, Неодамнешно
Hegebeck 4 Пакет Мека Лента Мерка за Мерење на Лента 60 Инчи Пластични Двојна Скала Флексибилни Владетел за Неодамнешно
Hegebeck 4 Пакет Мека Лента Мерка за Мерење на Лента 60 Инчи Пластични Двојна Скала Флексибилни Владетел за

[МАТЕРИЈАЛ] лента мерка е направена од квалитетна пластика; тоа е издржлив и отпорен на кинење и истегну

DEN 215.76
Newmind Дигитални LCD Лента Зрак Точка Растојанието Мерен Инструмент Rangefinder Неодамнешно
Newmind Дигитални LCD Лента Зрак Точка Растојанието Мерен Инструмент Rangefinder

* Со точка со цел да се види целта што сака да се измери далечината Површина, волумен, покрај тоа, одземањ�

DEN 1007.76
Милвоки.со Студ Лента Мерка 25' Неодамнешно
Милвоки.со Студ Лента Мерка 25'

ИЗДРЖЛИВИ : долготрајни со тешки EXO360 Сечилото Технологија.ОТПОРНИ : 10 пати повеќе отпорни на абразија со

DEN 494.40
Auniwaig 1 Парче 98 Ft Затворени Ролна Лента Мерка 30M Долго Круг Црвено ABS Случај Метрички Скала Рака Извит Неодамнешно
Auniwaig 1 Парче 98 Ft Затворени Ролна Лента Мерка 30M Долго Круг Црвено ABS Случај Метрички Скала Рака Извит

Материјал : владетелот лента е направен од платно, дури и ако тоа е се протегала премногу пати, тоа не е л�

DEN 502.56
Лента Мерка Клип, Лента Мерка Додатоци Трајни погоден за носене Широко Применливи Долготрајни за Проектот за Неодамнешно
CanDo Кластерот за Мерење Лента со Gulick Прилог, 60 Инчи Неодамнешно
CanDo Кластерот за Мерење Лента со Gulick Прилог, 60 Инчи

Ткиво ткаенина мерење лента се калибрира во инчи и сантиметри.Ткиво ткаенина мерење лента се калибрира

DEN 375.84
Мека Лента Мерка за Шиење Прилагоди на Платно Владетел, 120-Инчен Екстра Долг Флексибилни Владетел Неодамнешно
Мека Лента Мерка за Шиење Прилагоди на Платно Владетел, 120-Инчен Екстра Долг Флексибилни Владетел

Dual Двострано : точно печатени во инчи, од една страна и сантиметри на задната.И мерење на опсег е 120 инчи /

DEN 167.76
Метрички самолепливи Мерење Лента Нерѓосувачки Челик Лента Мерка 3M (лево кон десно) Неодамнешно
Метрички самолепливи Мерење Лента Нерѓосувачки Челик Лента Мерка 3M (лево кон десно)

Лесен за Употреба : се намали било колку што сакате.Лесно се Чита : Јасно метрички скала, точни мерења за �

DEN 357.60
Телото Мерни Ленти, Пластични Мерење Лента за Тело, Мека Преносни 59.1 во Прилагоди на Продавница за Шиење Неодамнешно
Лента Мерка со 16 Нога Челик Tapeline - Знаме на чешката Република (чешка) - чешка Република Знаме со САД Неодамнешно
Лента Мерка со 16 Нога Челик Tapeline - Знаме на чешката Република (чешка) - чешка Република Знаме со САД

КВАЛИТЕТ : 16нога tapeline е произведен од трајни челик и совршено точни.Случајот е лесен, големо влијание пл�

DEN 431.76
Дик Мартин Спортски MASFT136NAVY Кат Означување Лента, Морнарица Неодамнешно
Дик Мартин Спортски MASFT136NAVY Кат Означување Лента, Морнарица

Тешки мерач, обоени винил се тркалаат.Морнарица 1" x 36 yds.Тешки.Тешки мерач, морнарица винил тркалаат обез�

DEN 160.32