#12 x 1-1/4 Лим Завртки Решетка Главата Нерѓосувачки Челик Количина 250

12 x 1-1/4 Лим Завртки Решетка Главата Нерѓосувачки Челик Количина 250

DEN 984.00

Неодамнешно

Това е достапна

Глава Дијаметар : 0.511".Глава Висина : 0.134".Телото Дијаметар : 0.216".Тема Покриеност : Целосна Тема.Тема Должина : 1.250, Точка Стил : Само-Прислушување.Глава Стил : Решетка Диск Големина : #3 Завртка Големина : #12 Должина : 1-1/4" Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 18-8 Количина во Пакет : 25.

Додатоци на производот

12 x 3/4 Само Тапкање Лист Метални Навртки Овална Глава не ' Рѓосувачки Челик Количина 2500 Неодамнешно
12 x 3/4 Само Тапкање Лист Метални Навртки Овална Глава не ' Рѓосувачки Челик Количина 2500

Глава Дијаметар : 0.412".Глава Висина : 0.200".Countersink Ангел : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.216".Тема Покриеност : Цел

DEN 981.60
Челичен Лим со Завртки, Цинк Позлатен, Хексадецимален Главата, Хексадецимален Диск, Тип А, 10-12 Тема Големина, Неодамнешно
На Hillman Група 44441 10 x 5/8 Инчи Бела Пан Главата Филипс Лим со Завртки, од не ' Рѓосувачки Челик, 20-Пакет Неодамнешно
На Hillman Група 44441 10 x 5/8 Инчи Бела Пан Главата Филипс Лим со Завртки, од не ' Рѓосувачки Челик, 20-Пакет

Лим завртки се дизајнирани за обединување на тенки парчиња на метал на дрво, fiberglass или метал.Одлично за

DEN 141.36
Бренд Hillman Група 1 70340/4X1-1/2 HWH S МТ Завртка, Pack of 4 Неодамнешно
Бренд Hillman Група 1 70340/4X1-1/2 HWH S МТ Завртка, Pack of 4

Хексадецимален Дупчиња За Миење Главата Лим Завртка.Цинк Позлатен.Спакувани 100Парчиња По Пакет.Земја Н

DEN 744.72
(40000 компјутери) 2-32 X 3/8, Hi-Lo Само-Прислушување Лист Метални Навртки, ТипБ, Мали Пан Главата Филипс Неодамнешно
(40000 компјутери) 2-32 X 3/8, Hi-Lo Само-Прислушување Лист Метални Навртки, ТипБ, Мали Пан Главата Филипс

Исто така познат како самоприслушување завртки, тие најчесто се користат во тенок мерач лим апликации.Т

DEN 257.28
10 x 3/4 Само-Пирсинг Завртки/Дупчиња/Хексадецимален за Миење Главата (1/4 AF) / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: Неодамнешно
10 x 3/4 Само-Пирсинг Завртки/Дупчиња/Хексадецимален за Миење Главата (1/4 AF) / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон:

Дупчиња Вовлечен Хексадецимален За Миење.Само Пирсинг Завртки.Сите Глави се 1 / 4" Низ Станови.Целосно На

DEN 17327.76
Тешко да се Најде Fastener 014973449940 Филипс Пан Лист Метални Навртки Бела, 8 x 1/2, Парче-60 Неодамнешно
Тешко да се Најде Fastener 014973449940 Филипс Пан Лист Метални Навртки Бела, 8 x 1/2, Парче-60

Дијаметар : #8 Должина : 1 / 2 инч.Материјал : не ' рѓосувачки Челик.Крај : Насликани бела.Глава Стил : pan (Филип

DEN 225.12
Челичен Лим со Завртки, Цинк Позлатен, Хексадецимален за Миење Главата, Хексадецимален Диск, Тип А, 10-12 Неодамнешно
Челичен Лим со Завртки, Цинк Позлатен, Хексадецимален за Миење Главата, Хексадецимален Диск, Тип А, 10-12

Тип точка има конусна совет и распоредени теми кои се погодни за формирање теми во дупки drilled во тенок ме

DEN 113.04
Мали Делови FSC1058PFMSS Рамна Глава Завртки за Метал, 18-8 Нерѓосувачки Челик, Филипс, Лим, Број 10 Големина, Неодамнешно
Мали Делови FSC1058PFMSS Рамна Глава Завртки за Метал, 18-8 Нерѓосувачки Челик, Филипс, Лим, Број 10 Големина,

Материјал : 188 нерѓосувачки челик.Завртка големина на : не 10 Должина : 5 / 8 инчи.Рамна Глава Завртки за Мета

DEN 94.08
Ramspeed Socket Countersunk Head со Завртка Ноктите, 6 mm x 60 mm, Кофа од 100 Неодамнешно
Ramspeed Socket Countersunk Head со Завртка Ноктите, 6 mm x 60 mm, Кофа од 100

Производителот гаранција може да не се применува.Ramspeed Удар Pin.Оваа најлон сидро ви овозможува да прикач

DEN 732.48
Филипс Пан Главата Лист Метални Навртки 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 14 x 3-1/2 Количина-1,000 Неодамнешно
Филипс Пан Главата Лист Метални Навртки 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 14 x 3-1/2 Количина-1,000

Филипс пан главата лист метални навртки имаат остри теми се дизајнирани да се намали во состојба метал,

DEN 11586.96
6 X 1/2 'Рѓосувачки Philips Пан Главата Sheetmetal Завртка (1/2 2 Должини во Листата) 100 Лист Метални Навртки Неодамнешно
6 X 1/2 'Рѓосувачки Philips Пан Главата Sheetmetal Завртка (1/2 2 Должини во Листата) 100 Лист Метални Навртки

188 Нерѓосувачки Челик за надворешна употреба или влажна апликации 100 парчиња по пакет.Филипс вози лим за

DEN 258.00
10 x 1/4 Тип Б Само-Прислушување Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава/Челик/Цинк (Картон: 9,000 Неодамнешно
10 x 1/4 Тип Б Само-Прислушување Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава/Челик/Цинк (Картон: 9,000

Хексадецимален За Миење Unslotted Б Само Прислушување Завртки.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J933 спецификации.Случ

DEN 16319.76
Hilitchi 50 Компјутери 6 x 5/8 од не ' Рѓосувачки Челик Копчето Главата Torx Лист Метални Навртки за Безбедност Неодамнешно
Hilitchi 50 Компјутери 6 x 5/8 од не ' Рѓосувачки Челик Копчето Главата Torx Лист Метални Навртки за Безбедност

【ЧЕЛИК КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】Направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, нудејќи постојан квал

DEN 167.76
18-8 од Нерѓосувачки Челик, Лим Завртка, Обична Заврши, 82 степени Овална Глава, Филипс Диск, Тип АБ, 1/4-14 Неодамнешно
18-8 од Нерѓосувачки Челик, Лим Завртка, Обична Заврши, 82 степени Овална Глава, Филипс Диск, Тип АБ, 1/4-14

Тип АБ точка има конусна совет и парична казна распоредени теми кои се погодни за формирање теми во тено

DEN 279.36