ADUEYE HD лупа Рачни Имитација на Дрво се Справи со 10X лупа за Читање Зголемена Очила за Затворите се Работи за Набљудувач (Големина : 90mm)

ADUEYE HD лупа Рачни Имитација на Дрво се Справи со 10X лупа за Читање Зголемена Очила за Затворите се Работи

DEN 316.80

Неодамнешно

Това е достапна

10 X зголемување, рачен дрво се справи со зголемувачот, HD, лесни.Оптичка леќа, користејќи бела стакло оптичка леќа, висока светлина, природни и јасни слики.Оптимално за подобрување на читање и гледање многу фини детали во книги, весници, списанија, фотографии, мапи, електроника, минијатури, накит, пилула шишиња, лекови, хоби, модели, и занаети од сите видови.Совршен Подарок За СТАРИ лица : голема зголемувачот за постарите, одличен за мали печатење на сини картони, лекови на рецепт, leisurely читање, и исто така одличен избор за оние кои имаат ниски или оштетен визија на повеќето типови.ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ЦЕЛИОТ СВЕТ - Носи толку многу забава за деца природата истражување и им помага на постарите читање на парична казна отпечатоци.Производ материјал : ABS, оптичко стакло lens Product тежина : 98g Magnification : 10 XProduct големина : 168*80*14mm Mirror површински дијаметар : 90mm, 80mm, 70mm, 60mm Using high-definition оптичко стакло леќа, сликата е јасна, зголемување не е деформирано, на светлина е висока, и око не е повреден.Идеално за гледање фини детали во книги, весници, списанија, мапи, електроника, минијатури, накит, пилула шишиња, хоби и занаети.Не кривоглед повеќе при читањето на книги!Со напорна и анти-гребење функција,квалитет на стаклена леќа го прави врвен квалитет на слика без нарушувања.Одлично за книги страници трудови инсекти и деца хоби observation The леќа има високо ниво на транспарентност, мали дисперзија коефициент, и добар имиџ јасност низ поле на гледање.На Лесни Удобно ергономски дизајн се справи со е совршен за подолго читање време без заморно hands Your личните референци менаџер е во вашата услуга : 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа за да ви овозможи со најдобра услуга.2. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете ги вашите вредни сугестии или производот, ви се заблагодарам за вашата доверба и поддршка.3. Ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се реши 100% од вашите проблеми.4.Ние обично брод во рок од 1-3 дена и времето за испорака е 9-15 дена.

Додатоци на производот

JIHAE115 лупа 5X / 10X лупа Табела LED светилка Маса светилка со висока Резолуција Леќа Стари лица Читање Електронски Неодамнешно
JIHAE115 лупа лупа Табела врвот, Метална База со LED Светло Прилагодливи Црево, Погодни за Читање и Одржување Неодамнешно
JIHAE115 лупа лупа Табела врвот, Метална База со LED Светло Прилагодливи Црево, Погодни за Читање и Одржување

Материјал : ABS рамка + акрилни леќа + метална база.Димензии : црево должина 32.5 CM, леќа дијаметар 10.7 CM, метал�

DEN 1831.20
Tuop DY-101 3.5 X Зголемена Медицински Стоматолошки Хируршки Бинокуларна Loupes со 5W LED Светло Висока Осветленост Неодамнешно
Флуоресцентни Светлина ги Опфаќа Светлина Филтер се Елиминираат Остри Сјајот Што Предизвикува напрегање на Неодамнешно
LYYYDS Астронаут Зајдисонце Проекција,Зајдисонце,Виножито Атмосфера Светлина,Погоден за Секојдневна Фотографија Неодамнешно
HYCQ Зголемувачот Loupes Стоматолошки Хируршки Двоглед 2,5 и 3.5 420mm X Оптичко Стакло Зголемувачот Fauay,X Неодамнешно
HYCQ Зголемувачот Loupes Стоматолошки Хируршки Двоглед 2,5 и 3.5 420mm X Оптичко Стакло Зголемувачот Fauay,X

★Голема длабочина на полето Едноставна конвергенција Безбедност Мека на допир рамка Количка за дизајн

DEN 8471.76
DENGJU Зголемувачот Накит Виткање Преносни лупа со Светлина,Полн Метал Осветлени Накит Јамка Зголемена Loupe Неодамнешно
DENGJU Зголемувачот Накит Виткање Преносни лупа со Светлина,Полн Метал Осветлени Накит Јамка Зголемена Loupe

★Функција : Око loupe е одлична за рок колектори, монета колектори, jewelers, хобисти, и, исто така, го прави гол�

DEN 1152.00
TMISHION 20x Headband Зголемувачот со LED, Професионални Светлината Главата Планината Читање Loupe Индивидуални Неодамнешно
TMISHION 20x Headband Зголемувачот со LED, Професионални Светлината Главата Планината Читање Loupe Индивидуални

❤ Зголемена поглед 20x : Со одлична зголемување за целата задача, супер острина и јасност, што ќе ви овозм�

DEN 256.56
Jewelers Око Loupe Зголемувачот, Накит Loupes, Трајни производи за Помагање на Jewelries Марки Монети Оценување(црна) Неодамнешно
Jewelers Око Loupe Зголемувачот, Накит Loupes, Трајни производи за Помагање на Jewelries Марки Монети Оценување(црна)

ABS и СТП материјал е безбедно, екопријателски и издржливи.Оптичка леќа со висока дефиниција може да се в�

DEN 237.36
30X 60X 90X Осветлени Jewelers Око Loupe Зголемувачот, Количка за Накит magnifyingglass со Светли LED Светло Неодамнешно
30X 60X 90X Осветлени Jewelers Око Loupe Зголемувачот, Количка за Накит magnifyingglass со Светли LED Светло

【ПРЕЦИЗНОСТ ИНСТРУМЕНТ】 Наменета за камења, накит, монети, поштенски марки, на камења, часовници, хоби,

DEN 263.76
Осветлени Накит LED Око Loupe Зголемувачот со 2 Леќа, 60X 12 mm и 30X 22 mm со Kare и Вид на Мало Пакет (2 Неодамнешно
Осветлени Накит LED Око Loupe Зголемувачот со 2 Леќа, 60X 12 mm и 30X 22 mm со Kare и Вид на Мало Пакет (2

Двоен Осветлен Jeweler Loupe зголемување е изграден во трајни висок квалитет на Алуминиум и пластика, двоен LED

DEN 287.76
CUTULAMO Зголемувачот, Мали и Компактни Свитлива и Компактен Око Loupe Укината Метален Капак за Накит за Марки Неодамнешно
CUTULAMO Зголемувачот, Мали и Компактни Свитлива и Компактен Око Loupe Укината Метален Капак за Накит за Марки

Мал и компактен, лесен и удобен за да го носите со вас каде и да одите 30 X Зголемена пати, оптичка леќа луп�

DEN 2162.40
ЈАСТРЕБ 15X, 21MM, ТРОЈКАТА LOUPE - MG2115 Неодамнешно
ЈАСТРЕБ 15X, 21MM, ТРОЈКАТА LOUPE - MG2115

Тројката loupe има зголемување 15x за 1500% поголем гледање на објекти.Стаклена леќа е 21mm во дијаметар; телото

DEN 448.80
JIHAE115 лупа 5X / 10X HD LED Clip-за лупа Светилник светилка Плоштадот Леќа Стари лица Читање Електронски Неодамнешно
JIHAE115 лупа 5X / 10X HD LED Clip-за лупа Светилник светилка Плоштадот Леќа Стари лица Читање Електронски

Мултифункционален зголемувачот 5 X / 10 X оптички стаклена леќа има силна distortionfree за гледање и да се подоб

DEN 1296.00