Мачка 6 Етернет Кабел 20 ft, CableCreation Интернет Мрежни Кабли Печ LAN Кабел, 23 AWG Голема Брзина RJ45 Жица за Рутер, Модем, Компјутер, Побрзо Од Мачка 5e/5, 20 метри, Сина

Мачка 6 Етернет Кабел 20 ft, CableCreation Интернет Мрежни Кабли Печ LAN Кабел, 23 AWG Голема Брзина RJ45 Жица

DEN 227.76

Неодамнешно

Това е достапна

Печ-Кабел во AWG 23 +100% Чист Бакар, 100% тестирани трајни производи за семејството или инженерство употреба.Се поврзува со компјутер печатач, рутер, префрлете се во кутија или други мрежна компонента во wired Локална Мрежа (LAN).Споделување на датотеки на серверот, користете мрежен печатач, крак аудио или видео записи, врската на компјутерите преку мрежен преклопник и повеќе.Поддршка пропусен Опсег 250 MHz & Пренесува податоци со брзина до 1000 Mbps (или 1 Gigabit во секунда).Cat6 перформанси на Cat5e цена, но со повисок пропусен опсег, дава исклучителни пренос перформанси и ниска сигнал загуби.Пакет ќе добиете содржи 6.1 M/ 20ft Мачка 6 Lan кабел.Високи Перформанси:.Секој од четири пара на извртени пар е одвоена од страна на ЈП крстот изолација за да се спречи crosstalk. 8 P8 C RJ45 приклучок со позлатени контакти.Сигурен и безбеден за cat6 cat5e или интернет конекции,обезбедува висока-брзина, брз пренос на податоци за сервер апликации, cloud складирање, видео разговор, онлајн high definition видео стриминг и повеќе.

Додатоци на производот

Monoprice Cat6A Ethernet Patch Кабел - 7 Нозе - Сина | Snagless, Двојно Заштитени, Компонента Ниво, cm, 30AWG, Неодамнешно
Monoprice Cat6A Ethernet Patch Кабел - 7 Нозе - Сина | Snagless, Двојно Заштитени, Компонента Ниво, cm, 30AWG,

Monoprice Slim Run Cat6 A 30 AWG S / FTP Ethernet Мрежа Patch Кабли обезбеди исклучителни фреквенциски карактеристики и за прен

DEN 250.80
trueCABLE Cat6A Plenum (CMP), 1000ft, Жолта, 23AWG 4 Пар Солидна Голи Бакар, 750MHz, ETL Наведени, Unshielded Неодамнешно
trueCABLE Cat6A Plenum (CMP), 1000ft, Жолта, 23AWG 4 Пар Солидна Голи Бакар, 750MHz, ETL Наведени, Unshielded

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ МРЕЖЕН КАБЕЛ.Оваа plenum оценет мачка 6 A lan кабел е 23 AWG со 4 пара (8 C).Погоден за 1 Gigabit и 10Giga

DEN 10199.76
C2G 10M Зелена CAT6 Ethernet Gigabit LAN Мрежата Кабел (RJ45) Печ-Кабел, UTP, Компатибилен со МАЧКА.5, КАТ.5e Неодамнешно
C2G 10M Зелена CAT6 Ethernet Gigabit LAN Мрежата Кабел (RJ45) Печ-Кабел, UTP, Компатибилен со МАЧКА.5, КАТ.5e

За брз Етернет и Gigabit компјутерски мрежи кои бараат опсег на интензивна глас, податоци, или видео дистри

DEN 711.36
Cat8 S/FTP Ethernet Patch Кабел, Лиен се Подигне, 40Gbps - 2000MHz, 4 Пар 24AWG Заробени Чист Бакар, RJ45 Заштитените Неодамнешно
Cat8 S/FTP Ethernet Patch Кабел, Лиен се Подигне, 40Gbps - 2000MHz, 4 Пар 24AWG Заробени Чист Бакар, RJ45 Заштитените

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ МРЕЖЕН КАБЕЛ : Дизајнирани првенствено за високобрзински пренос на центри каде прек

DEN 330.72
Reulin 15 МИЛИОНИ Мачка 7А Ултра Тенок - Gigabit Ethernet Мрежа LAN Кабел Брзина До 40Gbs-1000MHz Компатибилен Неодамнешно
Reulin 15 МИЛИОНИ Мачка 7А Ултра Тенок - Gigabit Ethernet Мрежа LAN Кабел Брзина До 40Gbs-1000MHz Компатибилен

Reulin 15 МИЛИОНИ Мачка 7А Етернет Кабел Ултра Тенок, Супер Силни, Лесно Да се Скрие, Уникатен Дизајн, Брзо ра

DEN 503.04
брзо Мачка. Cat5e Етернет Кабел 1000ft - AWG 24, ЦМР, Изолирани Голи Бакарна Жица Интернет Кабел со FastReel Неодамнешно
брзо Мачка. Cat5e Етернет Кабел 1000ft - AWG 24, ЦМР, Изолирани Голи Бакарна Жица Интернет Кабел со FastReel

НАМАЛЕНА CROSSTALK : Четири извртени парови со повеќе терени reducse бучава за чиста непрекинато конекција.Напр

DEN 3503.76
POWERFLUX Cat6 Етернет Кабел 100 Ft (50 Парчиња) - Cat6 Patch Кабел, Cat6 Кабел, Cat6 Мрежен Кабел, Интернет Неодамнешно
POWERFLUX Cat6 Етернет Кабел 100 Ft (50 Парчиња) - Cat6 Patch Кабел, Cat6 Кабел, Cat6 Мрежен Кабел, Интернет

НАЈДОБРИ ПОНУДИ Ние исто така нудиме cat6 најголемиот дел кабел пакети во 5,10,20,50, или 100 пакети нудат на си

DEN 1646.40
SZRMCC Десен Агол М12 8 Позиција X-Код Машки да RJ45 Ethernet Мрежа Мачка-6 Заштитените Кабел за Индустриски Неодамнешно
SZRMCC Десен Агол М12 8 Позиција X-Код Машки да RJ45 Ethernet Мрежа Мачка-6 Заштитените Кабел за Индустриски

Ова Право Агол М12 Xкодот за RJ45 Водоотпорен IP67номинална животната средина запечатување за прашина Прото

DEN 1031.76
XIAOSHI 30cm RJ45 Етернет Кабел во линија Заштитените RJ45 Спојка, Женски Женски - Црна Неодамнешно
XIAOSHI 30cm RJ45 Етернет Кабел во линија Заштитените RJ45 Спојка, Женски Женски - Црна

Тип : 30cm RJ45 машки да RJ45 Женски Панел Монтажа.Стандард FTP Кат од 6 со оклопна / Со 8 P RJ45 машки Port / Одговара з

DEN 119.76
eDragon 15 Метри Ултра Премиум CAT6 550 MHZ Рамен Patch Кабел Бела Неодамнешно
eDragon 15 Метри Ултра Премиум CAT6 550 MHZ Рамен Patch Кабел Бела

Високи Перформанси RJ45 Ethernet Patch Кабел обезбедува универзална поврзаност за LAN мрежа компоненти како што

DEN 162.72
Monoprice SlimRun Cat6A Ethernet Patch Кабел - Мрежа Интернет Мозок - RJ45, Рамна, Заробени, STP, Чисто Голи Неодамнешно
Monoprice SlimRun Cat6A Ethernet Patch Кабел - Мрежа Интернет Мозок - RJ45, Рамна, Заробени, STP, Чисто Голи

Monoprice е Slim Run™ Рамен Cat6 A S / STP Ethernet Мрежа Patch Кабли се наменети за високи перформанси 10 G средини.Slim Run Cat6 A S /

DEN 333.60
LOGICO CAT7 Етернет Кабел се Тркалаат S/FTP најголемиот Дел Мрежен Кабел 23AWG 1000Mhz Голи Цврст Меч Жица Неодамнешно
LOGICO CAT7 Етернет Кабел се Тркалаат S/FTP најголемиот Дел Мрежен Кабел 23AWG 1000Mhz Голи Цврст Меч Жица

Висока брзина на Cat7 Заштитените Foiled Извртени Пар (S / FTP) Етернет кабел 23 AWG Солидна Annealed Голи кабел interneter М

DEN 10757.52
брзо Мачка. Cat5e Етернет Кабел 1000ft - AWG 24, ЦМР, Изолирани Голи Бакарна Жица Интернет Кабел со FastReel Неодамнешно
брзо Мачка. Cat5e Етернет Кабел 1000ft - AWG 24, ЦМР, Изолирани Голи Бакарна Жица Интернет Кабел со FastReel

Секој кабел е дел од детален многу систем за следење, баркод може да се следат и доаѓа со целосна гаранци

DEN 3503.76
RJ45 Cat5e Cat6 Ethernet Мрежен Кабел Подигнете ги Покрие Вирус Олеснување Конектор (50, Сина) Неодамнешно
RJ45 Cat5e Cat6 Ethernet Мрежен Кабел Подигнете ги Покрие Вирус Олеснување Конектор (50, Сина)

RJ45 Подигнете го штити вашиот мрежен приклучок.Продолжување на мо plug како со заштита од прашина, флип или

DEN 142.80
Конектори Етернет Кабел RJ45 Cat7 LAN Кабел FTP RJ 45 Мрежен Кабел за Cat7 Компатибилен Печ Кабелот за Модем Неодамнешно
Конектори Етернет Кабел RJ45 Cat7 LAN Кабел FTP RJ 45 Мрежен Кабел за Cat7 Компатибилен Печ Кабелот за Модем

Кабел должина : 2m, Боја : Црна.Потекло : CN(Потекло).Тип : Дада Трансфер На Кабел.Сертификација : CE.Пакет : Нем

DEN 818.40
ЏИН Вмрежување Додаток CAT6-3 CAT6 Рамен Ethernet Unshielded Gigabit RJ45 Мрежа LAN Кабел, Должина: 2m Неодамнешно
ЏИН Вмрежување Додаток CAT6-3 CAT6 Рамен Ethernet Unshielded Gigabit RJ45 Мрежа LAN Кабел, Должина: 2m

Професионално вмрежување Додаток.Направени од страна на професионални производители, со висок квалите

DEN 588.00
12Port Кабел Багажник,Податоци Patch Panel, UTP 12Port Кабел Рек CAT6A RJ45 Ethernet Мрежа Податоци Patch Panel Неодамнешно
12Port Кабел Багажник,Податоци Patch Panel, UTP 12Port Кабел Рек CAT6A RJ45 Ethernet Мрежа Податоци Patch Panel

【Сигурност 】Податоци patch panel стандард T568 A и T568 B жици, со добри перформанси и висока сигурност,може да се

DEN 479.76
CAT6 RJ45 Корекција Џек, V-Max Серија - Црна Боја - (50 парчиња) Неодамнешно
CAT6 RJ45 Корекција Џек, V-Max Серија - Црна Боја - (50 парчиња)

8 Позиции, 8 Проводници.Злато Позлатен Месинг Контакти 110 ИДЦ престанок блок Користете 110 алатка или 1Уда

DEN 2699.76
Кабел Работи 10-Pack Snagless Краток Мачка 6 Етернет Кабел 1 ft (Мачка 6 Кабел, Cat6 Кабелска, Интернет Кабел, Неодамнешно
Кабел Работи 10-Pack Snagless Краток Мачка 6 Етернет Кабел 1 ft (Мачка 6 Кабел, Cat6 Кабелска, Интернет Кабел,

Високи Перформанси Интернет кабел е Cat6 оценет; Етернет кабелот со 24 AWG бакарна жица обезбедува универза

DEN 383.76
LUOKANGFAN LLKKFF Компјутерски Мрежи Производи 15 милиони CAT6 Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Неодамнешно
LUOKANGFAN LLKKFF Компјутерски Мрежи Производи 15 милиони CAT6 Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел,

Вмрежување додаток резерви.Поддршка plug and play, удобен за користење.Дизајниран за мрежни адаптери, центри,

DEN 516.00
LOGICO 1FT Cat6 UTP Ethernet Мрежа Patch Кабел RJ45 LAN Жица Греј (25 Pack) Неодамнешно
LOGICO 1FT Cat6 UTP Ethernet Мрежа Patch Кабел RJ45 LAN Жица Греј (25 Pack)

1 FT Cat6 UTP (Unshielded Извртени Пар) Кабел 24 AWG 4 Пар во Невоља.Стандард Т568 B, Висок Квалитет 550 MHz Cat6 ПечКабел...

DEN 631.44
LIYUNSHU CAT6a Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Должина: 50m (Бебе Сина) Неодамнешно
LIYUNSHU CAT6a Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Должина: 50m (Бебе Сина)

LAN Мрежа.CAT6a Ултратенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Должина : 50m (Бебе Сино).LAN Network1) Висок квалитет CAT6a cable2) на

DEN 2282.40
PHAT САТЕЛИТСКИ МЕЃУНА - Заштитени Голи Бакар CAT5 со Земјата F/UTP 24AWG 350MHz, EZ Помине Преку RJ45 Приклучок Неодамнешно
PHAT САТЕЛИТСКИ МЕЃУНА - Заштитени Голи Бакар CAT5 со Земјата F/UTP 24AWG 350MHz, EZ Помине Преку RJ45 Приклучок

КАБЕЛ СПЕЦИФИКАЦИЈА 380 метри Категорија 5e Фолија Заштитените извртени пар (F / UTP, FTP) Кабел.Солидна annealed г

DEN 128.40