ЏИН Вмрежување Додаток CAT6-3 CAT6 Рамен Ethernet Unshielded Gigabit RJ45 Мрежа LAN Кабел, Должина: 3m

ЏИН Вмрежување Додаток CAT6-3 CAT6 Рамен Ethernet Unshielded Gigabit RJ45 Мрежа LAN Кабел, Должина: 3m

DEN 1833.60

Неодамнешно

Това е достапна

Професионално вмрежување Додаток.Направени од страна на професионални производители, со висок квалитет!.Кабел и алатки.Добредојдовте на ред!.CAT6-3 CAT6 Рамен Ethernet Unshielded Gigabit RJ45 Мрежа LAN Кабел, Должина : 3m.Добредојдовте на редот!1. Станот жица дизајн, мека тело, слободен свиткување на школка, easy to route. 2. Gigabit пренос стапка, чист бакар core жица, на Интернет не се откажат. 3. Опашката на приклучокот е дизајниран со тампон заштита слој, кој може да биде свиткана без било каква штета. 4. Компатибилен со повеќето мрежни околини. 5. Универзална R45 мрежен кабел интерфејс, погоден за сите видови на мрежна опрема, како што се : десктоп компјутери, лаптоп компјутери, паметни Телевизори, уреди, ТВ кутии, итн.Параметар : 1. Интерфејс тип : RJ45 x 2. 2. Материјал : злато-позлатен приклучок, ПВЦ надворешниот поклопец.Жица диригент е 32 AWG кислород слободни бакар. 3. Пренос фреквенција : 250 MHz. 4. Брзина на пренос : 1000 Mbps.5. Производот употреба : може да се користи во компјутери, set-top кутии, тетратки, телевизии, рутери, прекинувачи и така натаму.6. Тежина : 52g.

Додатоци на производот

POWERFLUX Cat6 Етернет Кабел 100 Ft (50 Парчиња) - Cat6 Patch Кабел, Cat6 Кабел, Cat6 Мрежен Кабел, Интернет Неодамнешно
POWERFLUX Cat6 Етернет Кабел 100 Ft (50 Парчиња) - Cat6 Patch Кабел, Cat6 Кабел, Cat6 Мрежен Кабел, Интернет

НАЈДОБРИ ПОНУДИ Ние исто така нудиме cat6 најголемиот дел кабел пакети во 5,10,20,50, или 100 пакети нудат на си

DEN 1646.40
Monoprice SlimRun Cat6A Ethernet Patch Кабел - Мрежа Интернет Мозок - RJ45, Рамна, Заробени, STP, Чисто Голи Неодамнешно
Monoprice SlimRun Cat6A Ethernet Patch Кабел - Мрежа Интернет Мозок - RJ45, Рамна, Заробени, STP, Чисто Голи

Monoprice е Slim Run™ Рамен Cat6 A S / STP Ethernet Мрежа Patch Кабли се наменети за високи перформанси 10 G средини.Slim Run Cat6 A S /

DEN 333.60
Микро Конектори 500 ft МАЧКА 6 Солидна STP Отворено најголемиот Дел Етернет Кабел/Црна Неодамнешно
Микро Конектори 500 ft МАЧКА 6 Солидна STP Отворено најголемиот Дел Етернет Кабел/Црна

500 ft МАЧКА 6 Солидна STP Отворено најголемиот Дел Етернет Кабел / Црна.Тешкидолжност AWG 23 изолирана жица.УВ

DEN 3479.76
SZRMCC Десен Агол М12 8 Позиција X-Код Машки да RJ45 Ethernet Мрежа Мачка-6 Заштитените Кабел за Индустриски Неодамнешно
SZRMCC Десен Агол М12 8 Позиција X-Код Машки да RJ45 Ethernet Мрежа Мачка-6 Заштитените Кабел за Индустриски

Ова Право Агол М12 Xкодот за RJ45 Водоотпорен IP67номинална животната средина запечатување за прашина Прото

DEN 1031.76
GearIT 20-Pack Cat6 Patch Кабел 7ft Нозе Мачка 6 Етернет Кабел Snagless Флексибилни Мека Табот - Премија Серија Неодамнешно
GearIT 20-Pack Cat6 Patch Кабел 7ft Нозе Мачка 6 Етернет Кабел Snagless Флексибилни Мека Табот - Премија Серија

Висока прецизност, Мачка 6, ANSI / минлив исхемичен напад568Ц 2 во согласност, ETL потврдена, Ethernet LAN Patch Кабел, п

DEN 1980.00
Кабел Работи 10-Pack Snagless Краток Мачка 6 Етернет Кабел 1 ft (Мачка 6 Кабел, Cat6 Кабелска, Интернет Кабел, Неодамнешно
Кабел Работи 10-Pack Snagless Краток Мачка 6 Етернет Кабел 1 ft (Мачка 6 Кабел, Cat6 Кабелска, Интернет Кабел,

Високи Перформанси Интернет кабел е Cat6 оценет; Етернет кабелот со 24 AWG бакарна жица обезбедува универза

DEN 383.76
Monoprice Cat6A Ethernet Patch Кабел - 7 Нозе - Сина | Snagless, Двојно Заштитени, Компонента Ниво, cm, 30AWG, Неодамнешно
Monoprice Cat6A Ethernet Patch Кабел - 7 Нозе - Сина | Snagless, Двојно Заштитени, Компонента Ниво, cm, 30AWG,

Monoprice Slim Run Cat6 A 30 AWG S / FTP Ethernet Мрежа Patch Кабли обезбеди исклучителни фреквенциски карактеристики и за прен

DEN 250.80
XIAOSHI 30cm RJ45 Етернет Кабел во линија Заштитените RJ45 Спојка, Женски Женски - Црна Неодамнешно
XIAOSHI 30cm RJ45 Етернет Кабел во линија Заштитените RJ45 Спојка, Женски Женски - Црна

Тип : 30cm RJ45 машки да RJ45 Женски Панел Монтажа.Стандард FTP Кат од 6 со оклопна / Со 8 P RJ45 машки Port / Одговара з

DEN 119.76
trueCABLE Cat6A Plenum (CMP), 1000ft, Жолта, 23AWG 4 Пар Солидна Голи Бакар, 750MHz, ETL Наведени, Unshielded Неодамнешно
trueCABLE Cat6A Plenum (CMP), 1000ft, Жолта, 23AWG 4 Пар Солидна Голи Бакар, 750MHz, ETL Наведени, Unshielded

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ МРЕЖЕН КАБЕЛ.Оваа plenum оценет мачка 6 A lan кабел е 23 AWG со 4 пара (8 C).Погоден за 1 Gigabit и 10Giga

DEN 10199.76
LOGICO 1FT Cat6 UTP Ethernet Мрежа Patch Кабел RJ45 LAN Жица Бела (25 Pack) Неодамнешно
LOGICO 1FT Cat6 UTP Ethernet Мрежа Patch Кабел RJ45 LAN Жица Бела (25 Pack)

1 FT Cat6 UTP (Unshielded Извртени Пар) Кабел 24 AWG 4 Пар во Невоља.Стандард Т568 B, Висок Квалитет 550 MHz Cat6 ПечКабел 50 Micron

DEN 631.44
2FT CAT6 550MHZ Печ Кабелот Моделирани Подигање Неодамнешно
2FT CAT6 550MHZ Печ Кабелот Моделирани Подигање

Аксиома Мачка.6 Utp Patch Кабел Од Категорија 6 За Мрежен Уред Patch Кабел 2 Ft 1 X Rj45 Машки Мрежа 1 X Rj45 Машки Мреж

DEN 128.40
брзо Мачка. Cat5e Етернет Кабел 1000ft - AWG 24, ЦМР, Изолирани Голи Бакарна Жица Интернет Кабел со FastReel Неодамнешно
брзо Мачка. Cat5e Етернет Кабел 1000ft - AWG 24, ЦМР, Изолирани Голи Бакарна Жица Интернет Кабел со FastReel

НАМАЛЕНА CROSSTALK : Четири извртени парови со повеќе терени reducse бучава за чиста непрекинато конекција.Напр

DEN 3503.76
брзо Мачка. Cat5e Етернет Кабел 1000ft - AWG 24, ЦМР, Изолирани Голи Бакарна Жица Интернет Кабел со FastReel Неодамнешно
брзо Мачка. Cat5e Етернет Кабел 1000ft - AWG 24, ЦМР, Изолирани Голи Бакарна Жица Интернет Кабел со FastReel

Секој кабел е дел од детален многу систем за следење, баркод може да се следат и доаѓа со целосна гаранци

DEN 3503.76
Кабел Прашања Snagless Долго Cat6 Ethernet Кабел (Cat6 Кабел, Мачка 6 Кабел) во Црна 75 ft & Долго Cat6A (SSTP, Неодамнешно
Кабел Прашања Snagless Долго Cat6 Ethernet Кабел (Cat6 Кабел, Мачка 6 Кабел) во Црна 75 ft & Долго Cat6A (SSTP,

Се прошири на вашиот Ethernet опсег со Кабел Прашања долго Ethernet кабелот пакет, кој вклучува 75метарски Cat6 Ете

DEN 215.76
LOGICO 1FT Cat6 UTP Ethernet Мрежа Patch Кабел RJ45 LAN Жица Греј (25 Pack) Неодамнешно
LOGICO 1FT Cat6 UTP Ethernet Мрежа Patch Кабел RJ45 LAN Жица Греј (25 Pack)

1 FT Cat6 UTP (Unshielded Извртени Пар) Кабел 24 AWG 4 Пар во Невоља.Стандард Т568 B, Висок Квалитет 550 MHz Cat6 ПечКабел...

DEN 631.44
МАЧКА 7 Етернет Кабел 30Ft,CAT7 Ethernet Ултра Рамен Patch Кабел за Модем Рутер LAN Мрежа - Изградена Обложено Неодамнешно
МАЧКА 7 Етернет Кабел 30Ft,CAT7 Ethernet Ултра Рамен Patch Кабел за Модем Рутер LAN Мрежа - Изградена Обложено

Плетенка Најлон Обвивка Направи Кабел Повеќе Силни.Сурфате на интернет, да стримувате видео, музика , и

DEN 287.76
PHAT САТЕЛИТСКИ МЕЃУНА - Заштитени Голи Бакар CAT5 со Земјата F/UTP 24AWG 350MHz, EZ Помине Преку RJ45 Приклучок Неодамнешно
PHAT САТЕЛИТСКИ МЕЃУНА - Заштитени Голи Бакар CAT5 со Земјата F/UTP 24AWG 350MHz, EZ Помине Преку RJ45 Приклучок

КАБЕЛ СПЕЦИФИКАЦИЈА 380 метри Категорија 5e Фолија Заштитените извртени пар (F / UTP, FTP) Кабел.Солидна annealed г

DEN 128.40
Reulin 15 МИЛИОНИ Мачка 7А Ултра Тенок - Gigabit Ethernet Мрежа LAN Кабел Брзина До 40Gbs-1000MHz Компатибилен Неодамнешно
Reulin 15 МИЛИОНИ Мачка 7А Ултра Тенок - Gigabit Ethernet Мрежа LAN Кабел Брзина До 40Gbs-1000MHz Компатибилен

Reulin 15 МИЛИОНИ Мачка 7А Етернет Кабел Ултра Тенок, Супер Силни, Лесно Да се Скрие, Уникатен Дизајн, Брзо ра

DEN 503.04
SZRMCC Десен Агол М12 8 Позиција X-Код Машки да RJ45 Ethernet Мрежа Мачка-6 Заштитените Кабел за Индустриски Неодамнешно
SZRMCC Десен Агол М12 8 Позиција X-Код Машки да RJ45 Ethernet Мрежа Мачка-6 Заштитените Кабел за Индустриски

Ова Право Агол М12 Xкодот за RJ45 Водоотпорен IP67номинална животната средина запечатување за прашина Прото

DEN 1223.76
LUOKANGFAN LLKKFF Компјутерски Мрежи Производи 15 милиони CAT6 Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Неодамнешно
LUOKANGFAN LLKKFF Компјутерски Мрежи Производи 15 милиони CAT6 Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел,

Вмрежување додаток резерви.Поддршка plug and play, удобен за користење.Дизајниран за мрежни адаптери, центри,

DEN 516.00
CAT6 Печ Кабелот Кабел 500mhz - Ethernet Интернет Мрежа LAN - RJ45 UTP Бела (200FT) Неодамнешно
CAT6 Печ Кабелот Кабел 500mhz - Ethernet Интернет Мрежа LAN - RJ45 UTP Бела (200FT)

Cat6 Висок Квалитет на UTP (Unshielded Извртени Пар) мрежен кабел испорачува вашите целата мрежа сигнали од ваша

DEN 407.76
SZRMCC Десен Агол М12 8 Позиција X-Код Машки да RJ45 Ethernet Мрежа Мачка-6 Заштитените Кабел за Индустриски Неодамнешно
SZRMCC Десен Агол М12 8 Позиција X-Код Машки да RJ45 Ethernet Мрежа Мачка-6 Заштитените Кабел за Индустриски

Ова Право Агол М12 Xкодот за RJ45 Водоотпорен IP67номинална животната средина запечатување за прашина Прото

DEN 1823.76
CAT6 RJ45 Корекција Џек, V-Max Серија - Црна Боја - (50 парчиња) Неодамнешно
CAT6 RJ45 Корекција Џек, V-Max Серија - Црна Боја - (50 парчиња)

8 Позиции, 8 Проводници.Злато Позлатен Месинг Контакти 110 ИДЦ престанок блок Користете 110 алатка или 1Уда

DEN 2699.76
Sunnytech Cat7A S-FTP 24AWG 10G+ 1500MHz,Рое++,Злато Позлатен RJ45 ЦМР Печ Кабелот 100FT, Сина Боја Неодамнешно
Sunnytech Cat7A S-FTP 24AWG 10G+ 1500MHz,Рое++,Злато Позлатен RJ45 ЦМР Печ Кабелот 100FT, Сина Боја

За да се достигне брзина и до 1500 MHz.Заштита на вашиот имот со Оган отценети ЦМР кабел јакна, често се наре

DEN 287.76
Cat8 S/FTP Ethernet Patch Кабел, Лиен се Подигне, 40Gbps - 2000MHz, 4 Пар 24AWG Заробени Чист Бакар, RJ45 Заштитените Неодамнешно
Cat8 S/FTP Ethernet Patch Кабел, Лиен се Подигне, 40Gbps - 2000MHz, 4 Пар 24AWG Заробени Чист Бакар, RJ45 Заштитените

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ МРЕЖЕН КАБЕЛ : Дизајнирани првенствено за високобрзински пренос на центри каде прек

DEN 330.72
eDragon 15 Метри Ултра Премиум CAT6 550 MHZ Рамен Patch Кабел Бела Неодамнешно
eDragon 15 Метри Ултра Премиум CAT6 550 MHZ Рамен Patch Кабел Бела

Високи Перформанси RJ45 Ethernet Patch Кабел обезбедува универзална поврзаност за LAN мрежа компоненти како што

DEN 162.72
LIYUNSHU CAT6a Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Должина: 50m (Бебе Сина) Неодамнешно
LIYUNSHU CAT6a Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Должина: 50m (Бебе Сина)

LAN Мрежа.CAT6a Ултратенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Должина : 50m (Бебе Сино).LAN Network1) Висок квалитет CAT6a cable2) на

DEN 2282.40
CAOMING 10m CAT6 Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Печ Доведе RJ45 (Боја : Сина) Неодамнешно
CAOMING 10m CAT6 Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Печ Доведе RJ45 (Боја : Сина)

Овој Висок квалитет, ниска профил мачка 6 мрежата кабел е идеален за gigabit конекции.Бакаркабел овозможува

DEN 722.88
TRIPP ЛАЈТ Зголемени Cat6/Cat6a Snagless 10G Patch Кабел RJ45, Аква, 3-Метри (N261-003-AQ) Неодамнешно
TRIPP ЛАЈТ Зголемени Cat6/Cat6a Snagless 10G Patch Кабел RJ45, Аква, 3-Метри (N261-003-AQ)

3ft.Зголемени Cat6 (CAT6a) Unshielded (UTP) Финтата помалку Patch Кабел, Аква 10 Gbps Текот на Бакар 100% FLUKE тестира и да биде о

DEN 739.20
OSALADI Телескопски Мрежа Кабелот од 1,5 m Мачка 7 Лаптоп Етернет Кабел Компјутер Додаток Неодамнешно
OSALADI Телескопски Мрежа Кабелот од 1,5 m Мачка 7 Лаптоп Етернет Кабел Компјутер Додаток

Овозможувајќи им да поток видеа, сурфање на интернет, да пуштите музика, и други употреба во поголеми бр

DEN 1771.20