Отворено Мачка 7 Етернет Кабел 100Ft, Тен QY Отворено Мрежен Кабел,Отворено Мачка 7 Gigabit Кабелот Patch Кабел RJ45 Злато Позлатен Доведе Водоотпорен Етернет Кабел Директно За

Отворено Мачка 7 Етернет Кабел 100Ft, Тен QY Отворено Мрежен Кабел,Отворено Мачка 7 Gigabit Кабелот Patch Кабел

DEN 863.76

Неодамнешно

Това е достапна

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .DUARABLE&СТАБИЛНА : Cat7 Етернет Кабел за поддршка на пропусен опсег до 600 MHz, па можете да се поврзете со вашиот LAN/WAN сегменти и вмрежување опрема во максималната брзина и да сурфате на интернет, да стримувате видео клипови, музички и други податоци со голема брзина без да се грижиш за кабли предизвикување хаос.Заштитените Конектор - Изградена со Заштитените Извртени Пар STP Кабли и Заштитените RJ45 Конектори.Заштита од EMI/RFI Пречки.Сурфате на Интернет, да Стримувате Видео, Музика , и Други Податоци со Поголема Брзина, Без Заостануваат и Другите Мрежни Проблеми.Премиум Квалитет : Екстра-Силна Круг Cat7 Етернет Кабел со Посебни Метежот-слободен Дизајн за долгорочна, Солиден Трајност Отворен Етернет Кабел Cat7 patch кабел се поврзува сите хардвер дестинации на Gigabit Локална Мрежа (LAN).ГОЛЕМА ВМРЕЖУВАЊЕ КОМПАТИБИЛНОСТ : Совршено наназад компатибилен со постоечките Брзо/Gigabit Ethernet(Cat5, Cat5e, Cat6 и Cat6a).Ги поддржува сите уреди со RJ45 Дигалки,вклучувајќи Компјутерски Сервери, На Mac Pro, Принтери, Switch, Рутери, АДСЛ, NAS, Центри,Модеми, PS3, PS4, X-box, печ панели и други мрежи опрема.За надворешна/внатрешна употреба.Грижете се-Бесплатно Гаранција : Една година Кавга-бесплатно Гаранција и животниот Век Пријателски Услуги на Клиентите.Опис : Изграден за Брзина и Сигурен Поврзување На Cat7 Круг Мрежата Ethernet кабелот е способен да пренесува податоци со брзина до 10 Gbps над 100 кандидира на кабел.Таа е направена од 4 заштитените извртени пар (STP) на бакарни жици со две RJ45 конектори на секој крај.Во однос на Мачка 6 мрежата Ethernet кабел, дополнителни оклопна и подобрување на квалитетот во извртување на жици обезбедува подобра заштита од crosstalk, бучавата и пречките што можат да се деградира квалитетот на сигналот.Карактеристики : - Категорија 7 (Cat7) 600 MHZ Patch Кабел Конектор : Злато Позлатен RJ45 - Машки да се Машки. - Наназад компатибилен со Cat6a, Cat6, и Cat5e средина. - Го Поддржува 10 Gigabit Ethernet. - Се користи за да се поврзете на вашата мрежна картичка до 10 Base-T/100 База-TX/1000 Base-T/1000 Base-TX приклучок што не пренесува енергија. - Дизајниран за мрежни адаптери, центри, рутери, DSL/кабелски модеми, PS3, PS4, X-box, печ панели и други високи перформанси вмрежување апликации.Пакет се Вклучени : 1 x30 M/100 Ft Мачка 7 Кабел .

Додатоци на производот

BellRhein Етернет Кабел 3.3 ft (2Pack), Cat8 Заштитените PatchCord, Мачка 8 Висока Брзина на Рамен LAN Мрежата Неодамнешно
BellRhein Етернет Кабел 3.3 ft (2Pack), Cat8 Заштитените PatchCord, Мачка 8 Висока Брзина на Рамен LAN Мрежата

На CAT8 рамен ethernet кабли Поддршка до 40 Gbps податоци брзина на пренос и 2000 MHz пропусен опсег, Нема потреба да

DEN 215.76
Должина : 75ft, Кат 7 10 Gigabit SSTP Ethernet Ултра Рамен Patch Кабел Црна Неодамнешно
Должина : 75ft, Кат 7 10 Gigabit SSTP Ethernet Ултра Рамен Patch Кабел Црна

ЗАШТИТА ОД ПРЕЧКИ CAT7 SSTP SHIEDLDED ЕТЕРНЕТ КАБЕЛ стандард обезбедува извршувањето на up to 600 MHz и може да се кор

DEN 1120.80
Cat7 Етернет Кабел 50ft, BIFALE Cat7 Отворено Кабел Тројно Оклопна SSTP 10Gbps 600MHz Ethernet Patch Кабел Неодамнешно
Cat7 Етернет Кабел 50ft, BIFALE Cat7 Отворено Кабел Тројно Оклопна SSTP 10Gbps 600MHz Ethernet Patch Кабел

【10 Gbps & 600 MHz】пренос стапка на мачка 7 Етернет кабел е повисока од cat5e / cat6a, поддршка пропусен опсег до 600 MHz

DEN 312.00
HKN RJ45 Спојка[7-Pack], Заштитени Ethernet Спојка, RJ45 Корекција Џек Cat7/Cat6a/Cat6/Cat5e/Cat5 Спојка Женски Неодамнешно
HKN RJ45 Спојка[7-Pack], Заштитени Ethernet Спојка, RJ45 Корекција Џек Cat7/Cat6a/Cat6/Cat5e/Cat5 Спојка Женски

【Заштитените】 HKN заштитените RJ45 спојка е погодна за STP / UTP CAT7 / CAT6a / Cat6 / Cat5e / Cat5, Тоа може да се спротивста

DEN 263.76
Cat8 Етернет Кабел,TENPOSE 40Gbps/2000Mhz Gigabit Игри Етернет Кабел за Smart TV,Xbox,Ethernet Голема Брзина Неодамнешно
Cat8 Етернет Кабел,TENPOSE 40Gbps/2000Mhz Gigabit Игри Етернет Кабел за Smart TV,Xbox,Ethernet Голема Брзина

????【ПОСИЛНА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ТАБОТ】 надгради црна најлон заклучување табот за оваа етернет кабел 15 фт, поси

DEN 275.76
Етернет Кабел за Продолжување 10ft, SNANSHI RJ45 Етернет Кабел за Продолжување Машки да се Женски Заштитените Неодамнешно
Етернет Кабел за Продолжување 10ft, SNANSHI RJ45 Етернет Кабел за Продолжување Машки да се Женски Заштитените

Совршен за да ги прошири своите exsiting ethernet конекција за да стигнат до рутер или видео испаруваат уред; За

DEN 239.76
AIHONG Трајни Етернет Кабел CAT6A Етернет Кабел SSTP RJ45 LAN Мрежата Кабел 10 Gigabit голема Брзина 500MHz Неодамнешно
AIHONG Трајни Етернет Кабел CAT6A Етернет Кабел SSTP RJ45 LAN Мрежата Кабел 10 Gigabit голема Брзина 500MHz

Брзо жичана конекција : Жичана конекција е побрзо отколку Wi Fi и е идеален избор за да се постигне побрз п

DEN 1437.60
Станот Мачка 8 Етернет Кабел за Rj45 Конектори Ethernet Кабелот Интернет Рутер Wire Кабел за Ethernet LAN Адаптер Неодамнешно
Станот Мачка 8 Етернет Кабел за Rj45 Конектори Ethernet Кабелот Интернет Рутер Wire Кабел за Ethernet LAN Адаптер

Не сте имале било која брзина прашања и конектори изграден за да трае.На Cat8 етернет кабел повеќе флексиб

DEN 263.76
Мрежа LAN,Crimping Алатки,Конектори 5m Злато Позлатен МАЧКА-7 10 Gigabit Ethernet Ултра Рамен Patch Кабел за Неодамнешно
Мрежа LAN,Crimping Алатки,Конектори 5m Злато Позлатен МАЧКА-7 10 Gigabit Ethernet Ултра Рамен Patch Кабел за

5m Злато Позлатен МАЧКА7 10 Gigabit Ethernet Ултра Рамен Patch Кабел за Модем Рутер LAN Мрежа, Изграден со Заштитените

DEN 1387.20
Cat8 Етернет Кабел, Отворено&Затворен, 40FT Тешки Директно Закопани Голема Брзина 26AWG Cat8 LAN Мрежата Кабел Неодамнешно
Cat8 Етернет Кабел, Отворено&Затворен, 40FT Тешки Директно Закопани Голема Брзина 26AWG Cat8 LAN Мрежата Кабел

【Тешки надгради Со ПВЦ, Cat8 е антикорозија Може да биде погребан директно; Погодна за двете отворено & вн

DEN 1007.52
Мачка 7 Најлон Плетенка Црно-Сини PT Рамен Заштитените Ethernet Мрежен Кабел (3.3 FT 2 Парчиња), со Голема Неодамнешно
Мачка 7 Најлон Плетенка Црно-Сини PT Рамен Заштитените Ethernet Мрежен Кабел (3.3 FT 2 Парчиња), со Голема

【Голема Брзина, Високо пропусен опсег до 600 MHz поддржува високобрзински пренос на податоци за интернет

DEN 215.76
Мачка 7 Етернет Кабел 10 ft Голема Брзина, Заштитени Ethernet Кабелот, LAN Кабел со RJ45, Водоотпорна Рамен Неодамнешно
Мачка 7 Етернет Кабел 10 ft Голема Брзина, Заштитени Ethernet Кабелот, LAN Кабел со RJ45, Водоотпорна Рамен

Senetem Мачка 7 Етернет Кабел нуди перформанси до 600 MHz и податоци брзина до 10 Gbps по секунда; гарантира високо

DEN 167.76
Отворено Мачка 7 Етернет Кабел 25Ft, vefsdup 26AWG Тешки-Должност Cat7 Мрежни Кабелот Patch Кабел Директно Неодамнешно
Отворено Мачка 7 Етернет Кабел 25Ft, vefsdup 26AWG Тешки-Должност Cat7 Мрежни Кабелот Patch Кабел Директно

????【10 Gbps & 600 MHz】Cat7 Етернет кабел за поддршка на пропусен опсег до 600 MHz, поврзете се на вашата LAN / WAN сегмен

DEN 215.76
Monoprice Cat8 26AWG S/FTP Ethernet Мрежен Кабел - 30 Метри - Сина, 2GHz, 40Gbps, 3dB Headroom, Чисто Голи Неодамнешно
Monoprice Cat8 26AWG S/FTP Ethernet Мрежен Кабел - 30 Метри - Сина, 2GHz, 40Gbps, 3dB Headroom, Чисто Голи

Супериорни Перформанси : Monoprice Entegrade Cat8 Кабли може да се испорача до 40 Gbps пренос на брзини.До 2 GHz пропусни

DEN 647.52
CAT8 Етернет Кабел, 3ft 5 Pack Рамен CAT8 Печ Мозок, Побрзо Од CAT7/CAT6/CAT5e, со Голема Брзина 40Gbps 2000MHz Неодамнешно
CAT8 Етернет Кабел, 3ft 5 Pack Рамен CAT8 Печ Мозок, Побрзо Од CAT7/CAT6/CAT5e, со Голема Брзина 40Gbps 2000MHz

ПВЦ материјал, отпорни на абење, имаат долг живот.Можете лесно и беспрекорно се направи кабел работи зае

DEN 599.76
HETSEN Мачка 8 Етернет Кабел 25ft Заштитени, 40Gbps Голема Брзина 26AWG, 2000Mhz SFTP Печ Кабелот Обложено Неодамнешно
HETSEN Мачка 8 Етернет Кабел 25ft Заштитени, 40Gbps Голема Брзина 26AWG, 2000Mhz SFTP Печ Кабелот Обложено

【Поголема Брзина】Мачка 8 Заштитените Етернет Кабел обезбедува извршувањето на до 40000 Mbps (или 40 Gigabit во с

DEN 383.76
CFCAB 1 Пакет RJ45 Спојка етернет Кабел Спојка LAN Приклучок за Внатрешно Cat7/Cat6/Cat5e Етернет Кабел Extender Неодамнешно
CFCAB 1 Пакет RJ45 Спојка етернет Кабел Спојка LAN Приклучок за Внатрешно Cat7/Cat6/Cat5e Етернет Кабел Extender

★RJ45 Спојка : етернет кабел extender се користи за да се поврзете 2 краток мрежни кабли заедно.Quikly се прошири

DEN 108.00
Wentronic RJ45 CAT7 10 M на 10 m S/FTP Cat7 S-STP Црна Мрежен Кабел – RJ-45 Мрежен Кабел (10 м, CAT7 S/FTP Неодамнешно
Wentronic RJ45 CAT7 10 M на 10 m S/FTP Cat7 S-STP Црна Мрежен Кабел – RJ-45 Мрежен Кабел (10 м, CAT7 S/FTP

Wentronic RJ45 CAT7 10 m.Кабел Должина : 10 m.Кабел стандард : CAT7 Кабел оклопна : S / FTP (SSTP).Конектор 1 : RJ45...

DEN 672.00
Peduckeu Рамен Жица Етернет Кабел 100Ft, Заштитени Patch Кабел Мачка 8 Мрежен Кабел со RJ45 Конектори, 30AWG Неодамнешно
Peduckeu Рамен Жица Етернет Кабел 100Ft, Заштитени Patch Кабел Мачка 8 Мрежен Кабел со RJ45 Конектори, 30AWG

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 599.76