HUIFANGBU CAT7-2 позлатени CAT7 Рамен Ethernet 10 Gigabit Две-Боја Плетенка Мрежа LAN Кабел за Модем Рутер LAN Мрежа, со Заштитените RJ45 Конектори, Должина: 1m

HUIFANGBU CAT7-2 позлатени CAT7 Рамен Ethernet 10 Gigabit Две-Боја Плетенка Мрежа LAN Кабел за Модем Рутер

DEN 422.40

Неодамнешно

Това е достапна

CAT7-2 позлатени CAT7 Рамен Ethernet 10 Gigabit Две-боја Плетенка Мрежа LAN Кабел за Модем Рутер LAN Мрежа, со Заштитените RJ45 Конектори, Должина : 1m. 1. Станот жица, мека и слободни да се наведнуваат.Жица тело има дебелина од 2,7 mm (со влакна mesh), силна затегнувачка цврстина, издржливост и нечистотија отпор. 2. Усвојување на 32 A Јанг G кислород-free) бакарна диригент, ПВЦ надворешниот заштитени со алуминиумска фолија shield + кислород-free) бакарна диригент земјата штит, стабилен пренос, без капка. 3. Стандард RJ45 позлатени интерфејс, машината го потиснува кристал шеф за да се обезбеди стабилен пренос на седум различни видови на 10 Gigabit брзина. 4. Компатибилен со повеќето мрежни околини. 5. Универзална RJ45 мрежен кабел интерфејс, погоден за сите видови на мрежна опрема, десктоп компјутери, лаптоп компјутери, паметни Телевизори, уреди, ТВ кутии, итн.Параметар : 1. Интерфејс тип : RJ45 x 2. 2. Материјал : заштитените позлатени приклучокот, влакна ткаени мрежа покрива, ПВЦ надворешниот поклопец.Жица диригент е 32 AWG кислород слободни бакар. 3. Производот се користи : Компјутер и да ги префрлите, центар, АДСЛ, рутер, модем ТВ set-top box и друга опрема линкови. 4. Тежина : 37.3 g.

Додатоци на производот

Monoprice Cat8 26AWG S/FTP Ethernet Мрежен Кабел - 30 Метри - Сина, 2GHz, 40Gbps, 3dB Headroom, Чисто Голи Неодамнешно
Monoprice Cat8 26AWG S/FTP Ethernet Мрежен Кабел - 30 Метри - Сина, 2GHz, 40Gbps, 3dB Headroom, Чисто Голи

Супериорни Перформанси : Monoprice Entegrade Cat8 Кабли може да се испорача до 40 Gbps пренос на брзини.До 2 GHz пропусни

DEN 647.52
AIHONG Трајни Етернет Кабел CAT6A Етернет Кабел SSTP RJ45 LAN Мрежата Кабел 10 Gigabit голема Брзина 500MHz Неодамнешно
AIHONG Трајни Етернет Кабел CAT6A Етернет Кабел SSTP RJ45 LAN Мрежата Кабел 10 Gigabit голема Брзина 500MHz

Брзо жичана конекција : Жичана конекција е побрзо отколку Wi Fi и е идеален избор за да се постигне побрз п

DEN 1437.60
Мачка 8 Етернет Кабел 50 FT, Најлон Плетенка Висока Брзина на Рамен Мрежен Кабел Заштитените Обложено со Злато, Неодамнешно
Cat8 Етернет Кабел,TENPOSE 40Gbps/2000Mhz Gigabit Игри Етернет Кабел за Smart TV,Xbox,Ethernet Голема Брзина Неодамнешно
Cat8 Етернет Кабел,TENPOSE 40Gbps/2000Mhz Gigabit Игри Етернет Кабел за Smart TV,Xbox,Ethernet Голема Брзина

????【ПОСИЛНА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ТАБОТ】 надгради црна најлон заклучување табот за оваа етернет кабел 15 фт, поси

DEN 275.76
CAT8 Етернет Кабел 10ft, BIFALE SSTP Cat8 Кабел 26AWG, LSZH Јакна, Cat8 LAN Мрежата Кабел 40Gbps, 2000Mhz, Неодамнешно
CAT8 Етернет Кабел 10ft, BIFALE SSTP Cat8 Кабел 26AWG, LSZH Јакна, Cat8 LAN Мрежата Кабел 40Gbps, 2000Mhz,

【Доживотна Гаранција】Слободен Живот Замена или Гаранција за Парите назад ако квалитет прашање, ве мол

DEN 263.76
Отворено Мачка 7 Етернет Кабел 25Ft, vefsdup 26AWG Тешки-Должност Cat7 Мрежни Кабелот Patch Кабел Директно Неодамнешно
Отворено Мачка 7 Етернет Кабел 25Ft, vefsdup 26AWG Тешки-Должност Cat7 Мрежни Кабелот Patch Кабел Директно

????【10 Gbps & 600 MHz】Cat7 Етернет кабел за поддршка на пропусен опсег до 600 MHz, поврзете се на вашата LAN / WAN сегмен

DEN 215.76
Peduckeu Рамен Жица Етернет Кабел 100Ft, Заштитени Patch Кабел Мачка 8 Мрежен Кабел со RJ45 Конектори, 30AWG Неодамнешно
Peduckeu Рамен Жица Етернет Кабел 100Ft, Заштитени Patch Кабел Мачка 8 Мрежен Кабел со RJ45 Конектори, 30AWG

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 599.76
Етернет Кабел за Продолжување 10ft, SNANSHI RJ45 Етернет Кабел за Продолжување Машки да се Женски Заштитените Неодамнешно
Етернет Кабел за Продолжување 10ft, SNANSHI RJ45 Етернет Кабел за Продолжување Машки да се Женски Заштитените

Совршен за да ги прошири своите exsiting ethernet конекција за да стигнат до рутер или видео испаруваат уред; За

DEN 239.76
BellRhein Етернет Кабел 3.3 ft (2Pack), Cat8 Заштитените PatchCord, Мачка 8 Висока Брзина на Рамен LAN Мрежата Неодамнешно
BellRhein Етернет Кабел 3.3 ft (2Pack), Cat8 Заштитените PatchCord, Мачка 8 Висока Брзина на Рамен LAN Мрежата

На CAT8 рамен ethernet кабли Поддршка до 40 Gbps податоци брзина на пренос и 2000 MHz пропусен опсег, Нема потреба да

DEN 215.76
Monoprice Cat8 26AWG S/FTP Ethernet Мрежен Кабел - 2 Нозе - Црна, 2GHz, 40Gbps, 3dB Headroom, Чисто Голи Бакар, Неодамнешно
Monoprice Cat8 26AWG S/FTP Ethernet Мрежен Кабел - 2 Нозе - Црна, 2GHz, 40Gbps, 3dB Headroom, Чисто Голи Бакар,

Супериорни Перформанси : Monoprice Entegrade Cat8 Кабли може да се испорача до 40 Gbps пренос на брзини.До 2 GHz пропусни

DEN 801.60
Должина : 75ft, Кат 7 10 Gigabit SSTP Ethernet Ултра Рамен Patch Кабел Црна Неодамнешно
Должина : 75ft, Кат 7 10 Gigabit SSTP Ethernet Ултра Рамен Patch Кабел Црна

ЗАШТИТА ОД ПРЕЧКИ CAT7 SSTP SHIEDLDED ЕТЕРНЕТ КАБЕЛ стандард обезбедува извршувањето на up to 600 MHz и може да се кор

DEN 1120.80
Мачка 8 Етернет Кабел Мрежа Печ Сина 0.5 ft 40Gbps, 2000Mhz Бакар 26AWG S/FTP Заштитени со Голема Брзина Перформанси Неодамнешно
Мачка 8 Етернет Кабел Мрежа Печ Сина 0.5 ft 40Gbps, 2000Mhz Бакар 26AWG S/FTP Заштитени со Голема Брзина Перформанси

【S / FTP & Супер Брзина】: Категорија 8 кабел направени од 4 заштитените Извртени Парови (Кислородfree) бакар

DEN 2296.80
Мачка 7 Етернет Кабел 3 ft 6 Pack (Највисоката Брзина Кабел) Cat7 Рамен Заштитените Ethernet Patch Кабли - Неодамнешно
Мачка 7 Етернет Кабел 3 ft 6 Pack (Највисоката Брзина Кабел) Cat7 Рамен Заштитените Ethernet Patch Кабли -

✔Висок Квалитет : Направен од 4 заштитените извртени пар (STP) жица од бакар со злато, галвански контакт иг

DEN 478.80
Cat7 Етернет Кабел 50ft, BIFALE Cat7 Отворено Кабел Тројно Оклопна SSTP 10Gbps 600MHz Ethernet Patch Кабел Неодамнешно
Cat7 Етернет Кабел 50ft, BIFALE Cat7 Отворено Кабел Тројно Оклопна SSTP 10Gbps 600MHz Ethernet Patch Кабел

【10 Gbps & 600 MHz】пренос стапка на мачка 7 Етернет кабел е повисока од cat5e / cat6a, поддршка пропусен опсег до 600 MHz

DEN 312.00
Cat8 Етернет Кабел Двојно Заштитените & GND,6FT-40Gbps-2000Mhz-26AWG Тешки Интернет Мрежата Мозок,Водоотпорна Неодамнешно Најдобра цена
Cat8 Етернет Кабел Двојно Заштитените & GND,6FT-40Gbps-2000Mhz-26AWG Тешки Интернет Мрежата Мозок,Водоотпорна

????[High Speed] SURPLAY тешки Cat8 F / FTP Заштитените Етернет Кабел Стандард обезбедува високи перформанси до 2000 MHz и

DEN 213.36
CFCAB 1 Пакет RJ45 Спојка етернет Кабел Спојка LAN Приклучок за Внатрешно Cat7/Cat6/Cat5e Етернет Кабел Extender Неодамнешно
CFCAB 1 Пакет RJ45 Спојка етернет Кабел Спојка LAN Приклучок за Внатрешно Cat7/Cat6/Cat5e Етернет Кабел Extender

★RJ45 Спојка : етернет кабел extender се користи за да се поврзете 2 краток мрежни кабли заедно.Quikly се прошири

DEN 108.00
HETSEN Мачка 8 Етернет Кабел 25ft Заштитени, 40Gbps Голема Брзина 26AWG, 2000Mhz SFTP Печ Кабелот Обложено Неодамнешно
HETSEN Мачка 8 Етернет Кабел 25ft Заштитени, 40Gbps Голема Брзина 26AWG, 2000Mhz SFTP Печ Кабелот Обложено

【Поголема Брзина】Мачка 8 Заштитените Етернет Кабел обезбедува извршувањето на до 40000 Mbps (или 40 Gigabit во с

DEN 383.76
Станот Мачка 8 Етернет Кабел 2 FT Заштитените 2 Пакет со Висока Брзина 40Gbps 2000Mhz SFTP Тешки Cat8 Мрежа Неодамнешно Најдобра цена
Станот Мачка 8 Етернет Кабел 2 FT Заштитените 2 Пакет со Висока Брзина 40Gbps 2000Mhz SFTP Тешки Cat8 Мрежа

【ПОБРЗО БРЗИНА CAT8 КАБЕЛ СО СЛОБОДЕН ДОДАТОЦИ】Рамен Жица Етернет Кабел поддржува пропусен опсег до 2 GHz

DEN 228.00
CAT8 Етернет Кабел, 3ft 5 Pack Рамен CAT8 Печ Мозок, Побрзо Од CAT7/CAT6/CAT5e, со Голема Брзина 40Gbps 2000MHz Неодамнешно
CAT8 Етернет Кабел, 3ft 5 Pack Рамен CAT8 Печ Мозок, Побрзо Од CAT7/CAT6/CAT5e, со Голема Брзина 40Gbps 2000MHz

ПВЦ материјал, отпорни на абење, имаат долг живот.Можете лесно и беспрекорно се направи кабел работи зае

DEN 599.76
Мачка 8 Етернет Кабел 40 фт, 26AWG Најлон Плетенка со Голема Брзина Тешки Cat8 Мрежа LAN Печ Мозок, 40Gbps Неодамнешно Најдобра цена
Мачка 8 Етернет Кабел 40 фт, 26AWG Најлон Плетенка со Голема Брзина Тешки Cat8 Мрежа LAN Печ Мозок, 40Gbps

【Премија и Структура】 : Најбрзиот Најлон Плетенка Cat8 печ мозок се направени од 4 Заштитените извртени п

DEN 695.76
Етернет Кабел за Продолжување 6ft, SNANSHI RJ45 Етернет Кабел за Продолжување Машки да се Женски Заштитените Неодамнешно Најдобра цена
Етернет Кабел за Продолжување 6ft, SNANSHI RJ45 Етернет Кабел за Продолжување Машки да се Женски Заштитените

Совршен за да ги прошири своите exsiting ethernet конекција за да стигнат до рутер или видео испаруваат уред; За

DEN 215.76
RJ45 Спојка Dingsun Ethernet Спојка Женски Женски Компатибилен Cat7/Cat6/Cat5/Cat5e Мрежен Кабел Extender Адаптер Неодамнешно
RJ45 Спојка Dingsun Ethernet Спојка Женски Женски Компатибилен Cat7/Cat6/Cat5/Cat5e Мрежен Кабел Extender Адаптер

RJ45 Спојка Функција : Dngsun RJ45 extender е идеален избор за продолжување на Етернет конекција со поврзување на д

DEN 263.76
Lovicool Cat7 Етернет Кабел 65ft, КАТ 7 Рамен Интернет Печ Кабелот за Рутер, Модем, Игри, Центар,Компјутер Неодамнешно Најдобра цена
Lovicool Cat7 Етернет Кабел 65ft, КАТ 7 Рамен Интернет Печ Кабелот за Рутер, Модем, Игри, Центар,Компјутер

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】CAT7 мрежни кабел за Пренос на податоци со брзина до 10.000 Mbps (или 10 Gigabit во секунда); Висок

DEN 479.76
Мрежа LAN,Crimping Алатки,Конектори 5m Злато Позлатен МАЧКА-7 10 Gigabit Ethernet Ултра Рамен Patch Кабел за Неодамнешно
Мрежа LAN,Crimping Алатки,Конектори 5m Злато Позлатен МАЧКА-7 10 Gigabit Ethernet Ултра Рамен Patch Кабел за

5m Злато Позлатен МАЧКА7 10 Gigabit Ethernet Ултра Рамен Patch Кабел за Модем Рутер LAN Мрежа, Изграден со Заштитените

DEN 1387.20