Шишиња со вода 2 парчиња Стакло Чаша Шампањ Гроздобер Коктел-Чаши Мартини Goblet Дизајн Пиење Чаша Декорација (Боја : Зелена)

Шишиња со вода 2 парчиња Стакло Чаша Шампањ Гроздобер Коктел-Чаши Мартини Goblet Дизајн Пиење Чаша Декорација

DEN 1386.00

Неодамнешно

Това е достапна

Категорија : Вино очила/гроздобер коктел-чаши.Материјал : стакло.Капацитет : 300 ml/170 мл.Стил : Европски стил.Боја : зелена, сина.Категорија : Вино очила/гроздобер коктел glasses Material : glass Capacity : 300 ml/170 ml Style : Европската style Color : зелена, blue Number : 2 BUC/многу.

Додатоци на производот

Pufferfish Коктел Чаша, Коктел Чаша Goblet Транспарентен Чаша за Мартини Чаша Персоналните Облик Porkfish Купот Неодамнешно
Pufferfish Коктел Чаша, Коктел Чаша Goblet Транспарентен Чаша за Мартини Чаша Персоналните Облик Porkfish Купот

На pufferfish форма е креативно и ново.Тоа е добра идеја да им даде на пријатели и роднини како подарок.На puffer

DEN 599.52
Кристал Мулти-боја Мартини Очила Коктел Чаша Сет од 6 Неодамнешно
Кристал Мулти-боја Мартини Очила Коктел Чаша Сет од 6

Европската Кристал Коктел Мартини Очила.Внимателно Устата Разнесени и Рака да ги Намали.Тоа Може да Бид

DEN 1199.76
SNOWFOX Елеганција Колекција Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Мартини и Маргарита Коктел Чаша, Сет од 2, Неодамнешно
SNOWFOX Елеганција Колекција Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Мартини и Маргарита Коктел Чаша, Сет од 2,

ПРЕМИУМ ИЗОЛАЦИЈА : се Направени од највисок квалитет на храна одделение од нерѓосувачки челик, овие ши

DEN 935.76
Stemless Мартини Очила Сет од 4 - Рака Разнесени Стакло Мартини Очила - Домот Коктел Очила за Бар, Мартини, Неодамнешно
Stemless Мартини Очила Сет од 4 - Рака Разнесени Стакло Мартини Очила - Домот Коктел Очила за Бар, Мартини,

✔ Еден Прекрасен Начин да им Служи на Вашиот парична Казна Пијам Ништо не може да го подигнете освежува

DEN 839.28
Вино Стакло Drinkware Стакло Пиво Купот Мартини Чаша Купот На Кристалните Чаши Виски Мартини Чаша Првенство Неодамнешно
Мартини Очила Сет од 12, Трајни, Обновливи & Тешко Пластични Мартини Очила, Drinkware Сет за Бар, Партии, Мартини Неодамнешно
Erich Emmenegger Керамички Jester Мартини Чаша - Омилени Оркестарот Продавница Неодамнешно
Erich Emmenegger Керамички Jester Мартини Чаша - Омилени Оркестарот Продавница

Дизајниран од страна на уметникот Erich Emmenegger, ова мартини чаша од Jester линија е забавно, фанки и модерен!Со

DEN 1620.24
Tooters Промоции Tooters Промоции Пластични Мартини Чаша, 6 Чаши Неодамнешно
Tooters Промоции Tooters Промоции Пластични Мартини Чаша, 6 Чаши

10 мл капацитет.Не заканува опасност од кршење.Јасно акрилик изгледа како стакло 10 унца акрилна пластик

DEN 336.00
YY Stemless Мартини Очила со Чилер - Домот Коктел Чаша со Cavier Серверот Сад - Убава Бар Мартини Чаша Подарок Неодамнешно
YY Stemless Мартини Очила со Чилер - Домот Коктел Чаша со Cavier Серверот Сад - Убава Бар Мартини Чаша Подарок

????ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ СУВА МАРТИНИ ИЛИ COSMO СТУД ПОДОЛГО со премиум мартини очила, кои се уникатен мраз сад.

DEN 477.60
CGUOPI Коктел-Чаши, 2 парчиња/Коктел Чаша-200ml Креативни Птица Дизајн Коктел Стакло во Собата,Пијат Специфични Неодамнешно
Fdit 200ml Shatterproof Нерѓосувачки Челик Мартини Пехари за Обновливи 304 од не ' Рѓосувачки Челик Маргарита Неодамнешно
Fdit 200ml Shatterproof Нерѓосувачки Челик Мартини Пехари за Обновливи 304 од не ' Рѓосувачки Челик Маргарита

Тоа е совршен бар апаратот со исклучителна изработка, убава дизајн и мазни линии.Погоден за црвено вино,

DEN 604.56
Fineline Мали Tinis, 2 мл. - 120/Cs (12 x 10), Не се Применливи Неодамнешно
Fineline Мали Tinis, 2 мл. - 120/Cs (12 x 10), Не се Применливи

Уникатен и sharpe дизајн.Без проблеми расчистување.Премиум квалитет пластика.Објектот Тежина : 4.4 lb.Уникат

DEN 1370.40
Гроздобер Кристал Шампањ Купе Очила | Сет од 6 | 4-5 оз Класичен Коктел Стакло - Мартини, Менхетен, Cosmopolitan, Неодамнешно
Гроздобер Кристал Шампањ Купе Очила | Сет од 6 | 4-5 оз Класичен Коктел Стакло - Мартини, Менхетен, Cosmopolitan,

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА – исклучиво облик за шампањ и класични коктели како што Мартини, Менхетен, Cosmopolitan, из

DEN 1439.76