X-DREE M4x6mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Torx Безбедност Рамна Глава Анти Кражба Завртки 50pcs(M4x6mm 304 Tornillos antirrobo де cabeza plana de seguridad Torx de seguridad де acero inoxidable 50pcs

X-DREE M4x6mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Torx Безбедност Рамна Глава Анти Кражба Завртки 50pcs(M4x6mm 304

DEN 235.68

Неодамнешно

Това е достапна

Вкупна Големина : 6mm х 8мм/0.24" x 0.3"(L*Главата.Кол); Име На Производ : Torx Анти Кражба Завртка.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 41g.Пакет Содржина : 50(+/-2%)компјутери x Torx Анти Кражба Завртки; Torx Главата Тип : T20. Главната Боја : Сребро Тон; Конец Големина : M4/0.16"(Кол)(Боја на директорот : Tono plateado; Tamaño rosca de : M4 / 0.16' '(Диа).Тема на Теренот : 0.7 мм(Пасо де rosca : 0.7 мм.M4x6mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Torx Безбедност Рамна Глава Анти Кражба Завртки 50pcs Tamper Доказ за Безбедност Torx Машина Завртки.Посебни драјвери се бара за инсталација и отстранување на Security сврзувачки елементи.Овие сврзувачки елементи се направени од високо отпорни на корозија на 304 нерѓосувачки челик што ги прави и двете подесувате и временските отпорни.Анти Кражба Машина Завртки се обезбеди повисоко ниво на безбедност за вас со своите вози дизајн, кој го спречува отстранување со нормален завртка возачи.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Опис на Spanish M4x6mm 304 Tornillos antirrobo де cabeza plana de seguridad Torx de seguridad де acero inoxidable 50pcs Tamaño вкупно : 6 mm x 8 mm / 0,24' 'x 0,3' '(L * Главата.Кол); Nombre del producto : Tornillo antirrobo Torx Material : acero inoxidable 304; peso : 41 g Contenido del paquete : 50 (+/- 2%) PC x Tornillo antirrobo Torx; Tipo де cabeza Torx : T20 Color директорот : Tono plateado; Tamaño rosca de : M4 / 0.16' '(Диа)Пасо де rosca : 0.7 мм.

Додатоци на производот

Про Бамбус Кујна 2 парчиња М5 20mm Машки Провира Ротирачки Knob Прилагодливи Палецот Лост Завртка Црна/Црвена Неодамнешно
10-24x1 MS35190 Воена Филипс Стан 82 Степен | Машина Завртка | Целосно Навој | Груб Навој | Челик | Кадмиум Неодамнешно
10-24x1 MS35190 Воена Филипс Стан 82 Степен | Машина Завртка | Целосно Навој | Груб Навој | Челик | Кадмиум

Станот 82° Филипс.Машина Завртка.Груб Навој.Тестиран и Сертифициран за Воени Стандарди.Челик / Кадмиум

DEN 12095.76
X-DREE M6x12mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Копчето Главата Torx Безбедност Подесувате Доказ Завртки 30pcs(M6x12mm Неодамнешно
X-DREE M6x12mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Копчето Главата Torx Безбедност Подесувате Доказ Завртки 30pcs(M6x12mm

Вкупна Големина : 15mm x 10.5 mm / 0.6" x 0.4"(L*Главата.Кол); Име На Производ : Копчето Главата Torx Завртка.Материјал : 3

DEN 318.72
6-32 x 1/2 SEMS Завртки/Подели Заклучување за Миење/Филипс/Пан Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 5,000 Неодамнешно
6-32 x 1/2 SEMS Завртки/Подели Заклучување за Миење/Филипс/Пан Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 5,000

Пан Филипс Сплит Lockwasher.SEMS / Машина Завртки.Произведен да ASME B18.13 димензии.Целосно Навој.Машина Завртка 18

DEN 17927.76
GYETAGCV Завртка 1/5/10/25pcs М2 М3 М4 M5 M6 М8 GB818-85 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Пан Круг Неодамнешно
GYETAGCV Завртка 1/5/10/25pcs М2 М3 М4 M5 M6 М8 GB818-85 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Пан Круг

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Голе

DEN 556.80
(25pcs) DIN 912 M20X290 Хексагонални Socket Head Кап Завртки А2 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД Неодамнешно
(25pcs) DIN 912 M20X290 Хексагонални Socket Head Кап Завртки А2 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД

Бродови Директно од Европа со 34 ден испорака до САД Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волум

DEN 2042.40
OUMIFA Завртка 5/50pcs М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Неодамнешно
OUMIFA Завртка 5/50pcs М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот

На шрафовите не се лесно да се оштети, се посилни, и да имаме подолг живот.Тема дизајн е усвоен за да се на

DEN 1850.40
На Hillman Група 941 Месинг Рамна Глава Дупчиња Машина Завртка, 12-24 x 2-Инчен, 20-Пакет Неодамнешно
На Hillman Група 941 Месинг Рамна Глава Дупчиња Машина Завртка, 12-24 x 2-Инчен, 20-Пакет

Земја На Потекло : Кина.Пакет должина : 1.25".Пакет Ширина : 2.5".Пакет Висина : 1.43".Опис на производот Машина з

DEN 374.88
(2500pcs) 3/8-16 X 1-1/2 Подесувате-Отпорни Машина Завртки со Рамна Глава Хексадецимален Штекер Pin во, Вклучува Неодамнешно
(2500pcs) 3/8-16 X 1-1/2 Подесувате-Отпорни Машина Завртки со Рамна Глава Хексадецимален Штекер Pin во, Вклучува

3 / 816 X 11 / 2 Машина Навртки и Вметнете Малку.Станот Countersunk Head.Хексадецимален Штекер Pin Диск.Легиран Челик.П

DEN 1262.40
(2500pcs) 10-24 Х 1 Безбедност Машина Завртки Копчето Главата Torx Pin Нерѓосувачки Челик Бродови СЛОБОДНИ Неодамнешно
(2500pcs) 10-24 Х 1 Безбедност Машина Завртки Копчето Главата Torx Pin Нерѓосувачки Челик Бродови СЛОБОДНИ

#1024 X 1 Машина Завртки.Копчето Главата 6Лобус Pin Вози Torx Бренд 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесувате Отп

DEN 20586.48
6-32 1 x 3/4 Машина Завртки/Дупчиња/Круг Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 3,000 компјутери) Неодамнешно
6-32 1 x 3/4 Машина Завртки/Дупчиња/Круг Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 3,000 компјутери)

Круг Дупчиња.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој 188 Нерѓосувачки Челик.Права ме

DEN 12647.76
X-DREE М4 4mm High Speed Челик Машина Завртка Тема Метрички Допрете(Macho rosca de métrica rosca de acero де Неодамнешно
X-DREE М4 4mm High Speed Челик Машина Завртка Тема Метрички Допрете(Macho rosca de métrica rosca de acero де

Име на производ : Машина Screw Tap;Навој Дијаметар : 4mm(М4).Плоштад Главата Големина : 3 x 3мм / 0.12" x 0.12" (L*W);ударна

DEN 189.60
На Hillman Група 7671 Круг Главата Комбо Машина Завртка со Лешник, 8-32-Инчен x 1-Инчен, 10-Пакет Неодамнешно Најдобра цена
На Hillman Група 7671 Круг Главата Комбо Машина Завртка со Лешник, 8-32-Инчен x 1-Инчен, 10-Пакет

Машина Завртки Се Користи Со Ореви Или Зезнав Директно Во Навој Receptacle Да Се Зацврсти Метални Делови Зае

DEN 117.36
Најлон 6/6 Машина Завртка, Обична Заврши, Црна, Fillister Главата, Филипс Диск, ги Исполнува ASTM D4066/ASTM Неодамнешно
Најлон 6/6 Машина Завртка, Обична Заврши, Црна, Fillister Главата, Филипс Диск, ги Исполнува ASTM D4066/ASTM

Најлон 6 / 6 дава отпор на триење, корозија, и многу хемикалии, е nonconductive, и е силна уште лесни пластика.Фили

DEN 104.64
EuisdanAA 8pcs М3 Метрички Навој 30мм Должина Рамна Глава Филипс Вози Титаниум Завртка(8 piezas М3 Rosca métrica Неодамнешно
EuisdanAA 8pcs М3 Метрички Навој 30мм Должина Рамна Глава Филипс Вози Титаниум Завртка(8 piezas М3 Rosca métrica

Име на производ : Титаниум Завртки; Пакет Содржина : 8pcs x Титаниум Завртки; Главна Боја : Сребро Сива.Матер

DEN 287.76