Чекор Завртка M3X12mm (4pcs) Z281

Чекор Завртка M3X12mm (4pcs) Z281

DEN 162.00

Неодамнешно

Това е достапна

Направени од Хоби Производи Меѓуна.; Хоби Производи Меѓуна.е сад врз основа на компанијата; делови се извори од Тајванските и Кинески производители.HPI Трки дел број Z281; UPC 944258952819. Овој објект работи со : HPI Електрични Brama 10 B, E10, Wheely Кралот 1/12. Обична црна челична конструкција.Филипс одморите вози insert (внеси).Дизајниран за употреба на HPI Nitro Мини 4 WD комплет.ВКЛУЧУВА : (2) Чекор Завртки СПЕЦИФИКАЦИИ : Дијаметар : 3мм Должина : 12mm.

Додатоци на производот

MroMax М8 x 25мм Машина Завртки Пан Филипс Крстот Главата на Завртката 304 од не ' Рѓосувачки Челик сврзувачки Неодамнешно
Рамни Навртки, Countersunk Завртка 50Pcs Стандард Дизајн А2‑70 за Конекција(M425) Неодамнешно
Рамни Навртки, Countersunk Завртка 50Pcs Стандард Дизајн А2‑70 за Конекција(M425)

Исклучителна Занает : Имајќи е преку црна galvanizing процес, овие countersunk е убава и сигурен...

DEN 201.36
X-DREE M3x20mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Тема Рамна Глава Torx Завртки сврзувачки елементи 50pcs(M3x20mm Неодамнешно
X-DREE M3x20mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Тема Рамна Глава Torx Завртки сврзувачки елементи 50pcs(M3x20mm

Вкупна Големина : 20 x 5.5 мм / 0.8" x 0.2"(L*Главата.Кол); Име На Производ : Рамна Глава Torx Завртка.Материјал : 304 од �

DEN 262.80
На Hillman Група 7671 Круг Главата Комбо Машина Завртка со Лешник, 8-32-Инчен x 1-Инчен, 10-Пакет Неодамнешно Најдобра цена
На Hillman Група 7671 Круг Главата Комбо Машина Завртка со Лешник, 8-32-Инчен x 1-Инчен, 10-Пакет

Машина Завртки Се Користи Со Ореви Или Зезнав Директно Во Навој Receptacle Да Се Зацврсти Метални Делови Зае�

DEN 117.36
X-DREE M6x12mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Копчето Главата Torx Безбедност Подесувате Доказ Завртки 30pcs(M6x12mm Неодамнешно
X-DREE M6x12mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Копчето Главата Torx Безбедност Подесувате Доказ Завртки 30pcs(M6x12mm

Вкупна Големина : 15mm x 10.5 mm / 0.6" x 0.4"(L*Главата.Кол); Име На Производ : Копчето Главата Torx Завртка.Материјал : 3

DEN 318.72
1/4-20 x 3/8 Груб Навој Машина Завртка Филипс Пан Главата Ниско Јаглероден Челик Црна Цинк Позлатен Pk 4000 Неодамнешно
1/4-20 x 3/8 Груб Навој Машина Завртка Филипс Пан Главата Ниско Јаглероден Челик Црна Цинк Позлатен Pk 4000

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

DEN 2212.80
X-DREE М4 4mm High Speed Челик Машина Завртка Тема Метрички Допрете(Macho rosca de métrica rosca de acero де Неодамнешно
X-DREE М4 4mm High Speed Челик Машина Завртка Тема Метрички Допрете(Macho rosca de métrica rosca de acero де

Име на производ : Машина Screw Tap;Навој Дијаметар : 4mm(М4).Плоштад Главата Големина : 3 x 3мм / 0.12" x 0.12" (L*W);ударна

DEN 189.60
Филипс Рамна Глава на Машина Завртка 18-8 од не ' Рѓосувачки Челик - 2/56 x 3/16 Количина-1,000 Неодамнешно
Филипс Рамна Глава на Машина Завртка 18-8 од не ' Рѓосувачки Челик - 2/56 x 3/16 Количина-1,000

Филипс Рамна Глава на Машина Завртки функција countersunk head за конечен апликацијата каде што fastener работи ра�

DEN 538.80
X-DREE M3x8mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Torx се Вози Тип на Навој Сребрен Тон 40pcs(M3x8mm 304 Неодамнешно
X-DREE M3x8mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Torx се Вози Тип на Навој Сребрен Тон 40pcs(M3x8mm 304

Име на производ : Torx со Рамна Глава Завртки; Пакет Содржина : 40pcs x Torx со Рамна Глава Завртки; Главна Боја : �

DEN 196.56
X-DREE M4x6mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Torx Безбедност Рамна Глава Анти Кражба Завртки 50pcs(M4x6mm 304 Неодамнешно
X-DREE M4x6mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Torx Безбедност Рамна Глава Анти Кражба Завртки 50pcs(M4x6mm 304

Вкупна Големина : 6mm х 8мм / 0.24" x 0.3"(L*Главата.Кол); Име На Производ : Torx Анти Кражба Завртка.Материјал : 304 од �

DEN 235.68
(2000pcs) 5/16-18 X 2-1/2, Машински Завртки, Пан Главата, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Неодамнешно
(2000pcs) 5/16-18 X 2-1/2, Машински Завртки, Пан Главата, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8),

5 / 16"18 X 21 / 2".Машина Завртки, Пан Главата, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 5 / 16"18 X 21 / 2", Надворешно Навој сврзувачки

DEN 2186.40
Филипс Овална Глава на Машина Завртка 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 1/4-20 x 5 Количина-1,000 Неодамнешно
Филипс Овална Глава на Машина Завртка 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 1/4-20 x 5 Количина-1,000

Филипс Овална Глава на Машина Завртки функција покрена декоративни главата, со countersunk дното и тркалезна

DEN 1732.80
18-8 Нерѓосувачки Челик Машина Завртка, Обична Заврши, Круг Главата, Дупчиња Диск, ги Исполнува ASME B18.6.3, Неодамнешно
18-8 Нерѓосувачки Челик Машина Завртка, Обична Заврши, Круг Главата, Дупчиња Диск, ги Исполнува ASME B18.6.3,

188 нерѓосувачки челик обезбедува добра отпорност на корозија и сила.Дупчиња диск има линеарна слот за у�

DEN 141.12
EuisdanAA 8pcs М3 Метрички Навој 30мм Должина Рамна Глава Филипс Вози Титаниум Завртка(8 piezas М3 Rosca métrica Неодамнешно
EuisdanAA 8pcs М3 Метрички Навој 30мм Должина Рамна Глава Филипс Вози Титаниум Завртка(8 piezas М3 Rosca métrica

Име на производ : Титаниум Завртки; Пакет Содржина : 8pcs x Титаниум Завртки; Главна Боја : Сребро Сива.Матер

DEN 287.76
X-DREE M8x16mm Метал Обратна Тема Хексадецимален Завртки Главата Црна за Машина за Сечење 4pcs(Cabeza де tornillo Неодамнешно
X-DREE M8x16mm Метал Обратна Тема Хексадецимален Завртки Главата Црна за Машина за Сечење 4pcs(Cabeza де tornillo

На реверсот навој завртки ќе биде вградена во спротивни страни.На шрафовите нема да дојде лабава како п�

DEN 208.80
Вулкан Харт 00-723369 Завртка 1/4-20 X 1/2 TRUS/Ph Неодамнешно
Вулкан Харт 00-723369 Завртка 1/4-20 X 1/2 TRUS/Ph

Вистински ОЕМ замена дел.Вулкан Харт има години искуство во комерцијални foodservice индустрија и обезбедув�

DEN 264.48
18-8 Нерѓосувачки Челик Машина Завртка, Обична Заврши, Vented, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 8mm Должина, М5-0.8 Неодамнешно
18-8 Нерѓосувачки Челик Машина Завртка, Обична Заврши, Vented, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 8mm Должина, М5-0.8

188 нерѓосувачки челик обезбедува добра отпорност на корозија и сила.Дупчиња диск има линеарна слот за у�

DEN 128.16
Yinpecly 5pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик М8 x 10мм Машина Завртки Пан Филипс Крстот Главата на Завртката Неодамнешно
Yinpecly 5pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик М8 x 10мм Машина Завртки Пан Филипс Крстот Главата на Завртката

【ПАКЕТ СОДРЖИНА】 5pcs x Пан Крстот Главата на Завртката 【ГОЛЕМИНА】 Модел : М8 x 10мм; Завртка Должина : 10мм

DEN 155.76
OUMIFA Завртка 5/50pcs М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Неодамнешно
OUMIFA Завртка 5/50pcs М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот

На шрафовите не се лесно да се оштети, се посилни, и да имаме подолг живот.Тема дизајн е усвоен за да се на

DEN 1850.40
10-32 x 3/4 Машина Завртки/Филипс/Рамна Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик/Црна Оксид (Картон: 3,000 компјутери) Неодамнешно
10-32 x 3/4 Машина Завртки/Филипс/Рамна Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик/Црна Оксид (Картон: 3,000 компјутери)

Станот 82° Филипс.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој.Челик Црна Оксид над 188 Нер�

DEN 14615.76
Премиер-Линија 9121768 Машина Завртки, Метрички, Рамна Глава, Филипс Диск, М8-1.25 X 40MM, Одделение А2-70 Неодамнешно
Премиер-Линија 9121768 Машина Завртки, Метрички, Рамна Глава, Филипс Диск, М8-1.25 X 40MM, Одделение А2-70

Големина : М81.25 X 40ММ.Рамна Глава, Филипс Диск.Користење со ореви или preнавој дупки на ист дијаметар & нишк�

DEN 699.84
Тешко да се Најде Fastener 014973174255 Филипс Пан Машина Завртки, 10-32 x 2, Парче-12 Неодамнешно Најдобра цена
Тешко да се Најде Fastener 014973174255 Филипс Пан Машина Завртки, 10-32 x 2, Парче-12

Дијаметар : #10 Должина : 2 инчи.Материјал : Челик.Крај : Црна.Глава Стил : pan (Филипс).Ние акции широк спектар

DEN 166.56
X-DREE М5 x 100mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Crosshead Филипс Пан Главата Завртки Гром 30pcs(М5 x 100 mm Неодамнешно
X-DREE М5 x 100mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Crosshead Филипс Пан Главата Завртки Гром 30pcs(М5 x 100 mm

Глава Стил : Тркалезна / Пан Главата; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Пакет Содржина : 30(+ / 2%) x Филипс

DEN 652.80
8-32 x 1/2 Дупчиња Овална Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 2500 Неодамнешно
8-32 x 1/2 Дупчиња Овална Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 2500

Глава Висина : 0.152".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.164".Теми По Инч (TPI) : 32 Груб или парична Казна Те�

DEN 2044.80
Најлон 6/6 Машина Завртка, Обична Заврши, Црна, Fillister Главата, Филипс Диск, ги Исполнува ASTM D4066/ASTM Неодамнешно
Најлон 6/6 Машина Завртка, Обична Заврши, Црна, Fillister Главата, Филипс Диск, ги Исполнува ASTM D4066/ASTM

Најлон 6 / 6 дава отпор на триење, корозија, и многу хемикалии, е nonconductive, и е силна уште лесни пластика.Фили

DEN 104.64
Полу-автоматско Ограничување Машина Пневматски Завртка Ограничување Уред Шише Запечатување Капа Нарезници Машина Неодамнешно