Yinpecly 5pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик М8 x 10мм Машина Завртки Пан Филипс Крстот Главата на Завртката сврзувачки елементи Завртки Сребро Сива

Yinpecly 5pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик М8 x 10мм Машина Завртки Пан Филипс Крстот Главата на Завртката

DEN 155.76

Неодамнешно

Това е достапна

【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 5pcs x Пан Крстот Главата на Завртката. 【ГОЛЕМИНА】- Модел : М8 x 10мм; Завртка Должина : 10мм / 0.39"; Теренот : 1.25 mm / 0.05"; Завртка Главата Кол : 16mm / 0.63"; Шапка Дебелина : 6mm / 0.24". 【КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ】- Пан глава на машина завртки, Филипс диск.Метрички машина завртки за универзална употреба. 【МАТЕРИЈАЛ】- Направени на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал, Passivation Заврши, силни и издржливи.Исто така има добра отпорност на корозија и не е лесно да ' рѓа. 【АПЛИКАЦИЈА】- Широко се користи во правец на енергија индустрија, воздушната индустрија, канцелариска опрема индустрија, петрохемиската индустрија, електроника индустрија, комуникација индустрија, бродоградба индустрија, заштита на животната средина машини, итн.Yinpecly Филипс Машина Screw Description : 1. 304 од не ' Рѓосувачки челик пан крстот главата на завртката се користи интензивно, каде што се зацврсти е потребно.2. Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.3. Широко се користи во индустријата за мебел, ветерна енергија индустрија, воздушната индустрија, канцелариска опрема индустрија, петрохемиската индустрија, електроника индустрија, комуникација индустрија, бродоградба индустрија, заштита на животната средина машини, итн.Спецификација : Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Color : Сребро Gray Screw Ритам Тип : Филипс Cross Model : М8 x 10mm Screw Должина : 10мм / 0.39"Навој на Главата Кол : 16mm / 0.63"на Теренот : 1.25 mm / 0.05"Шапка Дебелина : 6mm / 0.24"Пакет Содржина : 5pcs x Машина Завртки.

Додатоци на производот

6-32 x 1/2 SEMS Завртки/Подели Заклучување за Миење/Филипс/Пан Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 5,000 Неодамнешно
6-32 x 1/2 SEMS Завртки/Подели Заклучување за Миење/Филипс/Пан Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 5,000

Пан Филипс Сплит Lockwasher.SEMS / Машина Завртки.Произведен да ASME B18.13 димензии.Целосно Навој.Машина Завртка 18

DEN 17927.76
8-32 x 1 Машина Завртки/Филипс/Овална / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 4,000 компјутери) Неодамнешно
8-32 x 1 Машина Завртки/Филипс/Овална / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 4,000 компјутери)

Овална Филипс.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој 188 Нерѓосувачки Челик.Права м�

DEN 11159.76
8-32 x 1/4 Машина Завртки/Комбо/Пан Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 5,000 парчиња) Неодамнешно
8-32 x 1/4 Машина Завртки/Комбо/Пан Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 5,000 парчиња)

Пан Комбинација.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој 188 Нерѓосувачки Челик.Права

DEN 11975.76
X-DREE M4x6mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Torx Безбедност Рамна Глава Анти Кражба Завртки 50pcs(M4x6mm 304 Неодамнешно
X-DREE M4x6mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Torx Безбедност Рамна Глава Анти Кражба Завртки 50pcs(M4x6mm 304

Вкупна Големина : 6mm х 8мм / 0.24" x 0.3"(L*Главата.Кол); Име На Производ : Torx Анти Кражба Завртка.Материјал : 304 од �

DEN 235.68
X-DREE M3x20mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Тема Рамна Глава Torx Завртки сврзувачки елементи 50pcs(M3x20mm Неодамнешно
X-DREE M3x20mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Тема Рамна Глава Torx Завртки сврзувачки елементи 50pcs(M3x20mm

Вкупна Големина : 20 x 5.5 мм / 0.8" x 0.2"(L*Главата.Кол); Име На Производ : Рамна Глава Torx Завртка.Материјал : 304 од �

DEN 262.80
6-32 1 x 3/4 Машина Завртки/Дупчиња/Круг Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 3,000 компјутери) Неодамнешно
6-32 1 x 3/4 Машина Завртки/Дупчиња/Круг Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 3,000 компјутери)

Круг Дупчиња.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој 188 Нерѓосувачки Челик.Права ме�

DEN 12647.76
X-DREE М2.5x12mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Torx Анти Кражба Машина Завртки 50pcs(La máquina Неодамнешно
X-DREE М2.5x12mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Torx Анти Кражба Машина Завртки 50pcs(La máquina

Вкупна Големина : 12mm x 4.6 mm / 0.47" x 0.18"(L*Главата.Кол); Име На Производ : Torx Анти Кражба Завртка.Материјал : 304 од

DEN 222.24
(1000pcs) 1/4-20X2 MS35206 Воена Филипс Пан Машина Завртка Кадмиум II Неодамнешно
(1000pcs) 1/4-20X2 MS35206 Воена Филипс Пан Машина Завртка Кадмиум II

Волумен Цена Крши Достапни.Контакт Aspen Сврзувачки Елементи 1 / 420 X 2 Пан Главата; Филипс Диск.Челик Жолта �

DEN 1089.60
Рамни Навртки, Countersunk Завртка 50Pcs Стандард Дизајн А2‑70 за Конекција(M425) Неодамнешно
Рамни Навртки, Countersunk Завртка 50Pcs Стандард Дизајн А2‑70 за Конекција(M425)

Исклучителна Занает : Имајќи е преку црна galvanizing процес, овие countersunk е убава и сигурен 50 Pcs во 1 Сет : Постој

DEN 201.36
EuisdanAA 8pcs М3 Метрички Навој 30мм Должина Рамна Глава Филипс Вози Титаниум Завртка(8 piezas М3 Rosca métrica Неодамнешно
EuisdanAA 8pcs М3 Метрички Навој 30мм Должина Рамна Глава Филипс Вози Титаниум Завртка(8 piezas М3 Rosca métrica

Име на производ : Титаниум Завртки; Пакет Содржина : 8pcs x Титаниум Завртки; Главна Боја : Сребро Сива.Матер

DEN 287.76
10-24x1 MS35190 Воена Филипс Стан 82 Степен | Машина Завртка | Целосно Навој | Груб Навој | Челик | Кадмиум Неодамнешно
10-24x1 MS35190 Воена Филипс Стан 82 Степен | Машина Завртка | Целосно Навој | Груб Навој | Челик | Кадмиум

Станот 82° Филипс.Машина Завртка.Груб Навој.Тестиран и Сертифициран за Воени Стандарди.Челик / Кадмиум �

DEN 12095.76
(2500pcs) 10-24 Х 1 Безбедност Машина Завртки Копчето Главата Torx Pin Нерѓосувачки Челик Бродови СЛОБОДНИ Неодамнешно
(2500pcs) 10-24 Х 1 Безбедност Машина Завртки Копчето Главата Torx Pin Нерѓосувачки Челик Бродови СЛОБОДНИ

#1024 X 1 Машина Завртки.Копчето Главата 6Лобус Pin Вози Torx Бренд 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесувате Отп

DEN 20586.48
Mifty Завртка 10/50pcs 2-56 4-40 6-32 8-32 10-24 12-24 Груб Навој 304 од не 'Рѓосувачки Челик Крстот Неодамнешно
Mifty Завртка 10/50pcs 2-56 4-40 6-32 8-32 10-24 12-24 Груб Навој 304 од не 'Рѓосувачки Челик Крстот

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност.Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Г

DEN 820.80
На Hillman Група 7671 Круг Главата Комбо Машина Завртка со Лешник, 8-32-Инчен x 1-Инчен, 10-Пакет Неодамнешно Најдобра цена
На Hillman Група 7671 Круг Главата Комбо Машина Завртка со Лешник, 8-32-Инчен x 1-Инчен, 10-Пакет

Машина Завртки Се Користи Со Ореви Или Зезнав Директно Во Навој Receptacle Да Се Зацврсти Метални Делови Зае�

DEN 117.36
uxcell М2.5x8mm Навој Најлон Филипс Крстот Пан Глава на Машина Завртки Завртки Црна 10Pcs Неодамнешно
uxcell М2.5x8mm Навој Најлон Филипс Крстот Пан Глава на Машина Завртки Завртки Црна 10Pcs

Модел : М2.5x8mm; Теренот : 0.45 mm / 0.018" Навој на Главата Кол : 4.3 mm / 0.17"; Завртка Должина : 8mm / 0.32".Пакет Содржина

DEN 160.56
18-8 Нерѓосувачки Челик Машина Завртка, Обична Заврши, Vented, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 8mm Должина, М5-0.8 Неодамнешно
18-8 Нерѓосувачки Челик Машина Завртка, Обична Заврши, Vented, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 8mm Должина, М5-0.8

188 нерѓосувачки челик обезбедува добра отпорност на корозија и сила.Дупчиња диск има линеарна слот за у�

DEN 128.16
OUMIFA Завртка 5/50pcs М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Неодамнешно
OUMIFA Завртка 5/50pcs М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот

На шрафовите не се лесно да се оштети, се посилни, и да имаме подолг живот.Тема дизајн е усвоен за да се на

DEN 1850.40
10-24 x 1 Решетка Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 50 Неодамнешно
10-24 x 1 Решетка Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 50

Глава Висина : 0.118".Навој Дијаметар : 0.190".Теми По Инч (TPI) : 24 Груб или парична Казна Тема : ГРУБ.Тема Покриен�

DEN 357.60
Филипс Рамна Глава на Машина Завртка 18-8 од не ' Рѓосувачки Челик - 2/56 x 3/16 Количина-1,000 Неодамнешно
Филипс Рамна Глава на Машина Завртка 18-8 од не ' Рѓосувачки Челик - 2/56 x 3/16 Количина-1,000

Филипс Рамна Глава на Машина Завртки функција countersunk head за конечен апликацијата каде што fastener работи ра�

DEN 538.80
(2000pcs) 5/16-18 X 2-1/2, Машински Завртки, Пан Главата, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Неодамнешно
(2000pcs) 5/16-18 X 2-1/2, Машински Завртки, Пан Главата, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8),

5 / 16"18 X 21 / 2".Машина Завртки, Пан Главата, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 5 / 16"18 X 21 / 2", Надворешно Навој сврзувачки

DEN 2186.40
Torx w/Pin Подесувате Доказ за Безбедност Т-55 Копчето Кап Завртки 18-8 од не ' Рѓосувачки Челик - 1/2-13 x Неодамнешно
Torx w/Pin Подесувате Доказ за Безбедност Т-55 Копчето Кап Завртки 18-8 од не ' Рѓосувачки Челик - 1/2-13 x

Torx стилизирана, ѕвезда вози копчето шефот за безбедност на машина завртки во овој избор имаат дополните

DEN 1185.60