Floractive Професионални W Две Plex Прогресивна Боја Заштита Straightener 1L + Совршен Blonder Шампон 300ml + Совршен Blonder Маска 300ml и Косата Lab Pro Масло

Floractive Професионални W Две Plex Прогресивна Боја Заштита Straightener 1L + Совршен Blonder Шампон 300ml

DEN 4536.00

Неодамнешно

Това е достапна

W Две Plex (За руса коса) Збогатени со Ojon Масло, кое во комбинација со Plex Технолошки Систем, подобрување на апсорпција на хидратација, помагање во реконструкција на губење на влакната, резултира во прав, сјајна и frizz-слободен коса.Моќна акција на виолетова пигмент nanoparticles го неутрализира несакани нијанси на руса коса.Постапката трае околу 2-4 часа и трае 2-3 месеци.Совршен Blonder Шампон е означен да се стандардизираат боја на сива и руса коса, постепено неутрализирање на жолтеникаво сјај, санација и лекување на давање третман на жици.На Ресторативна Совршен Blonder Маска беше развиен за лекување, негуваат и да ги отстрани yellowing на бело, руса и обоени конец, оставајќи ги здрава и се грижи за.Косата тип : Било.ЧЕКОР ПО ЧЕКОР : 1 - се Тресат шише. 2 - Применуваат на производот на секој косата насоки, се дистрибуираат со помош на глоба заб чешел од корените да завршува. 3 - Нека производ акт за 60 минути 4 - Мокра коса, (не ги отстрани сите на производот). 5 - Сува на косата со фен.Нема потреба да се четка. 6 - Применуваат зацврстување железо, во зависност од структурата и бојата на косата се намали температурата на 180-190 C, направи тест во мал дел во прв план. 7 - Миење на косата со Совршен Blonder шампон и Совршен Blonder Маска 8 - Сува коса повторно со фен.

Додатоци на производот

Argan Масло Маска за Коса, Keratin Длабинско Кондиционирање на Косата Маска за Негување на Лекување Мека Мазна Неодамнешно
Франк Провостот Париз Експерт Репарација Професионални Маска за Оштетена Коса, 400 ml Неодамнешно
Франк Провостот Париз Експерт Репарација Професионални Маска за Оштетена Коса, 400 ml

Мека и крем текстура.Носи мазна ефект.Тоа поправки на косата без мерење надолу.Храна и мекост.Професион�

DEN 162.96
Косата Мазнење Маска за Коса Detoxifying Маска за Коса Advanced Молекуларна Коса Treatmen се Опорави Содржи Неодамнешно
Косата Мазнење Маска за Коса Detoxifying Маска за Коса Advanced Молекуларна Коса Treatmen се Опорави Содржи

Премногу третман од честите стил, и да посети салон штети на нашата коса, и години на штета може да биде т

DEN 287.76
Френк Тело Кофеин Косата Маска | Негување и Природни Состојки За Реставрација на Коса За Сува Оштетена Коса Неодамнешно Најдобра цена
Hing 26 Инчи Портокал Црвено Долго Свилен Директно Синтетички Чипка Пред Перика за Црни Жени Секојдневно Cosplay Неодамнешно
Garnier Fructis Негување Банана Коса Храна, 3-во-1 Маска за Сува Коса, ја Храни и Дава на Косата Повеќе Нежност, Неодамнешно
Garnier Fructis Негување Банана Коса Храна, 3-во-1 Маска за Сува Коса, ја Храни и Дава на Косата Повеќе Нежност,

Маската била специјално развиена за сува коса, која треба интензивна нега.Збогатен со банана да се даде

DEN 263.76
Магичен Маска, Протеини за Губење на Коса, Маска за Коса, Мека Коса, Маска за Негување на Косата со Маска за Неодамнешно
[THERAPISPA] Длабоко Хранлива Маска за Коса, Урбани Влажност на Косата Третман - Certified Professional, 8 Неодамнешно
[THERAPISPA] Длабоко Хранлива Маска за Коса, Урбани Влажност на Косата Третман - Certified Professional, 8

Ги зајакнува и smoothes косата влакна.Формулиран со ретки состојки како што се Macadamia Семе на Нафта.Остава ко�

DEN 432.00
Боење на Косата Маска (Махагони)- Поправки и Бои - 300 Ml/Природни & Органски. Неодамнешно
Боење на Косата Маска (Махагони)- Поправки и Бои - 300 Ml/Природни & Органски.

Ја храни и додава сјај.Хена се Извлече и Пченица Микроб Масло.Restructures, омекнува и moisturises.Се препорачува за

DEN 419.76
Regen Repolarizador Tratamiento Intensivo Reparador Capilar Extremo Nutre Hidrata | Repolarizer Рене Chardon Неодамнешно
Regen Repolarizador Tratamiento Intensivo Reparador Capilar Extremo Nutre Hidrata | Repolarizer Рене Chardon

Единица брои тип : Fl Мл.ЕЛ TRATAMIENTO INTENSIVO REPARADOR CAPILAR EXTREMO, es un tratamiento repolarizador, един ingredientes y extractos naturales став nutrir, h

DEN 431.28
Поставете A04 Panpuri Скалпот Detox Појаснување на Косата Балсам Двојно Т Коса Суштината 30ml Природни DHL Неодамнешно
Поставете A04 Panpuri Скалпот Detox Појаснување на Косата Балсам Двојно Т Коса Суштината 30ml Природни DHL

✔ Оваа група се вклучени со : Panpuri Скалпот Detox Појаснување на Косата Балсам ✔ Двојно Т Коса Суштината 30ml �

DEN 1493.28
Дозволете Ми да Се Biorestore Моќ Маска Течни Маска 240ml / 8.1 fl.оз Неодамнешно
Дозволете Ми да Се Biorestore Моќ Маска Течни Маска 240ml / 8.1 fl.оз

Biorestore Моќ Маска е течност која промени во маска во контакт со вода.Нејзините итна акција промовира хидр�

DEN 1120.80
Argan Масло Маска за Коса - Длабоко клима уред Сулфат Слободни за Сува или Оштетена Коса со Јојоба Јадрото Неодамнешно
Argan Масло Маска за Коса - Длабоко клима уред Сулфат Слободни за Сува или Оштетена Коса со Јојоба Јадрото

ЈА ОБНОВУВА КОСАТА КРШЕЊЕ СО ДЛАБОКО СРЕДСТВОТО ЗА СМЕКНУВАЊЕ НА КОСАТА.Поправки и го зајакнува слаба, �

DEN 310.80
Професионални Keratin Косата Маска Направена во САД - Храна Третман за Коса Поправка и Убавина - Биотин Колаген Неодамнешно
Ampro Про Styl Јасно Мраз Протеини Гел 6 оз,Пакет на 6 Неодамнешно
Ampro Про Styl Јасно Мраз Протеини Гел 6 оз,Пакет на 6

Протеини стил гел.Ултра задржете.Додава тело и сјај.Немрсна и не ќе им шушка.Алкохолслободни и не се тес�

DEN 479.76
Шу Uemura Muroto Обем Лесен за Нега Третман Унисекс Masque 6 мл Неодамнешно
Шу Uemura Muroto Обем Лесен за Нега Третман Унисекс Masque 6 мл

Тоа помага во одржување на испитување и движење.Нејзиното создавање сјајна, lustroдопир.Зајакнува тенка к�

DEN 1174.32