ЗЛАТНА МАНГО Возрасни Крпа Пелена Перат Џеб Nappy Покрие Прилагодливи Обновливи Пелена Крпа Возрасни Џеб Nappy Половината Големина 25-53in 3 Бои Сива

ЗЛАТНА МАНГО Возрасни Крпа Пелена Перат Џеб Nappy Покрие Прилагодливи Обновливи Пелена Крпа Возрасни Џеб Nappy

DEN 360.00

Неодамнешно

Това е достапна

ОБНОВЛИВИ:Обична крпа, многу удобно, се повторува за перење многу пати, економска издржливост.ВОДА ДОКАЗ:100% водоотпорни, со голема влага апсорпција, а нема несакани истекување загриженост.ПРИЛАГОДЛИВИ КОПЧИЊА:на копчињата На половината и предната страна на nappy е лесно да се прилагоди на големината.ДИШЕ:Својата дише поставата нема да предизвика nappy осип и чеша.Лесен за користење и брзо сушење.ЗА ЛУЃЕТО:Погоден за стари, хендикепирани, бремена жена и други возрасни лица кои имаат проблеми со движење.Оваа возрасни nappy е направен од високо квалитетни материјали, без хемиски состав, безбедно и удобно.Содржи мека памучна внатрешна обвивка за да се избегне истекување и да се зголеми комфорот.Нејзините Водоотпорен и дише поставата нема да предизвика nappy осип и чеша.На копчињата на половината и предната страна на nappy е лесно да се прилагоди на големината, можете да го прилагодите според вашите барања.Карактеристики : 1. Обична крпа, многу удобно, еднократно, се повторува за перење стотици пати, економска издржливост. 2. 100% водоотпорни, со голема влага апсорпција, а нема несакани истекување загриженост. 3. На копчињата на половината и предната страна на nappy е лесно да се прилагоди на големината. 4. Лесен за употреба, супер меки и удобни, и брзо сушење. 5. Нејзините Водоотпорен и дише поставата нема да предизвика nappy осип и чеша. 6. Погоден за стари, хендикепирани, бремена жена и други возрасни лица кои имаат проблеми со движење. 7. Гумени бендот е додадена на назад за да го направи поудобен и одговара.Спецификација : Предмет Тип : Возрасни Џеб Nappy Материјал : Полиестер + Водоотпорен Обложени Ткаенина Боја : Темно Сина, Светло Сина, Сива (Изборен) Пакет Тежина : Околу.160g Големина : Половината големина 65-135cm/25-53in Панталони поставата големина 30-40cm/12-15in Пакет се Вклучуваат : 1 x Возрасни Џеб Nappy.

Item Type: Adult Pocket Nappy
Material: Polyester + Waterproof Coated Cloth
Color: Dark Blue, Light Blue, Grey (Optional)
Package Weight: Approx.160g
Size: Waist size 65-135cm/25-53in Pants lining size 30-40cm/12-15in
Package Include:
1 x Adult Pocket Nappy :

Додатоци на производот

3dRose Светло Око Срце Сакам да Се биде Preschooler - Лице Опфаќа (fc_105786_3) Неодамнешно
3dRose Светло Око Срце Сакам да Се биде Preschooler - Лице Опфаќа (fc_105786_3)

Димензии (во инчи) : 6.3 L x 4.0 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

DEN 191.76
ZHONGJI Обичај Табличка Рамки Алуминиум Материјал Покритие за Автомобил Лиценца Плочата се Покрива со 4 Дупки Неодамнешно
На Crème Продавница Корејски Нега На Кожата | Навремено Воин Мазнење Hydrogel Челото Печ Pack 3 Неодамнешно
На Crème Продавница Корејски Нега На Кожата | Навремено Воин Мазнење Hydrogel Челото Печ Pack 3

Борбата оние фини линии и брчки со нашите враќање на челото печ.Зелениот чај се бори против слободните р

DEN 124.80
applestore Спиење Око Маска Прилагодливи Рака Двојно Двострано Свила 921cm Стилски Slim-line Soft Неодамнешно
applestore Спиење Око Маска Прилагодливи Рака Двојно Двострано Свила 921cm Стилски Slim-line Soft

Двојно Двострано 100% Свила Спиење Маска.рака мие во студена вода.нуди целосна удобност, без било каков пр

DEN 503.76
Ќе бидат Твое НАС Држави Лиценца Плоча Текст Име на Слика Фото DIY Персоналните Печатени Сопствени Авто Ознака Неодамнешно
WBSNDB 4 Дупка Обичај Табличка Декоративен Поклопец Суета Ознака Алуминиум Автомобил Додатоци Новина Гроздобер Неодамнешно
Чарли Банана Бебе Премиум Крпа Пелена Систем, Обновливи и Перат, 1 Пелена и 2 Инсерти, Една Големина Неодамнешно
Чарли Банана Бебе Премиум Крпа Пелена Систем, Обновливи и Перат, 1 Пелена и 2 Инсерти, Една Големина

Памук обвивка.Мека : Нашата 'Потпис' Мекост Доаѓа Од Премиум Памук Поставата, На Работ На Работ, За Да Се З

DEN 647.76
MILISTEN Бебе Крпа Пелени Водоотпорен Перат Обновливи Џеб Пелени за Бебето Девојки и Момчиња Млади Деца Сина Неодамнешно
3dRose Danita Delimont - Апстракти - Шарени Калеидоскоп Темни Очи се Соочуваат со Маски (fm_343004_2) Неодамнешно
3dRose Danita Delimont - Апстракти - Шарени Калеидоскоп Темни Очи се Соочуваат со Маски (fm_343004_2)

Димензии (во инчи) : 6.7 L x 4.3 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

DEN 1960.80
Ќе бидат Твое Табличка Покрие Персоналните Сопствени Било кој Текст - Метал Печатени Авто Камион Автомобил Неодамнешно
ЧИСТА и Природни Мртвото Море Кал Маска НЕМА СОСТОЈКИ, ДОДАДЕ, 5-Минутна маска - Третман на Акни, Blackhead Неодамнешно Најдобра цена
ЧИСТА и Природни Мртвото Море Кал Маска НЕМА СОСТОЈКИ, ДОДАДЕ, 5-Минутна маска - Третман на Акни, Blackhead

100% ЧИСТА МРТВОТО МОРЕ КАЛ за Разлика од другите Кал маска производи на пазарот, нашата лице маски се 100%

DEN 311.28
Професионален Избор Просек Коњ Тиркизна Удобност Одговара Lycra Летаат Маска Мрежа Уши Неодамнешно
Професионален Избор Просек Коњ Тиркизна Удобност Одговара Lycra Летаат Маска Мрежа Уши

Lycra Материјал Низ (Освен Уши и Очи).Mesh Околу Очите и Ушите.Се вклопува Како Ракавица.Обврзувачки Околу Ра

DEN 2212.80
EcoAble 3-Pack Бамбус Памук Prefold Инсерти за Инконтиненција Крпа Пелена Опфаќа Младински/Teen/Возрасни (3-Pack, Неодамнешно
EcoAble 3-Pack Бамбус Памук Prefold Инсерти за Инконтиненција Крпа Пелена Опфаќа Младински/Teen/Возрасни (3-Pack,

МЛАДИНСКИ / TEEN / ВОЗРАСНИ ГОЛЕМИНИ : Бамбус Памук Prefolds се компатибилни со Eco Able крпа големина пелени пок

DEN 557.28
3dRose Современа Црна и Бела Око Lash Шема - Маски за Лице (fm_342199_2) Неодамнешно
3dRose Современа Црна и Бела Око Lash Шема - Маски за Лице (fm_342199_2)

Димензии (во инчи) : 6.7 L x 4.3 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

DEN 191.76
3dRose Danita Delimont - Апстракти - Шарени Калеидоскоп Темни Очи се Соочуваат со Маски (fm_343004_3) Неодамнешно
3dRose Danita Delimont - Апстракти - Шарени Калеидоскоп Темни Очи се Соочуваат со Маски (fm_343004_3)

Димензии (во инчи) : 6.3 L x 4.0 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

DEN 191.76