MSI B450 Игри Плус МАКС scheda Madre Presa НА4 ATX AMD B450

MSI B450 Игри Плус МАКС scheda Madre Presa НА4 ATX AMD B450

DEN 3102.72

Неодамнешно

Това е достапна

64 GB Двојна DDR4-SDRAM.ATX форма фактор.Port : 2 x USB2.0, 2 x USB3.2 Генералот Тип 1-А, 1 x USB3.2 Генералот 2 Тип-А, 1 x USB3.2 Генералот 2 Тип-В, 1 x Ethernet LAN (RJ-45), 1 x PS/2, 1 x HDMI, 1 x DVI-D. Чипсет : AMD B450. Поддржани од страна на 3 години производители гаранција.

Додатоци на производот

Waveshare PL2303 USB Модул да USB UART Конвертор Одбор (Микро) TXD/RXD/LED диоди UART Интерфејс VCC 5V/3.3 Неодамнешно
Waveshare PL2303 USB Модул да USB UART Конвертор Одбор (Микро) TXD/RXD/LED диоди UART Интерфејс VCC 5V/3.3

PL2303 TA одборот (најновата уред, компатибилен со PL2303 HXA).Поддржува windows XP / 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11 3 моќта на владата : 5 V

DEN 239.76
Десктоп MainboardFit за Asus TUF Игри Десктоп Компјутер матична Плоча B450M ПРО S Компјутер Плоча со Комплет Неодамнешно
Десктоп MainboardFit за Asus TUF Игри Десктоп Компјутер матична Плоча B450M ПРО S Компјутер Плоча со Комплет

Совршен натпревар : совршена замена и инсталација, висококвалитетни компоненти.Основни подобрување на

DEN 23303.76
2GB Меморија Надградба за EliteGroup (ECS) H77H2-М4 Плоча DDR3 PC3-12800 1600 MHz Не-ECC DIMM RAM меморија Неодамнешно
2GB Меморија Надградба за EliteGroup (ECS) H77H2-М4 Плоча DDR3 PC3-12800 1600 MHz Не-ECC DIMM RAM меморија

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC312800 1600 MHz DDR3.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB PC312800 24

DEN 1351.20
ASRock AMD A520 Штекер НА4 Микро ATX DDR4-Плоча SDRAM Неодамнешно
ASRock AMD A520 Штекер НА4 Микро ATX DDR4-Плоча SDRAM

Поддржува до 64 GB dualканал DDR4SDRAM меморија.Микро ATX форма фактор.Портови : 1 x Етернет LAN RJ45, 1 x HDMI, 4 x USB3.2 Генера

DEN 1782.24
Sparepart: Леново Planar 256MB, 41W1006 Неодамнешно
Sparepart: Леново Planar 256MB, 41W1006

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 4799.76
SUPERMICRO КОМПЈУТЕР Supermicro Компјутер Mbd-X9drh-Ifnv-О X9drh-Ако-Nv (Стандард Малопродажната Pack) Неодамнешно
SUPERMICRO КОМПЈУТЕР Supermicro Компјутер Mbd-X9drh-Ifnv-О X9drh-Ако-Nv (Стандард Малопродажната Pack)

Квалитет на производот од страна на SUPERMICRO КОМПЈУТЕР.Квалитет на производот од страна на SUPERMICRO КОМПЈУТЕ�

DEN 5279.76
Supermicro X9DRT-IBQF Плоча Неодамнешно
Supermicro X9DRT-IBQF Плоча

Supermicro X9 DRTIBQF матична Плоча.Главни Карактеристики 1 Двоен приклучок R (LGA 2011) поддржува Intel Xeon processor E52600 2...

DEN 21568.08
Графичкиот процесор Рударство Екипаж Целосен Комплет Систем за Рудар ETH Ethereum,6 графичкиот процесор Рудар Неодамнешно
2GB Меморија Надградба за Asus A85 Плоча A85XM-А DDR3 PC3-12800 1600 MHz Не-ECC DIMM RAM меморија (ДЕЛА-БРЗ Неодамнешно
2GB Меморија Надградба за Asus A85 Плоча A85XM-А DDR3 PC3-12800 1600 MHz Не-ECC DIMM RAM меморија (ДЕЛА-БРЗ

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC312800 1600 MHz DDR3.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB PC312800 24

DEN 311.76
2GB Меморија Надградба за ASRock Плоча 890G Extreme3 DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија Неодамнешно
2GB Меморија Надградба за ASRock Плоча 890G Extreme3 DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC310600 DDR3 1333 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB PC310600 24

DEN 239.76
MSI H410M-PRO ProSeries Плоча (mATX, 10 Генерација Intel Core, LGA 1200 Приклучок, DDR4, M. 2 Слот, USB 3.2 Неодамнешно
MSI H410M-PRO ProSeries Плоча (mATX, 10 Генерација Intel Core, LGA 1200 Приклучок, DDR4, M. 2 Слот, USB 3.2

Поддржува 10 Генерација Intel Core / Celeron Pentium процесори за LGA 1200 штекер.Поддржува DDR4 Меморија, до 2933 MHz.DDR4 Потт�

DEN 2639.76
MSI H110M-ПРО М2 Плоча Неодамнешно
MSI H110M-ПРО М2 Плоча

Поддржува 6 Генерација Intel Core / Pentium / Celeron процесори за LGA 1151 штекер.Поддржува DDR4 2133 MHz до 32 GB.Realtek ALC887 Аудио �

DEN 1833.60
MKIOPNM Десктоп Плоча Одговара за Gigabyte GA-MA78GM-DS2HP MA78GM-DS2HP 780G Штекер AM2 DDR2 ATX Плоча Неодамнешно
MKIOPNM Десктоп Плоча Одговара за Gigabyte GA-MA78GM-DS2HP MA78GM-DS2HP 780G Штекер AM2 DDR2 ATX Плоча

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в�

DEN 1132.80
делови-брз 8GB Меморија за Tyan Компјутери Плоча S7063 DDR3 PC3-14900 1866 MHz ECC Регистрирани DIMM RAM меморија Неодамнешно
делови-брз 8GB Меморија за Tyan Компјутери Плоча S7063 DDR3 PC3-14900 1866 MHz ECC Регистрирани DIMM RAM меморија

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 718.32
Мобилен Телефон Екран Филм,Калено Стакло Филм Со Чистење на Хартија,UltraThin Стакло 9H Цврстина Екран Филм,Полн Неодамнешно
AMD Штекер AM2+ Opteron 1352 2.1 GHz OS1352WBJ4BGH Процесор 4GB RAM Десктоп Плоча P957K 0P957K CN-0P957K за Неодамнешно
AMD Штекер AM2+ Opteron 1352 2.1 GHz OS1352WBJ4BGH Процесор 4GB RAM Десктоп Плоча P957K 0P957K CN-0P957K за

AMD Штекер AM2+ Opteron 1352 2.1 GHz OS1352 WBJ4 BGH Процесор 4 GB RAM Десктоп Плоча P957 K 0 P957 K CN0 P957 K за Dell Power Edge T105 Серија.Дел Бро

DEN 1799.76
HEYLULU X79M-S2.0 Компјутер матична Плоча DDR3x4 Мемориски Слотови SATA2.0 NVME М. 2 PCI-E 4X Gigabit Адаптивни Неодамнешно
HEYLULU X79M-S2.0 Компјутер матична Плоча DDR3x4 Мемориски Слотови SATA2.0 NVME М. 2 PCI-E 4X Gigabit Адаптивни

❀ Четириканал слот за мемориска : поддржува 64 G меморија капацитет да ги задоволи вашите потреби за моде

DEN 2858.16
ItalyNest Компјутер матична Плоча Одговара за Gigabyte GA-EP43T-UD3L Плоча EP43T-UD3L P43 LGA 775 DDR3 16G Неодамнешно
ItalyNest Компјутер матична Плоча Одговара за Gigabyte GA-EP43T-UD3L Плоча EP43T-UD3L P43 LGA 775 DDR3 16G

Совршен натпревар : Според оригиналниот модел дизајн, совршена замена, инсталација, висококвалитетни к�

DEN 2076.00