MSI H110M-ПРО М2 Плоча

MSI H110M-ПРО М2 Плоча

DEN 1833.60

Неодамнешно

Това е достапна

Поддржува 6 Генерација Intel Core/Pentium/Celeron процесори за LGA 1151 штекер.Поддржува DDR4 2133 MHz до 32 GB.Realtek ALC887 Аудио Кодек Чипсет.Intel I219-V Gigabit LAN.Воена Класа 4 Компоненти.ПРО Серија плочи се вклопуваат во било кој КОМПЈУТЕР.Квалитетот можете да им верувате со врвни перформанси и паметен бизнис решенија се клучните аспекти на овие плочи.Направат вашиот живот полесно и да се зголеми вашиот бизнис со супер стабилен, сигурен и траен ПРО Серија плочи.

Додатоци на производот

Intel Класичен Dh61cr Десктоп Матична Плоча - Intel H61 Express Чипсет - Неодамнешно
Intel Класичен Dh61cr Десктоп Матична Плоча - Intel H61 Express Чипсет -

Попаметни Перформанси И Лесна Визуелно Искуство, Сега Се е Можно Со Intel Десктоп Одбор Dh61cr Базирани На Intel

DEN 3088.32
MSI H410M-PRO ProSeries Плоча (mATX, 10 Генерација Intel Core, LGA 1200 Приклучок, DDR4, M. 2 Слот, USB 3.2 Неодамнешно
MSI H410M-PRO ProSeries Плоча (mATX, 10 Генерација Intel Core, LGA 1200 Приклучок, DDR4, M. 2 Слот, USB 3.2

Поддржува 10 Генерација Intel Core / Celeron Pentium процесори за LGA 1200 штекер.Поддржува DDR4 Меморија, до 2933 MHz.DDR4 Потт�

DEN 2639.76
Bcatips 1050TI Графичка Картичка DDR5 Десктоп Графичка Картичка Компјутерски Компоненти Независност Компјутерска Неодамнешно
Мобилен Телефон Екран Филм,Калено Стакло Филм Со Чистење на Хартија,UltraThin Стакло 9H Цврстина Екран Филм,Полн Неодамнешно
2GB Меморија Надградба за Gigabyte GA-Z87X-UD5H Плоча DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија Неодамнешно
2GB Меморија Надградба за Gigabyte GA-Z87X-UD5H Плоча DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC310600 DDR3 1333 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот...

DEN 239.76
Aexit ADXL345 3Axis Компјутерски Компоненти Забрзување на Гравитацијата Навалите Модул за AVR Плочи РАКА MCU Неодамнешно
Aexit ADXL345 3Axis Компјутерски Компоненти Забрзување на Гравитацијата Навалите Модул за AVR Плочи РАКА MCU

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Електрични parts.Net Тежина : 3g; Пакет Содржина : 1 x Гравитацијата На�

DEN 2042.40
NZXT N7 Z490 - N7-Z49XT-B1 - Intel Z490 Чипсет (Поддржува 10 Генерација Процесори) - ATX Игри матична Плоча Неодамнешно
NZXT N7 Z490 - N7-Z49XT-B1 - Intel Z490 Чипсет (Поддржува 10 Генерација Процесори) - ATX Игри матична Плоча

SMART КОНТРОЛИ : На N7 Z490 вклучува клучните карактеристики од нашиот RGB и Фан Контролер, дозволувајќи им на и

DEN 3168.24
2GB Меморија Надградба за ASROCK Плоча H81M-HDS DDR3 PC3-12800 1600 MHz Не-ECC DIMM RAM меморија (ДЕЛА-БРЗ Неодамнешно
2GB Меморија Надградба за ASROCK Плоча H81M-HDS DDR3 PC3-12800 1600 MHz Не-ECC DIMM RAM меморија (ДЕЛА-БРЗ

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC312800 1600 MHz DDR3.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот...

DEN 311.76
2GB Меморија Надградба за EliteGroup (ECS) H77H2-М4 Плоча DDR3 PC3-12800 1600 MHz Не-ECC DIMM RAM меморија Неодамнешно
2GB Меморија Надградба за EliteGroup (ECS) H77H2-М4 Плоча DDR3 PC3-12800 1600 MHz Не-ECC DIMM RAM меморија

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC312800 1600 MHz DDR3.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB PC312800 24

DEN 1351.20
JYHF Компјутер матична Плоча Одговара за Asrock Taichi Крајната Десктоп 1151 Плоча Z390 Штекер LGA1151 DDR4 Неодамнешно
JYHF Компјутер матична Плоча Одговара за Asrock Taichi Крајната Десктоп 1151 Плоча Z390 Штекер LGA1151 DDR4

Мал во големина, лесно да го инсталирате, нема други посебни барања,производот е лесен за употреба и ви�

DEN 4296.00
ASRock AMD A520 Штекер НА4 Микро ATX DDR4-Плоча SDRAM Неодамнешно
ASRock AMD A520 Штекер НА4 Микро ATX DDR4-Плоча SDRAM

Поддржува до 64 GB dualканал DDR4SDRAM меморија.Микро ATX форма фактор.Портови : 1 x Етернет LAN RJ45, 1 x HDMI, 4 x USB3.2 Генера

DEN 1782.24
Графичкиот процесор Рударство Екипаж Целосен Комплет Систем за Рудар ETH Ethereum,6 графичкиот процесор Рудар Неодамнешно
A-Tech 4GB (2 x 2GB) RAM меморија за ASUS матична Плоча A78L USB3 | DDR3 1333MHz DIMM PC3-10600 240-Pin-от Неодамнешно
A-Tech 4GB (2 x 2GB) RAM меморија за ASUS матична Плоча A78L USB3 | DDR3 1333MHz DIMM PC3-10600 240-Pin-от

4 GB (2 стапчиња од 2 GB) DDR3 1333 MHz PC310600 Ram меморија Мемориски Модули 1.5 V 240Pinот НеECC Unbuffered DIMM (НеECC UDIMM).Дизајниран

DEN 1228.80
GIGABYTE Z390 UD (LGA 1151 (300 Серија) Intel Z390 SATA 6Gb/s ATX матична Плоча Intel за Cryptocurrency Рударство Неодамнешно
GIGABYTE Z390 UD (LGA 1151 (300 Серија) Intel Z390 SATA 6Gb/s ATX матична Плоча Intel за Cryptocurrency Рударство

Поддржува 9ти и 8ми Intel Core процесори.Dual channel НеECC Unbuffered DDR4, 4 DIMMs.Нови 10+2 Фази дигитален PWM дизајн.NVME PCIe Gen3 x4 221

DEN 1149.60
Supermicro X9DRT-IBQF Плоча Неодамнешно
Supermicro X9DRT-IBQF Плоча

Supermicro X9 DRTIBQF матична Плоча.Главни Карактеристики 1 Двоен приклучок R (LGA 2011) поддржува Intel Xeon processor E52600 2...

DEN 21568.08
Десктоп MainboardFit за Asus TUF Игри Десктоп Компјутер матична Плоча B450M ПРО S Компјутер Плоча со Комплет Неодамнешно
Десктоп MainboardFit за Asus TUF Игри Десктоп Компјутер матична Плоча B450M ПРО S Компјутер Плоча со Комплет

Совршен натпревар : совршена замена и инсталација, висококвалитетни компоненти.Основни подобрување на

DEN 23303.76
ASUS РОГ STRIX Z490-F ИГРИ LGA 1200 (Intel 10 Генерација) Intel Z490 SATA 6Gb/s ATX матична Плоча Intel (12+2 Неодамнешно
ASUS РОГ STRIX Z490-F ИГРИ LGA 1200 (Intel 10 Генерација) Intel Z490 SATA 6Gb/s ATX матична Плоча Intel (12+2

Intel LGA 1200 грло : Дизајнирани да се ослободи максимум перформанси на 10тата Генерација на Intel Core процесори.Р

DEN 8896.08
ItalyNest Компјутер матична Плоча Одговара за Gigabyte GA-EP43T-UD3L Плоча EP43T-UD3L P43 LGA 775 DDR3 16G Неодамнешно
ItalyNest Компјутер матична Плоча Одговара за Gigabyte GA-EP43T-UD3L Плоча EP43T-UD3L P43 LGA 775 DDR3 16G

Совршен натпревар : Според оригиналниот модел дизајн, совршена замена, инсталација, висококвалитетни к�

DEN 2076.00
XHHZ ОДГОВАРА за ASUS Z270 Maximus IX Код РОГ M9C Десктоп Плоча Играч Земја Плоча(Големина на:A) Неодамнешно
XHHZ ОДГОВАРА за ASUS Z270 Maximus IX Код РОГ M9C Десктоп Плоча Играч Земја Плоча(Големина на:A)

Основни надградба : Усвојување на висококвалитетни дизајн и оптимизирани за напојување дизајн за поддр

DEN 3359.76
LSNH BTC Рударство Плоча BTC-S37, 8 графичкиот процесор PCIE 16X Видео Картичка Слотови DDR3 Меморија Интегрирани, Неодамнешно
LSNH BTC Рударство Плоча BTC-S37, 8 графичкиот процесор PCIE 16X Видео Картичка Слотови DDR3 Меморија Интегрирани,

[Рударската машина плоча] BTCS37 рударската машина плоча е плоча ПРОЦЕСОРОТ група специјално дизајнирани �

DEN 1644.00
2GB Меморија за Intel DG43NB Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM Не-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ Бренд) Неодамнешно
2GB Меморија за Intel DG43NB Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM Не-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ Бренд)

2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC26400 800 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC26400 800 MHz 1.8 v 240 pin

DEN 239.76
ВНАТРЕШЕН Platinum 2TB NVMe М. 2 2280 SSD + Intel Core i7-10700K Десктоп Процесор со MSI Z490-ПРО ProSeries Неодамнешно
ВНАТРЕШЕН Platinum 2TB NVMe М. 2 2280 SSD + Intel Core i7-10700K Десктоп Процесор со MSI Z490-ПРО ProSeries

Intel Core i710700 K Десктоп Процесор 8 Јадра 16 Теми; 3.80 GHz до 5.1 GHz Турбо Отклучен; 16 MB Intel Smart Cache; Intel UHD Графика 630; 125 W

DEN 16775.76
Supermicro F627R3-F73 Barebone Систем - 4U Рек-mountable - Intel C602 Чипсет - Приклучок Р LGA-2011 - 2 x Процесор Неодамнешно
Supermicro F627R3-F73 Barebone Систем - 4U Рек-mountable - Intel C602 Чипсет - Приклучок Р LGA-2011 - 2 x Процесор

Supermicro SYSF627 R3F73 Super Server.Specifications Mfr Дел Број : SYSF627 R3F73 Motherboard : Супер X9 DRFF7 Processors по Јазол : Dual LGA2011 Supports Intel Xeon E5260

DEN 2164.80
MKIOPNM Десктоп Плоча Одговара за Gigabyte GA-MA78GM-DS2HP MA78GM-DS2HP 780G Штекер AM2 DDR2 ATX Плоча Неодамнешно
MKIOPNM Десктоп Плоча Одговара за Gigabyte GA-MA78GM-DS2HP MA78GM-DS2HP 780G Штекер AM2 DDR2 ATX Плоча

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в�

DEN 1132.80
2GB Меморија Надградба за Foxconn Кино II Делукс Плоча DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија Неодамнешно
2GB Меморија Надградба за Foxconn Кино II Делукс Плоча DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC310600 DDR3 1333 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB PC310600 24

DEN 239.76
ASUS Tuff Марко 2 Intel X299 ATX DDR4-Плоча SDRAM Неодамнешно
ASUS Tuff Марко 2 Intel X299 ATX DDR4-Плоча SDRAM

128 GB DDR4SDRAM.ATX форма фактор.Порти : 4 x USB2.0, 4 x USB3.0 (3.1 Генералот 1) ТипА, 2 x USB 3.1 (3.1 Генералот 2), 1 x Ethernet LAN (RJ45), 1 x PS

DEN 9599.76