MSI Мини-ITX DDR3 2600 LGA 1150 Плочи Z97I Игри ACK

MSI Мини-ITX DDR3 2600 LGA 1150 Плочи Z97I Игри ACK

DEN 2965.92

Неодамнешно

Това е достапна

Чашката LGA 1150 да го поддржува и Интел 4-то и 5-то Генерација на Core/ Pentium/ Celeron процесори.Intel Z97 чипсет.Мини-ITX. 1 PCI-E x16 3.0. 2 HDMI и 1 Display Port. 1 М 2 слот за SSD.Убиец Double Shot Про.Звук Blaster Кино 2. MSI Z97 I ИГРИ ACK : Штекер LGA 1150, Intel Z97, SATA 6 Gb/s, USB 3.0, 1 PCI-E x16 3.0, 1 М 2 слот за SSD, 2 HDMI, 1 Display Port; Убиец E2205 Gigabit LAN, Убиец Безжична-AC 1525, Убиец Double Shot Про, Bluetooth 4.1, Мини-ITX матична Плоча.

Додатоци на производот

Cisco HWIC-16A на 16-Порта Асинхрони High-Speed WAN Картичка Неодамнешно Најдобра цена
Cisco HWIC-16A на 16-Порта Асинхрони High-Speed WAN Картичка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2460.00 4037.52
2GB Меморија Надградба за матична Плоча MSI H61I-E35 (Б3) DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија Неодамнешно
2GB Меморија Надградба за матична Плоча MSI H61I-E35 (Б3) DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC310600 DDR3 1333 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот...

DEN 239.76
Intel Xeon E5-2450V2 - 2.5 Ghz - 8-Core - 16 Теми - 20 Mb Cache - Lga1356 Грло - За Proliant Dl360e Gen8, Dl360e Неодамнешно
Intel Xeon E5-2450V2 - 2.5 Ghz - 8-Core - 16 Теми - 20 Mb Cache - Lga1356 Грло - За Proliant Dl360e Gen8, Dl360e

Компјутерски Компоненти.Процесори.Intel Xeon E52450v2 2.5 GHz 8core 16 теми 20 MB cache LGA1356 Грло за Pro Liant DL360e Gen8, DL360e Gen8 Ба

DEN 3720.00
HXHN X99 Плоча 4 Канали LGA2011-3 со Двојна М. 2 NVME Слот за Поддршка на Четири Канал DDR4 ECC RAM меморија Неодамнешно
HXHN X99 Плоча 4 Канали LGA2011-3 со Двојна М. 2 NVME Слот за Поддршка на Четири Канал DDR4 ECC RAM меморија

се создаде aural сцена која црпи што подлабоко во акција.Автоматски систем заширок подесување, обезбедува

DEN 1096.80
2GB Меморија за Gigabyte GA-73VM-S2 Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM Не-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ Неодамнешно
2GB Меморија за Gigabyte GA-73VM-S2 Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM Не-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ

2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC26400 800 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC26400 800 MHz 1.8 v 240 pin

DEN 239.76
ВНАТРЕШЕН Platinum 2TB NVMe М. 2 2280 SSD + Intel Core i7-10700K Десктоп Процесор со MSI Z490-ПРО ProSeries Неодамнешно
ВНАТРЕШЕН Platinum 2TB NVMe М. 2 2280 SSD + Intel Core i7-10700K Десктоп Процесор со MSI Z490-ПРО ProSeries

Intel Core i710700 K Десктоп Процесор 8 Јадра 16 Теми; 3.80 GHz до 5.1 GHz Турбо Отклучен; 16 MB Intel Smart Cache; Intel UHD Графика 630; 125 W

DEN 16775.76
делови-брз 8GB Меморија за Tyan Компјутери Плоча S7063 DDR3 PC3-14900 1866 MHz ECC Регистрирани DIMM RAM меморија Неодамнешно
делови-брз 8GB Меморија за Tyan Компјутери Плоча S7063 DDR3 PC3-14900 1866 MHz ECC Регистрирани DIMM RAM меморија

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 718.32
Aexit ADXL345 3Axis Компјутерски Компоненти Забрзување на Гравитацијата Навалите Модул за AVR Плочи РАКА MCU Неодамнешно
Aexit ADXL345 3Axis Компјутерски Компоненти Забрзување на Гравитацијата Навалите Модул за AVR Плочи РАКА MCU

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Електрични parts.Net Тежина : 3g; Пакет Содржина : 1 x Гравитацијата На�

DEN 2042.40
MB/ Компатибилен со Asus ДИВЕЕЊЕ V ЕКСТРЕМНИ LGA2011-V3 DDR4 3300(К В.)/3000(К В.)/2800(К В.)/2666(К В.)/2400(К Неодамнешно
MB/ Компатибилен со Asus ДИВЕЕЊЕ V ЕКСТРЕМНИ LGA2011-V3 DDR4 3300(К В.)/3000(К В.)/2800(К В.)/2666(К В.)/2400(К

EATX, Intel X99 Express Чипсет, 8 x DDR4 DIMM, РОГ Supreme FX, 4 x PCI Express x16 (x16), 1 x PCI Express x16 (x4), 1 x PCI Express x1, Gigabit LAN,, WiFi 802.11 a / b / g / n / ac,

DEN 11972.64
AMD Штекер AM2+ Opteron 1352 2.1 GHz OS1352WBJ4BGH Процесор 4GB RAM Десктоп Плоча P957K 0P957K CN-0P957K за Неодамнешно
AMD Штекер AM2+ Opteron 1352 2.1 GHz OS1352WBJ4BGH Процесор 4GB RAM Десктоп Плоча P957K 0P957K CN-0P957K за

AMD Штекер AM2+ Opteron 1352 2.1 GHz OS1352 WBJ4 BGH Процесор 4 GB RAM Десктоп Плоча P957 K 0 P957 K CN0 P957 K за Dell Power Edge T105 Серија.Дел Бро

DEN 1799.76
2GB Меморија Надградба за EliteGroup (ECS) P55H-А2 Плоча DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија Неодамнешно
2GB Меморија Надградба за EliteGroup (ECS) P55H-А2 Плоча DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC310600 DDR3 1333 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB PC310600 24

DEN 239.76
2GB Меморија за Gigabyte GA-8I945GMMFY-RH Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM НЕ-ECC RAM меморија НАДГРАДБА (ДЕЛА-БРЗ Неодамнешно
2GB Меморија за Gigabyte GA-8I945GMMFY-RH Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM НЕ-ECC RAM меморија НАДГРАДБА (ДЕЛА-БРЗ

2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC26400 800 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC26400 800 MHz 1.8 v 240 pin

DEN 239.76
Графичкиот процесор Рударство Екипаж Целосен Комплет Систем за Рудар ETH Ethereum,6 графичкиот процесор Рудар Неодамнешно
2GB Меморија за Intel DG43NB Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM Не-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ Бренд) Неодамнешно
2GB Меморија за Intel DG43NB Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM Не-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ Бренд)

2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC26400 800 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC26400 800 MHz 1.8 v 240 pin

DEN 239.76
JYHF Компјутер матична Плоча Одговара за Asrock Taichi Крајната Десктоп 1151 Плоча Z390 Штекер LGA1151 DDR4 Неодамнешно
JYHF Компјутер матична Плоча Одговара за Asrock Taichi Крајната Десктоп 1151 Плоча Z390 Штекер LGA1151 DDR4

Мал во големина, лесно да го инсталирате, нема други посебни барања,производот е лесен за употреба и ви�

DEN 4296.00
MSI Z87 MPOWER LGA 1150 Intel Z87 HDMI SATA 6Gb/s USB 3.0 ATX Екстремни ОК Предводник на Неодамнешно
MSI Z87 MPOWER LGA 1150 Intel Z87 HDMI SATA 6Gb/s USB 3.0 ATX Екстремни ОК Предводник на

На MSI Z87 MPOWER плоча е опремена со сите потребни карактеристики за да бидете сигурни дека ќе го добиете мак�

DEN 2399.76