MSI MEG X570S АЦЕ MAX Игри Плоча (ATX, AMD, Приклучок НА4. DDR4, PCIe 4, CFX, M. 2 Слотови, Wi-Fi 6E)

MSI MEG X570S АЦЕ MAX Игри Плоча (ATX, AMD, Приклучок НА4. DDR4, PCIe 4, CFX, M. 2 Слотови, Wi-Fi 6E)

DEN 10799.76

Неодамнешно

Това е достапна

Поддржува AMD Ryzen 5000 Серија, 5000 G-Серија, 4000 G-Серија, 3000 Серија, 3000 G-Серија, 2000 Серија и 2000 G-Серија десктоп процесори.Поддржува DDR4 Меморија, Dual Channel 5300(ОК) MHz+.Екстремни Моќ Дизајн : Директна 16+2+1 фази со 90 A Паметни Моќ Фаза и dual CPU моќ конектори за да се ослободи на максимална ефикасност.Четворни М. 2 Конектори : Одборот 4x М. 2 конектори за максималното складирање перформанси со Молња Генералот 4 решение.Премиум Термички Решение : Алуминиум Маска, VRM Топлина-цевка, 7 W/m K на топлинска влошки, двострано М. 2 Shield Frozr и MOSFET Baseplate.Со повеќе јадра' процесори, топлинска и енергија дизајн е повеќе важно да бидете сигурни дека го задржува температура пониска.MSI продолжен PWM heatsink и подобрени коло дизајн обезбедува дури и high-end ПРОЦЕСОРОТ да се кандидира во полна брзина со MSI матични плочи.Користење на 3-та Генерација Ryzen процесори, MSI X570 S плочи функција најновите Молња Генералот 4 М. 2, што е најбрзо на одборот за складирање решение на пазарот со до 64 Gb/s брзина на пренос. 2.5 Gbps LAN обезбедува неверојатна брзината на пренос на податоци побрзо отколку општи Gigabit LAN.Ова е премиум решение за барање на корисниците.

Додатоци на производот

2GB Меморија Надградба за Asus A85 Плоча A85XM-А DDR3 PC3-12800 1600 MHz Не-ECC DIMM RAM меморија (ДЕЛА-БРЗ Неодамнешно
2GB Меморија Надградба за Asus A85 Плоча A85XM-А DDR3 PC3-12800 1600 MHz Не-ECC DIMM RAM меморија (ДЕЛА-БРЗ

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC312800 1600 MHz DDR3.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB PC312800 24

DEN 311.76
Waveshare PL2303 USB Модул да USB UART Конвертор Одбор (Микро) TXD/RXD/LED диоди UART Интерфејс VCC 5V/3.3 Неодамнешно
Waveshare PL2303 USB Модул да USB UART Конвертор Одбор (Микро) TXD/RXD/LED диоди UART Интерфејс VCC 5V/3.3

PL2303 TA одборот (најновата уред, компатибилен со PL2303 HXA).Поддржува windows XP / 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11 3 моќта на владата : 5 V

DEN 239.76
MSI H110M-ПРО М2 Плоча Неодамнешно
MSI H110M-ПРО М2 Плоча

Поддржува 6 Генерација Intel Core / Pentium / Celeron процесори за LGA 1151 штекер.Поддржува DDR4 2133 MHz до 32 GB.Realtek ALC887 Аудио �

DEN 1833.60
2GB Меморија Надградба за матична Плоча MSI FM2-A85XMA-E35 DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија Неодамнешно
2GB Меморија Надградба за матична Плоча MSI FM2-A85XMA-E35 DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC310600 DDR3 1333 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB PC310600 24

DEN 239.76
Sparepart: Dell Плоча NBK U7700 TAA XT, Y043C Неодамнешно
Sparepart: Dell Плоча NBK U7700 TAA XT, Y043C

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 4799.76
Мобилен Телефон Екран Филм,Калено Стакло Филм Со Чистење на Хартија,UltraThin Стакло 9H Цврстина Екран Филм,Полн Неодамнешно
2GB Меморија за Gigabyte GA-73VM-S2 Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM Не-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ Неодамнешно
2GB Меморија за Gigabyte GA-73VM-S2 Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM Не-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ

2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC26400 800 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC26400 800 MHz 1.8 v 240 pin

DEN 239.76
2GB Меморија Надградба за матична Плоча MSI H61I-E35 (Б3) DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија Неодамнешно
2GB Меморија Надградба за матична Плоча MSI H61I-E35 (Б3) DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC310600 DDR3 1333 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот...

DEN 239.76
Supermicro DDR3 800 LGA 2011 Сервер Плоча X9DR3-LN4F+-O Неодамнешно
Supermicro DDR3 800 LGA 2011 Сервер Плоча X9DR3-LN4F+-O

ПРОЦЕСОР : Dual?LGA2011; Поддржува Intel Xeon E52600 Серијата Процесори; QPI до 8 GT / s.Чипсет : Intel C606 Меморија : 24x 240pin DDR31600

DEN 7172.64
HXHN X99 Плоча 4 Канали LGA2011-3 со Двојна М. 2 NVME Слот за Поддршка на Четири Канал DDR4 ECC RAM меморија Неодамнешно
HXHN X99 Плоча 4 Канали LGA2011-3 со Двојна М. 2 NVME Слот за Поддршка на Четири Канал DDR4 ECC RAM меморија

се создаде aural сцена која црпи што подлабоко во акција.Автоматски систем заширок подесување, обезбедува

DEN 1096.80
2GB Меморија за Intel DG43NB Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM Не-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ Бренд) Неодамнешно
2GB Меморија за Intel DG43NB Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM Не-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ Бренд)

2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC26400 800 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC26400 800 MHz 1.8 v 240 pin

DEN 239.76
Supermicro C7X99-КАНЦЕЛАРИЈА-F ATX Плоча Неодамнешно
Supermicro C7X99-КАНЦЕЛАРИЈА-F ATX Плоча

Бесплатен Превозот и 14 Дена Гаранција за враќање на Парите.Audio Real Tek ALC1150 7.1 high definition audio.Performance CPUIntel 4та ген

DEN 16072.32
2GB Меморија за Gigabyte GA-8I955X Про Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM НЕ-ECC RAM меморија НАДГРАДБА (ДЕЛА-БРЗ Неодамнешно
2GB Меморија за Gigabyte GA-8I955X Про Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM НЕ-ECC RAM меморија НАДГРАДБА (ДЕЛА-БРЗ

2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC26400 800 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC26400 800 MHz 1.8 v 240 pin

DEN 239.76
MSI H410M-PRO ProSeries Плоча (mATX, 10 Генерација Intel Core, LGA 1200 Приклучок, DDR4, M. 2 Слот, USB 3.2 Неодамнешно
MSI H410M-PRO ProSeries Плоча (mATX, 10 Генерација Intel Core, LGA 1200 Приклучок, DDR4, M. 2 Слот, USB 3.2

Поддржува 10 Генерација Intel Core / Celeron Pentium процесори за LGA 1200 штекер.Поддржува DDR4 Меморија, до 2933 MHz.DDR4 Потт�

DEN 2639.76
Sparepart: Леново Planar 256MB, 41W1006 Неодамнешно
Sparepart: Леново Planar 256MB, 41W1006

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 4799.76
2GB Меморија Надградба за ASRock Плоча 890G Extreme3 DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија Неодамнешно
2GB Меморија Надградба за ASRock Плоча 890G Extreme3 DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC310600 DDR3 1333 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB PC310600 24

DEN 239.76
Cisco HWIC-16A на 16-Порта Асинхрони High-Speed WAN Картичка Неодамнешно Најдобра цена
Cisco HWIC-16A на 16-Порта Асинхрони High-Speed WAN Картичка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2460.00 4037.52
2GB Меморија за Gigabyte GA-8I945GMMFY-RH Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM НЕ-ECC RAM меморија НАДГРАДБА (ДЕЛА-БРЗ Неодамнешно
2GB Меморија за Gigabyte GA-8I945GMMFY-RH Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM НЕ-ECC RAM меморија НАДГРАДБА (ДЕЛА-БРЗ

2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC26400 800 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC26400 800 MHz 1.8 v 240 pin

DEN 239.76
MSI Мини-ITX DDR3 2600 LGA 1150 Плочи Z97I Игри ACK Неодамнешно
MSI Мини-ITX DDR3 2600 LGA 1150 Плочи Z97I Игри ACK

Чашката LGA 1150 да го поддржува и Интел 4то и 5то Генерација на Core / Pentium / Celeron процесори.Intel Z97 чипсет.МиниITX 1

DEN 2965.92
MB/ Компатибилен со Asus ДИВЕЕЊЕ V ЕКСТРЕМНИ LGA2011-V3 DDR4 3300(К В.)/3000(К В.)/2800(К В.)/2666(К В.)/2400(К Неодамнешно
MB/ Компатибилен со Asus ДИВЕЕЊЕ V ЕКСТРЕМНИ LGA2011-V3 DDR4 3300(К В.)/3000(К В.)/2800(К В.)/2666(К В.)/2400(К

EATX, Intel X99 Express Чипсет, 8 x DDR4 DIMM, РОГ Supreme FX, 4 x PCI Express x16 (x16), 1 x PCI Express x16 (x4), 1 x PCI Express x1, Gigabit LAN,, WiFi 802.11 a / b / g / n / ac,

DEN 11972.64
Графичкиот процесор Рударство Екипаж Целосен Комплет Систем за Рудар ETH Ethereum,6 графичкиот процесор Рудар Неодамнешно