OMEX Мали Ротари Табела 2.3/4 Инчен - 70MM Хоризонтална & Вертикална Модел - фреза

OMEX Мали Ротари Табела 2.3/4 Инчен - 70MM Хоризонтална & Вертикална Модел - фреза

DEN 1271.76

Неодамнешно

Това е достапна

OMEX Мали Ротари Табела 2.3/4" Инчен - 70 MM Хоризонтална & Вертикална Модел - фреза јас Направени Во Индија.Најмалите Мини Ротари Табела за Мелење соработка со Маса Дијаметар - 2.75 Инчи (72 mm).Висина кога се постават Хоризонтална : Од 1,5 Инчи (39 mm ) Црв - Опрема Односот е 1 : 48, што значи дека 1 се справи со ротација ќе го вклучите табела 7.5 степени.Повеќето склопот на избор на Watch одлуки, Накит Алатки, Модел на Одлуки & Хобисти.Бесплатно - Т Слот За Почисто Со Маса.Заградени Спакувани.OMEX Мали Ротари Табела 2.3/4" Инчен - 70 MM Хоризонтална & Вертикална Модел - фреза јас Направени Во Индија.Најмалите Мини Ротари Табела за Мелење соработка со Маса Дијаметар - 2.75 Инчи (72 mm).Висина кога се постават Хоризонтална : Од 1,5 Инчи (39 mm ) Црв - Опрема Односот е 1 : 48, што значи дека 1 се справи со ротација ќе го вклучите табела 7.5 степени.Повеќето склопот на избор на Watch одлуки, Накит Алатки, Модел на Одлуки & Хобисти.Бесплатно - Т Слот За Почисто Со Маса.Заградени Спакувани.

Додатоци на производот

ЏЕТ-Tools - JTM-2 Мелница Со 3-Axis ACU-ОБРЕД 203 DRO (Quill) Со X и Y-Оската Powerfeeds (690157) Неодамнешно
ЏЕТ-Tools - JTM-2 Мелница Со 3-Axis ACU-ОБРЕД 203 DRO (Quill) Со X и Y-Оската Powerfeeds (690157)

Уверение Meehanite одлеаноци.Тешки splined мотор.Внатрешни coolant резервоарот изграден во база за употреба со coolan

DEN 346.80
ДЕСЕТ-ВИСОКА 3040 2200W CNC Рутер Гравирање Длабочина на фреза,usb порта со 4 Оска. Неодамнешно
ДЕСЕТ-ВИСОКА 3040 2200W CNC Рутер Гравирање Длабочина на фреза,usb порта со 4 Оска.

Вретено Моќност : 2200 W, Ефективни Работни Патување : 300(X) * 400(Y) * 80(Z) mm.Оваа CNC гравирање машина може да работ�

DEN 359.76
Zchoutrade Пила Мелница, Преносни 14Inch да 36Inch Водич Бар Пила Мелничката Planking Мелничката Дрвна Граѓа Неодамнешно
Zchoutrade Пила Мелница, Преносни 14Inch да 36Inch Водич Бар Пила Мелничката Planking Мелничката Дрвна Граѓа

★Оваа група вклучува : една 36" пила фабрика и еден 9 FT Железнички Мелница Водич Систем ★Милиони плочи од

DEN 655.20
ДЕСЕТ-ВИСОКА 6090 800W CNC Рутер Гравирање Длабочина на фреза,usb порта со 4 Оска. Неодамнешно
ДЕСЕТ-ВИСОКА 6090 800W CNC Рутер Гравирање Длабочина на фреза,usb порта со 4 Оска.

Вретено Моќност : 800 W, Ефективни Работни Патување : 600(X) * 900(Y) * 125(Z) mm.Оваа CNC гравирање машина може да работ�

DEN 1653.60
RATTMMOTOR 3018 Про 3 Оска GRBL Контрола DIY Мини CNC Рутер Машина за Полнење CNC Гравирање фреза Работна Површина Неодамнешно
RATTMMOTOR 3018 Про 3 Оска GRBL Контрола DIY Мини CNC Рутер Машина за Полнење CNC Гравирање фреза Работна Површина

175 mm Вежба Bits4 x Плоча Clamps1 x англиски Manual1 x 4 GB USB Флеш Drive2 x Brush1 поставите Ален Клуч 1 x 4 GB USB Флеш Диск.Машинат

DEN 3936.00
ПОЕНИ-Фламинго Алатки BG-6300 Benchtop фреза | Мини Соединение Клупата Мелница | Мултифункционален Мелничката Неодамнешно
ПОЕНИ-Фламинго Алатки BG-6300 Benchtop фреза | Мини Соединение Клупата Мелница | Мултифункционален Мелничката

ИЗДРЖЛИВОСТ : Со своите силни и издржливи се изгради, можете да се увери дека овој механизирана фреза workt

DEN 756.00
Цевка + Вентил Магла Coolant Спреј за Подмачкување Систем За 8мм Воздух Цевка ЦПУ Струг Мелница Вежба Машина Неодамнешно
ЏЕТ JTM-4VS 2-коњски сили 115/230-Volt Една Фаза R-8 Коси Вертикална Мелница со 9-Инчен од 49-Инчен Табела Неодамнешно
ЏЕТ JTM-4VS 2-коњски сили 115/230-Volt Една Фаза R-8 Коси Вертикална Мелница со 9-Инчен од 49-Инчен Табела

Meehanite кастинг.Прецизност е здодевно и усовршуваа мелничката главата.Голем дијаметар quill е chromed.На АВИОН J

DEN 208.32