Beyondsupply-33 Micron Нерѓосувачки Челик Ткаени Жица 400 Мрежа 316l Филтер Филтрација Масло Екран 12x48

Beyondsupply-33 Micron Нерѓосувачки Челик Ткаени Жица 400 Мрежа 316l Филтер Филтрација Масло Екран 12x48

DEN 1296.00

Неодамнешно

Това е достапна

Направени од T316 L Храна/Медицински Нерѓосувачки Челик.Отпорен на корозија, Носат отпорни, отпорни на киселина, Висока темп отпорни, лесен за употреба,Долго користење живот.Отсечени од нов ролс. 12"x48" Ткаени Жица.Ние може да обичај се намали било големина. 33 Micron Нерѓосувачки Челик 400 Мрежа 316 L Филтер филтрација масло Екран 12"x48" Направени од T316 L Храна/Медицински Нерѓосувачки Челик.Висока Оценка.Се користи за да филтер, масло, прашина, цемент, полен и така натаму.Отпорен на корозија, Носат отпорни, отпорни на киселина, Висока темп отпорни, лесен за употреба,Долго користење живот.Отсечени од нов ролс.Ние може да обичај се намали било големина.