Ултра 128GB MicroSDXC Работи за Canon EOS 77D Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 128GB MicroSDXC Работи за Canon EOS 77D Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 1079.76

Неодамнешно

Това е достапна

000 Фотографии една Минута!До 120 MB/s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики со просечна големина на 3.San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и вон конкуренција.Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHS-I 104 MB/s, ова бара компатибилни уреди способни за постигнување на таква брзина.

Додатоци на производот

SanDisk Мемориската Картичка 32GB Ултра MicroSD Работи со LG K50S, LG K30, LG V50 ThinQ, LG K50 Мобилен Телефон Неодамнешно
SanDisk Мемориската Картичка 32GB Ултра MicroSD Работи со LG K50S, LG K30, LG V50 ThinQ, LG K50 Мобилен Телефон

Пакет со (1) 32 GB San Disk micro SD картичка и (1) Сè, Но Stromboli МултиСлот за Картичка Читателот Вклучува SD, Micro SD (ТФ), М

DEN 282.24
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Nokia Lumia 521Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. Неодамнешно
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Nokia Lumia 521Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон.

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Nokia Lumia 521!.Кингстон �

DEN 719.76
256GB Микро SD Картичка со Голема Брзина Микро SD Картичка Класа 10 Мемориската Картичка за SmartPphone Таблета Неодамнешно Најдобра цена
256GB Микро SD Картичка со Голема Брзина Микро SD Картичка Класа 10 Мемориската Картичка за SmartPphone Таблета

Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24 / 7 онлајн случај статус следење.Ве мо

DEN 311.52
SanDisk MAX Издржливост 32GB ТФ-Картичка MicroSDHC (2 Парчиња) Мемориска Картичка за Цртичка Камери & Home Неодамнешно
SanDisk MAX Издржливост 32GB ТФ-Картичка MicroSDHC (2 Парчиња) Мемориска Картичка за Цртичка Камери & Home

Пакетот вклучува (2) San Disk 32 GB Макс Издржливост Micro SD Мемориски Картички со Адаптер во мало пакување и (1) Сè

DEN 729.60
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Celkon Милениуми Еверест Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Celkon Милениуми Еверест Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбе

DEN 599.76
5 Пакување од 128GB MicroSD Картичка со Полнач U3 А1 MicroSDXC Картичка 667X Голема Брзина До 100MB/s UHS-I Неодамнешно
5 Пакување од 128GB MicroSD Картичка со Полнач U3 А1 MicroSDXC Картичка 667X Голема Брзина До 100MB/s UHS-I

UHS Брзина Класа U3 / V30,Пренос прочитајте брзина до 100 MB / s,пишување брзина 50 MB / s(врз Основа на внатрешни тес

DEN 2399.76
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за QMobile Z12 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за QMobile Z12 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индиви�

DEN 1079.76
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Samsung Galaxy AvantCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. Неодамнешно
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Samsung Galaxy AvantCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон.

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Самсунг Galaxy Avant!.Кин

DEN 719.76
DiMeCard-SD: SD + microSD Мемориската Картичка во Држачот (кредитна картичка големина држачот за запишување Неодамнешно
DiMeCard-SD: SD + microSD Мемориската Картичка во Држачот (кредитна картичка големина држачот за запишување

Има 2 SD и 4 micro SD мемориски картички (мемориски картички и адаптери не се вклучени).Тенок дизајн за парични

DEN 166.80
Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Apple MacBook Pro 13 Картичка Обичај Потврдена од страна на SanFlash Неодамнешно
Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Apple MacBook Pro 13 Картичка Обичај Потврдена од страна на SanFlash

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Apple Mac Book Pro 13"!.Кингс�

DEN 3359.76
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Kyocera Torque Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Kyocera Torque Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHSI 104 MB / s, ова бара компатибилни уреди �

DEN 599.76
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Kyocera C6730 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Kyocera C6730 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики

DEN 599.76
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Huawei Уживаат 20 SECard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. Неодамнешно
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Huawei Уживаат 20 SECard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон.

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Huawei Уживаат 20 SE!.Кин

DEN 719.76
Професионални MicroSDXC 128GB Работи за Microsoft Surface 2 64GBCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash Неодамнешно
Професионални MicroSDXC 128GB Работи за Microsoft Surface 2 64GBCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Microsoft Surface 2 64 GB!.Кинг

DEN 959.76
Професионални MicroSDXC 512GB Работи за HTC О2 XDA TrionCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. Неодамнешно
Професионални MicroSDXC 512GB Работи за HTC О2 XDA TrionCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон.

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот HTC О2 XDA Trion!.Кингстон

DEN 3359.76
Индустриски Одделение 8GB Работи за OnePlus 9E MicroSDHC Картичката Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон Неодамнешно
Индустриски Одделение 8GB Работи за OnePlus 9E MicroSDHC Картичката Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон

Конечно, ИНДУСТРИСКИ ОДДЕЛЕНИЕ Заверена Картичка Загарантирана работа 100% Работи за Дела за вашиот One Pl E

DEN 887.76
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за LG Магна Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за LG Магна Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики

DEN 1079.76
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Samsung Галакси X FoldCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Неодамнешно
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Samsung Галакси X FoldCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Samsung Галакси X Пати!.

DEN 719.76
Професионални MicroSDXC 256GB Работи за Sony Xperia ZRCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. Неодамнешно
Професионални MicroSDXC 256GB Работи за Sony Xperia ZRCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон.

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Sony Xperia јас zr!.Кингст

DEN 1919.76
16GB Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка За SAMSUNG АЈКУЛА 2 S5550. Висока Брзина на Картичката Неодамнешно
16GB Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка За SAMSUNG АЈКУЛА 2 S5550. Висока Брзина на Картичката

16 GB Micro Картичка Класа 6 Производителот Тим Група + Бесплатно High Speed USB читач.Само 10% големина на некоја ста

DEN 702.72