Ултра 128GB MicroSDXC Работи за LG Магна Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 128GB MicroSDXC Работи за LG Магна Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 1079.76

Неодамнешно

Това е достапна

000 Фотографии една Минута!До 120 MB/s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики со просечна големина на 3.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други. ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB/s, што е околу 1.Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.Врз основа на внатрешни тестирање.Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHS-I 104 MB/s, ова бара компатибилни уреди способни за постигнување на таква брзина. ✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за LG Магна за сите тоа го прави.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет.

Додатоци на производот

Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Micromax A200 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Micromax A200 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

⚡Професионални Ултра работи за вашиот Micromax A200 паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Формат!Со С�

DEN 417.36
MEMZI ПРО 32GB Class 10 90MB/s Микро SDHC Мемориска Картичка со SD Адаптер за Sony Xperia E или М Серија на Неодамнешно
MEMZI ПРО 32GB Class 10 90MB/s Микро SDHC Мемориска Картичка со SD Адаптер за Sony Xperia E или М Серија на

Memzi Про Micro SD мемориски картички се идеални за употреба со сите паметни телефони, Таблет КОМПЈУТЕР, Дигит

DEN 311.76
datao Замена на Додатоци за Микро SD Картичка Послужавник за Huawei MediaPad М3 8.4(WiFi Верзија) Додаток (Боја Неодамнешно
datao Замена на Додатоци за Микро SD Картичка Послужавник за Huawei MediaPad М3 8.4(WiFi Верзија) Додаток (Боја

Ве молиме изберете додатоци соодветни за вашиот мобилен телефон според производот насловот и сликата.М

DEN 311.76
5 Пакување од 128GB MicroSD Картичка со Полнач U3 А1 MicroSDXC Картичка 667X Голема Брзина До 100MB/s UHS-I Неодамнешно
5 Пакување од 128GB MicroSD Картичка со Полнач U3 А1 MicroSDXC Картичка 667X Голема Брзина До 100MB/s UHS-I

UHS Брзина Класа U3 / V30,Пренос прочитајте брзина до 100 MB / s,пишување брзина 50 MB / s(врз Основа на внатрешни тес

DEN 2399.76
16GB Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка За SAMSUNG АЈКУЛА 2 S5550. Висока Брзина на Картичката Неодамнешно
16GB Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка За SAMSUNG АЈКУЛА 2 S5550. Висока Брзина на Картичката

16 GB Micro Картичка Класа 6 Производителот Тим Група + Бесплатно High Speed USB читач.Само 10% големина на некоја ста

DEN 702.72
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Зен-Мобиле ultrafone 308 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Зен-Мобиле ultrafone 308 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата ЗенМобиле ultrafone 308 па

DEN 599.76
SanDisk Екстремни Про 128GB Micro SD Мемориска Картичка за DJI Mavic 3 Лета, Mavic 3 Cine, Mavic 3 беспилотни Неодамнешно
SanDisk Екстремни Про 128GB Micro SD Мемориска Картичка за DJI Mavic 3 Лета, Mavic 3 Cine, Mavic 3 беспилотни

Пакетот вклучува (1) 128 GB Micro SD Екстремни Про San Disk Мемориската Картичка со Полнач и (1) Сè, Но Stromboli Micro SD и SD М

DEN 722.40
SanDisk Ултра 32GB Micro SD Мемориска Картичка Работи со Wyze Cam Отворено, Wyze Cam v3 Smart Camera Класа Неодамнешно
SanDisk Ултра 32GB Micro SD Мемориска Картичка Работи со Wyze Cam Отворено, Wyze Cam v3 Smart Camera Класа

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

DEN 282.24
256GB Микро SD Картичка со Голема Брзина Микро SD Картичка Класа 10 Мемориската Картичка за SmartPphone Таблета Неодамнешно Најдобра цена
256GB Микро SD Картичка со Голема Брзина Микро SD Картичка Класа 10 Мемориската Картичка за SmartPphone Таблета

Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24 / 7 онлајн случај статус следење.Ве мо

DEN 311.52
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за Алкател OneTouch Оган S Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за Алкател OneTouch Оган S Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Алкател One Touch Оган S �

DEN 1079.76
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Pantech P2050 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Pantech P2050 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB / s, што е околу 1.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврд

DEN 599.76
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за LG Вознесе II Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за LG Вознесе II Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB / s, што е околу 1.Најмногу се забележува с

DEN 1079.76
SanDisk Екстремни 128GB Микро SDXC Картичка за DJI Mavic Мини 2, Mavic Мини, Mavic Воздух 2 Летало (2 Парчиња) Неодамнешно
SanDisk Екстремни 128GB Микро SDXC Картичка за DJI Mavic Мини 2, Mavic Мини, Mavic Воздух 2 Летало (2 Парчиња)

Пакетот вклучува (2) San Disk Екстремни Micro SD Картички 128 GB со Адаптер и (1) Сè, Но Stromboli Micro SD Картичка Читателот.

DEN 1025.04
Професионални MicroSDXC 256GB Работи за Sony Xperia ZRCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. Неодамнешно
Професионални MicroSDXC 256GB Работи за Sony Xperia ZRCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон.

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Sony Xperia јас zr!.Кингст

DEN 1919.76
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за QMobile Z12 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за QMobile Z12 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индиви�

DEN 1079.76
Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Apple MacBook Pro 13 Картичка Обичај Потврдена од страна на SanFlash Неодамнешно
Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Apple MacBook Pro 13 Картичка Обичај Потврдена од страна на SanFlash

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Apple Mac Book Pro 13"!.Кингс�

DEN 3359.76
Индустриски Одделение 8GB Работи за OnePlus 9E MicroSDHC Картичката Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон Неодамнешно
Индустриски Одделение 8GB Работи за OnePlus 9E MicroSDHC Картичката Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон

Конечно, ИНДУСТРИСКИ ОДДЕЛЕНИЕ Заверена Картичка Загарантирана работа 100% Работи за Дела за вашиот One Pl E

DEN 887.76
Ултра 64GB MicroSDXC Работи за Xolo B700 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 64GB MicroSDXC Работи за Xolo B700 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.Бидат Целосно Уверени дека ова е бе�

DEN 791.76
Хама | SD/MicroSD Медиум Меморија Случај за 8 | Црна Неодамнешно
Хама | SD/MicroSD Медиум Меморија Случај за 8 | Црна

Камерата мемориски картички се толку мали и тенки дека тоа е лесно за нив да се изгуби кога се оставени н

DEN 519.36
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Celkon Милениуми Еверест Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Celkon Милениуми Еверест Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбе

DEN 599.76
16GB Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка За SAMSUNG SGH-U800 SGH-U800E. Висока Брзина на Картичката Неодамнешно
16GB Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка За SAMSUNG SGH-U800 SGH-U800E. Висока Брзина на Картичката

16 GB Micro Картичка Класа 6 Производителот Тим Група + Бесплатно High Speed USB читач.Само 10% големина на некоја ста

DEN 702.72
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за Samsung СМ-N970U Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за Samsung СМ-N970U Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе ба

DEN 1079.76
MEMZI ПРО 128GB Класа 10 80MB/s Микро SDXC Мемориска Картичка со SD Адаптер за Samsung Галакси 3 Sol, J3 Ѕвезда, Неодамнешно
MEMZI ПРО 128GB Класа 10 80MB/s Микро SDXC Мемориска Картичка со SD Адаптер за Samsung Галакси 3 Sol, J3 Ѕвезда,

Со Класа 10 Чипсет и брз пренос на податоци брзина до 80 MB / s* додека состанок UHSI / UHS1 (Ultra High Speed 1) класа 1 спе

DEN 467.04
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Kyocera C6730 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Kyocera C6730 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики

DEN 599.76